Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Volontiranje

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Viper
Višestanični organizam
Viper


Male
Pisces Goat
Broj postova : 44
Age : 33
Location : Bosna i Hercegovina, lijevo od piramide Sunca
Registration date : 10.07.2012

Volontiranje  Empty
PostajNaslov: Volontiranje    Volontiranje  Icon_minitimeuto ruj 04, 2012 10:43 pm

Pozdrav raja;

Zanima me vaše mišljenje o volontiranju, koliko nam koristi obrazac o radnom iskustvu stečenim volonterskim radom? Znate li možda neku instituciju u BiH koja rado prima volontere, ili neku instituciju u Hrvatskoj kojoj je u interesu da primi volontera iz druge države, etc... ??

Uostalom, nama mladima višestruko koristi volontiranje i htio bi što više da saznam o volonterskom radu prije nego se odlučim na priključivanje određenoj instituciji kako bi dobio neko "radno iskustvo". Mada sam do sad skupio dosta radnog iskustva iz razih oblasti, nemam nijedan certifikat koji bi to dokazao i pomogao mi pri zaposlenju.

Unaprijed zahvaljujem;
[Vrh] Go down
flidaisa
Stanica
flidaisa


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 10
Age : 33
Registration date : 10.09.2012

Volontiranje  Empty
PostajNaslov: Re: Volontiranje    Volontiranje  Icon_minitimeuto ruj 11, 2012 1:44 pm

Volontiranje je u redu što se mene tiče. Ali u jednu ruku me jako iritiraju oni koji misle da volontiraju sheranje linkova na facebooku..(doslovno ono:"jendom rukom jedu cipicips a drugom klikaju i misle da cine cuda" ) Ok. priznajem,favebook danas sluzi za svasta ali onako, ima i boljeg nacina.

Što se tiče toga što pitaš u vezi radnog iskustva, ja mislim da zapravo i nije potrebno,potrebna je volja,zelja i predanost tome što činiš.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Volontiranje  Empty
PostajNaslov: Re: Volontiranje    Volontiranje  Icon_minitimepet ruj 21, 2012 10:06 am

@Viper...da li si uopce trazio da ti se da nekakva potvrda da si volontirao? Ako nisi odi pa trazi. Ako nemaju neki ''sluzbeni'' formular mogu ti natipkati obicnu izjavu na obicnom papiru ili mozes to ti napisati (od kad do kad si radio, sto si radio, gdje si radio i sl.) i onda traziti da ti oni to ovjere.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volontiranje  Empty
PostajNaslov: Re: Volontiranje    Volontiranje  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volontiranje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: