Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Viper
Višestanični organizam
Viper


Male
Pisces Goat
Broj postova : 44
Age : 33
Location : Bosna i Hercegovina, lijevo od piramide Sunca
Registration date : 10.07.2012

Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitimened stu 25, 2012 11:26 pm

Prije godinu dana počeo sam primjećivati manje izrasline na tjemenu koje su me pomalo svrbile. Prvo sam mislio da se radi o štetnom djelovanju
gela koji sam inače koristio, pa sam ga promijenio. Međutim, nakon promjene gela i dalje me svrbilo tjeme pa sam prekinuo korištenje gela i promijenio sam šampon.
Stvari su se počele pogoršavati, otišao sam u bolnicu gdje su mi objasnili da se radi o
gljivičnom oboljenju, i da su mi prijeko potrebni lijekovi poput tableta Ketokonazol,
otopine od alkohola i joda, šampon za ispiranje tjemena i krema sa sastojcima koje uopće ne poznajem da bi se oporavio. Najgore mi je bilo što su po glavi izbijale podgnojene bubuljice, slično kao kod pubertetlija, samo su kod mene bile XXL size.
Kada bi se jedna raspukla, odmah bi sljedeći dan osvanulo 5 novih na njenom mjestu. Odustao sam od liječenja i tražio pomoć u alternativnoj medicini. Nisam neki vjernik, ali sam počeo moliti Boga da mi pošalje spas, jer sam prekinuo sve socijalne aktivnosti zbog bolesti.

Počeo sam koristiti navedene preparate, koje sam mukotrpno i bjesomučno nanosio sa suzama u očima jer su mi grizle tjeme i bolilo me kao da mi neko sipa užarenu lavu na kosu.

Međutim, ni to nije pomoglo. Prije 10 dana, na buvljaku sam naletio na medaljon koji
je bio u poprilično lošem stanju. Tragovi od vatre i blato su prekrivali lik i natpis, tako da nisam mogao pročitati o kome ili čemu se radi. Prodavač mi je rekao da se radi o nekom katoličkom svecu i da je medaljon veeeeeeeoma star suspect i da ga mogu dobiti veoma jeftino. Koštao me 5 KM (dvadesetak kuna). Pošto sam historičar po struci, veoma me interesiralo kakav lik je na medaljonu, posebno natpis na latinskom koji ga je okruživao.

Kada sam očistio medaljon, mogao sam pročitati natpis na latinskom, koji je glasio:
INNOCENTISSIME JUVENTUT. PATRONE. ORA PRO NOBIS. S. ALOYSI JUVEN.
(nevina, nevinost) (mladi) (zaštitnik) (moli za nas mlade) (sv. Alojz ?)

Surfao sam malo po net-u, naletio sam na biografiju sv. Alojza i pročitao da se on smatra zaštitnikom mladih koji svoju mladost provode u pokori Bogu i obavljanju molitvi, zatim da se zaziva kao zaštitnik u borbi protiv KOŽNIH BOLESTI jer je on umro mlad od posljedica kuge! Liječio je oboljele od kuge. Sa druge strane je Blažena djevica Marija i oko nje također ima neki natpis, ali mi se ne da pisati jer sam previše uzbuđen oko ovoga što sam pronašao i otkrio. Interesira me vaše mišljenje da li je taj medaljon sa namjerom dospio baš u moje ruke (u ovakvom stanju) ili je to sve slučajnost ??

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Re: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitimepon stu 26, 2012 6:30 pm

prvo da ti pozelim da se sto prije rjesis tih problema sa kozom,nadam se da ces rjesiti to :)

definitino mislim da se nista ne desava slucajno,nego se jedino moze raditi da nemas uvid u stvarni razlog zasto ti se neke stvari u zivotu desavaju.to sa medaljonom je primjer toga po meni.Takvi sinhroniciteti se ne desavaju slucajno nego si se uskladio sa svemirom i preko medaljona tvoje vise Ja ti daje neku poruku,savjet,putokaz i slicno,jer na razini gdje obitava tvoje vise Ja(iznad astrala,dakle radi se o nekoj kauzalnoj razini) nepostoje klasicni nacini komuniciranja nego moras postati majstor u desifrovanju svega toga.drago mi je da si ubudjen zbog toga jer takve stvari su preljepe jer pocinjes da dobijas uvid u svoje Ja koje postoji u nad-astralnim razinama sto je velika rjetkost.

Sto se tice koznih bolesti nisam neki strucnjak,a takodje i ne poznajem dovoljno dobro nivo spiritualne realizacije datog sveca pa da dam neko svoje misljenje ima li smisla da mu se molis i uspostavis karmicki kontakt sa Njime ne bi li te on naucio kako da transformises pranicko tjelo da bi bolest nestala ili pak da taj svetac to prenese na sebe(manje vjerovatno)

Sto se tice bolesti,njen uzrok mozda moze biti kauzalni-karmicki(tvoje lose ponasanje prema sebi i drugima) a posljedice su zapravo pranicko-fizicke na kojima se sada trose posljedice takvih tvojih djela.Bilo kakav oblik prakse u kojoj ces procistiti svoje pranicke kanale ce dovesti do poboljsanja zdravlja i samoizljecenja tjela,tako da ukoliko klasicna medicina ne pomaze uvjek mozes samog sebe transformisat u sveca i izljecit se miga
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Re: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitimepon stu 26, 2012 8:56 pm

Nitko ti sa sigurnošću ne može reći da li se radi o slučajnosti ili nečem trećem, jer svatko ima svoj pogled i vlastito objašnjenje raznih događaja. Ja bih rekla da se u svakom slučaju radi o neobičnoj podudarnosti. :)

Brini o medaljonu i čuvaj ga.
Vjerujem da se sve u životu događa radi nekog razloga, tako je i ovaj medaljon našao svoj put do tebe. Želim ti brz i uspješan oporavak.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Plague
Prašina
Plague


Male
Aries Goat
Broj postova : 6
Age : 33
Registration date : 09.09.2012

Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Re: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitimeuto pro 04, 2012 4:13 am

takodjer zelim ti brz oporavak,ono sto bih ti htio reci,
vjerujem da znate za popodnevnu emisiju Dr. Oz...
uglavnom,bila je rijec o gljivicnom oboljenju tjemena
uzrok tomu je prhut,no razlog prhuti moze biti
prekomjerni stres, klimatske promjene, hormonima,
nedostatak vitamina ili previsokom PH koze...

suha prhut: pojavljuje se u obliku malih, laganih ljuskica
koje često uzrokuju svrbež vlasista

masna prhut: nastaje pri pojacanom ljustenju i proizvodnji loja.
Vlasiste je u ovom slucaju masno, kosa je teska i masna a ljuskice
su vece, ponekad i zuckaste boje. Razliku u odnosu na suhu prhut
lako je odrediti ljuske su ljepljive i prianjaju uz samo vlastiste.
Dolazi do svrbeza te u nekim slucajevima i do crvenila tjemena.

...vjerujem da si sa time i upoznat ne zelim pametovati
samo pomoci.

sto se tice medaljona,mozda postoji razlog sto si naletio na njega,
ali moze biti i velika slucajnost...vjerujem da ces pronaci odgovor,
i imam jos nesto za tebe jednu poslovicu:

Slucajnost je nezvani, ali cesto veoma dragi gost!

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Re: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitimeuto pro 04, 2012 7:52 pm

Viper jesi riješio problem? Čula sam da je jako dobar prunaks losion za probleme s kožom pa možda možeš probat.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Empty
PostajNaslov: Re: Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.   Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Medaljon sv. Alojza, zaštitnika mladih.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: