Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Divljenje

Go down 
+7
belongs to lovers
zvezda
malenaivi
Merkurica
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
veronika30
11 posters
Autor/icaPoruka
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 8:17 am

Ma otvorit ću ovaj topic, pa makar se muški rod uvrijedio... Ima jedna muška osobina koja mi je zaista nevjerojatna. Neću generalizirati, čast iznimkama, ali sklona sam vjerovati da većina muškaraca pada ko kruška čim im se malo poškaklja ego. "Ja se tebi divim" početak je rečenice na koju će malo koji muškarac ostati ravnodušan. Ako je žena iole spretna i to divljenje iskaže na suptilan i nenametljiv način (dakle, ne kao isprazno laskanje nego kao "iskreno" oduševljenje nečime što je napravio) gotovo da i nema toga što ne može dobiti od dotičnog nositelja Y kromosoma. Udanim ženama poznato je i da su takve "žene-divilice" moguća opasnost: muževi u braku često su silom prilika zapostavljeni, supruge su usmjerene više na djecu nego na njih i onda se pojavi "divilica" koju oduševljava sve što on radi, a što supruga već dugo ne primjećuje... I eto vraga, ode on s divilicom u krevet.
Ne kažem da nama ženama ne godi laskanje, pogotovo kad smo i mi u braku zapostavljene, ali mi ćemo barem u tome prepoznati pravu namjeru.

Nastavit ću misao kasnije, mali se budi...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:32 pm

Može dalje, baš je zanimljivo :)
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:48 pm

Ukratko, da ne duljim. Priznajem da sam primjenjivala ovu metodu na poslu (doduše, nisam šefove odvodila u krevet, ali garantiram da sam mogla da sam htjela face . Moji su ciljevi bili financijske prirode kada bih vidjela da se ono što radim ne vrednuje na odgovarajući način. Radila sam u većinski muškom kolektivu i ne možete si zamisliti odnos prema ženama. Pa umjesto da se svađam i istjerujem pravdu silom, odlučila sam se za vrlo efikasnu metodu - divljenje. "Šefe, otkako ste vi došli napokon r. funkcionira kako treba. Odlično ste uskladili autoritet uz vašu ljubaznost, pa ljudi napokon mogu raditi u miru i znaju kuda sve ide..." i tome slično. Jednom, dva put i eto ga "Kolegice, odlično napredujete i mislim da bismo to trebali nagraditi. Koji vam je sada honorar?" Bez grubih riječi, bez suza, bez stresa dobila sam povišicu i to u dvije različite firme na identičan način. Ne govorim o nekim basnoslovnim ciframa, za to bih vjerojatno ipak trebala skinuti barem grudnjak. rofl2

I još nešto - kod žena taj pristup ne pali, također isprobano iako oprezno jer sam polazila od sebe i zato nisam nadrljala. Oni koji su pokušali, izgorili su. Sada imam šeficu i nju nipošto ne zanimaju laskanja već samo i isključivo učinci. No, također zna i kako to nagraditi bez obzira na spol.

Pa eto, ovaj topic sam otvorila naprosto da sa vama podijelim iskustvo i čujem ima li sličnih. Korisno je, vjerujte mi, a funkcionira i u brakovima. Samo treba pripaziti da se neka druga mlađa i sposobnija divilica ne približi previše vašem partneru. Doduše, ja sam pred svojim mužem otkrila to tajno oružje u prvim godinama veze (to je još jedna priča, ali neću vas time zamarati) jer nisam htjela od njega raditi vola. U svom braku volim biti izravna, a mom Dalmatincu to odgovara... :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:51 pm

Ne znam i meni bi odgovaralo.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 7:58 pm

veronika30 je napisao/la:


Pa eto, ovaj topic sam otvorila naprosto da sa vama podijelim iskustvo i čujem ima li sličnih. Korisno je, vjerujte mi, a funkcionira i u brakovima. Samo treba pripaziti da se neka druga mlađa i sposobnija divilica ne približi previše vašem partneru. Doduše, ja sam pred svojim mužem otkrila to tajno oružje u prvim godinama veze (to je još jedna priča, ali neću vas time zamarati) jer nisam htjela od njega raditi vola. U svom braku volim biti izravna, a mom Dalmatincu to odgovara... :)
Ponekad pohvalim svog muškarca čisto da se ne opusti previše. kava

Ma zapravo, u pravu si, ali izbjegavam iznuđivanja bilo čega laskanjem jer mi to djeluje jako manipulativno, a svog partnera ne želim manipulirati. Uglavnom sam otvorena prema njemu i zna da kad nešto kažem da je to tako. Ako ga pohvalim, onda zna da to nije tek tako nego da je stvarno zaslužio pohvalu. Dakle, u ljubavi i vezi volim iskrenost, a ako o svom partneru imam takvo mišljenje da stalno moram titrati oko njega iz straha da će ga neka druga meni oteti, onda imam nisko mišljenje i o njemu i o sebi.

Druga stvar je posao. Tamo moraš titrati htio ne htio.
neides
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 8:04 pm

Ne znam se diviti ako se ne divim. lolcina

A kad se nekome uistinu divim, to mi je teško reći. shock

No možda netko može shvatiti kao divljenje izraze pristojnosti koja za mene svakako uključuje i primjerenu dozu ljubaznosti. face
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 8:30 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Ne znam se diviti ako se ne divim. lolcina
ni ja. na meni se iz aviona vidi da to nije to. conf1
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 8:56 pm

ja nemogu glumiti,nikome pa ni šefovima
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet sij 04, 2008 11:22 pm

Ja mogu, no nisam naglasila da su stvari ipak u granicama... Šefovi kojima sam to napravila su u dobroj mjeri zaslužili pohvalu. No, imala sam jednog gada kojem to ne bih napravila niti kad bi mi o tome ovisilo hoću li zadržati posao ili ne. Rađe bih spavala pod mostom... Fuj, kad se sjetim...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimened sij 06, 2008 3:46 am

Meni nije potrebno tudje divljenje ni drugi kao merilo... to ume cak da me iritira, a cesto mi je dosadno...

Divim se mnogima...

Znam muskarce koji se po pitanju divljenja osecaju kao i ja... *
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepon sij 07, 2008 9:15 pm

veronika30 je napisao/la:
Ukratko, da ne duljim. Priznajem da sam primjenjivala ovu metodu na poslu (doduše, nisam šefove odvodila u krevet, ali garantiram da sam mogla da sam htjela face . Moji su ciljevi bili financijske prirode kada bih vidjela da se ono što radim ne vrednuje na odgovarajući način. Radila sam u većinski muškom kolektivu i ne možete si zamisliti odnos prema ženama. Pa umjesto da se svađam i istjerujem pravdu silom, odlučila sam se za vrlo efikasnu metodu - divljenje. "Šefe, otkako ste vi došli napokon r. funkcionira kako treba. Odlično ste uskladili autoritet uz vašu ljubaznost, pa ljudi napokon mogu raditi u miru i znaju kuda sve ide..." i tome slično. Jednom, dva put i eto ga "Kolegice, odlično napredujete i mislim da bismo to trebali nagraditi. Koji vam je sada honorar?" Bez grubih riječi, bez suza, bez stresa dobila sam povišicu i to u dvije različite firme na identičan način. Ne govorim o nekim basnoslovnim ciframa, za to bih vjerojatno ipak trebala skinuti barem grudnjak. rofl2

I još nešto - kod žena taj pristup ne pali, također isprobano iako oprezno jer sam polazila od sebe i zato nisam nadrljala. Oni koji su pokušali, izgorili su. Sada imam šeficu i nju nipošto ne zanimaju laskanja već samo i isključivo učinci. No, također zna i kako to nagraditi bez obzira na spol.

Pa eto, ovaj topic sam otvorila naprosto da sa vama podijelim iskustvo i čujem ima li sličnih. Korisno je, vjerujte mi, a funkcionira i u brakovima. Samo treba pripaziti da se neka druga mlađa i sposobnija divilica ne približi previše vašem partneru. Doduše, ja sam pred svojim mužem otkrila to tajno oružje u prvim godinama veze (to je još jedna priča, ali neću vas time zamarati) jer nisam htjela od njega raditi vola. U svom braku volim biti izravna, a mom Dalmatincu to odgovara... :)

E, BRAVO!!!
KAKO SI IH FANTASTIČNO SJEBALA hekla raspa ides
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimeuto sij 08, 2008 9:52 pm

ako se nekom frajeru lažno zadivim, znači da ću mu se zahvaliti za druženje kroz koji dan, jer prema ljudima koji mi nešto znače u životu nikako ne želim biti lažna , niti im lažno govoriti.
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimeuto sij 08, 2008 10:02 pm

Pa to sam i napisala o svom mužu. Ovo se prije svega odnosilo na posao. A po pitanju braka - ne lažno divljenje, ali divljenje. Ne napuhano, ne isklibereno, nego meko poput maženja... Ne mogu si pomoći, ali imam dojam da to muškarcima zaista treba. Dok će se većina žena vrlo lako odreći bilo kakvih pohvala za svoje zasluge i postignuća, muškarci kao da ostaju neka vrsta djece kojoj stalno treba odavati priznanje za ono što naprave. U protivnom kao da se osjećaju zapostavljeno. Nadam se da sam sad jasnija - ne govorim o laži u braku ili vezi. I opet kažem - ne generaliziram, ali svi muškarci koje osobno poznajem vole da ih se pohvali - neki više, neki manje...
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimeuto sij 08, 2008 10:04 pm

belongs to lovers je napisao/la:


E, BRAVO!!!
KAKO SI IH FANTASTIČNO SJEBALA hekla raspa ides
A čuj, mislim da ih nisam baš sjebala - bilo je na obostrano zadovoljstvo: njima je godilo divljenje, a meni je godio honorar, nitko nije bio zakinut. ;)
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:05 pm

veronika30 je napisao/la:
I opet kažem - ne generaliziram, ali svi muškarci koje osobno poznajem vole da ih se pohvali - neki više, neki manje...

a mislim da svi volimo da nas ponekad pohvale.
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:10 pm

Jedno je "ponekad", a drugo je "stalno"... :)
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:11 pm

veronika30 je napisao/la:
belongs to lovers je napisao/la:


E, BRAVO!!!
KAKO SI IH FANTASTIČNO SJEBALA hekla raspa ides
A čuj, mislim da ih nisam baš sjebala - bilo je na obostrano zadovoljstvo: njima je godilo divljenje, a meni je godio honorar, nitko nije bio zakinut. ;)

pa to i velim , dobila si sto si htjela, a oni nisu skuzili da si se posluzila fenomenalno inteligentnim trikom
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:19 pm

Jel se ti to meni diviš? lolcina rofl2
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:46 pm

u ovom slučaju-da.

a i ti se diviš meni, samo to još ne znaš :D
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 49
Registration date : 01.11.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:42 pm

lol!
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimečet sij 17, 2008 10:37 pm

ljubi
[Vrh] Go down
angelus
Riba
angelus


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 175
Age : 31
Location : moje mjesto među zvijezdama
Registration date : 03.02.2008

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet vel 15, 2008 2:09 am

hehe..
pa valja ih pohvaliti..
ali ne previše..
mora ih se mal spustit na zemlju..
onda te oni krenu zadivljavat sa
svojim pričicama..
al ak ne zagrizeš dost brzo..
onda se uvrijede, a to ne valja..no no..xD
ma šta ja znam..
treba ih kako kad pohvalit...odma te više ''vole''...lol
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimepet oľu 21, 2008 2:34 pm

veronika30 je napisao/la:
Ma otvorit ću ovaj topic, pa makar se muški rod uvrijedio... Ima jedna muška osobina koja mi je zaista nevjerojatna. Neću generalizirati, čast iznimkama, ali sklona sam vjerovati da većina muškaraca pada ko kruška čim im se malo poškaklja ego. "Ja se tebi divim" početak je rečenice na koju će malo koji muškarac ostati ravnodušan. Ako je žena iole spretna i to divljenje iskaže na suptilan i nenametljiv način (dakle, ne kao isprazno laskanje nego kao "iskreno" oduševljenje nečime što je napravio) gotovo da i nema toga što ne može dobiti od dotičnog nositelja Y kromosoma. Udanim ženama poznato je i da su takve "žene-divilice" moguća opasnost: muževi u braku često su silom prilika zapostavljeni, supruge su usmjerene više na djecu nego na njih i onda se pojavi "divilica" koju oduševljava sve što on radi, a što supruga već dugo ne primjećuje... I eto vraga, ode on s divilicom u krevet.
Ne kažem da nama ženama ne godi laskanje, pogotovo kad smo i mi u braku zapostavljene, ali mi ćemo barem u tome prepoznati pravu namjeru.

Ma potpuno je isto i sa ženama. Zapravo već me strah govoriti komplimente ženama, ne pitaj zašto...

Taktika je vrlo djelotvorna, ali što ako naletiš na nekog tko ne voli da ga drugi hvale, tj želi ostat u 'pozadini' da se i nezna za njega?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitimesub oľu 22, 2008 4:07 pm

Omega je napisao/la:
veronika30 je napisao/la:
Ma otvorit ću ovaj topic, pa makar se muški rod uvrijedio... Ima jedna muška osobina koja mi je zaista nevjerojatna. Neću generalizirati, čast iznimkama, ali sklona sam vjerovati da većina muškaraca pada ko kruška čim im se malo poškaklja ego. "Ja se tebi divim" početak je rečenice na koju će malo koji muškarac ostati ravnodušan. Ako je žena iole spretna i to divljenje iskaže na suptilan i nenametljiv način (dakle, ne kao isprazno laskanje nego kao "iskreno" oduševljenje nečime što je napravio) gotovo da i nema toga što ne može dobiti od dotičnog nositelja Y kromosoma. Udanim ženama poznato je i da su takve "žene-divilice" moguća opasnost: muževi u braku često su silom prilika zapostavljeni, supruge su usmjerene više na djecu nego na njih i onda se pojavi "divilica" koju oduševljava sve što on radi, a što supruga već dugo ne primjećuje... I eto vraga, ode on s divilicom u krevet.
Ne kažem da nama ženama ne godi laskanje, pogotovo kad smo i mi u braku zapostavljene, ali mi ćemo barem u tome prepoznati pravu namjeru.

Ma potpuno je isto i sa ženama. Zapravo već me strah govoriti komplimente ženama, ne pitaj zašto...

Taktika je vrlo djelotvorna, ali što ako naletiš na nekog tko ne voli da ga drugi hvale, tj želi ostat u 'pozadini' da se i nezna za njega?

Kao sto Omega kaze ja znam za masu ovakvih primjera sa zenama.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Divljenje Empty
PostajNaslov: Re: Divljenje   Divljenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Divljenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: