Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

EMF detektor

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1650
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: EMF detektor   pon oľu 25, 2013 6:26 pm

Da li je netko od vas koristio detektor elektromagnetskog zračenja za pronalazak duhova / sličnog?
Na internetu ima uputstva kako to napraviti doma, čini se zanimljivo, neznam dali djeluje pa zato pitam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: EMF detektor   ned tra 07, 2013 10:21 pm

Daj link na to kako napraviti doma pa možda netko i proba...

Pitanje...čemu bi to služilo? Mislim, zašto bi to netko radio? Ono tipa ako sumnja da ima doma duhove i tako to?

Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: EMF detektor   ned tra 07, 2013 11:47 pm

Da jer oni uzrokuju porast elektromagnetskog zračenja. Ali problem je što se možeš zajebat, ako dođeš blizu generatora/transformatora/skupa kablova za struju / telefon.

Evo jedan dobar link.

http://www.ehow.com/how_8491207_build-emf-detector.html
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: EMF detektor   pon tra 08, 2013 9:22 pm

Svaki električni uređaj ili vodič koji je nabijen emitira elektromagnetsko zračenje koje će detektor uhvatiti. Čak i ako isključiš sve uređaje iz mreže, zračenje će dopirati iz električnih instalacija koje se nalaze u zidovima, plafonima i podovima, tako da to treba uzeti u obzir kod mjerenja.

E sad, moje osobno mišljenje je da duhovi nisu na struju pa stoga niti ne proizvode elektromagnetsko zračenje koje bi instrument trebao izmjeriti. Da ja idem tražiti duhove po stanu, vjerojatno bi "mjerio" vlažnost, temperaturu, zvukove i svjetlost, po mogućnosti što preciznijim instrumentima i u što je više moguće kontroliranim uvjetima (da u blizini područja mjerenja ne budu dječji parkovi, prometnice, kiša, vjetar i sl.).

U svakom slučaju bi prije svega malo bolje istražio po netu o tome da vidim da li i kako to funkcionira.

Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: EMF detektor   pon tra 08, 2013 9:27 pm

Ja sam istraživao i oni koji traže duhove kunu se da je to najbolji "alat" ikada u njihovom hobiju. Prvo malo skeniraju naokolo da vide da li ima smetnji, onda zabilježe "normalnu" razinu, pa onda traže duha i ako se povećava mjerenje, opet provjeravaju da li je zbog nekih normalnih smetnji. Isto tako uvijek mjere temperaturu i vlažnost da budu 100% sigurni.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: EMF detektor   pon tra 08, 2013 9:44 pm

Gledao sam neke dokumentarce o lovcima na duhove i prema njima su duhovi svuda oko nas. Jednostavno nema kuće u kojoj oni neće pronaći duha ili demona, što je zapravo jedna te ista stvar, samo što je Crkva izmislila naziv "Demon". Uglavnom, pošto su u tim dokumentarcima duhovi preučestala pojava, to mi nekako umanjuje vjerodostojnost u ta njihova tumačenja izmjera.

Ako živiš u zgradi, jako je teško izmjeriti "normalnu" količinu elektromagnetskog zračenja. Dovoljno je da susjed Pero koji stanuje par katova iznad upali perilicu rublja ili neki drugi uređaj koji će povući dovoljno el. struje, i elektomagnetsko zračenje koje mjeriš će varirati. Naravno, sve ovisi o preciznosti instrumenta kojim mjeriš, ali pitanje je da li uopće ima smisla tražiti takve sitne varijacije sa nekim nepreciznim instrumentom.

PostajNaslov: Re: EMF detektor   Today at 4:52 am

[Vrh] Go down

EMF detektor
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Detektori radijacije i ostalih otrova