Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Paraliza sna

Go down 
+8
tinityrannical
AnnewellX
Archangel
Alpha
Jedi Mind Tricks
primitive101
Novus ordo seclorum
Dada289
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepon sij 06, 2014 11:47 am

primitive101 je napisao/la:
a takve cu radije naci i licno im dati pecat Svjesti ;)

Daj mi, haha
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepon sij 06, 2014 2:58 pm

dacu, kad me Namjera dovuce do tebe i tebe do mene ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepon sij 06, 2014 4:21 pm

@Ascendend...Paraliza sna mu je vjerojatno radi šoka od nesreće. Možda da posjeti psihologa?

Imamo i posebnu temu o Astralnoj projekciji pa možda tamo nađeš šta zanimljivo :)
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepon sij 06, 2014 5:21 pm

@primitive101 nek povuce namjera i mene haha

@Alpha, pozdrav i hvala na odgovoru, pregledala sam i tu temu nakon ove :)
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2014 4:03 am

Prvih par puta uzasno me bilo trta tih paraliza kada su pocele, nakon toga postalo mi je svejedno a sada me vec zabavljaju....samo steta,sada kada ih s veseljem ovekujem sve su rjedje i rjedje tj blaze.....

Primitive ti znas dosta o ovome, vec smo i pricali mnogo ranije o tome...mozes li mi molim te pojasniti nesto? Zadnja dva puta nakon sto sam legla i valjda dovoljno se opustila cula sam nekakav zvuk u glavi, nemogu bas opisati, nesto izmedju vrlo glasnog vibriranja, pucketanja....prije ga nisam primjecivala ali sada me bas okupira.cini mi se da su se i oaralize prorijedile i oslabile bas radi toga sto ga sadaa registriram?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2014 10:31 am

Mislim da ti je to zvuk tik prije odvajanja astralnog tijela.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2014 3:17 pm

Sang Real je napisao/la:

Zadnja dva puta nakon sto sam legla i valjda dovoljno se opustila cula sam nekakav zvuk u glavi, nemogu bas opisati, nesto izmedju vrlo glasnog vibriranja, pucketanja....prije ga nisam primjecivala ali sada me bas okupira.

Živci, krvotok, srce, pluća... sve to proizvodi zvukove. "Glasni" zvukovi nastaju zbog živaca tj. neke smetnje u živčanom sustavu, da se tako izrazim, makar je pucketanje koje čuješ produkt promjene krvnog tlaka. Ako bi se našli u potpunoj tišini i pokušali mjeriti glasnoću zvuka, izmjerili bi oko 10dB. Iako naizgled ništa ne čujemo, ipak možemo čuti disanje i dva tona, jedan visoki i jedan duboki. Visoki ton je zvuk živčanog sustava a duboki ton je zvuk krvotoka, to zapravo čujemo stalno ali ignoriramo te zvukove jer smo na njih navikli. Inače, potpunu tišinu odnosno 0.00dB je nemoguće postići na Zemlji.

Zbog živaca najčešće i dolazi do paralize sna jer na njih utječu neke promjene koje doživljavamo. Ali sve je to normalno.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimečet srp 24, 2014 1:37 pm

to je samo privremeno i pojavljuje se 99 posto ljudi probudis se i srce ti lupa nemaš zraka ,nesto si sanjao a ne znas sto, to se i meni desilo prije par mjeseci ,možda privremeno izademo iz svog tijela i odemo na neko drugo mjesto i vratimo se u tijelo tko zna,ali nije ništa opasno  8) 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimečet srp 24, 2014 3:33 pm

Nije opasno, ali činjenica je da 99% ljudi nezna ništa o tome pa se straši. Mnoge priče o opsjednućima, vragovima koji sjede na trbuhu i slično dolazi baš zbog te granice između jave i astrala.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2014 2:45 pm

Nisam imao projekcije, ali kazu da taj zvuk je nesto slicno ovom s pocetka pjesme:
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2014 8:37 pm

koji vragovi na trbuhu to su noćne more ,i naravno povremeni poremecaj sna
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2014 8:41 pm

Ljudi ti imaju često halucinacije prilikom paralize sna, često su ljudi opisivali halucinacije poput osjećaja da im netko sjedi na trbuhu, a čak i u umjetnosti kada su slikari slikali paralizu sna, naslikali su vraga kako sjedi na čovjeku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis#mediaviewer/File:John_Henry_Fuseli_-_The_Nightmare.JPG
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2014 8:43 pm

mašta radi svašta .i ja sam sanjao jednom da padam s velike visine probudio se i opet ziv  ides 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2014 3:15 pm

waldox je napisao/la:
mašta radi svašta .i ja sam sanjao jednom da padam s velike visine  probudio se i opet ziv  ides 
Nije isto, puno toga sanjamo, ali paraliza sna nije zapravo san.
Sjecam se prica dok sam bio mali, stariji bi znali govoriti dok se njima dogadalo slicno, da bi u tom trenu pokusali vikati, ili pomaknuti se, ali je to bilo nemoguce. U njihovim pricama se cak pojavljuje sisanje krvi iz vrata i slicne stvari.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2014 3:22 pm

pa ti vjeruj u to tko ti brani ,ti još ne znas sta su noćne more study 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2014 4:40 pm

Sve u svemu, htio sam reci da je to bila paraliza sna objasnjena na laicki nacin miga
Nocne more-snovi koji nam se ne svidaju. Paraliza sna-stanje polusna.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2014 7:46 pm

pa ljudi pogledajte sta se desava u REM fazi sa misicnim sistemom i sve ce vam biti jasno.U REM fazi,dakle sanjanju,svi misici su ukoceni da bi sprjecili tjelo da se cima shodno desavanjima u snu,i ako neko u sred sna krene da se budi ili postane Svjestan fizickog tjela,desava se paradoks,da krece da koristi misice(jer je budan,bar napola) ali su ti isti misici sa pravom ukoceni zbog sna,a strah se javi ne zbog paralize(iako nas i ona dosta prepadne),nego sto tada postanemo direktno Svjesni astralnih desavanja i potisnutih stvari,i dio Uma koji koristi simboliku da nas relaksira u snu,vise nema tu moc,jer krenemo direktno gledati zacahurene stvari iz podsjvesti,koje su sakrivene iza ograde straha.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Paraliza sna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza sna   Paraliza sna - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Paraliza sna
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: