Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Promjene od 21.12.2012.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 11:50 am

Da li ste zamijetili kakve promjene od 21.12.2012.? Ako jeste - kakve?

Da li ste očekivali neke promjene i kakve? :)

Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 1:19 pm

uf,jako dobra tema ;)

samo toliko zasad :)
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 1:40 pm

Pa ne nista posebno,osim sto imam vise samopouzdanja. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 5:02 pm

@Prim...čekamo onda neko sutra, a? :D

@ficoom...kako je više samopouzdanja vezano za 21.12.?

Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 7:05 pm

Za sad se ništa nije promenilo. Sve je na svom mestu. miga
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 7:14 pm

Promjene koje sam primjetio jesu da su "ponosni" teoretičari smaka svijeta utihnuli i sakrili se u mišju rupu iz koje su i ispuzali.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pon sij 07, 2013 11:44 pm

Izvini @Alpha lose sam shvatio temu mislio sam da je tema vezana za promjene na nama a ne u svijetu.Pazicu sledeci put.Inace nije bilo promjena osim ovoga sto @Blizzard kaze. :)
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 12:48 am

Jok nije bilo promjena,globalni astral popuco po shavovima,ljudi koji su energetski vampiri totalno prskavaju sa mozgom...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1654
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 1:59 pm

Cijeli 21.12.2012. bio je prijevara nastala 50-ih godina prošlog stoljeća, samo zato da bi neki autori kojima nije bio cilj traganje za Istinom, već ubiranje love, imali o čemu pisati, plašiti narod i govoriti: "još o smaku svijeta pročitajte u mojoj sljedećoj knjizi, cijena je samo 50.99$"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 2:39 pm

@Ficoom...mislim na sve promjene. I one na nama ili koje zamjećujemo oko sebe :)
Samo mi nije jasno zašto bi tvoje samopouzdanje poraslo ili kakve bi veze imalo s 21.12.? Možeš malo pojasniti? :)

@Blizz...šta je bilo puno tih koji su mislili da se radi o doslovnom smaku svijeta u smilslu naglog fizičkog uništenja populacije i planeta?

Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 3:06 pm

Blizzard je napisao/la:
Promjene koje sam primjetio jesu da su "ponosni" teoretičari smaka svijeta utihnuli i sakrili se u mišju rupu iz koje su i ispuzali.

Nije im to ni prvi i zadnji put... Vratiće se rode... Samo se nadam ne tako skoro. Trebali bi nam najprije dati šansu da nam počnu nedostajati, pa tek onda...

Zanimljiv fenomen, ovaj današnji čovjek... Uvijek na čekanju... na "nešto"... Uvjek je tu neki "Godot" u priči... A onda, konačno, dolazi Godot i kao deus ex machina ispravi sve nepravde, oslobodi zarobljene, utješi neutješne...

Hm... još uvijek ga nema...

Moramo, izgleda, još malo čekati...

Evo... samo što nije banuo... još malo...

Još malčice...

Srećom, pa se ima vremena... Nema smrti, svi ćemo živjeti vječno, jer smo duhovi, a duhovi ne umiru. Tako da možemo čekati i vječno, ako treba...

Ali, doći će on... doći...

ceka

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 3:39 pm

Alpha je napisao/la:
@Blizz...šta je bilo puno tih koji su mislili da se radi o doslovnom smaku svijeta u smilslu naglog fizičkog uništenja populacije i planeta?

Ne znam što bi bilo "puno", ali bilo ih je dovoljno da iz jedne šprdancije stvore hit vijest za televiziju, novine i portale. Čak su emisije bile o tome koliko su to popularizirali. Bilo je mnogo onih koji su se s tim sprdavali, ali bilo je i mnogo tih koji su zbilja čekali neki drek. Pritom se nije čekalo samo uništenje, već okretanje polova, prelazak na neki duhovni nivo, bilo kakva takva i slična promjena. Samo čitajući po portalima, forumima se našlo puno svakakvih likova. Neki su zarađivali na tome i tako to. To je samo Hrvatska, di su tu bogobojazni praznovjerni ameri i slični, ako proširimo sliku sa 4 milijuna na 7 milijardi ljudi, dobi se popriličan broj tih zavedenih koji onda dalje pričaju bedastoće. Slično ko i naši fanatični kršćani, s razlikom da je ovo bilo zarazno i brzo se širilo face
U biti bilo je toliko sranja o tome da je povremeno bilo jako teško naći relevantnu i činjeničnu informaciju i o Majama i kalendaru i okretanju polova i svemu tome. Slično ko kad sam tražio informacije o kometu Eleninu, a prvih par stranica googla sve sami linkovi o dolasku uništavaču komete Elenin veličine Jupitera ili Marsa i bla bla.

Sad dok je to prošlo, onda ili se prave ludi kao nisam ja ništa govorio, ili će se početi govoriti da je stvar odgođena, ili su jednostavno nestali. Doduše ovo je godina maksimuma sunčeve aktivnosti, očekujem uskoro nove smakove kao u filmu Knowing uz fantastičnu muziku Beethovenove simfonije broj 7, akt 2. A i na kraju godine bude vrlo sjajan komet na nebu, i to je materijal za smak kava
Znaš ono dok ti netko više od godinu dana govori to i to će se desiti, siguran sam, vidjet ćete, slijepi ste pored zdravih očiju, tada počne govoriti da ne zna hoće li se nešto desiti kako smo se veoma približili kobnim datumima , kao vjerojatno hoće na ovaj ili onaj način, da bi na kraju bila spika "ništa ja nisam govorio". Takve ne možeš ni istrolati jer su premunjeni za to :P

Zato velim, budući se ništa drugo nije promijenilo, ovo sam definitivno vidio da se jest promijenilo.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 10:29 pm

@Alpha,samopouzdanje mi je poraslo poslije 21.12.Nekako se osjecam slobodnije.Poceo sam da vjerujem u sebe.Prije kad bi me pitali za nesto,odgovorio bi:A ja to ne mogu,Ja sam smotan za to,Ja to ne umijem...Vise se ne ustrucavam da kazem nesto da ne bi ispao glup.To mi je tek tako doslo,niko me nije hrabrio nego samo od sebe e sad ne znam na koji nacin bi ti objasnio... :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    uto sij 08, 2013 10:51 pm

Meni se isprva učinilo kao da je porasla neka iskristaliziranost situacija, kao da se sve događa jasnije nego prije, i s većom svjesnošću. To sam mislio sve dok nisam razbio jednu staklenu posudu, onda sam vidio da je svjesnost ista kao i prije. Ili barem ona moja. :)
Ono što sam zamijetio, ali to je može biti dosta subjektivno, to je određena euforija i pozitivna energija u zraku tijekom tog događaja i još neko vrijeme nakon. Moguće da sam pokupio neke vibre iz kolektivnog nesvjesnog pa sam to tako percipirao, jer sam sličan, samo intenzivniji osjećaj imao kad je bilo ono rušenje Twinsova 2001. Ipak, što god da je to bilo, relativno kratko je to trajalo, možda par dana, pa je onda opet bilo sve po starom.

@Blizz Vidljivi komet na nebu definitivno je znak skorašnjeg smaka svijeta. :D

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    sri sij 09, 2013 2:09 pm

@Blizz...ma doboro, novinari uvijek sve napušu. A koliko tek ima budala koji svako malo čekaju smak? Pa bio je onaj 1999. jer je 999 zapravo 666 naopako, pa kad se čekala 2000. pa sad ovaj...i to je samo par koji su mi pali na pamet. Čemu se uopće obazirat na te koji svako malo čekaju smak.
Na koncu konca bilo je na sve strane razglašeno da je se radi o simboličnom datumu...ali neeee, to nije dovoljno dramatično pa ajmo to zanemarit i fokusirat se na smak :P

@Ficoom... ides super za tebe :)

@MoW...znači pokazatelj svjesnosti i jasnoće situacije je ekvivalentna količini čitavog staklenog posuđa? face

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    sri sij 09, 2013 3:09 pm

@Alpha Kad se to tako jasno napiše, zvuči pomalo blesavo, jel da? :D
Pa, zapravo ne znam, teško mi je reći, ali neka drugačija vibracija jest u zraku u zadnje vrijeme, baš negdje tamo od kraja godine.
To sam nazvao "iskristaliziranjem" stvarnosti, većom jasnoćom. Teško mi je to opisati, a moram napomenuti da nisam čitao one sve razne "new age" knjige o buđenju svijesti nakon 21. 12. 2012., pa nisam ni vičan u tom vokabularu.
Kao da na neki način imam poboljšanu percepciju, ali ne u smislu klasičnih osjetila, već je osjećaj za stvarnost, boravljenje u trenutku, pojačano. Zato me malo i zbunilo to kad sam slomio tu zdjelu, može to biti samo trenutak nepažnje, a znam i zašto sam to skrivio, jer nisam pazio da perem jednu po jednu zdjelu u sudoperu. Kao da mi se svjesnost pojačala, ali znanje nije. zubi

Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    čet sij 10, 2013 1:12 pm

@MoW, pa neš ti zdjele, to je samo tenutak nepažnje, lutanja, maštanja. zubi

E, ima nešto u "zraku" što miriše na pozitivnu promjenu. Ali možda ću neke razočarati, krenulo je to prije famoznog datuma. Krenulo onako po malo, bojažljivo ... i sada se ubrzava.
Ja čak i ovu <globalnu krizu> vidim kao pozitivnu, jer ona primorava ljude da malo bolje sagledaju sve vezano za profit. I smatram, kada se osvijesti činjenica da profit ne smije biti prioritet nad ljudima, pravim vrijednostima, nad Prirodom ... e ondaK će <kriza> popustiti. Znate ono - "ako nećeš milom, onda ćeš silom".

Uvijek sam nekako sa nekom vrstom tuge promatrala tu destrukciju, i autodestrukciju naše civilizacije, pomiješanu sa nadom. Ali onda postanete svjedoci, kako se ljudi ipak pomalo mijenjaju, onim sitnim koracima, počev od stava prema prehrani, kvaliteti življenja ... kako se otvaraju i potežu mnoga pitanja, preispituju stvari ... kako ljudi sve više meditiraju, mantraju ... sve ih više zanima duhovnost, spiritualnost ... I kažem s(j)ebi - "Lyra, pa ovo je ipak dobar znak".

Ne znam koliko će vremena trebati. Ali sam optimistična u vezi sa "globalnim buđenjem". A to je dobar znak, zar ne?

Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    čet sij 10, 2013 2:16 pm

Čuvajte se zavodničke grabljivice zvane "post hoc, ergo propter hoc"!

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    čet sij 10, 2013 9:23 pm

@Arch Svjestan sam ja te grabljivice, ipak sam znanstvenik. ;)
Istina je da kad ne bih razmislio o tom fenomenu o kojem sam govorio, vjerojatno ga ne bih niti osvjestio. A razmislio sam o njemu samo zato što je bio 21. 12. 2012. To ipak ne znači da toga fenomena nema, jer ga inače ne bih mogao ni percipirati. Da li je to isto postojalo i značajno prije tog datuma, ne znam, teško mi je reći globalno, mogu samo reći da ja prije nisam takvo nešto percipirao.
@Lyra Što se tiče ljudi i civilizacije općenito, tu više nisam baš toliko siguran da idemo u boljem smjeru. Je, može biti da više ljudi meditira i mantra i razmišlja o duhovnim stvarima, ali samim time nisu nužno duhovnija bića. Preispitivanje samog sebe je ključni korak za duhovni napredak, a bojim se da ego kod osoba koje meditiraju i mantraju ne pada nužno na tu razinu da bi bili slobodniji biti samokritičniji. Kvaziduhovnost može biti jednako tako bijeg od realnosti kao i drugi vidovi života. Realnu sliku civilizacije može promijeniti samo pozitivni angažman koji ne djeluje iz ega. A mislim da takvih osoba danas nema više nego prije.

Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    čet sij 10, 2013 11:26 pm

@MoW, da, a ja sam uzela u obrzir kvaziduhovne ljude. Oni me inače baš interesiraju.

Mislim, stvarno mi nije jasno kako si izvukao takve zaključke? ( u smislu da ljudi nisu sposobni duhovnosti prići na pravi način)

Pričala sam o osobnom dojmu/osjećaju/percepciji i iskustvu... to nužno ne znači da nisam u zabludi. Ali nekako sam mislila da se bar malo <poznajemo>, i da se donekle možemo razumijeti dok komuniciramo, makar kroz poznavanje kriterija. Ako je tvoj dojam da smo i dalje u banani - poštivam.

Naravno da je u pojedincima bit. O tome i pričam. Ako ti radiš na sebi i rasteš, ako još 10ak ljudi sa ovog foruma radi na sebi i raste, ako recimo čak i ja radim na sebi i rastem zubi ... pa onda svi mi napravimo i neke promjene u svojoj okolini, odgajamo djecu koja će biti kapaciteta <ihaaa>, pa onda to pokrene još neke tamo ljude, generacije ... pa onda uzmemo u obzir i sve ljude koji to isto čine na "drugoj strani svijeta" ...onda već možemo govoriti da se događaju lagane promjene.

I da, ljudi ma šta duhovno prakticirali posjeduju razne kapacitete. Neki ne mogu bolje nego mogu. Ali svejedno, čak i ako takvi ljudi rade za dobrobit svih, ne možemo nadazovati ili tapkati u mjestu, kao kada ništa ne činimo.

:)

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pet sij 11, 2013 5:56 pm

Nisam skeptičan prema tebi, @Lyra. Niti sam mislio išta loše osobno u smislu da ne znaš prepoznati koliko je koja osoba zaista duhovna. Poznajemo se dovoljno da bih znao da znaš rasuđivati o ljudima.
Ne, mislio sam samo na to da treba biti oprezan jer duhovnost za mnoge predstavlja nekakav bijeg i da onda jedinim duhovnim osobama priznaju one koji se bave određenom "praksom", bila to meditacija, mantranje, molitva, sazivanje i sl. Male, svakodnevne pozitivne stvari čine osobu duhovnijom od onih koji cijelo vrijeme meditiraju jer im je njihov guru objasnio da je to jedini način kako da se prosvjetle i da pomognu zajednici.
Pojedinci uvijek čine mnoštvo i tu se slažem s tobom da se jedino od pojedinca može početi. Pritom je nužno osigurati da pojedinca masa ne uguši a to jest teško čak i u današnje doba.
Svejedno, pomak na bolje mora doći iznutra a da bi došao iznutra osobu prvo treba dovesti u stanje da može percipirati svoju nutrinu. Zbog raznovrsnih distrakcija danas oko nas, prosječnu osobu je teško dovesti u stanje u kojem će moći ispravno djelovati.
Doba sveopće informatizacije je to uvelike otežalo, a ne olakšalo.

Stanica

Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 07.02.2013

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    pet vel 08, 2013 7:12 pm

Alpha je napisao/la:
Da li ste zamijetili kakve promjene od 21.12.2012.? Ako jeste - kakve?

Da li ste očekivali neke promjene i kakve? :)

Vjerujem da ce od navedenog datuma pa na dalje nailaziti velike promjene, jer prema nekim idejama, Illuminati ce promijeniti svijet poslje tog datuma, tj. NWO (NewWorldOrder)
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1980
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    sub vel 16, 2013 6:37 pm

Ja sam primjetio samo da me od 21.12.2012 žene više vole. Zapravo od nove godine al recimo da je to od 21.12 zubo

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
terx
Stanica

Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Registration date : 17.07.2012

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    ned vel 24, 2013 6:56 pm

Jedina promjena koju sam skuzil je da mi konacno ide sve od ruke nekak neznam prije kaj god sam taknul toga vise nije bilo a sad neznam sad je sve lakse!
[Vrh] Go down
Deti
Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1703
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    ned vel 24, 2013 8:02 pm

Novo vrijeme. Staro stanje
Novo vrijeme isto sranje!

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Promjene od 21.12.2012.    Today at 11:25 pm

[Vrh] Go down

Promjene od 21.12.2012.
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 21. 12. 2012 kraj svijeta ?
» Masivna sunčana oluja u 2012
» Survival Kalendar za 2012.
» 07.01.2012. - jedan dan - Lepoglava
» Velebit-TULOVE GREDE 7.1.2012. -na ratne staze..