Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NIKOG NISAM VOLIO TAKO

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

NIKOG NISAM VOLIO TAKO Empty
PostajNaslov: NIKOG NISAM VOLIO TAKO   NIKOG NISAM VOLIO TAKO Icon_minitimepon oľu 25, 2013 10:58 pm

Mate Mišo Kovač

Neponovljivi Mišo odlučio je snimiti duet s najvećim pjevačem na ovim prostorima, no problem je nastao kad je shvatio da je to upravo on!!

Šibenik – Pjevač kojeg ne treba predstavljati Mate Mišo Kovač odlučio je okrenuti novu stranicu u impresivnoj karijeri.
Nakon što je pod nerazjašnjenim okolnostima snimio mnogo pjesama koje je na koncertima svirao, ali nije i otpjevao, Kovač sad želi, u skladu s principima Europske unije, uvjeriti cijenjeno slušateljstvo u svoje glazbene kapacitete te pribaviti dvostruki certifikat o kvaliteti. Otklonio je mogućnost da pjeva na engleskom jeziku jer želi da Englezi nauče hrvatski nakon što čuju to briljantno pjevanje.

""Dosad sam snimao duete s vjernom publikom, a katkad je i moja publika sama pjevala moje pjesme. Rekao sam svojoj ženi da želim snimiti duet s najboljim pjevačem. Tri sam godine tražio pogodnog pjevača koji bi mi mogao parirati, kad tamo, žena se sjetila i rekla mi: ‘Mišo, ti si najveći pjevač na ovim prostorima. Ti si prodao 22 milijuna ploča i tko zna koliko bi ih još prodao da te nije spriječila UDBA, koja je znala da si ti u dubini duše Hrvat, domoljub i rodoljub.’ I onda sam shvatio da trebam snimiti duet sa sobom jer je to najveći jamac kvalitete. A ne da mi nekakav nižerazredni pjevač kvari pjesmu – rekao je ovaj veliki pjevač pred novinarom News Bara i neizbježnim zrcalom.""


Kovač je rekao da će u izradi novog dueta sudjelovati najmodernija studijska tehnologija. Istaknuo je kako će oba pjevača, odnosno Kovača, nastojati pjevati u prvotno dogovorenom tonalitetu.

NIKOG NISAM VOLIO TAKO Miso-kovac-e1364227222199

izvor


Ako admini smatraju da je post napisan na krivoj temi neka ga slobodnu izbrišu ili prebace u odgovarajuću temu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

NIKOG NISAM VOLIO TAKO Empty
PostajNaslov: Re: NIKOG NISAM VOLIO TAKO   NIKOG NISAM VOLIO TAKO Icon_minitimeuto oľu 26, 2013 1:09 pm

Ako netko još nije shvatio, News Bar je hrvatska verzija srpskog njuza, dakle zafrkancija i izmišljene vijesti :D

dakle, ako se bude selilo, neka ide u Zabavu
[Vrh] Go down
 
NIKOG NISAM VOLIO TAKO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nisam ja majke mi...
» Tako je govorio ...
» JA VJERUJEM (pa mora da je tako)
» Tako je govorio Zaratustra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: