Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Zavodjenje i to

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pet ruj 06, 2013 6:42 am

Citat :
I feel honored :)
Honored ? why if I may ask dear ?

....and is it really honored or it's 'honored' with smiley ?
ah vi žene .. ja nikad neću bit' tako 'napredan' u tim muško-ženskim socijalnim interakcijama da skužim sve te cake kada koja zašto misli i kako se treba ponašat' da ispadneš "cool", ili kada je nešto stvarno, a kada nije itd.
Radi tog (ne)snalaženja sam čini mi se i postao u jednom trenutku brutalno iskren i onda se to nekim curama sviđalo (nekima nije nimalo) pa sam tako valjda i uspjevao sa tim ženama.. ne znam .. ili to, ili je možda zato što sam jako zanimljiv, vrlo maštovit, decentno duhovit i zgodan ... lol :)
... dobro, dobro, znam znam , prestajem sa ego-seruckanjem evo ...

Citat :
ali... ja ne volim kavu zubo
hahahah ,,,,,
eto duhovito stvarno, ali bez obzira na to ne znam dali je evo ovo recimo napisano da ispadne duhovito ili stvarno ne voliš kavu bez obzira na tu sljedeću tvoju rečenicu .. jednostavno pre dobro paše da bi ispalo da stvarno ne voliš kavu nakon ovog mog texta u kojem baš pričam o tome ...

Citat :
moze chai latte ili kakao umjesto toga?
može, ali šta misliš recimo o čaši dobre Borgonje recimo ? pa preskočimo kofeinske preradjevine kompletno ?
Ne mislim da preskočimo tu fazu druženja i ne insinuiram na bilo što "naughty", samo eto pitam da znam voliš li vino uopće ? nekako bi ti stajalo uz ovaj dojam kakav si ovdje ostavila u svojim textićima.

Citat :
Isto i vas muskaraca ima koji jednostavno PREKINU kontakt, onak se dopisujes, i napise ti 232305439577 poruka i bas vidis da je zainteresiran, a drugi dan: dead. I ne javlja ti se. Ali mu i ti ne pises jel ne zelis biti ocajna.
ma to su ti klnici koji ovise o dnevnim teenejdžerskim erekcijama (doslovno) pa rondaju po imeniku mobitela za potencijalnim aktualnim curetcima u cilju organiziranja snošaja ili barem nekog hanky-panky-a i tako im taj žar i motivacija traju sve dok se jel' .....dok se ne isprazne ...
.... možda zvuči malo jeftino, ali to ti je draga moja nažalost tako ... i ovo ti piše jedan od pripadnika tog spola koji je nekada bio isti takav i koji zna kakvi su bilo SVI njegovi vršnjaci tih godina....
... iako ti to, ovisno od libida, mentaliteta, interesa, konzumacije alkohola i dr. nekima potraje i cijeli život ..
Evo, to ti je muška "tajna" o gomilama poruka pa onda "dead"

Citat :
Onda ga vidis u gradu sa djevojkom za rukom. Dodes doma. Imas 22445 poruka od istog lika koji ti govori da mu je to bila prijateljica, sestra, mama...sta god. :face:s jedne strane se ne zanima za tebe, a sa druge zanima. Ajde sad recite, tko je tu budala? face
Iskreno recite, "pun mi je kofer tebe".
Da ali kada počnu te sms isprike opet to onda znači da im je "sestra" otišla negdje, a njima se opet desila ista stvar ...
ah .. teenage issues ....

Citat :
Ali dobro moram priznati ja sam jednom bila kukavica i umjesto da sam rekla tipu da nisam zainteresirana, ispricala sam mu dugu pricu kako sam lezba i tek neki dan "otkrila" lol!

čekaj, čekaj, šta si otkrila da si stvarno homosexualna ili si otkrila njemu da si mu to izmislila ??

:) . šalim se ... iako sam u jednom trenutku pomislio to jer nekako tako zvuči na način na koji si napisala ..lol

p.s. a jesi li kad zavodila neku curu iz bilo kojeg razloga (iskreno) ??
evo ti to meni odgovoriš, ja tebi onda na neko pitanje isto iskreno može ?
ali I want deatails
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pet ruj 06, 2013 9:15 am

Kahali je napisao/la:

Honored ? why if I may ask dear ?

....and is it really honored or it's 'honored' with smiley ?
It's really honored :Pzato sto se cinis bar donekle pametan :P    face a posto tu ja ne ostavljam bas neke duhovite tekstove.... nisam ocekivala face 

Kahali je napisao/la:
  ah vi žene .. ja nikad neću bit' tako 'napredan' u tim muško-ženskim socijalnim interakcijama da skužim sve te cake kada koja zašto misli i kako se treba ponašat' da ispadneš "cool", ili kada je nešto stvarno, a kada nije itd.
kak da ispadnes cool? To te jos uvijek muci sa 36? zubo Ma salim se, tu nema formule, bar ja mislim tak o svom spolu. Imaju vise dramaqueens ali zato isti broj jednostavnih koji se ne zamaraju s tim i cijene jednostavnost i autenticnost. Ali to si sigurno i sam vec skuzio. :)

Kahali je napisao/la:
Radi tog (ne)snalaženja sam čini mi se i postao u jednom trenutku brutalno iskren i onda se to nekim curama sviđalo (nekima nije nimalo) pa sam tako valjda i uspjevao sa tim ženama..
Ali dobro, tko ne moze podnjeti istinu, koliko brutalna vec je, onda se ni ne snalazi bas u ovom svijetu i zivi u svojoj made-up world koja nikad ne boli ^^ ne volim takve ljude, iskreno receno. Ali to je druga tema :)

Kahali je napisao/la:
ne znam .. ili to, ili je možda zato što sam jako zanimljiv, vrlo maštovit, decentno duhovit i zgodan ... lol :)  ... dobro, dobro, znam znam , prestajem sa ego-seruckanjem evo ...  
zubo
pa onda bi bio dreamboy za velicinu zena face ak jos imas bradu, na vrhu si skroz ides 
Ego seruckanjem? More like, self-praising, ali takva sam i ja miga  nista lose u tome, haha.

Citat :

hahahah ,,,,,
  eto duhovito stvarno, ali bez obzira na to ne znam dali je evo ovo recimo napisano da ispadne duhovito ili stvarno ne voliš kavu bez obzira na tu sljedeću tvoju rečenicu .. jednostavno pre dobro paše da bi ispalo da stvarno ne voliš kavu nakon ovog mog texta u kojem baš pričam o tome ...  
Ne volim kavu - ozbiljno, Mater me uvijek htijela navuc na to, kad sam imala 13 godina, ali nikad nisam pila, gorko mi je, i da bi popila onda bar pola mora biti mlijeko i dosta secerito. I posto tako nije zdravo i posto sam vegan, i vegansko mlijeko nikako ne pase uz kavu, ne pijem kavu.

Citat :

može, ali šta misliš recimo o čaši dobre Borgonje recimo ? pa preskočimo kofeinske preradjevine kompletno ?
 Ne mislim da preskočimo tu fazu druženja i ne insinuiram na bilo što "naughty", samo eto pitam da znam voliš li vino uopće ? nekako bi ti stajalo uz ovaj dojam kakav si ovdje ostavila u svojim textićima.
Oh vino, neki dan sam bas negdje raspravljala o tome :)Volim ja crveno i bijelo, ali mi vise pase bijelo, nekako mi je lakse. Volim sjedit na vecer na ljuljacki kad sam u hrvatskoj, i popit koju casu, gledajuci kako sunce zalazi... ma zezam se, nisam tak romanticna. Romatika je izmisljena i gay. :D Ali volim vino uglavnom zubo jedino sto ne volim su mjesavine vina, kao bambus (mislim da se bar tako zove to? ili sam nesto zamjenila) jer vino treba ostati classy i ne sluzit za pijace, po mom misljenju :)

Citat :

ma to su ti klnici koji ovise o dnevnim teenejdžerskim erekcijama (doslovno) pa rondaju po imeniku mobitela za potencijalnim aktualnim curetcima u cilju organiziranja snošaja ili barem nekog hanky-panky-a i tako im taj žar i motivacija traju sve dok se jel' .....dok se ne isprazne ...
da al gdje ce bas mene tak odjebat'? zubo kad smo vec kod ego seruckanjem :P

Citat :
možda zvuči malo jeftino, ali to ti je draga moja nažalost tako ... i ovo ti piše jedan od pripadnika tog spola koji je nekada bio isti takav i koji zna kakvi su bilo SVI njegovi vršnjaci tih godina....
mlati  ma znam, i sad znam bar razlikovati izmedu takvih i malo razvijenih ;)

Citat :

čekaj, čekaj, šta si otkrila da si stvarno homosexualna ili si otkrila njemu da si mu to izmislila ??

:) . šalim se ... iako sam u jednom trenutku pomislio to jer nekako tako zvuči na način na koji si napisala ..lol

p.s. a jesi li kad zavodila neku curu iz bilo kojeg razloga (iskreno) ??
  evo ti to meni odgovoriš, ja tebi onda na neko pitanje isto iskreno može ?
 ali I want deatails
Izmislila jednostavno, jer mi nista bolje nije palo na pamet, nisam mogla rec da mi je cucak umro, jel nisam imala. A i bojala sam se za hrcka tad, kad sam imala, jer mi je mama uvijek rekla da ne lazem, jer ce se te stvari ozbiljno desit. zubo zato sam mu lagala da sam lezba, lol.

Ne, ne ja sam hetero, mozda jedna 2 na kinsey skali, ali hetero :)
Meni su neki tipovi zena lijepe, i mogu si zamislit nest onak iz zajebancije, ali nesto vise... nah. :)
Dita van Teese, je jedna zena, za koju bi ubila.

Zavodila curu? Ne, jedino ako mislis na zvaljenje nekakvo bezmisleno? zubo onda da. Ali pravo zavodenje? Nah. Nikad mi nije dosla cura poput Dite pod oci zubo onda valjda bi, haha.

Kakve details zelis jos? haha roll 

Et' drago mi je, sto si odgovorio :)
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pon ruj 09, 2013 7:52 pm

Citat :
kak da ispadnes cool? To te jos uvijek muci sa 36?   zubo 
ma za mene osobno to je potpuno nebitno .. čak se trudim ne ostavljati pretjerano dobar dojam (ili bilo kakav dojam), ali mi je strašno zanimljivi gledati što se u kojim situacijama kod žena smatra kao kvaliteta a što ne, to se iz generacije u generaciju mjenja, a i različito je kod različitih socijalnih statusa, kod starijih i kod mladjih i tako to..
Zanimljivo je uočiti te razlike i onda kada ih sve zbrojiš i oduzmeš pokušaš naći neki zajednički djelitel, to jest naći što se univerzalno ženama sviđa (ili barem kod velike većine).
Iako je vrlo teško ja sam uspio uočiti jednu ili dvije takve stvari koje ženama, bilo gdje na svijetu, predstavljaju nešto zanimljivo i prilično bitno;
ali dok sam odrastao bio sam toliko promiskuitetan i toliko mi to nije bilo bitno da nisam uopće uočavao, a niti znao što bi se uopće ženi moglo sviđati muškarcu, a niti me to zanimalo ..
Danas je drugačije, volim promatrai ljude koji promatraju druge ljude, volim vidjeti i biti u blizini kada se nekoj osobi nešto odjednom otvori i kada joj zakuca srce i skupe ili otvore zijenice. Meni je fascinatna sama "Fascinacija" kao pojava shvaćaš?
A da mi je bitno što je ženama cool kako bih ja kao imao uspjeha kod žena i da to u svojoj 37-moj pa radiej bi skočio pod vlak... lol ...
... iako znam neke ljude u 40-tim i starije koji još uvijek pate i ne mogu nikako sa ženama... to mi nije bilo nikada jasno.. mislim nisam ja neki maneken, ali da nemam jedno oko i jednu ruku i da sam ružan ko lopov znao bih kako nać' pristojnog komada..
... mislim to je toliko banalno lako (čak i u ovo vrijeme kada žene traže većinom nekog sa lovom i to), ali ljudi se ukoče, počnu se znojiti , lupaju totalne gluposti i tako redom ispadaju sve veći degeni kada su blizu cure/žene sa kojom bi htjeli biti ..
GLedao sam jednom druga kako pokušava nešto, čovjek je magistar psihologije i super dečko općenito... i umjesto da priča o svemu sa njom ... o bilo čemu od gomile tema kojoj bi joj bile zanimljive ... on nju pita -dali ide u teretanu- .,.. pa dobro mislim stvarno stari.. ne kužim ...

Citat :
Ma salim se, tu nema formule, bar ja mislim tak o svom spolu. Imaju vise dramaqueens ali zato isti broj jednostavnih koji se ne zamaraju s tim i cijene jednostavnost i autenticnost. Ali to si sigurno i sam vec skuzio. :)
oh, nebi vjerovala, ali ja sam kao klinac naučio i formule i scheme kada mi se nebi dalo i kada bi to bila "one time thing" .. to ti itekako prolazi kod teenajdžera i to znaju i cure i dečki .. mislim, dečki seruckaju a cure se prave da ih zanima jer imaju isti cilj...

Citat :
Ali dobro, tko ne moze podnjeti istinu, koliko brutalna vec je, onda se ni ne snalazi bas u ovom svijetu i zivi u svojoj made-up world koja nikad ne boli
mi i ovako i onako živimo u "Made up world" .. ja bijah što iskreniji mogu pred njima i pred sobom u ovoj iluziji koju zovemo "Istinom" ili Realitetom ali to je takodjer laž jer posreduje 'Um', gledaj na trenutak taj Um kao uredjaj kroz koji prolazi realitet i bive ofarban, umočen, izmijenjen i uobličen u privremenu Iluziju.

Citat :
pa onda bi bio dreamboy za velicinu zena face ak jos imas bradu, na vrhu si skroz ides 
Ego seruckanjem? More like, self-praising, ali takva sam i ja miga  nista lose u tome, haha.
Nemam bradu, samo sam često neobrijan po par dana.. imam cijeli život dugu kosu zato...

Citat :
dosta secerito
"secerito" ... lol.... jesi mislila reći "pošećereno" ili "slatko", ovo me ne zanima radi sadržaja nego radi toga da skužim nešto ..

Citat :
I posto tako nije zdravo i posto sam vegan, i vegansko mlijeko nikako ne pase uz kavu, ne pijem kavu.
Ako smijem pitati zašto si Vegan ?
Ne radi toga što mislim da je to nešto loše ili dobro nego me zanima razlog radi kojeg si postala Vegan.
[quote]

Citat :
Volim ja crveno i bijelo, ali mi vise pase bijelo, nekako mi je lakse.
Znaš Tyranical, ti si cura, uskoro dama i još ktome potencijalna 'vještica' i zvijezdoznanka, moguća čarobnica i herbalistica....
....bilo bi ti vrijeme da počneš razlikovati i znati malo više od "crveno ili bijelo" vino (molim te nemoj se uvrijediti na ovo, ali vidjet ćeš za jedno 5 do 10 godina kako je to zapravo dosta važno, bez obzira koliko se činilo da i nije baš).
što se tiče bijelog općenito ljudi ga piju više jer se bijelo vino može cugati da bi se od njega nacugao .. Crno se više pije po čašu-dve ili tri uz ručak-večeru ili uz neke prigode i više, ali kada se cuga, cuga se većnim bijelo.

Citat :
Volim sjedit na vecer na ljuljacki kad sam u hrvatskoj, i popit koju casu, gledajuci kako sunce zalazi... ma zezam se, nisam tak romanticna. Romatika je izmisljena i gay. :D
Kao prvo šta fali "Ljuljačka, zalazak sunca i čaša vina" ???
Kao drugo to ne mora biti nikakva romantika već čisti užitak (gušt) i osim što se uz takvu vrstu romantike pripisuju razni pridjevi i klišei, takva situacija je zapravo i stvarno energetski drugačija
(jer sunčeve zrake padaju najkosije što mogu u toku dana i time, preko oka i radi vrste zračenja koje uzrokuju, one uzrokuju ekskrecijom serotonina i parcijalne eksitacije endogenih endorfina, a uz vino i ljuljanje to se i pospješuje i pojačava).
Dakle ne samo da to nije izmišljeno, već bih ja puno radije sjedio na ljuljački za simpatičnom djevojčicom i pio vino za vrijeme zalaska sunca nego pisao po you tube komentarima kako je sve to "gay" i bez veze... ne znam za tebe..

Citat :
 jedino sto ne volim su mjesavine vina, kao bambus (mislim da se bar tako zove to? ili sam nesto zamjenila) jer vino treba ostati classy i ne sluzit za pijace, po mom misljenju :)
Nemoj tako, pa moraju nešto i pijanci pit' .. šta će ako im uzmu i vino ?
BAmbs je mješavina Coca cole i crnog vina,... mi u primorju imamo i verziju sa bijelim vinom koja se zove "Lovranski bambus" a izmislio ju je jedan moj poznanik davno i jednoj krčmi u Lovranu i od te pijane noći svi tako i zovu...
Mješanje kvalitetnih crnih vina sa kolom može napraviti samo idiot i bio bi izbačen iz većine uglednijih restorana kada bi neko vrsno vino pomiješao sa kolom.
ALi bambus je nastao jer su ljudi (kao recimo "Željko-trovač" u njegovoj krčmi) prodavali smeće od vina pa su ljudi miješali vino sa kolom da mogu uopće to pit .

[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pon ruj 09, 2013 8:13 pm

Od riječi do riječi se slažem s Kahalijem, osobito kad je spomenuo minornost fizičkog izgleda. Teško mi je objasniti nekim poznanicima koliko je daleko bitnija osobnost i stav, ali mi se čini da su previše pod utjecajem medija te da imaju jako krivu sliku o sebi, a osobito o svijetu koji ih okružuje. Nisam najzgodniji muškarac na svijetu, to mogu potvrditi oni koji su me upoznali, ali to me nikako nije spriječilo da budem kratko ili dugo s nekim djevojkama, mladim ženama. Stvar je, iz moje perspektive i moga iskustva, u stavu. Ok, duboki glas mi isto pomaže. zubi

I zahvaljujem se na informaciji odakle dolazi lovranski bambus. :-)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pon ruj 09, 2013 8:27 pm

S par stvari se iskreno neslazem.
" možda zvuči malo jeftino, ali to ti je draga moja nažalost tako ... i ovo ti piše jedan od pripadnika tog spola koji je nekada bio isti takav i koji zna kakvi su bilo SVI njegovi vršnjaci tih godina...."

ali opet iznimka potvrdjuje pravilo...

i drugo bijelo vino i cola, to je zapravo "izmisljeno" prije bambusa (tj kod nas svi kazu da se to prije bambusa pilo) i neki kazu da je to zapravo pravi bambus iako mi to zovemo "trza"
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   pon ruj 09, 2013 9:37 pm

Kahali je napisao/la:

oh, nebi vjerovala, ali ja sam kao klinac naučio i formule i scheme kada mi se nebi dalo i kada bi to bila "one time thing" .. to ti itekako prolazi kod teenajdžera i to znaju i cure i dečki .. mislim, dečki seruckaju a cure se prave da ih zanima jer imaju isti cilj...
opisi onda scheme, bas me zanima :)

Citat :

"secerito" ... lol.... jesi mislila reći "pošećereno" ili "slatko", ovo me ne zanima radi sadržaja nego radi toga da skužim nešto ..  
lol da posecereno, neologizam ftw. Nije mi pala rijec na pamet, a i nije mi se dalo trazit po dictionary. Nadala sam se da ces skuzit ^^ al eto. zubo

Citat :

Ako smijem pitati zašto si Vegan ?
  Ne radi toga što mislim da je to nešto loše ili dobro nego me zanima razlog radi kojeg si postala Vegan.
Pa zasto nebi smijo pitat? :)Prvo sam bila vegetarijanka, jer sam slabo jela meso - oduvijek. Ako, onda samo puretinu i tu i tamo svinjetinu. jedan put sam onda odlucila skroz prestati sa mesom, jer mi jednostavno ne treba. A tad sam bila mala. Vegan sam postala, jer sam htijela isporbati koliko mi to & sport promjeni tjelo, tj. kako se osjecam, hocu li se osjecat zdravije, cak mozda i "fit". I je tako, lakse se budem, imam vise energije i tako, pa sam si rekla zasto nebi tako dalje radila. Znaci, to mi je bio razlog, zivotinje nemaju nikakve veze stim, mislim volim jako, jako jakooooooo zivotinje, i protiv zlostavljana sam, ali covjek je omnivore inace, i zato neka i jede meso. Ali ja sam se eto odlucila protiv. Iz egoisticnih razloga, ako tako zelis :)

Citat :

Znaš Tyranical, ti si cura, uskoro dama i još ktome potencijalna 'vještica' i zvijezdoznanka, moguća čarobnica i herbalistica....
    ....bilo bi ti vrijeme da počneš razlikovati i znati malo više od "crveno ili bijelo" vino (molim te nemoj se uvrijediti na ovo, ali vidjet ćeš za jedno 5 do 10 godina kako je to zapravo dosta važno, bez obzira koliko se činilo da i nije baš).
Okay, nisam se uvrijedila na to, ali pitam se odkud ti to sve da sam potencijalna vjestica, zvijezdoznanka, carobnica moguca i herbalistica.... mislim, ja nemam nikakve veze s tim, pa se pitam od kud si to izvukao? Zanima me i kakav kontekst to ima sa ovim vinom :)
A i nikad nisam rekla da imam pojma puno o vinu :)samo sam objasnila zasto mi bijelo bolje pase. I da, mozda cu za 10 godina vise znat, cak mozda i razlikovati izmedu bijelih ili crnih.

Citat :

Kao prvo šta fali "Ljuljačka, zalazak sunca i čaša vina" ???
Klische mi je to, i za to iz zezancije kazem gay. Nadam se da me nisi krivo shvatio.

Citat :
 Kao drugo to ne mora biti nikakva romantika već čisti užitak (gušt) i osim što se uz takvu vrstu romantike pripisuju razni pridjevi i klišei, takva situacija je zapravo i stvarno energetski drugačija
Pa nisam nikad ni drugo rekla :)naravno mozes piti sam vino na ljuljacki za zalaskom sunca, lol.

Citat :
   Dakle ne samo da to nije izmišljeno, već bih ja puno radije sjedio na ljuljački za simpatičnom djevojčicom i pio vino za vrijeme zalaska sunca nego pisao po you tube komentarima kako je sve to "gay" i bez veze... ne znam za tebe..
A kakve veze ima sad yt s tim :] bas te i ne kontam dobro, moram priznat, ni ja nebi pisala po yt-u "gay" ^^ ja radije volim spontano, sto nije pretrpano klische-evima nego tako nesto, jednostavno mi je situacija neugodna, i forsira romantiku, eto, za to mi je glupo.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   uto ruj 10, 2013 11:57 am

Ne znam ja za vas, ali najromantičnije što sam ikada doživio je bilo sjedenje na rivi u Solinama na Dugom otoku s votkom/fantom šokatom od 2L i curom koja je skupa sa mnom zapanjena morem koje se presijava na mjesečini poput srebrnog ulja. I naravno u brodiću kraj nas je bilo 2L domaćeg plavca :D
Neke stvari su lijepe, kolikogod se nama nesviđao taj kliše štih u njima...
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   uto ruj 10, 2013 10:05 pm

