Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta

Go down 
+12
Kahali
Novus ordo seclorum
Blizzard
MoW
Deti
primitive101
Archangel
Alpha
2pac
Star
Jedi Mind Tricks
Blue star
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 9:28 pm

@Novus ordo seclorum

Citat :
Evo, recimo, mi smo izbjegavali ovakva pitanja na vjeronauku. Vjeroučitelj je isto tako prilično manipulirana osoba i ne vidim razlog da on govori protiv crkve ili da se čak "usudi" propitkivati sve što kaže "nepogrešiva" biblija, btw knjiga koja je 90% laž i manipulacija.

Zbog čega to misliš? Zašto je Biblija laž i manipulacija?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 10:47 pm

@Novus ordo seclorum

Dajem ti kao prijateljski savjet. Bolje se ti rješi proučavanja NWO-a! Što dublje ih istražuješ, sve više i više će ti iskriviti realnost!!! Ovo što si komentirao da je knjiga 90%laž, to je samo dokaz da si se igubio.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 7:41 am

Citat :

Star
Što se tiće djece, smrt također nije kraj, dapaće djeca koja bi inaće izrasla u takvom društvu bi i sama postala suučesnici u zločinima naroda, prema Bogu ta djeca su primatelji najvećeg dobra jer su sva djeca pod posebnom milošću i Bog ih sve uzima k sebi. Sada razmisli jeli veće zlo da dijete odraste i poslje smrti pati u "paklu" ili gleda Boga licem u lice i uživa najveću moguču sreću? Mislim da koliko god osjetljivi bili na djecu da je druga solucija ipak bolja. Naime nitko ni ne tvdi da su sva djeca bila pobijena, dapaće da su ubijani samo oni koji su se suprotstavljali i da nisu progonjeni i lovljeni oni koji su bježali.

------------------------------------------------------------------------------------------

Arch
Ah, najzad... Evo i objašnjenje ratia iza svih inkvizicijskih mučenja, kojih se čak i mnogi današnji hrišćani groze. Iako ne svi... očigledno. Znači, najbolje je poubijati djecu dok nisu stigli da se "pokvare"?... To je kao neka preventiva, zar ne? Zanimljivo... Vrlo, vrlo zanimljivo...

Ok... Izgleda da smo jednu zagonetku riješili... Ajmo dalje! Koja je sljedeća?


Ahahhahahah..... lol! K.O.


Citat :
Ne mogu dokučiti da je NEMOGUĆE... potpuno i do kraja nemoguće... čak i teoretski... da netko ko ima neograničenu moć - nemoguće je da se razljuti, razgnjevi, da bude išta drugo osim savršeno sretan i zadovoljan - nepovredivo sretan, nepromjenjivo spokojan.

A ovo ni ne može shvatiti netko od njih, pogotovo ne ove isprane ovce koje imaju potrebu i misle da trebaju "dokazivati Vjeru", a dok istovremeno smatraju kako ne mogu biti u krivu ni u čemu iako sami kontradiktorno i banalno priznaju i tu njihovu šuplju retoriku punu sadističko-perverznih bajki nazivaju Vjerom, a ne Spoznajom, Znanjem, Uvidom ili iskustvom...
...nemaju muda čak ni odreći se termina 'Vjera' ili pitaj boga za koji kurčić se drže tog šupljoglavog pojma koji sam govori o tome kako ne znaju, samo vjeruju i dokazuju drugima kako vjeruju... kada bi im se i ostatak retorike temeljio na perspektivi NE-znanja mogli bi negdje i krenuti ili nastaviti kakvim takvim putem medjusobnog razumijevanja ili nastojanja shvaćanja, ali kako uopće pokušati shvatiti nekoga koji tvrdi da je jedino onako kako on kaže i kako je on jedini u pravu iako on sam to naziva Vjerom a ne Znanjem.
Priznajte da znate kako ne znate i kako samo jednostavno vjerujete pa ćete dokazati vašu vjeru u 5 vrlo iskrenih riječi, ovo ostalo su samo tužne isprazne tlapnje koje vode u bekonačnu mentalnu masturbaciju vaših pretpostavki i tumačenja 1000-te verzije Biblije prepisivane nekoliko stotina godina od strane umornih Scribe-ova ručno dodajući naravno (i prirodno) stotine tisuća grešaka, kombinacija grešaka , kontradiktornosti i nedosljednosti do prvih printig press-ova..
Žalosno, jadno, plitko i dosadno to su 4 osnovne karakteristike vašeg "dokazivanja vjere" i to što nazivate vašom osovinom..
Dawkins i Hitchens jedan pokojni alkos, a drugi živući 'seljo beljo' su jadnici na istom nivou seljačke i skorojevićke prirode zatvorenosti i isprane dogmatičnosti u Ateizmu, kao većina religijskih mediokriteta koji se pojavljuju po medijima;
e pa vas dvojica (2pac-Tupak zvani Tupavi a znan nam kao neupućeni potrčko znamo kome, a kad smo kod njega to je glavom i bradom Star-fucker znan nam kao nepismeni malogradjanin "rodjen ponovo u duhu svetom po Isusu Kristu", ma šta to da značilo) niste zaslužili da budete studenti takvim pacerima, a kamoli da vodite malo otvoreniji i pristojno zanimljiv dijalog sa nekim tko bilo kakvo drugačije mišljenje ili pristup tom vašem Nastranom i sadističkom Bogu - ubojici djece koji stalno mora skenjavati njegov "savršen proizvod" da bi "kontinuirano testirao" dali je ono što je stvorio na "svoju sliku i priliku" stvarno savršeno jer još nije baš siguran, ali brije da ako je da će napravit jeben tulum za Lučonošu i Ekipu ...
(Jedino moraju ovaj put pripazit malo jer je zadnji put netko malo više zavirio u čašicu izgleda pa na kraju umjesto lagane kišice eto ti nama potopa pa "Jovo nanovo".. Jehovo Nanovo.. cuga )








[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimened sij 27, 2013 9:31 pm

@Kahali moram ti reći da mi te je žao, doista mislim da si izgubljena osoba koja nema ništa drugo za reći osim grubih i uvredljivih riječi. Priča ide: bogataš da siromahu vreću smeća a siromah ode i vrati se s vrećom cvijeća a bogataš ga pita zašto mi daješ cvijeće kada sam ja tebi dao samo smeće?... a siromah mu kaže da svatko daje ono što mu je u srcu...

Matej 15:18
Ali zle riječi izlaze iz srca i onečišćuju čovjeka.

Budi mi dobro i pozdrav.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:26 am

@Kahali

Ja sam mislio da si ti puno pametniji, ali ti si obična random budala... Kakav si ti kralj, haha! Čovjeće ti meni ideš solit pamet o Nikoli Tesli, a ti se zapravo kupaš u plitkoj bari! Ti niti uopće mene ne poznaješ, ne znaš moje istinske stavove o vjeri, životu niti što sam sve vidio. Pazi malo na svoj rječnik, već si par puta ovako bezobrazno razgovarao, jer osoba koja se ovako izražava nije spoznala apsolutno ništa! Ti si čista nula, prijatelju...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:37 am

@Kahali

Usput, pas koji laje ne grize!

[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 2:06 am

Citat :
.. ti si obična random budala... Kakav si ti kralj, haha! Čovjeće ti meni ideš solit pamet o Nikoli Tesli, a ti se zapravo kupaš u plitkoj bari!

Bilo bi mi draže da misliš da sam neobična "random budala" nego obična, ali i obična je bolje biti od "normalnog" ispranog polu-neandertalca kao što si ti koji lupeta praznu slamu o temama o kojima niti išta zna niti želi išta saznati, a misli da zna sve.
Ne znam kakve veze ima Nikola Tesla sa ovom temom, ali ti si taj koji si za njega rekao da je "čisti Hrvat" i time objasnio svima gdje si na skali Znanja (i poimanja) o Tesli.

Citat :
Ti niti uopće mene ne poznaješ, ne znaš moje istinske stavove o vjeri, životu niti što sam sve vidio.

Ja niti uopće tebe ne poznajem kažeš ? lol .. dobro ti ide ta 'gralmatrikla', samo se drži Star-a i svašta ćete on naučit' još.
Što se tiče tvojih stavova dovoljno mi je da znam ono što si do sada prolupetao po ovom forumu da ne želim znati više, od toga da "mrziš Srbe koji su sotonski poslanici...", do toga kako je "Tesla čisti Hrvat", pa dalje do toga kako "životinje nisu ovdje radi evolucije" ili hrpe drugih moronizacija koje si izjavio... zapravo svaki tvoj novi post sadrži barem jedan od "bisera mudrosti" nad kojim ne znam dali bih plakao ili bi se smijao... jer definitivno da nije tragično bilo bi smiješno.


Citat :
Pazi malo na svoj rječnik, već si par puta ovako bezobrazno razgovarao, jer osoba koja se ovako izražava nije spoznala apsolutno ništa! Ti si čista nula, prijatelju..

rekao si da sam budala, pa da sam kralj, pa da sam čista nula pa da nisam spoznao ništa pa na kraju da sam ti prijatelj.. daj odluči pa mi reci šta sam da konačno spoznam svoju pravu narav. Jer ako mi ti ne kažeš tko će ?
u svakom slučaju ako sam nula šta te briga šta ta Nula priča i zašto bi Nula pazila na svoj riječnik ?
Kada malo razmisliš svaki iole lucidan posvećenik pravoj suštini i želi biti Nula.. prava nula bila bi nedostak Uma tj nedostatak Ega i ono što ostaje je čista Svijest, to bi značilo da sam bliže BOG-u nego što ćeš ti ikada biti.. no
.. na stranu insinuacije i tvoje uzkomešane pubertetske misli, emocije i hormone evo za tebe jedan pravi savjet:

Mislim da bi tebi bilo puno bolje da odeš na neki forum.hr ili neki recimo domoljubni forum još bolje, ovdje stvarno nemaš što tražiti;
Prvenstveno ne razumiješ nijednu temu o kojoj se ovdje priča, a sve teme na kojima dobiješ ikakav odgovor ili feedback je ili negativan ili si ti taj koji nekome pokušavaš nešto objasniti no bez previše stila, sa još manje pokazanog znanja i bez ikakvog uspjeha..
Ajde ti sine potraži.. ako ne znaš kako evo ja ću ti linkat par foruma na kojima pišu većinom nacionalisti ili na kojima su većinom Katolički nastrojeni dječaci kao ti pa se sa njiam tamo igraj, ne znam šta ovdje tražiš ?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 4:18 am

Archangel je napisao/la:
@Blizz,

Veliš da ste razgovarali na vjeronauku o tome? Pa, jel se sjećaš šta je vjeroučitelj odgovorio na to? Je li dao ikakav ubjedljiv odgovor? Kako oni to tumače?

Odgovor je bio tipa kako ga obično vjernici i davaju, da je Isus došao da otkupi naše grijehe i još nešto za oslobođenje. Uglavnom, ništa što bi se moglo shvatiti deduktivnom logikom.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:06 pm

Hahahaha... Kakav si ti ultra idiot, to je strašno... Mora da te tlače stalno... Čovjeće ti niti ne znaš gdje sam ja sa razmišljanjima u vezi s Teslom, ovo što sam komentirao da je "čisti Hrvat" to sam s namjerom rekao, samo tvoja glupa glavica ništa ne shvaća, kao što sam ti i uputio da si kralj, kao što i jesi! Na ovom forumu sam samo zato da maknem budale poput tebe, usijane glave što misli da sve zna, idiote ti ne znaš ništa, samo znaš na profinjen način, kao zmija, izvrjeđati osobu! Tako to radi i zlo... Ponavljam ponovno ne znaš me, i bolje da me ne znaš, zato molim te ne obraćaj mi se. Veliki i puni sebe kao ti, propadaju vječno! Ja bih se malo zapitao na tvojem mjestu, ja ne znam ti si čista smijalica na svijetu. Ponavlajm da malo znaš nećega, ne bih se ovako izražavao! No, tvoja zla i tupa glavica, nikada neče to shvatiti... Đaba ponavljati, i još nešto močni ljudi su uvjek u sjeni i izgledaju kao da ništa ne znaju! Prijatelju glupi, ne znaš me...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:40 pm

Molim da se prestane s vrijeđanjem. Kahali prestani vrijeđati Stara i 2pac-a, a i bilo koga drugog s kim se ne slažeš u mišljenju. Ljudi imaju pravo na različito mišljenje. Čak i da su posve u krivu imaju pravo na to. Kužiš?

2pac, isto vrijedi i za tebe. Prestani vrijeđati Kahalija.

Zahvaljujem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 4:57 pm

Alpha je napisao/la:
Molim da se prestane s vrijeđanjem. Kahali prestani vrijeđati Stara i 2pac-a, a i bilo koga drugog s kim se ne slažeš u mišljenju. Ljudi imaju pravo na različito mišljenje. Čak i da su posve u krivu imaju pravo na to. Kužiš?

2pac, isto vrijedi i za tebe. Prestani vrijeđati Kahalija.

Zahvaljujem.

molim te pogledaj moj zadnji post i nadji makar jednu direktnu uvredu .
Nakon što nekakav dječarac jako uskih i tvrdih svjetonazora (koji nisu ono najbolje čemu se ovaj forum trebao nadati i kretati ka) dodje na forum, počne sa vrijedjanjem kompletne jedne nacije, direktnog i neposrednog vrijedjanja ljudi i spominjanja majki kolegici članici i ktome sa najplićim mogućim rezonima te meni sada direktno govoriti "ti si idiot" ti dođeš i umjesto da njemu nešto kažeš ti kažeš meni ???
Niej mi jasno, pokušavam biti što uljudniji i na što blaži način reći 2Pac-u da mu ovdje nije mjesto (što i nije), a sa čim se vjerovatno slažeš i ti i chack i svi ostali, a u konačnici što je najbolje i on sam, a zauzvrat ja dobijam packe.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 5:12 pm

Citat :
"...Kakav si ti ultra idiot, to je strašno... "
"...Na ovom forumu sam samo zato da maknem budale poput tebe.."
"...tvoja glupa glavica ništa ne shvaća, "
"...idiote ti ne znaš ništa, "
"... No, tvoja zla i tupa glavica, nikada neče to shvatiti... "
"... Prijatelju glupi,",
"...Mora da te tlače stalno..."


Evo ovo je zadnji post i kada ja na takvo nešto kažem da je iz dečkića progovaraju frustracije i iskreno opserviram zašto tako netko reagira onda sam ja negativac.
Pa dajte ljudi molim vas promislite tko tu koga vrijedja;
Osim toga Alpha ja nisam rekao da oni nemaju pravo na svoje mišljenje, ja samo to njihovo mišljenje nimalo ne cijenim, ne smatram mjerodavnim, a ne smatram ni zrelim i iskreno i otvoreno to i kažem.
Osjećam se na neki način dužnim kada neko takav krene ukazivati na "svijetlo" u životu dečku od 13 godina koji se pojavio na ovom forumu i umjesto da ga se ohrabri u njegovom zrelom promišljanju NE-pripdanosti i NE-identifikaciji, on naleti na 2paka koji mu počne objašnjavati kako su oni koji nisu pripadnici Vjera (masovnog ubrizgavanja laži u umove mediokriteta) zapravo oni koji nisu slobodni...
Ako ti Alpha (i drugi admini) pozdravljate da ovaj forum umjesto zrelih opservacija i Znanja mladim tragačima duhovnosti širi zatucane vjerničke svjetonazore recite da znam pa da palim, možda 2pac ima pravo, možda treba ovakve "budale kao ja maknuti odavdje) i ostaviti prave Hrvate i Katolike.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 8:45 pm

@Kahali

Ja se ispričavam svima, no jednostavno ne mogu zaobići riječ tu. Kahali ti si idiot! Počeo si i lagati, kao prava zla zmija... Ja sam mladiću samo objasnio što je dobro, nisam ga nagovarao niti na jednu vjeru... Prijatelju, ti si izgubljen sam u sebi!
Usput, Kahali, pazi da ti ne bih letio sa ovog foruma i nikada se ne vratio. Haha, ti si tako plitak, to nisam očekivao...
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2013 10:38 pm

Mislim nije u cijeloj ovoj stvari 2pak bitan, on je takav kakav je, jadan i zatvoren i mali isprani primitivac, meni on može reći 80 puta da sam idiot i budala, meni je to samo smiješno i pomalo tragično, nego se ja čudim vama (adminima konkretno) koji upirete prstom i mene upozoravate na vrijedjanje (u mojom postovima nema takvih uvreda) a ovakvi fanatični 'proizvodi' katoličke Agende vrijedjaju ljude osobno po forumu, psuju majke, generaliziraju čitave narode i to prolazi bez problema (iako se kosi sa pravilima ovog foruma i sa svakim zrelijim svjetonazorom svake zrelije osobe koja se bavila sa bilo čim u životu malo ozbiljnije).
Meni je iskreno žao tog dečkića, ali ako je baš do te mjere začahuren u uvjerenja i kukuljice pa nije ovdje da dijeli, saznaje, doznaje, uči i širi se, nego da jednostrano i bez pomišljanja na preispitivanje sebe tupi drugima i nameće iste davno prožvakane Biblijske tlapnje (koje pritom ni sam ne razumije) i to i otvoreno sam kaže, onda vas molim da upozoravate njega a ne mene.
Ja sigurno neću mirno sjediti i promatrati kako puni glavu klincima koji imaju kudikamo više šanse, više talenta i više znanja već sad nego on koji se pomirio da će cijeli život ostati manipulirana ovca i žrtva zauvijek jednakih uvjerenja (uvjeren kako je to jedino i konačno).
Nisam nikada u životu neću ni ovdje.


p.s.
Molim vas još jednom da prije nego što mene upozorite na vrijedjanje imate alibi za to i da mi ukažete na što mislite kada spominjete uvrede. Ja sam citirao 2pacove i ako se njemu nastave tolerirati njegove djetinajste onda ću tek početi i ja sa onim što ja smatram pravim uvredama... nisam zaslužio biti upozoravan za uvrede zbog toga što se ogradjujem od prozivanja i generaliziranja čitave nacije od njegove strane !
Alpha u komunikaciji dve strane stala si na stranu onog koji vrijedja bez alibija i upozorial onog koji nije vrijedjao, zašto ?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 1:36 pm

@Kahali


Tko puni glavu klincima, pa ti si bolesnik imaš 36 godina i ovakva razmišljanja imaš, čovjeće daj se odi bavit svojim životom. Primi svoj život u svoje ruke, već bih se trebao brinuti o djeci svojoj, jadan si stari, jadan i izgubljen, kao što tvoj usrani bez smisla moto govori!

Pročitaj malo bolje post što sam rekao klincu, nisam mu ništa loše sugerirao. A, za one uvrede o majci sam se duboko ispričao, svatko radi greške. I ja nisam rekao da mrzim sve srbe, samo sam komentirao da ono što su napravili srbi u ratu je čisto zlo, što je i istina i stojim iza toga. Ovo što se tiče admina, oni su pametni, jer vide da nisam ništa loše napravio. Kahali koliko si ti samo puta mene vrijeđao da sam tup, da ne znam ništa, samo zato što sam govorio u vezi s Biblijom. Kao zmija, na profinjen način, stalno svaki post! I ne možeš mi govorit da sam fanatični katolik kada me ne znaš. Ti, ti si čista smijalica od čovjeka. Ne shvaćaš apsolutno ništa.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 3:15 pm

@2Pac pusti priču, znaš kakav je i neka ide svojim putem, ne troši svoje vrijeme i snagu na njega...

@Kahali ja neznam koji je tvoj problem s krščanstvom niti me zanima ali je činjenica da si provokator od samoga početka. Ako baš hoćeš ja ću ti nabrojati sve tvoje uvrede koje si rekao na ovom forumu gdje smo ti svi progledali kroz prste. Toliko o primitivi.

Mislim da bi sve ove postove (uključujući ovaj) trebali admini obrisati jer se ne dotiću teme i samo kvare diskusiju.


Zadnja promjena: Star; uto sij 29, 2013 3:46 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 3:17 pm

Ah... Vidim da ovo nigdje više ne vodi. Pa evo, ja ću se povući sa foruma, još jednom ispričavam se svima, ako sam neke uvrijedio. Duboko se ispričavam i tebi Kahali, na ovim mojim prljavim rječima, nadam se da te nisam uvrjedio. Ispričavam se duboko, stvarno sam imao neke ogavne rečenice, znam da nisam savršen, pa čak rekao bih da sam loš... Svi ste vi dobri ljudi, vjerujte mi, pozdravljam vas s velikom radošću, hehe...


Ali, duboko, istinski kažem vam BOG je mudar i oštar, pogađa tiho u samu srž...
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2013 9:48 pm

Malo je offtopic pa mi oprostite ali htio sam staviti nešto o okultizmu kojemu se krščanstvo suprotstavlja. Uživajte.

https://www.youtube.com/watch?v=r5vZ14Ozqzw
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2013 9:46 pm

Dečki, Alpha je zamolila da se smirite. Alpha je, kao što znate admin (sa vrlo niskim pragom tolerancije :P ), i nije na vama da preispitujete nešto na što vas je upozorila jer to nije napravila zato što nema pametnijeg posla. Siguran sam da ima i da joj je kao i većini nas zlo kad dođe ovdje i vidi vaše postove. Gledajte na admina kao na autoritet koji može i napraviti će ono što kaže. Ako ste upozoreni od admina, to znači da ne možete nastaviti dalje po svom i izvući se bez nekih posljedica. Imate opomenu i od mene makar nemam ovlasti na ovom pdf-u.

Eto toliko od mene a vi nastavite ako vam je milo face

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2013 7:22 pm

Star je napisao/la:
Pa... Staljin je bio ateist, stoga bi to značilo i da je ateizam kriv za ubijanje tolikih ljudi. Naime Staljin, Mao-ce tung i Hitler kao ateisti i ljudi koji su mrzili krščanstvo su zajedno ubili više ljudi nego ijedna sila religije ikada a to su samo troje ljudi, zamislimo tek da ih je više...

Nema smisla kriviti religiju za nešto što je počinila ljudska grešnost...

Hitler nije bio ateist. Pripadao je kultu ljudi ( Uz Himmlera i ostale naciste ), koji su stvorili ideju o svojemu postanku, te da su odredeni da vladaju svijetom. Gledao sam jedan dokumentarac o tome. U biti, Himmler je bio totalno opsjednut nordijskom mitologijom, i kada ga je Hitler stavio na čelo SS postrojbi uzeo si je nekakvog "savjetnika" koji je 20ih godina tvrdio da ima kontakt sa vanzemaljcima. Taj "savjetnik" mu je savjetovao mjesto koje bi bilo pogodno za sjediste SS postrojbi. Odabrao je Wewelsburg, dvorac koji je tisucama godina bio mjesto dogadanja mnogih germanskim mitova ( to je privuklo Himmlera ). I tamo je prema nekima pravio obrede cesto popracene sakacenjima i zrtvovanjima, takoder tamo je pohranjeno 50% svih blaga ( koja ukljucu artefakte iz svih mogucih religija i mitologija) Isto tako je predlozio Hitleru "Svastiku" kao simbol jer je upravo svastika popracena u svim drevnim narodima diljem svijeta.

A sto se tice krscanstva, to je cista manipulacija ljudima. Jeste znali da bi 1/3 svih Vatikanskih umjetnina mogla nahraniti Afriku. Isto tako, ateizam nema veze sa Staljinovim ubijanjem ljudi. On je ubijao zbog zudnje za vlasti, kao i Mao-Ce, za razliku od Hitlera koji je ubijao jer je mislio da cini dobro djelo svijetu odrjesavanjem zivota svima koji nisu arijske rase.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimened oľu 10, 2013 11:23 pm

Prometheus je napisao/la:
Isto tako, ateizam nema veze sa Staljinovim ubijanjem ljudi. On je ubijao zbog zudnje za vlasti, kao i Mao-Ce, za razliku od Hitlera koji je ubijao jer je mislio da cini dobro djelo svijetu odrjesavanjem zivota svima koji nisu arijske rase.

Onda valjda jednako razumiješ da i vatikansko skupljanje blaga nema veze s krščanstvom niti RKC s krščanskim učenjem? To je pohlepa za novcem i moći.

Uvijek je jedna religija suprotstavljena krščanstvu a to je religija grijeha. Ta religija može poprimiti bilo kakav oblik pa i krščanski. Apsolutno se slažem da se nad ljudima odvija manipulacija, ali ne zbog krščanstva niti je krščanstvo to uzrokovalo.

Sami primjer manipulacije jest mišljenje koje si izjavio. Takvo mišljenje postaje popularno i stavljeni smo između čekića i nakovnja. Nakovanj u ovom slučaju predstavlja jednu crkvu koja postaje simbol cijelog krščanstva a čekić tzv. "alternativno mišljenje" koje je upravo ono koje se traži od ljudi. Čar manipulacije jest da misliš upravo ono što žele od tebe da misliš i da do tog mišljenja dođeš "sam". Tek smo onda zatvoreni u svojoj glavi i robovi.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimepon oľu 11, 2013 1:37 pm

2pac je napisao/la:
@Kahali


Tko puni glavu klincima, pa ti si bolesnik imaš 36 godina i ovakva razmišljanja imaš, čovjeće daj se odi bavit svojim životom. Primi svoj život u svoje ruke, već bih se trebao brinuti o djeci svojoj, jadan si stari, jadan i izgubljen, kao što tvoj usrani bez smisla moto govori!

ko sto se Isus brinuo o svojoj djeci jelte :P

Kahali mozda vec ima mnostvo djece koje pokusava uputiti ka Ispravnosti slicno kao i Isus.Nisu fizicka djeca,ali jesu dharmicka :D
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 7:49 pm

primitive101 je napisao/la:
Kahali mozda vec ima mnostvo djece koje pokusava uputiti ka Ispravnosti slicno kao i Isus.Nisu fizicka djeca,ali jesu dharmicka :D



Prijatelju, bolje da Kahali malo pogleda stvari oko sebe, u svoje srce. Tada bih trebao shvatit da nije niti sličan Isus...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 8:15 pm

Ma znam,salim se,Kahali je izaslanik pakla zapravo premaskiran u simbol I-chinga :P

[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 8:39 pm

@primitive101

Ma, Kahali je jedna vrlo inteligentna osoba, otvorenog uma. No, zaista nedostaje mu ono, ono najbitnije. Ono što su vrlo veliki učenjaci imali...
[Vrh] Go down
Sponsored content





KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta   KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KRŠĆANSKA UROTA - krvoprolića i nasilno pokoravanje svijeta
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» spasioci svijeta
» Gospodar svijeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Povijest-
Forum(o)Bir: