Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borilački sportovi / vještine

Go down 
+40
Armin od Irima
Blizzard
tomi
Skulptura
bros
dr.chaos0
biga
Fantom
skin
Pux
Absynthia
Michael Wittmann
Hapa
Tranquillo
Jaykof
bata
arhont
Pandora
HoLLy_MaN
Tutankhamon
meli
Sigmund Freud
None
floridana
sanja
Thor
Merkurica
Galileo Galilei
kravica
titanic
malena
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Milab
Srky
vladimir
jovko
Svjetloisjena
gogx
44 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 43
Registration date : 21.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimepet ruj 21, 2007 9:45 am

Pitanja, iskustva, mišljenja....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimesub ruj 22, 2007 12:38 am

Trenirala sam karate godinu dana, rekreativno. Bilo je to prekrasno iskustvo :)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimesub ruj 22, 2007 5:18 pm

ja treniro ultimate fight, judo , box i sad radim teretanu idem na 130 kila cistih misica jer je ipak sve u snazi
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimesub ruj 22, 2007 6:46 pm

nije kolega sve usnazi muskulature,to znas i sam ,psiha je najvaznija,zato je aikido najbolji jer uzimamo tudju snagu i vracamo je istom.Bilo sta,to je samo da smirimo duh a ne da budemo tabadzije,ja frend neumem o tome reci kako treba,moze frend gogx jer je iskusniji,ja sam skromni amater,aikodo-men :)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:07 pm

.
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:08 pm

jao bas sam bezobrazno odgovorio ali morao sam. nemoj se uvrijediti molim te vladimir
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:11 pm

No problem :)onda je najbolji seljacki boks,odvalis tarabu pa udri :)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:12 pm

ma bezobrazno sam odgovorio. sorry
dobar je i aikido, sve je dobro, ali moje misljenje je da je ipak dobro imat dosta snage
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:33 pm

nema niceg bezobraznog :)ja sam u vojsci upozno coveka kao blek-stena ali eto nije imao ni c od cohones(m..a)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:37 pm

vladimir je napisao/la:
nema niceg bezobraznog :)ja sam u vojsci upozno coveka kao blek-stena ali eto nije imao ni c od cohones(m..a)


da da da . tocno ! to je to sto sam sad ja mislio reci!
nevrijedi ti nista 130 kila misica ako nemas cohones. ako nemas muda nista ti ne vrijedi. to su blecine. znao sam i ja jednog jakog za popizdit ali je bio picka, bojao se udarca i bojao se udarit.
znas kako je rekao Bas Rutten.
"You can buy muscules (steroids) but you can't buy cojones."


ali zajeban je covjek koji ima 130 kila misica i ima cojones i zna udarit i zna nesto i ima iskustva
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:41 pm

netreba se bojat ni dat ni primit udarac.

vidis Mirka Filipovica na sta je spao, boji se primit udarac otkad ga je Gonzaga nokautirao
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:41 pm

zato ja obozavam gledati mirka-copa :)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:43 pm

gonzaga jest fight-borac odlican,a vide li kako bobo-sap pada u nesvest od mirka,hej koliko je ono ljudina i popi patos
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:46 pm

e prije je on bio super, ali sad nekako se boji da ne primi udarac i sve se nesto namjesta, trazi situaciju, i strah ga pojede, preveliki strah, adrenalin i to mu isise zrak i kisik i ostane bez snage.
jesi gledo onu zadnju borbu s onim crncem?
prije je isao naprijed i sve je lomio prije meca sa gonzagom, ali otkad ga je gonzaga nokautirao boji se udarca i sad su veliki problemi nastali.
i to dokazuje da je sve u psihi, da ga nije gonzaga nokautirao ovoga crnca bi pojeo, ali ovako ga je taj nokaut kocio, jos uvijek mu se vrtio u glavi tokom citavog meca.
za mene NAJBOLJU psihu definitivno ima FEDOR EMELIANENKO.
taj covjek je legenda. napravio je stvar koju nitijedan mma borac nije u povijesti napravio. nema jos nijedan poraz. to je u mma nevjerovatno.
i vozi staru ladu i kaze da mu je samo vazno da je najjaci.
to je covjek.
samo ide naprijed i lomi
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:48 pm

ma ja jos mislim DA JE MIRKO BOLJI OD GONZAGE!
ali nije imao motivaciju za onaj mec i prepustio se gonzagi.
katastrofa.
Bilo bi dobro da dobije revans.

Ali mirko se zali da je ostario, ima 32 godine, a vidi prvaka Randy Couturea, on ima 44 godine.
To je nevjerovatno, stariji je 12 godina, znas sto znaci 12 godina ??
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:52 pm

pa jeste ostario,a to je najgore kada u psihi ostaris,oci su mu postale tuzne,nema vise onog sjaja
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:59 pm

[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 3:44 pm

vladimir je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=4B0YsBnc9FM




super video
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened ruj 23, 2007 3:51 pm

hvala :D
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 43
Registration date : 21.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimepon ruj 24, 2007 9:15 am

Da, aikido.....vječna tema...funkcionira ili nefunkcionira...Moj odgovor bi bio : aikido funkcionira( ja probao na ulici kad sam bio napadnut), samo današnji treninzi aikida su stvarno sramotni u pojedinim dojo-ima.
Evo ovdje se radi dobar aikido http://aikido.simple.as/, znaci mozes se doc potuci,radi se na snazi i kombiniranje udaraca šakama i nogama, a ne neka energija ovo ono...
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:34 pm

bavim se bujinkan ninjutsuom trenutno...trenirao sam 4 godine takemusu aikido.....
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimened lis 28, 2007 6:50 pm

Trenirala sam karate i aikido. Preporučam aikido :)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimesri lis 31, 2007 9:08 pm

Milab je napisao/la:
Trenirala sam karate i aikido. Preporučam aikido :)
ides
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimečet stu 01, 2007 4:57 am

Trenirala sam par godina karate...i žao mi je što sam odustala.
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitimepet stu 02, 2007 1:52 am

sve su borilačke vještine korisne i efikasne ako se pravilno uče... a u većini slučajeva se ne uče jer da svi pravilno shvate svrhu aikida, ninjutsua, karatea...bilo črga neb to iskorištavali...ja od kad sam počeo trenirati aikido i sada ninjutusu nisam imao niti jedan incident...nasreću...no mnogi ne kuže poantu tih predivnih umotvorina...ne želim generalizirati ali iz osobnog iskustvqa sam zaključio da je karate pretvoren u agresivu, za što sigurno nije predodređen...iz razloga što treneri na krivi način djeci prezentiraju cijelu vještinu...joj mogao bih pisati cijelu vječost...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borilački sportovi / vještine Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borilački sportovi / vještine
[Vrh] 
Stranica 1 / 12.Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Exstremni sportovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: