Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Atlantidjani?! HELP!!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Registration date : 24.05.2012

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 1:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:

P.S.
Ako želiš pošalji mi u inbox kako te je ono neko tajno društvo vrbovalo. PLZ!

Thule Gesellschaft.Razmisljala sam o tome otvoriti posebnu temu,da napisem od A do Z neke dogadjaje.Ali ne znam je li neko od clanova vec u nekom tajnom drustvu. lolcina I u Ordo Templi Orientis me je par njih pokusavalo ''namamiti''. lol! Ne dam im se ja,ja sam ''slobodni strijelac'' :D
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:15 pm

Kida, otvori temu vezanu za to društvo. Ostani na putu slobodnog strelca jer ta društva uglavnom nisu dobronamerna.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1651
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:25 pm

KidagakashNedakh je napisao/la:
Oj,pa bjezi mi s' Mutvom :x :P :P
Portal za 4 denzitet se zatvorio koliko znam. doh
Jesi li cuo za Pindara? zubo
Sve tri teorije su moguce, zbunjujuce je :D
Evo sestricine kod mene , upravo pricam sa njom o tome. :D Pitam je ''jel se sjecas kad su nas proglasili ludima'' ,kaze ona ''Sjecam se i jos jedan je pored vrata stajao.Najvise sam u njega gledala'' affraid E pa sad,to mi ranije nije rekla,mozda i jeste,ali nisam obracala paznju. Inace,ja vrata sobe ne vidim iz svog kreveta,posto su na drugoj strani,malo ''uvucena'',ali je ona sa kreveta na kojem je lezala sve mogla vidjeti. Samim tim postoji mogucnost da nisu dva,vec tri gosta bila u igri. scratch

Zašto ne voliš Mutwu?
Čovjek je dobar i iskren, a ja sam čuo za njega dok sam tražio nevezano nešto za ickea. Tražio sam o afričkoj kulturi i legendama i naletio sam na njega. Kasnije sam tek pročitao da je obavio intervju s ickeom u vezi gmazova, pa sam i to pogledao.

Poslije sam istraživao o afričkim legendama i mogu ti reć da je sve istina što je Mutwa rekao.

Jel se sjećaš kako je ovaj kod vrata izgledao?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:27 pm

Kaj vam je to slobodni strijelac???
Napiši nešto ovdje o vrbovanju, kaj briga te ako je netko u tim zlim društvima. Nećeš ti biti kažnjena već oni kad dođe vrijeme.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:47 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Kida, otvori temu vezanu za to društvo. Ostani na putu slobodnog strelca jer ta društva uglavnom nisu dobronamerna.

Hocu,samo moram skontati odakle da pocnem :D Nisam mogla primjetiti,ali da li vec postoji neki topic o tajnim drustvima? Polako se snalazim na forumu,uštelila sam se na glavno,još samo da doradim sitnice,tj.ispunim rupe u znanju. :D Nego šta nego slobodan strijelac,ne volim ja autoritete,nametnuta pravila,izmisljene norme i prodavanje slobode nečemu iz čega je izlaz skoro pa nemoguć (u većini lsučajeva zaista nemoguć),zarad ličnih ciljeva i planova pojedinaca koji stoje na čelu tih društava. Upoznala sam dosta njihovih članova,svega je bilo tu, napisaću sve vremenom.
(Šteta što forum nije zatvoren za neregistrovane članove).
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:51 pm

Zašto ne voliš Mutwu?
Čovjek je dobar i iskren, a ja sam čuo za njega dok sam tražio nevezano nešto za ickea. Tražio sam o afričkoj kulturi i legendama i naletio sam na njega. Kasnije sam tek pročitao da je obavio intervju s ickeom u vezi gmazova, pa sam i to pogledao.

Poslije sam istraživao o afričkim legendama i mogu ti reć da je sve istina što je Mutwa rekao.

Jel se sjećaš kako je ovaj kod vrata izgledao?

Ne znam,nije da ga ne volim,ali mi ne paše u neku ruku.Ni sama ne znam zašto...Neku dozu negativne energije i djelimično ''laži'' osjetim svaki put kad pomislim na njega iliti pročiam njegovo ime... Ne pitaj me opet zašto,jer ni sama ne znam.
Pa nisam ja vidjela tog kod vrata, napisala sam iznad. Sestričina mi je rekla da je još jedan bio. E sad,da li je to tačno ne znam,vjerovatno jeste,inače mala nikad ne izmišlja niti je sklona takvim ''ekspresijama'' . Ma,''slobodan strijelac'' u nekom slobodnom prijevodu bi glasilo - NE RADIM ZA TUDJU GUZICU. lol!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:53 pm

Meni je ovaj forum odličan, jel ima sve što me zanima, iako najviše "visim" na Manipulaciji, Alternativnoj Povijesti i Bliskim Susretima.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 2:55 pm

Hahaha, onda sam i ja slobodan strijelac! :D

Stvarno neznam zašto ti ne paše. Jel si upoznata s njegovim likom i djelom ili samo nešto površno znaš o njemu?
On je za mene duša od čovjeka i David Icke ( :x hahaha) je za njega rekao da je on jedini prenositelj Istinite povijesti Afrike. Što bih se u potpunosti složio s njim.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 3:02 pm

Jel si upoznata s njegovim likom i djelom ili samo nešto površno znaš o njemu?
On je za mene duša od čovjeka i David Icke ( :x hahaha) je za njega rekao da je on jedini prenositelj Istinite povijesti Afrike. Što bih se u potpunosti složio s njim.

Upoznata sam koliko-toliko,i kažem ti da ne znam zašto me ''odbija'', imam taj neki feeling za njega,iako vjerovatno ne bih trebala,sa obzirom da za njega sa svi hstrana lijepe riječi dolaze. Meni tu nešto ''smrdi'', malo sam skeptična što se nekih stvari tiče, kako je on to sve lijepo ''uobličio'' i prezentovao javnošću, a mislim da bi barem neka tajna,rijetka i 'sveta'' znanja trebala ostati - tajna. Kao npr. Iluminati. Na sve strane vidis njihove marionetice,njihove predstavnike, tu su i njihove tajne plasirane u javnost od strane ''običnih smrtnika'', a ustvari oni najgori od njih vuku konce iz najvećih sjena i do njih se ne moze tako lako doci niti se o njima moze nesto cuti. Tajno djeluju,tajnu čuvaju u tajnosti. Mutva mi je ..ne znam,nekako ''previse glasan'' shock doh Mozda je to razlog sto ga ''ne volem'' :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 3:15 pm

Ustvari ja imam isto takvu dozu skepse prema njemu.

Ja sam gledao afričke mitove i legende i on je sve to lijepo rekao i sve je istina jer to posvuda piše. Na njega su puno puta išli izvesti atentat. Sad to ne mogu provjeriti jel istina, ali pretpostavljam da kužiš zašto su to išli napraviti.

Ti Illuminati je ustvari sinonim za Svjetsku Elitu koja ima vjerojatno nepoznato ime. Možda čak i nemaju ime, tko zna? Ja koristim još neka imena kad me pitaju u vezi njih: Elita, Crno Plemstvo, Kabala, Organizacija, Sindikat (ovo sam pokupio iz Dosje X).

Vrlo vjerojatno je da oni neke informacije namjerno plasiraju među narod tako da nas odbiju od traženja prave istine.
Recimo uzmu neke accounte na forumima i ti lažni forumaši govore kako su "Illuminati" naoružani do zuba i da će ubiti svakoga tko se mota oko njihovih lokacija.
Zar zbilja misliš da će netko ići istraživati takva mjesta??? Naravno da ne ;)

Ima bezbroj teorija o njima, ja znam ono što je dovoljno i to mi je dosta.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 3:34 pm

Hahaahahahaha,ne znam da li si čuo za Bohemian Grove :D Mislim da su tu njihovi čuvari naoružani do zuba ;) :D :D Ali inače mislim na one prave Iluminate,crnomagijaše koji su u pozadini svega.. Jesi li čitao razgovor sa ''Hidden hand''?
Moja preporuka,što se svega tiče, je da pročitaš ''RA metrijal''.Jeste obiman,ali je poučan,koristan i kvalitetan. ides
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 6:29 pm

Mislim da je puno informacija plasirano u javnost koje nisu vjerodostojne niti drže vode čim se detaljnije preispitaju. To mislim da uključuje većinu toga što govore Icke, Mutwa, ono što se piše o tajnim društvima i njihovim tajnim obredima.
To su sve ljudi nakitili tako da bi trošili vrijeme na glupa snatrenja i zapravo romantiziranje realnosti. Realno gledano, svako tajno društvo ima neko učenje ili vjerovanje više ili manje osnovano koje ga ponešto razlikuje od drugog tajnog društvo. Apsolutno promatrano, njihovo znanje je slabo, jadno i bijedno, ne razumiju gotovo ništa od stvarnosti i često su zaluđeni s vlastitim egom. Misle da će biti veliki face ako nauče razgovarati s duhovima ili ako prizovu neki entitet / demona / anđela / čudo neviđeno.
A neće. Bit će i dalje neinformirani, jer neće razumjeti širu sliku.
Šira slika po meni uključuje suradnju i razmimoilaženje različitih kozmičkih civilizacija i veću ili manju izoliranost Zemlje koja više djeluje u skladu sa "hipotezom zoološkog vrta" i karantene nego što bi se dalo pomisliti. Mi smo tu takvi kakvi jesmo i relativno neupoznati sa svime što nas okružuje zato što najprije moramo odrasti kao civilizacija.
A odrasti znači naučiti se dobro ponašati, pomagati drugome a ne samo sebi i djelovati iz principa ljubavi i zajedništva prema svima. To će neminovno dovesti do viših stanja svijesti i razumjevanja što će opet djelovati kao svjetionik prema tim kozmičkim civilizacijama.
Kao što je Cochraneov Warp pogon u Zvjezdanim stazama doveo do zanimacije Vulkanaca za Zemlju, tako će naš zajednički duhovni napredak dovesti do naprednije komunikacije između nas i naše kozmičke braće.

Dotad ćemo biti ograničeni na ovakve neočekivane posjete koje je naša @KN opisala i na povremene aktivnosti NLO-a vezane uz naša nuklearna postrojenja.

Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 8:04 pm

MoW ,slazem se sa tobom. :D Sve ove lako dostupne i izvikane informacije su nesto poput ''baci psima kosku,dok se oni kidaju oko nje,mi cemo mirno da prodjemo pored njih''. suspect
Svidja mi se to sto nisi striktno vezan za tumacenja sa religijske tacke gledista i sto nisi poput naseg NWO-a :D skeptican po pitanju dobrocudnosti nasih ''neobicnih gostiju''. Meni licno je David Icke nekako previse ''uzeo maha'',ljudi vjeruju svemu sto kaze. Postujem njegove simpatizere,ali iz cjelokupne njegove teorije i ''price'',ako je istina,zakljucuje se da ni on sam nije covjek. lood Sva ta pompa oko njega i Jonesa ''pomalo'' smara i skace po mozgu.
Drago mi je sto se ocigledno slazes sa mnom da su moji posjetitelji bili good boys ides
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur

Male
Broj postova : 391
Registration date : 13.04.2010

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 9:42 pm

@MoW

Citat :
Mislim da je puno informacija plasirano u javnost koje nisu vjerodostojne niti drže vode čim se detaljnije preispitaju. To mislim da uključuje većinu toga što govore Icke, Mutwa, ono što se piše o tajnim društvima i njihovim tajnim obredima.
To su sve ljudi nakitili tako da bi trošili vrijeme na glupa snatrenja i zapravo romantiziranje realnosti. Realno gledano, svako tajno društvo ima neko učenje ili vjerovanje više ili manje osnovano koje ga ponešto razlikuje od drugog tajnog društvo. Apsolutno promatrano, njihovo znanje je slabo, jadno i bijedno, ne razumiju gotovo ništa od stvarnosti i često su zaluđeni s vlastitim egom. Misle da će biti veliki face ako nauče razgovarati s duhovima ili ako prizovu neki entitet / demona / anđela / čudo neviđeno.
A neće. Bit će i dalje neinformirani, jer neće razumjeti širu sliku.

Potpuno se slažem 5

Citat :
Šira slika po meni uključuje suradnju i razmimoilaženje različitih kozmičkih civilizacija i veću ili manju izoliranost Zemlje koja više djeluje u skladu sa "hipotezom zoološkog vrta" i karantene nego što bi se dalo pomisliti. Mi smo tu takvi kakvi jesmo i relativno neupoznati sa svime što nas okružuje zato što najprije moramo odrasti kao civilizacija.
A odrasti znači naučiti se dobro ponašati, pomagati drugome a ne samo sebi i djelovati iz principa ljubavi i zajedništva prema svima. To će neminovno dovesti do viših stanja svijesti i razumjevanja što će opet djelovati kao svjetionik prema tim kozmičkim civilizacijama.
Kao što je Cochraneov Warp pogon u Zvjezdanim stazama doveo do zanimacije Vulkanaca za Zemlju, tako će naš zajednički duhovni napredak dovesti do naprednije komunikacije između nas i naše kozmičke braće.

Dotad ćemo biti ograničeni na ovakve neočekivane posjete koje je naša @KN opisala i na povremene aktivnosti NLO-a vezane uz naša nuklearna postrojenja.

Tu sam se naglo prestao slagati rofl

Vjerujem da to može biti itekako istinito ali uzmimo u obzir na kojim su dojmovima i informacijama temeljeni... oni drže cijeli svijet i to je činjenica, oni drže filmsku industriju, izdavačke kuće, medije ( ama baš svaki skoro ), znanost pa čak i prehrambenu industriju.

Sve naše predispozicije o svijetu dolaze upravo od njih i njihova nauka.

nastavio bih sa time da ti ljudi vrlo dobro znaju što rade i zašto to rade. Jedna je ruka koja ih veže i vodi, a ta ruke ima više od jednog prsta.

@KN

RA materijal i takve stvari su upravo te nauke na koje sam upozoravao. Manifestacija koju si doživjela je bila pozitivna isprva ali kakav če biti krajnji rezultat? hočeš li otići s njima i živjeti u zlatnom dobu?

Matej 24:4-10
4 'Pazite da vas tko ne zavede!' odgovori im Isus.
5 'Mnogi će doći pod mojim imenom, proglašujući se Mesijom,[a] i mnoge će zavesti.
6 Kad čujete da blizu vas izbijaju ratovi i vijesti o dalekim ratovima, ne uznemirujte se. Sve se to mora dogoditi, ali svršetak još neće doći.
7 Zaratit će narod protiv naroda i kraljevstvo protiv kraljevstva. Bit će potresa u mnogim dijelovima svijeta i zavladat će glad.
8 Sve je to samo početak strašnih muka.
9 Tada će vas mučiti i ubijati. Svi će vas narodi zamrziti zato što ste moji.[b]
10 Mnogi će tada posrnuti u vjeri, izdavat će jedan drugoga i mrziti se.

Ja vjerujem da je sljedeći potez iscenirani dolazak izvanzemaljaca koji če reći da su evolucionisti i kreacionisti u krivu. Reči če da su nas oni stvorili ali da evolucija ipak drži vodu i time spojiti te dvije temeljne suprotnosti i do kraja vremena izbaciti Boga iz ljudskoh glava i srca.
Sljedeće če reći kako trebamo doseći njihov status i evoulirati u njihovom smjeru i stvoriti novu svjetsku religiju kako bi nas zaveli a cijeli New Age pokret (Icke, mutwa, Don Elkins i ostali lažni učitelji ) samo priprema mentalni teren da bi se ljudi lakše prilagodili novoj "istini" i povjerovali u tu laž epskih proporcija.

Zato Isus Krist i kaže kako če mnogi otpasti od vjere i da če se povesti k lažnim učiteljima a za kraj... krešendo u izvanzemaljskom stilu. Nemojte biti zavarani.

Pripremaju nas kao što zemljoradnik priprema polje, prvo izore pa pognoji zemlju, rade to polako i uzimaju si vremena iako ga nemaju mnogo. Zato toliko mnogo viđenja NLO-a i filmova i ostalih uradaka na tu temu, a mi to samo jedemo našim gladnim umovima.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 10:18 pm

Star je napisao/la:

@KN

RA materijal i takve stvari su upravo te nauke na koje sam upozoravao. Manifestacija koju si doživjela je bila pozitivna isprva ali kakav če biti krajnji rezultat? hočeš li otići s njima i živjeti u zlatnom dobu?

Pročitaj RA materijal ako već nisi,a sumnjam da jesi :P :P :P Nije to nikakvo ispiranje mozga niti huljenje na Boga. miga cuga
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur

Male

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 10:38 pm

@KN

Nisam pročitao.
1. Radi se o kanaliziranju entiteta što sam več objasnio zašto je loše
2. Promiče ideju koju promiče svaki demonski nauk a to je da nema dobrog i lošeg, zla i dobra
3. Govori kako je sve jedno, sve je ljubav i sve je stvoritelj, to je još jedna karakteristika
demonskog nauka. Zašto? Radi se o mijenjanju temeljnih vrijednosti, naravno da je
bogohulno, svatko tko kaže da je sve a pod time i mi stvoritelj se duboko vara.

Opisao sam kako se duh može prepoznati i provjeriti dal laže.
Znam da sam ti dosadan, ali radi se o varci, neznam koji bih ti dokaz dao da pogledaš i uvjeriš se. Pitaj nešto konkretno i dat ću ti dokaz.

pozz:)
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 10:48 pm

Pa Ok je brate,ali ti sve gledaš sa čisto religijskog aspekta. Šta će biti sa onim ljudima koji nisu religiozni,a koji su dobri,koji nikad u životu mrava svjesno ne bi zgazili?! Pročitaj,nećeš se pokajati :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 10:51 pm

KidagakashNedakh je napisao/la:
Hahaahahahaha,ne znam da li si čuo za Bohemian Grove :D Mislim da su tu njihovi čuvari naoružani do zuba ;) :D :D Ali inače mislim na one prave Iluminate,crnomagijaše koji su u pozadini svega.. Jesi li čitao razgovor sa ''Hidden hand''?
Moja preporuka,što se svega tiče, je da pročitaš ''RA metrijal''.Jeste obiman,ali je poučan,koristan i kvalitetan. ides

Znam dosta o Bohemian Grove-u i o tim "posebnim illuminatima". Oni su moja specijalnost, zajedno s alienima. Čitao sam ovo sa Hidden handom. Zanimljivo ali prilično čudno.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 11:13 pm

Star je napisao/la:

Tu sam se naglo prestao slagati rofl

Vjerujem da to može biti itekako istinito ali uzmimo u obzir na kojim su dojmovima i informacijama temeljeni... oni drže cijeli svijet i to je činjenica, oni drže filmsku industriju, izdavačke kuće, medije ( ama baš svaki skoro ), znanost pa čak i prehrambenu industriju.

Sve naše predispozicije o svijetu dolaze upravo od njih i njihova nauka.

nastavio bih sa time da ti ljudi vrlo dobro znaju što rade i zašto to rade. Jedna je ruka koja ih veže i vodi, a ta ruke ima više od jednog prsta.

Khm, da, možda i je tako. No možda su stvari perfidnije nego što čak i ti misliš.
Ovo mi je recimo interesantno što si rekao:

Citat :

Ja vjerujem da je sljedeći potez iscenirani dolazak izvanzemaljaca koji če reći da su evolucionisti i kreacionisti u krivu. Reči če da su nas oni stvorili ali da evolucija ipak drži vodu i time spojiti te dvije temeljne suprotnosti i do kraja vremena izbaciti Boga iz ljudskoh glava i srca.
Sljedeće če reći kako trebamo doseći njihov status i evoulirati u njihovom smjeru i stvoriti novu svjetsku religiju kako bi nas zaveli a cijeli New Age pokret (Icke, mutwa, Don Elkins i ostali lažni učitelji ) samo priprema mentalni teren da bi se ljudi lakše prilagodili novoj "istini" i povjerovali u tu laž epskih proporcija.

To bi sve bilo moguće, međutim tu onda zaboravljamo jednu stvar, a to je da nije moguće razlikovati dobro od dobra, odnosno ako ti netko čini nešto dobro zbog toga što ti želi dobro, ne možeš nikako znati je li on suštinski dobar ili zao.
Dakle, ako bi ti vanzemaljci došli u miru i ljubavi, otkud nam pravo da ih proglasimo demonima/lažnjacima?
Ono na što nas recimo s filmovima pripremaju to je baš suprotno, da su vanzići zli i da ih treba skuriti čim naiđu. Ma još bolje, treba se naoružati i naoružati i naoružati dok nismo naoružani sve do zuba tako da ih uništimo čim primirišu ovdje. I pazi sad ovo: zamisli da vanzići stvarno dođu i da neki luđak ili fanatik na vlasti pokrene sukob iz religijskih razloga. Holy war! Što bi mi učinili? Bi li se i mi poveli za njime i napali ih ili bi se samo pomolili za luđake?
Jedini stvarni problem koji ja vidim nije iscenacija vanzemaljaca koji nam žele dobro, već uništenje vanzemaljaca koji nam žele dobro. Jer dobro je vrlo teško glumiti da ga nitko ne prozre ako je netko zao. Sjeti se da ćemo ih po njihovim djelima poznati. miga

Citat :

Zato Isus Krist i kaže kako če mnogi otpasti od vjere i da če se povesti k lažnim učiteljima a za kraj... krešendo u izvanzemaljskom stilu. Nemojte biti zavarani.

A Krist će onda doći (zapravo arhanđeo Mihael) i skuriti sve bad guyse? Koji će biti zapravo - svi osim nekolicine? Jer tako piše u Otkrivenju. Kako će to Krist doći? U kojoj vrsti letjelice točno i na čijoj strani će se boriti? On i njegovi anđeli? To su po meni prava pitanja koja zaslužuju odgovor.

Citat :

Pripremaju nas kao što zemljoradnik priprema polje, prvo izore pa pognoji zemlju, rade to polako i uzimaju si vremena iako ga nemaju mnogo. Zato toliko mnogo viđenja NLO-a i filmova i ostalih uradaka na tu temu, a mi to samo jedemo našim gladnim umovima.

NLO-i su bili viđeni i mnogo prije nego što smo imali TV, Internet i sve ostalo. Samo se o tome nije znalo. Znam za čovjeka kojemu su u sobi bili Sivi sa jetpackom puno prije nego što je znao da oni postoje. Oni niti su nova pojava a niti će tako ubrzo otići. Nema nikoga da nas pripremi na njih kad je njihova razina tehnologije toliko superiorna našoj da da su nas htjeli uništiti, to bi već davno učinili. Ostaje za razglabati što točno žele od nas, a o tome sam pisao već u proteklom postu.

Dinosaur

Male

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 11:34 pm

@MoW

Citat :
To bi sve bilo moguće, međutim tu onda zaboravljamo jednu stvar, a to je da nije moguće razlikovati dobro od dobra, odnosno ako ti netko čini nešto dobro zbog toga što ti želi dobro, ne možeš nikako znati je li on suštinski dobar ili zao.
Dakle, ako bi ti vanzemaljci došli u miru i ljubavi, otkud nam pravo da ih proglasimo demonima/lažnjacima?

Da, slažem se u potpunosti da je teško, ali dani su nam svi znaci po kojima čemo znati da je kraj blizu, Krist nije spominjao vanzemaljce jer njemu je tehnologija zapravo relativna. On je Bog a Bog je stvorio sve zakone svemira pa tako može i znati sve načine kako te zakone iskoristiti.
To če upravo zbog tih nekih detalja biti trenutak kada če svi otpasti od vjere.

Citat :
A Krist će onda doći (zapravo arhanđeo Mihael) i skuriti sve bad guyse? Koji će biti zapravo - svi osim nekolicine? Jer tako piše u Otkrivenju. Kako će to Krist doći? U kojoj vrsti letjelice točno i na čijoj strani će se boriti? On i njegovi anđeli? To su po meni prava pitanja koja zaslužuju odgovor.

Tako nešto da, ali nisam siguran za letjelicu pošto ne vjerujem u to naravno ali bi se moglo tako interpretirati. Slažem se da su važna pitanja iz perspektive naučnika, primjerice mene strašno zanima što če sve izreći kako bi nas zaveli, dok tebe kakve letjelice imaju ili imaju li ih uopče :)

[Vrh] Go down
Star
Dinosaur

Male

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   ned svi 27, 2012 11:56 pm

@ND

Citat :
Pa Ok je brate,ali ti sve gledaš sa čisto religijskog aspekta. Šta će biti sa onim ljudima koji nisu religiozni,a koji su dobri,koji nikad u životu mrava svjesno ne bi zgazili?! Pročitaj,nećeš se pokajati :D

Pa religija se nameće kao istina, ako je moja vjera točna i istinita onda činiš veliku pogrešku :) , ljudima je teško shvatiti takve stvari jer razlikuju religiju i "stvarni" svijet dok krščanska religija ne odvaja ta dva svijeta več su u njoj jedan.
Nije to kao budizam da sad ja mogu vjerovati u to ali ne utjeće na moj materijalni život ili neka druga religija koja ne dolazi od Boga.

Tu se nalazi poanta. Nadam se da si shvatila što sam htio reći :) . Vjera = istina u Kristu i Kristovoj vjeri.

Oni koji prate Božje zakone a da ni neznaju su samim vršenjem zakona odriješeni i slobodni gnjeva.

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   pon svi 28, 2012 12:16 pm

Star je napisao/la:

Da, slažem se u potpunosti da je teško, ali dani su nam svi znaci po kojima čemo znati da je kraj blizu, Krist nije spominjao vanzemaljce jer njemu je tehnologija zapravo relativna. On je Bog a Bog je stvorio sve zakone svemira pa tako može i znati sve načine kako te zakone iskoristiti.
To če upravo zbog tih nekih detalja biti trenutak kada če svi otpasti od vjere.

Pojam vanzemaljca nije postojao u to vrijeme. Zato je govorio o svojim anđelima.
Zamisli da ti imaš današnje znanje i da dođeš u ono vrijeme. Govorio bi ljudima da će doći anđeli koji će imati krila i spustiti se s Neba na Zemlju. Danas znamo da je takvo što realno nemoguće zbog aerodinamike i fizikalnih ograničenja. A znamo i da Nebo nije ništa drugo nego Svemir, odnosno sve što je izvan Zemlje.

Star je napisao/la:

Tako nešto da, ali nisam siguran za letjelicu pošto ne vjerujem u to naravno ali bi se moglo tako interpretirati. Slažem se da su važna pitanja iz perspektive naučnika, primjerice mene strašno zanima što če sve izreći kako bi nas zaveli, dok tebe kakve letjelice imaju ili imaju li ih uopče

Ja ne mislim da će nas bilo tko drugi vanzemaljski doslovno zavoditi svojim otvorenim akcijama. Za to već imamo Veliku bludnicu iliti Babilon Veliki iliti Sjedinjene Američke Države i njihove saveznike. Svi oni koji pokušavaju izazvati stalni rat na račun našeg osjećaja samilosti prema ljudima iz Afganistana su ti koji zavode. A ustvari samo žele novu naftu i bogatstva. Za koga oni rade po meni je jasno, i zli su ti koje će Krist i njegovi anđeli zatrti. No eto, možda neispravno tumačim Otkrivenje. :)

Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   pon svi 28, 2012 12:22 pm

@MoW ides ides ides
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   pon svi 28, 2012 12:36 pm

@KN Ti baš voliš dijeliti ove lajkove. zubi
Treba ti biti jasno da ja nisam siguran u to da su tvoji posjetitelji bili good guysi, ali da na temelju pokazanog ne mogu zaključiti da se radi o zlim stvorenjima, bez obzira na to što govori Icke / Mutwa / Biblija.
Mislim da se ljudi premalo pouzdaju u same sebe a previše u druge. Umjesto da promućnu malo svojom glavom hvataju se za ono što su pročitali kao pijani plota.

Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   pon svi 28, 2012 12:56 pm

Jasno mi je da nisi siguran,ali nisi skeptik i otvoren si ''za saradnju''. :) Bilo bi čudno da si siguran. :D Zato ti i dižem palčeve,jer si realan i nisi podložan predrasudama i dogmi. ides
Evo ga opet ------> ides
Ako dođu ponovo,u miru, dobrodošli, a oni koji čačkaju Vraga-dobiće Vraga. Mi ''obični smrtnici'' treba da se držimo skupa,bez obzira na karakter i temperament nekih viših bića. Drago mi je što se ovdje ljudi trude da pomognu jedni drugima,kritkom ili podrškom - ne bitno. Važno je da se svaki ''problem'' i tema razmatraju sa više aspekata,kako bi se došlo do koliko-toliko realnih i prihvatljivih rješenja. Ne idemo mi njima,oni dolaze nama. vuci
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Today at 3:01 am

[Vrh] Go down

Atlantidjani?! HELP!!!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next