Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Telepatija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
UNIDA
Prašina

Female
Cancer Horse
Broj postova : 5
Registration date : 03.08.2010

PostajNaslov: Re: Telepatija   uto kol 03, 2010 1:49 pm

kad sam jedno vrijeme meditirala na to da ja mogu, želim i hoću čitati tuđe misli...hm da dobila sam energiju koju nisam znala koristiti jer sve sam više dobivala tuđe misli koje su se miješale sa mojima i kad bi to rekla na glas ljudi su me sve više čudno gledali jer naravno nitko nevoli kad netko čita tuđe misli...broblem je bio u tome što ja nisam znala čije su to misli...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Telepatija   uto kol 03, 2010 3:15 pm

A ne možeš nikako raspoznati jel misao tvoja ili tuđa? Pitaj se kada nešto pomisliš jel tvoja :)

Višestanični organizam

Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Registration date : 02.09.2010

PostajNaslov: Re: Telepatija   čet ruj 02, 2010 10:24 pm

Ja sam razvio vrlo neobicnu sposobnost za koju i nisam siguran sta zapravo radi, ali izgleda da je to neka vrsta vidovitosti ali nije samo na to ograniceno. Naime, mogu da vidim neke znake(nije bas da ih vidim to su sve samo osecaji) ali oni su kodirani i nista zapravo ne pretstavljaju za moj mozak(mislim na to da nemaju konkretan izgled misli kao rec, broj, slika ljubav, strah...) ali sam posle nekog vremena provalio da se pre nekih istih dogadjaja pojavljuju isti oseti, kao kad cekam bus npr. Sada sam vec to uvezbao i mogu da osecam tudje misli, namere i da predvidim mnoge stvari kao kada ce da stigne bus, sta ce biti u skoli... Da li neko ima mozda ideju sta je to u pitanju? Btw, nije mi ni to bas palo s neba nego sam se mnogo potrudio da ,,amplifikujem'' te osecaje da bih bio siguran da ne umisljam, ali ne putem meditacije ili bilo cega meni poznatog, vec sam to jednostavno sam razvio.
[Vrh] Go down
yuusha
Višestanični organizam

Male
Pisces Tiger
Broj postova : 68
Registration date : 01.02.2011

PostajNaslov: Re: Telepatija   ned oľu 13, 2011 9:02 pm

meni se to dešava često sa majkom :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 11:14 am

Da, navodno su takve stvari intenzivnije kod srodnika :)

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 1:30 pm

Nedavno sam imala neku vrstu pomalo čudnog iskustva sa jednim prijateljem. scratch
Pričali smo na mobitel i nekako došli na temu imena. U tom razgovoru sam usputno spomenula jedno neobično/rijetko ime i uslijedio je komentar.

U toku razgovora je nazvala njegova mama na telefon, a ja sam pričekala, budući smo još morali dogovoriti neke konkretne stvari oko faksa itd.
Onda me on upitao što radim i s kim sam u dosluhu. face

Naime, njegova mama je u tom kratkom razgovoru s njim koji je trajao cc. 2 minute sasvim slučajno rekla kako je dotično ime koje smo prethodno spomenuli, lijepo. confused
Naravno, ona nije znala da smo razgovarali o imenima.
Definitivno neobična situacija i ne znam da li se radilo o nekoj grupnoj telepatiji ili nećem trećem.

Dinosaur

Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 2:48 pm

Zanimljivo da je on razgovarao na telefon i da ima 2 telefona u kući to bi se dalo lako objasniti.Tada bi bilo lako pertpostaviti da je njgova mama podignula slušalicu drugog telefona i prisluškivala vaš razgovor i onda ga kasnije nazvala da bi prekinula vaš razgovor, ali ovako ne znam šta bi rekao, možda je ipak nekako čula razgovor.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 2:51 pm

Pa mama nije bila u istoj kući? Inače ne bi zvala na mob? :P

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 2:54 pm

Sinkronicitet Athena, o tome smo već puno pričali i možemo još malo :)

Iz njegove pozicije je to izgledalo vauu, a iz tvoje kao čista slučajnost ili možda nešto više. No u svakom slučaju jako zanimljivo dva naizgled nepovezana događaja koja su povezana na jenom nama nevidljivom nivou :)

Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 3:13 pm

@Legionar možda je bila u kući,čula razgovor i nazvala da bi prekinula da bi ga prekinula.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 3:23 pm

zubi

Koje kombinacije. :D
Ne, mama nije bila u kući, zapravo je bila udaljena 50-ak i više kilometara.
Drugo, ona nije mogla čuti razgovor jer smo pričali na mobitel i minutu nakon priče o imenu je zazvonio telefon.
Tada smo prestali pričati, a ime više nismo niti spominjali.

Vjerojatno se radi o sinkronicitetu kako je Chak spomenuo.

Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 3:27 pm

Sve je moguće, ali ne moraš odmah kao razlog tražiti paranormalno.Sagledaj sve opcije, pa tek onda zaključuj šta se dogodilo.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 3:29 pm

Mislim da sam opcije i sagledala.
I ne, kuća nema skrivenih kamera, također mama nije postavila prisluškivač u mobitel, nitko treći nije bio u kući i dojavio mami informaciju.
Frend nije drugim mobitelom u međuvremenu mami javio o čemu smo pričali, da bi ispalo kako se događa nešto paranormalno :D

Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 3:41 pm

Zanimljivo mi je to jako Athena evo staviću jedan tekst koji sam već postao pa kada ga pročitaš izbrisaću:

Četrnaestogodišnji Stanley Kripner jako je želio jednu enciklopediju. Roditelji mu je nisu mogli kupiti, jer su bili voćari i zbog lošeg roda jabuka te godine ostali su gotovo bez novaca. Stanley je otišao u svoju sobu i rasplakao se. Nakon izvjesnog vremena počeo je da razmišlja o načinima kako da dođe do novca i misli su mu se okrenule ka bogatom ujaku Maxu. Odjednom, kroz glavu mu je prošla strašna misao: Ujak Max mi ne može pomoći, jer je umro!
"U tom času sam začuo kako zvoni telefon. Majka se javila, a onda je počela jecati, jer joj je moj rođak rekao da se Maks iznenada razbolio
i da je upravo umro!".
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 4:06 pm

Pročitala sam i tekst je vrlo zanimljiv. miga
Takvih slučajeva ima jako puno. Ne vidim razloga zašto bi brisao tekst koji si napisao, jer mislim da je on topic. :)

Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 4:09 pm

Ma već sam ga jednom postao.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 4:17 pm

@Athena...a da kazes koje ime je bilo u igri? Mozda to malo pojasni stvar :)

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon oľu 14, 2011 9:43 pm

Teško je reći što je osobne prirode, samim tim što se dotična situacija odvijala između samo tri osobe. :)
Uglavnom, da sad ne otkrivam ime koje nema neko posebno značenje (frendu nisam niti spomenula da ću pisati o tome), recimo da se radilo o rijetkom imenu, nešto poput imena Alegra, Estera, Noela...
Dakle, definitivno ime koje se ne čuje svaki dan, a osim toga rijetko tko zna neku osobu tog imena. miga

Štoviše, nitko od nas, sudionika priče niti ne poznaje osobu s tim imenom.
Zanimljivo je bilo da je upravo prijateljeva mama u razgovoru s njim sasvim slučajno i samoinicijativno komentirala nešto u stilu: "..... je rijetko i zvučno ime".

Prašina

Female
Aries Broj postova : 3
Registration date : 26.03.2011

PostajNaslov: Re: Telepatija   sub oľu 26, 2011 6:43 pm

zvezda je napisao/la:
Verujem da je moguca,
iz jednostavnog razloga - desavalo mi se cesto da pogledima razmenjujem misli sa bliskim osobama, vise zapravo osecaje nego misli u smislu recenica i tu nema lazi ni prikrivanja... *

Je li pritom riječ o telepatiji u punom smislu ili je moguće da jednostavno toliko dobro poznajemo osobu te iz nakih neverbalnih znakova možemo zaključiti što misli ili osjeća?? 8) confused
[Vrh] Go down
Izida
Stanica

Female
Capricorn Pig
Broj postova : 25
Registration date : 30.04.2011

PostajNaslov: Re: Telepatija   ned svi 01, 2011 3:05 am

sa najboljom prijateljicom mi se stalno dešava da isto mislimo u istom tenutku... pa ona kaže nešto što sam ja pomislila točno istim riječima kojima sam ja to pomislila xD ili kažemo u isto vrijeme rečenicu od 7-8 riječi. kao neki blizanci u crtićima.
ali postoje i druge osobe s kojima se desi... recimo ja razmišljam da dam neku ideju šta da radimo u društvu ili slično i pomislim 'ma daj, glupo, nitko neće htjeti..' i onda netko progovori i kaže točno ono šta sam ja htjela. :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Telepatija   ned svi 01, 2011 11:31 am

Leonora je pitanjem dosta dobro kazala zasto imamo iste misli kao i bliske osobe. Sa bliskim smo osobama povezane hrpom subliminalnih znakova koji nas poticu na slicne misli u istom trenu.
Tako se moze desiti da dvoje ljudi koji su bili na nekom putovanju prije 20 godina se sjete tog putovanja i tocno odredjenog mjesta tog putovanja tocno u istom trenu. A sto se zapravo desilo? Oni su tada, prije 20 godina, tocno u jednom trenutku culi odredjenu pjesmu koju svjesno nisu niti zamijetili. Medjutim nasa podsvjest pamti sve. 20 godina kasnije desi se da, dok npr. spremaju rucak, u pozadini svira radio kojeg uopce ne zamjecuju kada krene ona ista pjesma. U tom trenu oni se sjete identicnog trenutka, a da pjesmu niti ne registriraju na svjesnom nivou.

Prašina

Male
Taurus Goat
Broj postova : 1
Registration date : 02.07.2012

PostajNaslov: Re: Telepatija   uto srp 03, 2012 9:58 am

vjerujem da telepatija postoji jer sam je i sam jednom doživio.nije to bio govor tijela ni razmjenjivanje osjećaja, bilo je više kao neki šum kao npr:kad prićate s nekim na mobitel pa odjednom budu smetnje ili nema signala.

eto tako bi se to dalo usporedit!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1128
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Telepatija   pon lip 01, 2015 11:44 am

teško da telepatija postoji,,ali nitko to ne može potvrdit što je to zapravo telepatija... oops ali to bi značilo da svaki čovjek može komunicirati s nekim u mislima udaljen 1000 km ,,teško za vjerovat.ljudi svašta izmišljaju i vjeruju ...
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 936
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Telepatija   pet tra 15, 2016 6:25 pm

ako su recimo tri osobe u prostoriji da li je moguće da dvije osobe telepatski komuniciraju a da svojom komunikacijom neometaju treću osobu (čak iako ta treća osoba nema pojma o njihovoj namjeri ,a možda ni nerazmišlja nikada o telepatiji)
[Vrh] Go down
Wild Child
Prašina

Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 1
Registration date : 15.04.2016

PostajNaslov: Re: Telepatija   pet tra 15, 2016 7:09 pm

Da i za to postoje čipovi. Ovdje ne mislim samo na fizičke čipove ugrađene u naše tijelo. Postoji nešto što se zove Astralni čip i služi za neverbalnu komunikaciju bile gdje i bilo kad koja uključuje bukvalno čitanje svake misli osobe, ili grupe ljudi. Pored neverbalne, moguća je i verbalna koja usled niske frekvencije ne može da se čuje van bubne opne u koju je čip ugrađen, pri čemu osoba ne govori već misli, ali aparat prevodi govor drugoj osobi kao stvaran.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Telepatija   Today at 3:28 pm

[Vrh] Go down

Telepatija
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next