Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Area 51

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Vortex
Prašina

Male
Aries Snake
Broj postova : 3
Registration date : 09.01.2008

PostajNaslov: Re: Area 51   čet sij 10, 2008 2:28 pm

Pa nisu ameri tako glupi da naprave radar koji im moze otkriti avion, a dane prican sta ako padne u ruke njihovim protivnicima :P.
[Vrh] Go down
l337_m4n
Riba

Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Registration date : 26.12.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   sri sij 16, 2008 2:29 pm

ma ne ameri, nek ga rusi izmisle, i usput naprave neki MiG koji će bit nevidljiv. šalim se

al kako su rusi i ameri dvije ptpuno različite stvari, sad baš u avionima. recimo, amerikanci imaju taj nevidljivi, oni u svakom avionu imaju nekoliko kilometara kabela, žica, digitalizirani su, napredna tehnologija i sofisticiranost. a rusi opet na svojim avionima imaju one metalne prekidače i to, ali zato imMiG-ovi lete nejbolje. vidio sam kako MiG leti unazad, kako se izvrće, leti u stranu i sve to što mnogi američki avioni ne mogu. sad kad bi rusi i ameri zajedno jednom radili na nekim projektima, to bi avioni bili najbolji ikad.

još jednom da kažem, MiG leti unazad :O(dobro sad ne znam dal to može koji locheed-martin ili f ali nema veze.)

al vidio sam kako ameri razvijaju neke avione sa savitljivim krilima bog lakšg skretanja i takvih stavri.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032

PostajNaslov: Re: Area 51   sri sij 16, 2008 4:15 pm

BTW

nevidljivi avion, oprostite, nismo znali da je nevidljiv zubo

sjetite se one epizode bombardiranja Srbije od strane NATO saveza
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   sri sij 16, 2008 10:32 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
BTW

nevidljivi avion, oprostite, nismo znali da je nevidljiv zubo

sjetite se one epizode bombardiranja Srbije od strane NATO saveza

Tehnicki kvar na avionu, a kad pilot upotrebi EJECT (katapult jel) onda automatski se pokrene sekvenca samounistenja na avionu tako da tehnologija ne padne drugima u ruke. mudri

I zasto imamo 2 topica o AREA 51 temi scratch
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032

PostajNaslov: Re: Area 51   sri sij 16, 2008 10:35 pm

oni tako kazu face
[Vrh] Go down
deathdancer
Prašina

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 4
Registration date : 12.03.2008

PostajNaslov: Re: Area 51   čet oľu 13, 2008 11:56 pm

Ovo na google earth-u nije Area 51, iznad Area 51 nesmiju letit avioni jer ih odmah obore, a vjerujem da ni satelit nije uslikao Area 51 jer to je stroga tajna, to je vjerovatno slika necega drugog. cuo sam da je Area 51 najmanje 50 godina naprednija od onoga sto mi znamo da je najnaprednjije nama poznato.

Moj izvor kaze da najvjerovatnije nije ni bilo malih zelenih, da je to izmisljeno, da se u Area 51 samo razvijaju tehnologije...i to kakve
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Area 51   pet oľu 14, 2008 11:08 am

a gle može svašta bit... možemo samo nagadat ako nemamo dokaze
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Area 51   pet oľu 14, 2008 4:36 pm

deathdancer je napisao/la:
Ovo na google earth-u nije Area 51, iznad Area 51 nesmiju letit avioni jer ih odmah obore, a vjerujem da ni satelit nije uslikao Area 51 jer to je stroga tajna, to je vjerovatno slika necega drugog. cuo sam da je Area 51 najmanje 50 godina naprednija od onoga sto mi znamo da je najnaprednjije nama poznato.

Moj izvor kaze da najvjerovatnije nije ni bilo malih zelenih, da je to izmisljeno, da se u Area 51 samo razvijaju tehnologije...i to kakve

To je Area 51, uspoređujuci slike koje su nacinjene sa obliznjih brda i tih satelitskih to je ta baza. Ono glavno u toj bazi (kao i u drugim bazama) odvija se u bunkerima ispod povrsine bas zbog spijunskih satelita.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Area 51   pet oľu 14, 2008 4:44 pm

l337_m4n je napisao/la:
dobro, avio blackbird mislim da nije "nevidljiv", nevidljiv je samo stealth, ili se zove U2, sad stvarno ne znam, a ne znma ni princip kako može bit neprimjetan za radar.

a šta sad oni znaju kako izbjeć radar i oni koji rade radare to znaju, pa zašto onda ne naprave neki radar koji će ga moć otkrit, tko zna, možda otkriju još nešto više hehe

Blackbird je spijunski avion koji leti na velikim visinama velikom brzinom i jako tesko ga je oboriti, nije nevidljiv za radar.

U2 je bombarder i nevidljiv je za radare
Stelth F117 - sigurno je samo to da je nevidljiv za radar ali nisu nikada date specifikacije aviona cemu sluzi i koje manevarske sposobnosti posjeduje!

Radar koji moze otkriti F117 jedino imaju rusi-kinezi (zajednicki projekt) s time da taj radar ne vidi avion nego samo pilotovu kacigu (jedina onda reflektira radarske zrake) pa je jako tesko otkriti jeli rijec o avionu ili necemu drugome posto je na ekranu mala tockica !!!

Sva 3 aviona su nastali u Area 51 bazi, u2 je najmladi a f117 najstariji, prvi probni let F117 bio je 1957 godine a javnost je saznala i prvi put ga vidjela 90 godina u Kuvajtu !!!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Area 51   pet svi 23, 2008 4:11 pm

Ajd da malo osvjezimo temu, evo vam link za jednu napustenu napustenu podzemnu bazu u Ukrajni.

http://www.englishrussia.com/?p=1794

Evo i ruske Area 51 baze
http://englishrussia.com/?p=554

A evo vam i JNA tajne podzemne baze
http://arhitekturarata.makeforum.org/rrev-objekti-f9.html
[Vrh] Go down
silver
Majmun

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   pet svi 23, 2008 7:25 pm

pa dobro, to je normalno, svi imaju tajne baze zbog istrazivanja oruzja.
[Vrh] Go down
malena
Moderator

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   ned svi 25, 2008 2:01 am

deathdancer je napisao/la:

Svi puni informacija od tajnih izvora...
A nitko ništa ne smije reći...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   ned svi 25, 2008 2:22 am

Zato i jesu tajni zubi

Moderator

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Area 51   ned svi 25, 2008 11:05 am

Da, i priča ide ja znam jednu tajnu, ne smin vam je reći...
Uuuu.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Area 51   ned svi 25, 2008 11:18 am

A čujte, tko je čitao Ickea, to je sve puno izjava tipa - moj izvor mi je rekao... I sad si ti misli misli
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Area 51   pon svi 26, 2008 10:13 am

da pa ti vjeruj i tom izvoru i tom koji prica... pih kava
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon
Broj postova : 10
Registration date : 06.06.2008

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 2:58 pm

Ja sam Boro iz Pule.Hvala za add.Što se tiče area-51, to je jedan veliki kompleks američke baze koji je napravljen ispod zemlje koji je promjera oko 500 četvornih kilometara.Ispod zemlje ima oko 50 katova.Kompleks je napravljen 1955.god. u Američkoj državi Nevadi kad je pao nepoznati objekt tzv.Roswell.Čitao sam da su tamošnji seljaci koji su obrađivali zemlju,vidjeli pobacana i smrskana tijela izvanzemaljaca samo što se i dan danas šuti o tome.Nije američka vojska bezveze napravila toliki kompleks baze usred pustoši.Što se se tiče Američke vlade oni vrlo dobro znaju o čemu se radi kada se govori o nlo-ima,aliena.Oni ne žele to izjaviti u medije da ne bi uplašili ljude.A što se tiče nlo-a koji se pojavljuju na nebu, to su letjelice od američke vojske koja šalje te te letjelice po cijelom svijetu jer oni nadziru cijeli svijet.Američka vojska(naravno koja je vezana uz area-51) upravo su oni pokupili tehnologiju od ovih gore.Jer su 50-tih tajni znanstvenici i doktori koji rade u area-51 spasili su neka izvanzemaljska tijela pa oni za uzvrat nama daju njihovu tehnologiju.Vanzemaljci nas potajno istražuju jer smo im zanimljivi kao što su i oni nama.Mislim da između area-51 i vanjske civilizacije ima jako puno komunikacije.Puno ljudi govore kako će nas oni napasti jer se boje,da oni nas žele napasti oni bi nas već i uništili.
[Vrh] Go down
malena
Moderator

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:06 pm

Dobrodošao cro-boro. :)
Zanimljiva ti je ova zadnja rečenica, i dijelom se slažem s tobom...
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:16 pm

To što se vidi na google earth-u to ne znam.Ali kad pogledate malo bolje tu bazu,pa tu nema ničega,par aviona,nekoliko vojnih đipova,helihoptera i naravno puno kamera i ovih ne znam ni ja kako se zovu,ovi nadzorni topovi koji gledaju ako netko naiđe sa helihopterom,avionom, itd.Veliko im je osiguranje,daleko od toga.. ali malo bolje pogledaš tu ima nekoliko skladišta,onih velikih prostora... i to je to.Jer je to sve ispod zemlje.Ima 50 katova a na svakom katu puno prostorija gdje se istražuje.Neki ljudi do kraja života ne smiju izlaziti iz tih prostorija,a u neke prostorije se ne smije čak niti ulaziti.
[Vrh] Go down
malena
Moderator

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:19 pm

A odakle tebi tih 50 katova i 500 kilometara kvadratnih?
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:25 pm

čitao sam iz neke knjige i gledao sam dokumentarac od 2 sata.ali ozbiljno.puno je toga tamo,neki se ne slažu ali vjeruj mi,to ti je ogromno
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:29 pm

Napravili su tlocrt,neki američki marinci koji su radili tamo,dali su to u javnost...i pazi ovo, za 2 dana su nestali.
:patrolira:
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:33 pm

Onm seljacima sto sam spominjao,njma su krave imale ožiljke po tijelu koji su bili rezani na milimetre.Imaš ljude koji su davali intervjue kad su se probudili ujutro,išli oprat zube,jedan tip si vidio mali ožiljak koji je bio takoreć strojno sašiven jer je full precizno,ne znam ni ja kako da kažem drukčije :x
[Vrh] Go down
malena
Moderator

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 3:46 pm

cro-boro je napisao/la:
čitao sam iz neke knjige i gledao sam dokumentarac od 2 sata.ali ozbiljno.puno je toga tamo,neki se ne slažu ali vjeruj mi,to ti je ogromno
Koja knjiga, ako nije problem.
Rado bi je pročitala...
[Vrh] Go down
cro-boro
Stanica

Male
Cancer Dragon

PostajNaslov: Re: Area 51   pet lip 06, 2008 4:06 pm

e zaboravio sam,ali bi ti reko 100%.to je bilo prije puno vremena.ali ako si upisana u neku knjižaru u tvome gradu potraži nešto slično i naći ćeš
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Area 51   Today at 10:37 am

[Vrh] Go down

Area 51
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next