Citat :

i drugo bijelo vino i cola, to je zapravo "izmisljeno" prije bambusa (tj kod nas svi kazu da se to prije bambusa pilo) i neki kazu da je to zapravo pravi bambus iako mi to zovemo "trza"
Ma sigurno da je to netko negdje morao piti, ja govorim za naziv "lovranski bambus".. to se desilo u krčmi Lovranka, jedan tip, mali smiješni i pijani zvani Bing je to naručio, svi su bili tamo te noći (mislim svi pijanci koji su bili poznatiji u gradu po nečemu.. cijela ekipa... ja sam tada bio klinjo) i od onda se svi počeli zajebavati "ajmo napravit Lovranski" kada bi radili taj mix... ne znači da prije toga nije netko pio ali ovo je danas dosta popularno.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   uto ruj 10, 2013 10:45 pm

Citat :
opisi onda scheme, bas me zanima :)
 uh to bi potrajalo i morao bih opisivati ovisno od situacije do situacije, a osim toga ne možeš baš opisati schemu zavođenja sa textom preko foruma i to još curi ..
  To bi zvučalo jako idiotski vjerujem ...
 .. demonstrirat' ću ti kad se budemo vidjeli .. lol ...

Citat :
ali pitam se odkud ti to sve da sam potencijalna vjestica, zvijezdoznanka, carobnica moguca i herbalistica.... mislim, ja nemam nikakve veze s tim, pa se pitam od kud si to izvukao?
  Pa ako imaš išta u sebi što te motivira da se baviš zanimljivijim stvarima od nogometa, auta ili stjecanja materijalnih dobara prije ili kasnije ćeš se početi baviti nekim od nabrojanih znanja, a osim toga sama činjenica da si na ovom forumu i da sudjeluješ i čitaš teme koje se redom zovu "parapsihologija", "bliski susreti", "smisao života", "filozofija" i druge je dovoljno indikativna da ćeš se prije ili kasnije, ako ništa drugo, početi više informirati o njima, a ako budeš htjela nešto više od života mimo kuće, psa, fakulteta i posla (i kredita na auto i povremenog sexa sa umornim mužem), tada ćeš zasigurno imati cilj u nekim od drevnih znanja i vještina.
    Zapamtio sam takodjer da si bila dio kovena i od tamo mi vještica i herbalistica ...
   Ja sam sretao genijalne vještice iz jednog engleskog kovena koje su dan danas samnom u kontaktu i pričamo, one su iz brixtona (LOndon-brixton) i ja sam sa njima stalno razmijenjivao literaturu od ljekovitom bilju.
    Osim ovih mojih pretpostavki da bi te takve teme nekad u životu mogle zanimati (oprosti ako sam pogriješio i ako te takve teme uopće ne zanimaju) ta rečenica koju sam pisao u budućem vremenu "ti ćeš jednog dana biti ..." je u jednu ruku nači nna koji sam želio reći "good luck on your path" ili nešto u tom smislu .. kao neki vvid pohvale u budućnosti i ohrabrenja .. mislio sam da ćeš to isčitati medju redovima..
    Kao kad Tata kaže sinu recimo "ti si budući pilot" ili nešto slično ,,, to je više kao "good luck my son I hope you'll not be same lazy asshole as i was.." ... lol....

Citat :
Zanima me i kakav kontekst to ima sa ovim vinom :)

Pa kada i ako se počneš baviti nekom od navedenih tema (pogotovo Herbalizmom) znat' ćeš kakve veze ima. :)

Citat :
Klische mi je to,
Pa klische je većina pojava koje vidiš oko sebe i koje se neprestano odvijaju oko tebe pa i dalje u njima sudjeluješ... čudno je to kako baš za situacije vezane uz zavodjene, svidjanje, simpatije se nešto naziva klišeom i izmišlja topla voda , a kada pričamo o art-deco ili o Bidemayeru tada je to odličan namještaj za primaću sobu .. (a zapravo zadnji kič plus što je kliše), ali ga svi svejedno koriste.

i za to iz zezancije kazem gay. Nadam se da me nisi krivo shvatio.

Citat :
Pa nisam nikad ni drugo rekla :)naravno mozes piti sam vino na ljuljacki za zalaskom sunca, lol.
Možeš, ali zašto nebi podijelio taj moment i dodao kemiji tog trenutka sa nekim sa kim već "titraš" ? to bi zasigurno upotpunilo događaju ...
    ....da se razumijemo, ja koliko se sjećam, trijazan, nisam nikada ovo doživio, ali to ne znači da nebi samo zato jer je to nekom 'kliše', baš zato bi to i napravio i bilo bi mi super...

Citat :
A kakve veze ima sad yt s tim :] bas te i ne kontam dobro, moram priznat, ni ja nebi pisala po yt-u "gay" ^^ ja radije volim spontano
,

Pa you tube je doslovno RODIO komentar "gay" za svaki video, za svaku muzičku stvar, za svaki dostojan pokušaj neog truda, a za koji neki polu-moronski lijeni klinac ne zna šta bi napisao ali "zna" da mu je odvratan (zato što on nije u stanju nešto slično učiniti) i zato jer nije sposoban sastaviti dve složene rečenice pa onda ispali termin "gay" .
  A ti u istoj rečenici i "volim spontano" i "gay" .

Citat :
sto nije pretrpano klische-evima nego tako nesto, jednostavno mi je situacija neugodna, i forsira romantiku, eto, za to mi je glupo
 Pa ti kao da si odlučila da te netko siluje unaprijed .. ja prvi nebi otišao pit vino sa nekim tko od mene očekuje nešto što ja ne želim. Problem je u tome što žene baš i ne vole zauvijek zatvarati vrata pred nosom nekome da bi imale u "rezervi" tog nekog i da bi se igrale sa muškarcima..
    DOživio sam to i ja i svi muškarci koji su ikada bili zaljubljeni..
  Nitko neće forsirati romantiku ako si mu dala do znanja da ti nije stalo do njega, ako forsira i dalje o nda šta radiš sa takvim kretenoidom ?
   Ja pričam o tome kada su dve osobe u slaganju sa tim i svijesno se nalaze u romatičnoj situaciji zalaska sunca i vina ili u situaciji kada još nisu, ali bi oboje htjeli da se nešto desi.... zašto bilo što "forsirati" kada se dešava samo od sebe ? ne moraš ništa dodavati ili oduzimati...

Negoo ..
    Još si mlada.,. bilo bi mi drago da vremenom shvatiš što znači "jahati na valovima flerta" ...:)
   Jahati na zaljubljenosti i latenciji da će se nešto možda desiti .. to možeš sa nekim cijeli život .. nema ništa zanimljivije od toga.. (iako ovo nij epreviše vezano za odgovor"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   čet ruj 12, 2013 1:39 pm

Einar je napisao/la:
Je, ali vi ženske to možete doslovno nanjušiti na momku. Ne znam kako, ali doživio sam situacija di mi je bilo jeziva razlika u ponašanju cura koje sam taman upoznao dok nisam imao curu i kad sam profurao par dana poslije s nekom curom. Znala je. Iako nije ni znala da zna.
Iskreno, ne može se baš svrstati sve dame na samo 2 podvrste.
Također, zanimljiva činjenica, najčešće će one iskvarcane, plastične barbike u šarenim i bijelim krpicama iz kojima im sise uporno ispadaju završiti s neandertalcima iz "neke kvartovske ekipe".
Nadalje, fizički hedonisti, kakav sam bio, će radije odabrati osobu istog mentaliteta i s njom imati nedostojanstven odnos na jednu noć i NIPOŠTO vezu...
A u onim najmilijim i najslađim curama koje su često povučene se skriva i najveći đava (u krevetu i izvan njega). Zanimljivo.
Kako on to napiše: "Znala je" rofl 

A što sad, kad više nisi fizički hedonist, tražiš kod žena i kako im uletavaš? :)

PostajNaslov: Re: Zavodjenje i to   Today at 9:51 am

[Vrh] Go down

Zavodjenje i to
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2