Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

NIKOG NISAM VOLIO TAKO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Deti
Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1703
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: NIKOG NISAM VOLIO TAKO   pon oľu 25, 2013 10:58 pm

Mate Mišo Kovač

Neponovljivi Mišo odlučio je snimiti duet s najvećim pjevačem na ovim prostorima, no problem je nastao kad je shvatio da je to upravo on!!

Šibenik – Pjevač kojeg ne treba predstavljati Mate Mišo Kovač odlučio je okrenuti novu stranicu u impresivnoj karijeri.
Nakon što je pod nerazjašnjenim okolnostima snimio mnogo pjesama koje je na koncertima svirao, ali nije i otpjevao, Kovač sad želi, u skladu s principima Europske unije, uvjeriti cijenjeno slušateljstvo u svoje glazbene kapacitete te pribaviti dvostruki certifikat o kvaliteti. Otklonio je mogućnost da pjeva na engleskom jeziku jer želi da Englezi nauče hrvatski nakon što čuju to briljantno pjevanje.

""Dosad sam snimao duete s vjernom publikom, a katkad je i moja publika sama pjevala moje pjesme. Rekao sam svojoj ženi da želim snimiti duet s najboljim pjevačem. Tri sam godine tražio pogodnog pjevača koji bi mi mogao parirati, kad tamo, žena se sjetila i rekla mi: ‘Mišo, ti si najveći pjevač na ovim prostorima. Ti si prodao 22 milijuna ploča i tko zna koliko bi ih još prodao da te nije spriječila UDBA, koja je znala da si ti u dubini duše Hrvat, domoljub i rodoljub.’ I onda sam shvatio da trebam snimiti duet sa sobom jer je to najveći jamac kvalitete. A ne da mi nekakav nižerazredni pjevač kvari pjesmu – rekao je ovaj veliki pjevač pred novinarom News Bara i neizbježnim zrcalom.""

Kovač je rekao da će u izradi novog dueta sudjelovati najmodernija studijska tehnologija. Istaknuo je kako će oba pjevača, odnosno Kovača, nastojati pjevati u prvotno dogovorenom tonalitetu.

izvor

Ako admini smatraju da je post napisan na krivoj temi neka ga slobodnu izbrišu ili prebace u odgovarajuću temu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1980
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: NIKOG NISAM VOLIO TAKO   uto oľu 26, 2013 1:09 pm

Ako netko još nije shvatio, News Bar je hrvatska verzija srpskog njuza, dakle zafrkancija i izmišljene vijesti :D

dakle, ako se bude selilo, neka ide u Zabavu

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down

NIKOG NISAM VOLIO TAKO
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cvjetni trg ili tako nešto
» Nisam izdržao, morao sam probati...
» Puukko (nisam)
» Problemi s naručivanjem preko interneta...
» Nisam odolio...