Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Area51

Go down 
+14
Athena
mEN_iN_WHite
Skulptura
Matrix
None
Hybrid
Akhkharu
zvezda
Tutankhamon
l337_m4n
silver
ShadowDancer
Svjetloisjena
(CroM)Flash
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 3:10 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Akhkharu je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
Mislim da bi pre trebalo razmotriti ideju o netelesnom posecivanju kao jedinu kako-tako mogucu... *

Ni to nije moguce zato jer vjerovatno tako tajna baza ima vjeroatno neke svoje barijere koje je shtite od bilo kakih posjeta nezeljenih naravno...ili tako neshto...rofl

Tamo su se vrsila i ispitivanja gledanja na daljinu pa mislim da ima dobru zastitu od vantjelesnog posjecivanja.

To i kazhem...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 3:49 pm

Satelitska slika Area 51
Area51 - Page 2 Area51_1b
Area51 - Page 2 Area51fp
Area51 - Page 2 Image1171309053


Neki od proizvoda Area 51
Area51 - Page 2 Letala

Evo sta te ceka ako udes u zonu Area 51
Area51 - Page 2 Area51sign

Obratite pozornost na skroz zadnje upozorenje USE OF ACTUAL DEADLY FORCE AUTHORIZED

A sta ovo predstavlja u Area 51
Area51 - Page 2 Area51
Area51 - Page 2 Area51a

I jos jedna zanimljiva
Area51 - Page 2 1733738
....kakav je ovo tanjur i jos k tome izgleda da lebdi scratch scratch
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 4:35 pm

Prva recenica upozorenja:

"Nezakonito je uci u podrucja (oblasti) koja NE POSTOJE bez dozvole..." ??? *
[Vrh] Go down
l337_m4n
Riba
l337_m4n


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Age : 32
Location : Imam
Registration date : 26.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 4:36 pm

ovo je zanimljivo, pogotovo ovaj trokut i krug. nikad to nisam vidio.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 5:31 pm

zvezda je napisao/la:
Prva recenica upozorenja:

"Nezakonito je uci u podrucja (oblasti) koja NE POSTOJE bez dozvole..." ??? *

Nije li to paradoks ili sta scratch
Kako uci u nesto sto ne postoji study shock zubi
[Vrh] Go down
ShadowDancer
Stanica
ShadowDancer


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : negdje u zraku!!
Registration date : 23.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 4:12 pm

l337_m4n je napisao/la:
trebo bi netko tamo otić, da ga oni zarobe, potpisat zakletvu o tajnosti, i ona zbrisat, doć tu, sve reć i onda ga ubiju, a mi sve znamo.

neka se netko malo žrtvuje, neka pomogne čovječanstvu.:D:D

haha to ti je dobra!
pogledaj malo sta pise ispod znaka za ulaz ono zadnje.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 4:17 pm

znaci, sluzbeno ne postoji, a zabranjeno je uci u podrucje koje sluzbeno ne postoji. ;)
a naravno da je dopustena uporaba smrtne sile ako ulazis negdje što ne postoji. ako uđeš u nepostojeće, i sam prestaješ postojati. i onda nije ni bitno što će biti s tobom. kad ne postojiš. :D

a ovaj trokut s koncentricnim kruznicama meni lici na nesto nacrtano na prvotnoj slici. jer se uopće ne slaže s okolišem, pogledajte malo linije okoliša.
A onaj 'tanjur' je stvarno tanjur. satelitski tanjur, antena. Ima postolje, ima antenu na vrhu (bijelo)..
[Vrh] Go down
ShadowDancer
Stanica
ShadowDancer


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : negdje u zraku!!
Registration date : 23.12.2007

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 4:30 pm

da, upravo tako dodes tamo i oni te urokaju...

e da, probo sam nes nac i nisam naso nist novog sve satro st vez znamo.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesri vel 27, 2008 11:41 am

ko zna šta oni skrivaju tamo... vanzemaljce,klonove, ko zna možda dižu mrtve iz grobova lol!
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 12:31 pm

ALIEN AT AREA 51

Area51 - Page 2 Thealieninterview

Alien Interrogation at Area 51

Interlocutor: I have another question. Here on TV was shown the video of an interrogation to an alleged extraterrestrial...

Johnakan Ur-El: The video is genuine.

Interlocutor: I thought somehow that it was real... Is the interrogation painful to the alien? I ask it to know if in the interrogation the alien is cooperating voluntarily.

Johnakan Ur-El: It is painful and it is not voluntary.

Interlocutor: And how could they communicate with him?

Johnakan Ur-El: The extraterrestrial surely has a device used in most of the worlds of the galaxy and using this artifact the communication can be established... These artifacts directly transmit the idea, the concept...

Interlocutor: Isn’t that very complicated?

Johnakan Ur-El: No, it is very simple. I don’t understand why they have not discovered in the physical plane yet. With the marvels that they made with computers, with microchips... At this time, they directly have computers that can interpret not only the voice of the incarnated beings, but also the expressions!

Because the last generation machines can channel expressions of powerlessness, well-being, pain, satisfaction, etc.

Interlocutor: This is clear... Obviously these interrogations are made to get army technology from the aliens... Is it correct?

Johnakan Ur-El: Correct. It is very lamentable, but it is the true. Very few times do they worry about advances in medicine. For example.

Interlocutor: Where does this alien come from?

Johnakan Ur-El: He is not alone; there are several extraterrestrials who are interrogated. They come from Barnard a star that is practically close to us, only 6 light years light and there are also aliens from Anthea.

Interlocutor: That is to say, then that there are several aliens imprisoned?

Johnakan Ur-El: Yes, there are several.

Interlocutor: Were their ships captured or they simply had an accident?

Johnakan Ur-El: Most of the cases were accidents, because their ships are not exempt from flaws. At the moment the governments of Earth don't have weapons capable to bring down a ship from another world, except in the case of a ship that came from Arturo that had an accident and they were able to decipher their technology so they built weapons to penetrate their defenses.

Interlocutor: Are we speaking of the United States?

Johnakan Ur-El: Correct, the United States.

Interlocutor: And what about the other ships?

Johnakan Ur-El: Not all the ships have the same technology and what it’s good to destroy one ship doesn't harm another.

Interlocutor: What about the extraterrestrial that are prisoners Are they capable to escape or directly they don’t want to leave?

Johnakan Ur-El: If they could escape, they would have made it already...

ALIEN AT AREA 51
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 12:47 pm

Tko je Johnakan Ur-El?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 12:50 pm

Skulptura je napisao/la:
Tko je Johnakan Ur-El?

Nitko i ništa. Svatko i sve. Mogao je biti i Jo Jo tebi to i ovako ne bi ništa mijenjalo.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:02 pm

Bi, jer sam procitao jos neke njegove izjave na stranici koju si stavio, i zvuci mi kao netko tko je spreman za ludnicu....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:22 pm

Skulptura je napisao/la:
Bi, jer sam procitao jos neke njegove izjave na stranici koju si stavio, i zvuci mi kao netko tko je spreman za ludnicu....

Ne zamaraj se glupostima koje ti nisu bitne u životu.

Lijep je dan. Prošetaj.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:32 pm

Vidim da nisi za nikakve rasprave. Vani samo sto ne pocne kisa pa mi i nije za setnju. Neke ljude, poput mene, ovakve stvari zanimaju, a posto si ti napisao ovaj post, predpostavio sam da si i ti jedan od njih. Ali ako neznas odg. na pitanje tko je Johnakan Ur-El, onda nije potrebno niti komentirati moje pitanje. Odgovoriti ce netko tko zna. Ako nitko nezna, tema ce ici dalje...
Nadam se da razumijes. Zelim ti ugodnu setnju.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:44 pm

Skulptura je napisao/la:
Vidim da nisi za nikakve rasprave. Vani samo sto ne pocne kisa pa mi i nije za setnju. Neke ljude, poput mene, ovakve stvari zanimaju, a posto si ti napisao ovaj post, predpostavio sam da si i ti jedan od njih. Ali ako neznas odg. na pitanje tko je Johnakan Ur-El, onda nije potrebno niti komentirati moje pitanje. Odgovoriti ce netko tko zna. Ako nitko nezna, tema ce ici dalje...
Nadam se da razumijes. Zelim ti ugodnu setnju.

Nije mi namjera bila biti sarkastićan il tako što. Kod mene je sunce i stvarno lijep dan.

Odgovor na pitanje tko je Jo Jo je puno teže probaviti nego npr odgovor na pitanje šta se krije iz tajnih vrata aree 51.

To ti postane očito kad ti netko posta odgovor na pitanje tko je Jo Jo.

Jo Jo
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 2:34 am

Imam slike iz area 51 ali ne znam kako da upload???
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 2:40 am

@Men in White, ovdje imaš upute...
Ili odeš na tinypic, koji je po mom mišljenju jednostavniji. :)

https://ce-4.forumotion.com/forum-info-f1/kako-se-sto-radi-t428.htm?sid=20b97ba592c85825fe303477231371f2

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 2:41 am

mEN_iN_WHite je napisao/la:
Imam slike iz area 51 ali ne znam kako da upload???

Kako se sta radi,imas OVDJE.

Posalji slike area 51 da ih vidimo.Area51 - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 10:26 pm

ako si trazio preko google maps i naso nes sumljivo zaboravi na to jer su vjerojatno "kamuflirali" taj dio, tj. stavili sliku neke pustinje ili neceg ili mozda samo par gradjevina, a tko zna mozda i je tako samo podzemni kompleks
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:15 am

Da ja radim tak nesto, bilo bi par hangara da opravda dolazak vojske,avonceki i podzemni kompleks siguran od radijacije, tako bi bilo ispod svakog vaznijeg vojnog kompleksa.
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitimepet sij 07, 2011 6:26 pm

Ljudi, moje isprike za bump teme stare godinu dana, al el nije vrijedno primjetiti da tamo od svih slika na prvoj stranici ove teme, fali ona gde je navodno neki NLO na njoj, u istom postu gde su slike od trokuta i kružnica?

BTW, kaj se tiče baš same teme, Area 51 i to, ja mislim da nitko ne posjeduje nekakvo znanje koje ne bi trebali posjedovati. Svjesni smo moći zataškavanja velikih orghanizacija, ako nešto postoji u vezi Area 51 da vi ne bi smjeli to znati, na koju foru bi vi to saznali? Kaj bi netko iznutra riskirao strahote samo da procuri nešto u javnost? Sumnjam.

Svi bi mi htjeli da ovo i ono bude istina, fakat informacija procurena u javnost, ali istini na volju, mi možemo govoriti samo o tome kako bi mi *htjeli* da ovo ili ono bude istina, a ne o tome što je ili nije istina.

Uostalom, Google maps i ostatak ekipe se nikako nemože uzeti kaop nekakvi pouzdan izvor informacija, možda je stvarna instalacija od Area 51, il kak se već zove, u Africi il nekaj, samo sliku nekog aerodroma stave tamo u Google i super.

P.S. Još jednom isprike za bump.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Area51 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Area51   Area51 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Area51
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: