Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Anseion
Prašina

Female
Cancer Monkey
Broj postova : 2
Registration date : 18.01.2013

PostajNaslov: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   pet sij 18, 2013 7:25 pm

zatvoreno

Zadnja promjena: Anseion; pet tra 05, 2013 3:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   pet sij 18, 2013 8:08 pm

Dobrodosla! :) Nemam ideju sta bi to moglo biti,mislim da te prati neki entitet..Smijesno jel da ja koji sam 7 godina mladji od tebe pa ti dajem savjete. zubo Vjeruj mi znam kako ti je.(ovo u vezi s empatijom).I ja se isto ponekad osjecam tako samo upijas osjecaje drugih kao sundjer..Dobro je sto meditiras nastavi ides bit ce ti lakse podnijet gomilanje emocija i tako ces se ,,izduvati".Trebao bi neko strucniji da te posavjetuje.Zelim da ti kazem da sam sve sa paznjom procitao i da se suosjecam sa tobom. :)
[Vrh] Go down
Anseion
Prašina

Female
Cancer Monkey
Broj postova : 2
Registration date : 18.01.2013

PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   pet sij 18, 2013 10:32 pm

ficoom666 je napisao/la:
Dobrodosla! :) Nemam ideju sta bi to moglo biti,mislim da te prati neki entitet..Smijesno jel da ja koji sam 7 godina mladji od tebe pa ti dajem savjete. zubo Vjeruj mi znam kako ti je.(ovo u vezi s empatijom).I ja se isto ponekad osjecam tako samo upijas osjecaje drugih kao sundjer..Dobro je sto meditiras nastavi ides bit ce ti lakse podnijet gomilanje emocija i tako ces se ,,izduvati".Trebao bi neko strucniji da te posavjetuje.Zelim da ti kazem da sam sve sa paznjom procitao i da se suosjecam sa tobom. :)

Ahh nema to veze s godinama :) ja sam dugo izbjegava istraživati i čitati o tome pa je tako ispalo, možda bih danas više znala o tome.. :D
[Vrh] Go down
enigma357
Prašina

Female
Sagittarius Cat
Broj postova : 1
Location : negdje izmedju sjenki sjecanja i nerealne stvarnosti
Registration date : 13.01.2013

PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   sri sij 30, 2013 3:36 am

pozdrav svima!evo da se i ja prikljucim temi,obicno sam uvijek negdje u prikrajku..to sto si napisala jako me podsjeca na mene i mog dobrog prijatelja(sada kuma)prije cca 18god.spojila nas je neka cudna zivotna energija,bili smo kao jedno bice.kad smo presli granice pocele su se dogadjat cudne stvari,opomene.zastrasujuce..bili smo u kaficu,narucivali kavu.mlad konobar prilazi,kum gleda dolje dok trazi cigarete po dzepovima i u tim konobarevim ocima toliko zla i prijetnje,u stilu-opet ste dosli!sledila sam se..kad se vratio s kavama,nisam ga se usudila pogledat.tada je kum rekao meni-jesi vidla taj pogled?razmjenili smo misljenja i pratili pogledom konobara.nijednom nam nije uputio pogled ni rijec..ironicno,kafic se zvao HARLEKIN! danas kad razmisljam o tome,moglo je svakako zavrsiti da nismo prekinuli s tim.valjda smo zajedno bili ubojita energija..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Today at 2:34 pm

[Vrh] Go down

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Snovi
» Spyderco noževi
» Ručno rađeni Brada noževi
» Ontario 12" cutlass maceta?
» Da li se sjecate :)