Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimened oľu 17, 2013 10:52 pm

Ako admini i moderatori smatraju da ova tema spada negdje drugo,neka je prebace... :) Uglavnom,mi u skoli treba da imamo ekskurziju,sljedece godine.Trebala je da ide valjda kao Herceg Novi-Dubrovnik-Split-Zagreb.Onda je bilo dosta problema...Radi bezbjednosti djece,radi cijene...Kako je blokada Dubrovnika bila oko 1991(cini mi se),mnogi Crnogorci su ucestvovali u njoj i sad ih je sram otic u Dubrovnik(a ja mislim i pomalo strah).Ja ne znam zasto su nasi uopste napadali,mi smo bili u bas dobrim odnosima,komsije takoreci.Iz moje porodice vecina nije isla bez neki s oceve strane.Njima je sad mnogo zao i kaju se (i treba da se kaju).Velika vecina misli da je pogrijesila.I obicno na taj dan kad je bila blokada,po fb-u vecina Crnogoraca objavljuje slike i statuse sa ,,Oprosti nam Dubrovnice".Sta Dubrovcani misle o nama kao ljudima?Pa nisu ludi da maltretiraju djecu zbog toga...Mi im nismo nista krivi.A ovdje svi strijepe od posjete Dubrovniku...Meni je iskreno zao zbog toga,inace mrzim ratove,bitke svih vrsta,ja se tad nisam ni rodio pa i ne znam bas najbolje.Ako ovdje na forumu ima neki Dubrovcanin,volio bih cuti njegovo misljenje o nama i da li bi nam oni ikad oprostili i poboljsali odnose.Svima zelim mir i ljubav.:)
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimepon oľu 18, 2013 1:38 am

Ne znam kak je u Dubrovniku. Mislim da ovdje u Zg nitko ne bi napao djecu koja veze nisu imala s ratom. Bar se nadam. Tu su ljudi zauzeti kopanjem po kontejnerima.
No izgleda da onima koji su započeli rat i koji drže svijet u rukama odgovara da mi i dalje živimo u strahu jedni od drugih i da se doživljavamo kao prijetnju.I da stvaramo probleme umjesto da ih rješavamo. I tako od šume ne vidimo drvo.
Nadam se da će sve proć dobro i da ćete se lijepo provest :D
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimepon oľu 18, 2013 12:35 pm

lera je napisao/la:
Mislim da ovdje u Zg nitko ne bi napao djecu koja veze nisu imala s ratom.


Varaš se. Kretao sam se u krugovima, scary ekipama, takve budale pod utjecajem alkohola kao da nisu pristuni u realnom svijetu. Stariji (i to više njih) znaju pretuć klinca, koji pojma nema... Strašno je, jbg...
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimepon oľu 18, 2013 1:27 pm

A jbg. Ovaj svijet je puno gore mjesto nego što mi to percipiramo. :(
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimepon oľu 18, 2013 7:49 pm

gle, mislim da u Dubrovniku ne bi bilo nikakvih problema, kao ni bilo gdje po hrvatskoj. osim naravno zatucanih pojedinaca koji najvjerojatnije rata ni vidli nisu, nego im je on samo izgovor da rade s*anja...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitimepon oľu 18, 2013 8:47 pm

I ja se nadam da ce sve dobro proc,a uvjek se nadje neki maloumnik koji radi probleme....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana   Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odnosi Crnogoraca i Dubrovnicana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odnosi roditelja i djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: