Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Edward Snowden dio manipulacije?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimesub srp 27, 2013 2:22 pm

Čitao sam članak u kojem piše da je sve vezano uz Snowdena, tj. njegov osobni život i njegov posao u NSA ogromna laž.

http://news.yahoo.com/5-ways-nsa-leaker-edward-snowdens-story-isnt-115500971.html

Ovaj članak je približno sličan onome koga sam prije pročitao.

Ja isto mislim da je on dio klasičnog problem-reakcija-rješenje u kojemu će pokušati narušiti odnose između država, onda nove "mjere sigurnosti" tako da malo po malo sve kulminira martial law-om, tj. vojnom diktaturom.

Vidim da mnogi "teoretičari zavjera" daju mu ogromnu podršku, no što je ustvari Snowden rekao, a da ja i mnogi drugi nismo znali već dugo???
Svi izvori priče dolaze od mainstream medija.
Teoretičari koji tradicionalno pljuju po mainstream svemu općenito, a pogotovo po medijima
(s razlogom) ovdje uzimaju iste te medije kao izvor informacija!
Dvoličnost na djelu.

Da li vi djelite mišljenje s ostalim zavjerašima ili ste skeptični prema snowdenu poput mene? :) 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimesub srp 27, 2013 2:57 pm

Neki kazu da je dupli agent. Ne vjerujem, otkrio je dosta povjerljivih stvari i mainstream mediji ga prikazuju kao negativca, navodno Amerika mora spijunirati cijeli svijet, da bi preduhitrili teroriste u njihovoj namjeri. To je takoder vijest koja se uvijek cuje u mainstream vijestima.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 1:36 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Čitao sam članak u kojem piše da je sve vezano uz Snowdena, tj. njegov osobni život i njegov posao u NSA ogromna laž.

http://news.yahoo.com/5-ways-nsa-leaker-edward-snowdens-story-isnt-115500971.html

Ovaj članak je približno sličan onome koga sam prije pročitao.

Ja isto mislim da je on dio klasičnog problem-reakcija-rješenje u kojemu će pokušati narušiti odnose između država, onda nove "mjere sigurnosti" tako da malo po malo sve kulminira martial law-om, tj. vojnom diktaturom.

Vidim da mnogi "teoretičari zavjera" daju mu ogromnu podršku, no što je ustvari Snowden rekao, a da ja i mnogi drugi nismo znali već dugo???
Svi izvori priče dolaze od mainstream medija.
Teoretičari koji tradicionalno pljuju po mainstream svemu općenito, a pogotovo po medijima
(s razlogom) ovdje uzimaju iste te medije kao izvor informacija!
Dvoličnost na djelu.

Da li vi djelite mišljenje s ostalim zavjerašima ili ste skeptični prema snowdenu poput mene? :) 

  Da slažem se, ali ne samo da se slažem nego mislim i da znam što je to što ovaj put prikrivaju i zatamnjuju sa slučajem Snowden.
 

Citat :
Neki kazu da je dupli agent. Ne vjerujem, otkrio je dosta povjerljivih stvari i mainstream mediji ga prikazuju kao negativca, navodno Amerika mora spijunirati cijeli svijet, da bi preduhitrili teroriste u njihovoj namjeri. To je takoder vijest koja se uvijek cuje u mainstream vijestima.


  Novus, sve što je on otkrio mogao je otkriti bilo tko prosječan koga su zanimale ovakve stavri i amandmani, zakonik, TIA-sistem, Echelon program i mnoštvo drugih programa za kontrolu.
    Prvi podaci i informacije o ovom stvarima počele su curiti davnih dana ali da se tih davnih dana nitko nije bavio njima, mogli su jednostavnop pratiti vijesti nakon što se sve već znalo i nakon što je avaki europski i američki intelektualac brijao i pisao o njima još od 2006-te pa nakon toga ogroman izljev informacija o "Total inf. awareness" i prisluškivanju/ snimanju svih telefonaskih razgovora te "metadata reading-recordings" 2008-me,  pa nakon toga opet 2009-te i 2010-te još novih informacija a 2010-te izašlo je čak i više informacija o ovome što sada Snowden priča i to preciznijih i točnijih i sa više "safta" o tome tko je potpisao prijedloge zakona i radi čega najviše.
 
   KADA GOD vidite nešto na ovako velikoj skali što ima veze sa "inside leaking informations" znajte da se radi na prikrivanju nečega nevezanog direktno za glavnu vijest, a što jednostavno nebi smjelo izaći u javnost u tom trenutku.
     Ovo se dešava obično kada osjetljivo tijelo informacija već počne izlaziti na površinu i u tom trenutku vidimo kako se dešava nešto ovakvo bombastično što je najzanimljivije mainstream vijestima, nešto što je jako popularno kod prosječnih ljudi i nešto što će uspjeti zadržati popularnost dok ono što je bitno ne prođe !!!
     U ovom slučaju to bitno su dvije stvari a jedna od njih je velik potencijal za malo pojačanim nastavkom destabilizacije "middle east sektora" (prvenstveno sa Sirijom i ekonomsko politički Libijom te mjenjanja bilater sa siromašnim susjedima i utjecajima na "jadni" Izrael)..
   Drugi je priča koja se, umjesto da zauvijek stane i ljudi ju počnu zaboravljati, ona je nastavljena i pojavile su se individue koje su prilično hrabro nastavile iznositi podatke o korporativnim interesima odredjenih transnacionalnih giganata, intencionalnim izvozom oružja u 'treći blok' (ali i ostatak svijeta), instaliranje novih insidera u destabilizirane regije i tako dalje...
  Demokratski dogmatizam, kompartmentalizacija, direktni utjecaji i nastojanja realizacije Plutokracije u najsiromašnijim zemljama sa ciljem kompletne vladavine nad ruljom (stokom) i ubrzanom koraku k marketizaciji i digitalizaciji tehnkoratizacijskih gadgeta u službi porobljavanja.
    Ovo zadnje počelo je sa progresivnim ljevičarima u modu cinizma tj. kao ismijavanje nekih potplaćenih marioneta, kvazi lijevih intelektualaca, a završilo na ozbiljnom angažmanu Chomskog i nekih drugih manje pozantih intelektualaca koji su zasita zastupali javno mišljenje intelektualnih krugova o američko-transnacionalnom korporatizmu u detaljima neizgovorljivim iakda ranije i koji su iznjeli zaprepašćujuće podatke o PR komanijama (i mnogim drugim) o postupcima kreiranja neinformiranih, nescjesnih i neupućenih kupaca bez ikakve mogućnosti (i volje) vlastitog izbora. ... ovo se dešava sada...

i znajte da će Snowden Pojesti toliko medijskog prostora da jednostavno neće ostati dovoljno da se pokrije bilo koja vijest sa dovoljno analize, a posebno ne ona koja bi mogla imati mnogo veće posljedice i utjecaje na inormiranje javnosti o nečemu na što se još uvijek može djelovati .. 3 svijetski rat nije pred vratima ili u nekoj sumornoj dalekoj budućnosti naših unuka, on već traje, a koraci i tehnike koje se koriste u svom ratovima na planetarnom nivou su već na snazi i djeluju kroz masovnu propagandnu mašineriju.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 9:20 am

Kahali je napisao/la:

Novus, sve što je on otkrio mogao je otkriti bilo tko prosječan koga su zanimale ovakve stavri i amandmani, zakonik, TIA-sistem, Echelon program i mnoštvo drugih programa za kontrolu.
    Prvi podaci i informacije o ovom stvarima počele su curiti davnih dana ali da se tih davnih dana nitko nije bavio njima, mogli su jednostavnop pratiti vijesti nakon što se sve već znalo i nakon što je avaki europski i američki intelektualac brijao i pisao o njima još od 2006-te pa nakon toga ogroman izljev informacija o "Total inf. awareness" i prisluškivanju/ snimanju svih telefonaskih razgovora te "metadata reading-recordings" 2008-me,  pa nakon toga opet 2009-te i 2010-te još novih informacija a 2010-te izašlo je čak i više informacija o ovome što sada Snowden priča i to preciznijih i točnijih i sa više "safta" o tome tko je potpisao prijedloge zakona i radi čega najviše.

Pa da, ti si mi rekao još prije za TIA i što je najbolje sve se da lako provjeriti čak na wikipediji o njemu!
A sad dođe neki Snowden i priča o PRISM-u i sad vauuu.
Inače kažu za njega da nikad nije ni radio u NSA, već je bio domar (!!!) tamo.
Možda su jednostavno uzeli ga kao marionetu.
 
Kahali je napisao/la:
   
KADA GOD vidite nešto na ovako velikoj skali što ima veze sa "inside leaking informations" znajte da se radi na prikrivanju nečega nevezanog direktno za glavnu vijest, a što jednostavno nebi smjelo izaći u javnost u tom trenutku.
     Ovo se dešava obično kada osjetljivo tijelo informacija već počne izlaziti na površinu i u tom trenutku vidimo kako se dešava nešto ovakvo bombastično što je najzanimljivije mainstream vijestima, nešto što je jako popularno kod prosječnih ljudi i nešto što će uspjeti zadržati popularnost dok ono što je bitno ne prođe !!!
     U ovom slučaju to bitno su dvije stvari a jedna od njih je velik potencijal za malo pojačanim nastavkom destabilizacije "middle east sektora" (prvenstveno sa Sirijom i ekonomsko politički Libijom te mjenjanja bilater sa siromašnim susjedima i utjecajima na "jadni" Izrael)..
   Drugi je priča koja se, umjesto da zauvijek stane i ljudi ju počnu zaboravljati, ona je nastavljena i pojavile su se individue koje su prilično hrabro nastavile iznositi podatke o korporativnim interesima odredjenih transnacionalnih giganata, intencionalnim izvozom oružja u 'treći blok' (ali i ostatak svijeta), instaliranje novih insidera u destabilizirane regije i tako dalje...
  Demokratski dogmatizam, kompartmentalizacija, direktni utjecaji i nastojanja realizacije Plutokracije u najsiromašnijim zemljama sa ciljem kompletne vladavine nad ruljom (stokom) i ubrzanom koraku k marketizaciji i digitalizaciji tehnkoratizacijskih gadgeta u službi porobljavanja.
    Ovo zadnje počelo je sa progresivnim ljevičarima u modu cinizma tj. kao ismijavanje nekih potplaćenih marioneta, kvazi lijevih intelektualaca, a završilo na ozbiljnom angažmanu Chomskog i nekih drugih manje pozantih intelektualaca koji su zasita zastupali javno mišljenje intelektualnih krugova o američko-transnacionalnom korporatizmu u detaljima neizgovorljivim iakda ranije i koji su iznjeli zaprepašćujuće podatke o PR komanijama (i mnogim drugim) o postupcima kreiranja neinformiranih, nescjesnih i neupućenih kupaca bez ikakve mogućnosti (i volje) vlastitog izbora. ... ovo se dešava sada...

i znajte da će Snowden Pojesti toliko medijskog prostora da jednostavno neće ostati dovoljno da se pokrije bilo koja vijest sa dovoljno analize, a posebno ne ona koja bi mogla imati mnogo veće posljedice i utjecaje na inormiranje javnosti o nečemu na što se još uvijek može djelovati .. 3 svijetski rat nije pred vratima ili u nekoj sumornoj dalekoj budućnosti naših unuka, on već traje, a koraci i tehnike koje se koriste u svom ratovima na planetarnom nivou su već na snazi i djeluju kroz masovnu propagandnu mašineriju.

Što misliš što će se dogoditi s Sirijom i bliskim istokom općenito i kada?
Kažeš, ovo je ustvari treći svjetski rat? Prikriveni rat i rat manipulacije.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 11:21 am


Citat :
Što misliš što će se dogoditi s Sirijom i bliskim istokom općenito i kada?


Pisat ću što će se desiti sa Sirijom (iako Sirija kao Sirija nije tu krucijalna ili ključna već samo jedna domina koja će prevagnuti nezaustavljiv val i defakto triggerovati burnim reakcijama ostatka susjednih državica koje bi inače već davno reagirale i koje bi posve drugacije reagirale da nije namještenih, poslanih i involviranih agenata koji su vodili revolucije zadnjih desetljeća a sada vladaju čitavim tim sektorom samo proglašavani lokalnim liderima potkupljujući lokalno mnenje, mašući doalrima, a ako ne ide tako onda ucjenama ili vojnim prijetnjama američkom vojskom).

Pogledaj malo "nedjeljom u 2" sa onom odvratnom, nakaznom, izbaždarenom i "totally brainwashed" kujom namještenom od najgorih manipualtora i najniže vrste ljudi na svijetu bez ikakvih moralnih ili etičkih ograda, a koja se zove 'Kolinda Grabar Kitarović' (ako nemaš link dat ću ti ga, obvezno pogledaj tu spodobu i što je ona tamo izjavila bez ikakvih problema kao da je to nešto sasvim normalno, čak lijepo, pa se kao vratila kao "pobjednica" jer radi u interesu "hrvastke")....
...i onda SVE što tamo čuješ od nje, protumači doslovno obrnuto od svega što je ona tamo rekla pozitivno u vezi NATO-a i imat ćeš kakvu takvu približnu sliku što misle ljudi koji rade za njih, što im je pravi plan i kako funkcioniraju ljudi koji su, kao ona, regrutirani od pravih 'Illuminata' (jer ako neka grupa može biti zvana tom stereotipnom riječju to su onda organizacije za koje ona radi sada).
Ti ljudi vjerovatno uopće nisu svjesni o čemu se radi, a niti znaju gdje im je dupe i gdje im je glava, dao bih sve pare ovog svijeta kada ta žena konačno osvijesti što zapravo radi, za koga i čim su uzrokovale njene akcije i akcije njenih divnih dobročinitelja...
....što je najbolje te i takve intervjue gledaju domaćice, majke, bake i ostali prosječni ljudi koji itekako "Puše" sve što im kaže neki takav novi, riječiti, simpatični leader, pa tako "puše" i ove priče i naravno da onda kao navijaju za "good guys" (koji smo kao mi)....

Zanimljivo je to da su "good guys" u svim mogućim situacijama danas, kao i prije, isključivo Ameri, Englezi i "mi sa Zapada".
Oni "jadni" su jedini angažirani da "pomažu" jadnim, prljavim, neposlušnim i zločestim Arapima jer oni sami ne znaju i ne žele živjeti zajedno u miru pa im trebaju "pelene " od Amera da ih nauče piškiti ...
Što je najbolje u jednom dijelu intervjua ona stvarno ozbiljno govori kako su "oni presretni kada ih nauče pisati pa odjednom pred sobom vide jedinu moguću bolju budućnosti da rade nešto drugo u životu i za to je odgovoran predobri i prepošteni NATO..."
(čitaj: oni su jedini koji im smiju jebati sve po spisku, uzimati im sve resurse i defakto raditi što hoće jer ih ucjenjuju i prijete vojnom silom i jer su se uvukli u sve vladajuće strukture i općenito sve pore društva).
U jednom trenutku je izrecitirala naučenu šablonu koja je toliko gadljivo ljigava da sam ju morao prepisati od riječi do riječi ovdje

"Jer mi tamo nsmo okupatori, mi smo tamo temeljem rezolucije vijeća sigurnosti ujedinjenih naroda i temeljem poziva predjednika Karzai-a"...

AJ,aj aj jaaaoooooo, kad sam čuo ovo i kad me podsjetila na CiA-inog čovjeka Karzu-karzai-a dobio sam odmah proljev od toga kako su oni "jako dobronamjerni" i nemaju okupatorske ciljeve...
Ona to sebi ne smije priznati i vjerujem da kada bi u bilo kom trenutku objektivno pogledala na situaciju i što defakto radi tj što njene riječi i njene akcije uzrokuju dugoročno da bi ili završila na psihijatriji il isa ozbiljnom dijagnozom suicidalne manije (što bi bila reakcija svake normalne osobe)

Kada počnem razgovarati sa nekim i počne pametovati kako je cijeli bliski istok ljubomoran na američki način života i da jenzato inicirana ta imaginarna "agresija" na Američku slobodu koja je "ugrožena" od zlih Arapa odmah dobijem osip i alergiju...

Ova žena (Kitarovićka) dakle stvarno vjeruje u ta sranja koja je tamo ispričala i nakon te emisije sam shvatio da to uopće nisu sve redom agenti koji namjerno rade za taj robovlasnički neo-korporatizam (i globalizaciju najgore vrste sa englesko-askenazi-američkim Imperijem na čelu) već su oni hipnotski uvjereni kako je potpuno istinito i opravdano da ta organizacija puna hipnotiziranih plaćenika radi u "Interesu malog čovjeka" pa, primjerice, ponekad baci bojevu glavu na Bagdadsku tržnicu u 11h ujutro na pijacu punu civila i onda sebi to opravdava tako što im se ispričaju što su im pobili familije ni krive ni dužne ni naoružane...
bitno je da su ih prethodno naučili čitati i pisati latinicu da ne izginu nepismeni ...

I onda kada netko kaže da se vratio iz nekog jebenog Afganistana 20 hilajda kilometara daleko od bilo kakve Amerike ili Zapada (gdje su ti isti plaćenici uništili infrastrukutru koja je indirektno pobila pola miliona djece) onda im sugradjani kažu "thanks for your service" ...
Pa pizda li vam licemjerna m.....ina da vam pizda licemjerna mat...na...
Posebno je ponosna što je uspjela u tome da i naše Hrvate i hrvatsku vojsku pošalje dole da bi i mi ponosno sudjelovali u plaćeničkim akcijama porobljavanja svega što nije zapadizirano, komercijalizirano ili što ne živi onako kako živimo mi (jer je tako jedino dobro)
Jer Ipak smo mi sada član "Elitnog kluba" u kojem smo " sa najboljima" i u kojem se moramo naučiti ponašati kao "pravi dobri tirani", a ne kao neki što se bore protiv Zapadnih centara moći koji okupiraju sve što im je pred nosom....
Mi trebamo slaviti proces europizacije hrvatske (čitaj porobljavanja Hrvata protiv njihove volje upakirano u termion "europizacije" kao da je to nešto pozitivno) i biti ponosni na našu pripadnost najpodlijim i najkorumpiranijim organizacijama na svijetu..

Citat :
Kažeš, ovo je ustvari treći svjetski rat? Prikriveni rat i rat manipulacije.

Neće on biti još dugo "prikriven", a ni sada nije za ljude koji koriste oči da gledaju ono što je ispred njih...
Ljudi koji žive u Francuskoj primjerice takodjer su gledali na rat u Jugi kao na nešto prikriveno i kao na nešto daleko od njih dok je nama bio vrlo stvaran,..
Prikriven je sve dok granate padaju daleko, ali to ne znači da granate ne padaju ili da se rat vodi olovkama i administracijom.
Takodjer "rat manipualcije" bila bi točna fraza recimo da.. ali se radi o tome da je rat manipulacije samo do trenutka dok ljudi ne počnu shvaćati da im nisu zločesti Rusi, zločesti Kinezi ili zločesti Arapi neprijatelji već plaćenici (Vojska) koja radi za onog koji joj daje kintu, a kintu vojska dobija od onih koji najviše te kinte imaju, a to nismo ni ti ni ja, ni jedna država, ni jedna nacija, ni jedna javna struktura već Svijetski Internacionalni lobi u rukama malobrojnih i skrivenih a odrađen, vođen, usmjeravan i realiziran pomoću ljudi kao Kitarovićka koji misle da je to što radi nešto "dobro"...

Eto, zapravo osvrt koji ti je dobro pozant i sve u njemu manje više znaš (sem možda pokojeg podatka) ali ponekad, čsto reda radi mora izaći skraćena verzija na jednom mjestu čisto radi toga da netko tko još nije siguran (barem jedan) može eventualno prevagnuti i kroz neki ovakav text potvrditi sebi ono što je sumnjao a što se ne slaže sa mišljenjem njegove majke, bake, strica koji su uvjereni kako Obama nije baš takav i ipak uz sve svoje mane "želi popraviti svijet" ...

p.s. Where will you be (which side) When the shit hits the fan ??

Kad su me Ameri prije nekoliko tjedana pitali (jedno više retoričko pitanje) dali bi radije za susjede imao bijelce (amerikance) ili Kineze, ja rekao "Kineze", ovi su popizdili i rekli mi "dobro dobro, daj odgovori stvarno da ti možemo objasniti zašto je dobro da ipak u Iraku završimo što smo počeli i zato nam trebaju trupe", a ja opet "ozbiljno i stvarno vam govorim da bih više volio da budu Kinezi", ispalo sranje teško, izbačen sam sa lokalnog kanala ali sam skužio da su neki ljudi sa tog političkog kanala znali o čemu pričam i zašto sam to rekao a neki su čak dijelili mišljenje ali nisu smjeli javno reći.


p.s. Eto, kažem možda pretjerah sa odgovorom ali to je više moj jauk-revolt-uzvik-echo nego neki odgovor
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 11:25 am

Da ne ispadnem pizda napisat ću ti točan timeline i kada mislim da bi moglo biti opasno i ovdje i općenito rasplasavanje situacije (a sigurno će doći do toga i ovo je samo početak)...
Najmerno su napravili neke zamke i neke klopke u koje hvataju neke lucidne novinare koji se oduvijek bave političko-ekonomskim predikcijama i za ovo postoje dobri razlozi, ali da je nezaustavljiv, jest.
3. Rat je nezaustavljiv.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 12:39 pm

Kahali je napisao/la:

  Pogledaj malo "nedjeljom u 2" sa onom odvratnom, nakaznom, izbaždarenom i "totally brainwashed" kujom namještenom od najgorih manipualtora i najniže vrste ljudi na svijetu bez ikakvih moralnih ili etičkih ograda, a koja se zove 'Kolinda Grabar Kitarović' (ako nemaš link dat ću ti ga, obvezno pogledaj tu spodobu i što je ona tamo izjavila bez ikakvih problema kao da je to nešto sasvim normalno, čak lijepo, pa se kao vratila kao "pobjednica" jer radi u interesu "hrvastke")....
  ...i onda SVE što tamo čuješ od nje, protumači doslovno obrnuto od svega što je ona tamo rekla pozitivno u vezi NATO-a i imat ćeš kakvu takvu približnu sliku što misle ljudi koji rade za njih, što im je pravi plan i kako funkcioniraju ljudi koji su, kao ona,  regrutirani od pravih 'Illuminata' (jer ako neka grupa može biti zvana tom stereotipnom riječju to su onda organizacije za koje ona radi sada).
  Ti ljudi vjerovatno uopće nisu svjesni o čemu se radi, a niti znaju gdje im je dupe i gdje im je glava, dao bih sve pare ovog svijeta kada ta žena konačno osvijesti što zapravo radi, za koga i čim su uzrokovale njene akcije i akcije njenih divnih dobročinitelja...
    ....što je najbolje te i takve intervjue gledaju domaćice, majke, bake i ostali prosječni ljudi koji itekako "Puše" sve što im kaže neki takav novi, riječiti, simpatični leader, pa tako "puše" i ove priče i naravno da onda kao navijaju za "good guys" (koji smo kao mi)....


Evo baš sam sad našao na youtube-u intervju. To je bilo sad prije koji tjedan na HTV-u?
Kako  "oni" uopće te frontmene "nabavljaju"? Jer meni je teško povjerovati da netko može biti u takvom stanju u kakvom je ova Kolinda. Da li je tu riječ o fizičkom pranju uma (zavežu je za stolicu pa "peru")?
Zbilja mi je teško povjerovati da ona svojom inicijativom se tako ponaša. Valjda joj daju neke opake pare za to.
 
    Zanimljivo je to da su "good guys" u svim mogućim situacijama danas, kao i prije, isključivo Ameri, Englezi i "mi sa Zapada".
    Oni "jadni" su jedini angažirani da "pomažu" jadnim, prljavim, neposlušnim i zločestim Arapima jer oni sami ne znaju i ne žele živjeti zajedno u miru pa im trebaju "pelene " od Amera da ih nauče piškiti ...
    Što je najbolje u jednom dijelu intervjua ona stvarno ozbiljno govori kako su "oni presretni kada ih nauče pisati pa odjednom pred sobom vide jedinu moguću bolju budućnosti da rade nešto drugo u životu i za to je odgovoran predobri i prepošteni  NATO..."
    (čitaj: oni su jedini koji im smiju jebati sve po spisku, uzimati im sve resurse i defakto raditi što hoće jer ih ucjenjuju i prijete vojnom silom i jer su se uvukli u sve vladajuće strukture i općenito sve pore društva).
   U jednom trenutku je izrecitirala naučenu šablonu koja je toliko gadljivo ljigava da sam ju morao prepisati od riječi do riječi ovdje

"Jer mi tamo nsmo okupatori, mi smo tamo temeljem rezolucije vijeća sigurnosti ujedinjenih naroda i temeljem poziva predjednika Karzai-a"...

 AJ,aj aj jaaaoooooo, kad sam čuo ovo i kad me podsjetila na CiA-inog čovjeka Karzu-karzai-a dobio sam odmah proljev od toga kako su oni "jako dobronamjerni" i nemaju okupatorske ciljeve...
   Ona to sebi ne smije priznati i vjerujem da kada bi u bilo kom trenutku objektivno pogledala na situaciju i što defakto radi tj što njene riječi i njene akcije uzrokuju dugoročno da bi ili završila na psihijatriji il isa ozbiljnom dijagnozom suicidalne manije (što bi bila reakcija svake normalne osobe)

Kada počnem razgovarati sa nekim i počne pametovati kako je cijeli bliski istok ljubomoran na američki način života i da jenzato inicirana ta imaginarna "agresija" na Američku slobodu koja je "ugrožena" od zlih Arapa odmah dobijem osip i alergiju...

    Ova žena (Kitarovićka) dakle stvarno vjeruje u ta sranja koja je tamo ispričala i nakon te emisije sam shvatio da to uopće nisu sve redom agenti koji namjerno rade za taj robovlasnički neo-korporatizam (i globalizaciju najgore vrste sa englesko-askenazi-američkim Imperijem na čelu) već su oni hipnotski uvjereni kako je potpuno istinito i opravdano da ta organizacija puna hipnotiziranih plaćenika radi u "Interesu malog čovjeka" pa, primjerice, ponekad baci bojevu glavu na Bagdadsku tržnicu u 11h ujutro na pijacu punu civila i onda sebi to opravdava tako što im se ispričaju što su im pobili familije ni krive ni dužne ni naoružane...
    bitno je da su ih prethodno naučili čitati i pisati latinicu da ne izginu nepismeni ...

    I onda kada netko kaže da se vratio iz nekog jebenog Afganistana 20 hilajda kilometara daleko od bilo kakve Amerike ili Zapada (gdje su ti isti plaćenici uništili infrastrukutru koja je indirektno pobila pola miliona djece) onda im sugradjani kažu "thanks for your service" ...
  Pa pizda li vam licemjerna m.....ina da vam pizda licemjerna mat...na...
   Posebno je ponosna što je uspjela u tome da i naše Hrvate i hrvatsku vojsku pošalje dole da bi i mi ponosno sudjelovali u plaćeničkim akcijama porobljavanja svega što nije zapadizirano, komercijalizirano ili što ne živi onako kako živimo mi (jer je tako jedino dobro)
  Jer Ipak smo mi sada član "Elitnog kluba" u kojem smo " sa najboljima" i u kojem se moramo naučiti ponašati kao "pravi dobri tirani", a ne kao neki što se bore protiv Zapadnih centara moći koji okupiraju sve što im je pred nosom....
  Mi trebamo slaviti proces europizacije hrvatske (čitaj porobljavanja Hrvata protiv njihove volje upakirano u termion "europizacije" kao da je to nešto pozitivno) i biti ponosni na našu pripadnost najpodlijim i najkorumpiranijim organizacijama na svijetu..

Evo baš sam sad našao na youtube-u intervju. To je bilo sad prije koji tjedan na HTV-u?
Kako  "oni" uopće te frontmene "nabavljaju"? Jer meni je teško povjerovati da netko može biti u takvom stanju u kakvom je ova Kolinda. Da li je tu riječ o fizičkom pranju uma (zavežu je za stolicu pa "peru")?
Zbilja mi je teško povjerovati da ona svojom inicijativom se tako ponaša. Valjda joj daju neke opake pare za to.

Inače meni su još zanimljviji oni likovi s Advance.hr, koji u svakom slučaju daju podršku rusiji i pogotovo njenoj vojsci da počisti "imperijalni ološ". Ti ljudi uopće ne kuže da oni rade za iste interese kao i zapad.
I kad sam više puta napisao da su oni u istom sosu kao i mrski im zapad, dobio sam toliko dislajkova i na kraju su me banali s njihovog portala zbog nejasnih razloga.

Kahali je napisao/la:

p.s.  Where will you be (which side) When the shit hits the fan ??

Ovo je meni upućeno? :) 
Iskreno neznam ni koje strane postoje ako me razumiješ. Ja sam nov u svemu ovome, te također neznam di mi je dupe, a di glava, ali barem mogu reći za sebe da razumijem više nego prosječni ljudi u mojoj okolici i da me gledaju s podsmjehom kad se ne slažem s njihovim "iskusnim" mišljenjem u potpunosti temeljenim na gledanju raznih dnevnika i jutarnjeg i večernjeg lista.
Ali kad izbije kolektivno sranje, pa zna se da se ide u "pokret otpora". :) 

Kahali je napisao/la:

 Kad su me Ameri prije nekoliko tjedana pitali (jedno više retoričko pitanje) dali bi radije za susjede imao bijelce (amerikance) ili Kineze, ja rekao "Kineze", ovi su popizdili i rekli mi "dobro dobro, daj odgovori stvarno da ti možemo objasniti zašto je dobro da ipak u Iraku završimo što smo počeli i zato nam trebaju trupe", a ja opet "ozbiljno i stvarno vam govorim da bih više volio da budu Kinezi", ispalo sranje teško, izbačen sam sa lokalnog kanala ali sam skužio da su neki ljudi  sa tog političkog kanala znali o čemu pričam i zašto sam to rekao a neki su čak dijelili mišljenje ali nisu smjeli javno reći.
 
p.s. Eto, kažem možda pretjerah sa odgovorom ali to je više moj jauk-revolt-uzvik-echo nego neki odgovor

Gdje su te to Ameri pitali, ako smijem znati?
Iskreno i ja bih radije prosječnog Kineza nego nekog Amera, baš zbog istih razloga zbog kojih i ti to misliš.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 2:47 pm

Sirija ce zavrsiti kao Libija. Sve je to plan kojeg su Rumsfeld i njegova desna ruka Wolfowitz, stvorili nakon napada 9/11. Plan ciji se cilj sastoji o zauzimanju 7 drzava u 5 godina, pocevsi od Iraka,Libanona, Sirije, Libije, Sudana, Somalije, i na kraju Iran.
Umirovljeni general americke vojske Wesley Clark, razgovarao je tjedan dana poslije 9/11 u Pentagonu s nekim generalima koji su tad bili na duznosti, i koji su mu rekli da su donijeli odluku da idu u rat s Irakom. Clark ih je pitao jesu li pronasli ikakvu poveznicu Saddama Husseina s Al qaidom, na sto su odgovorili da nisu, samo da je odluceno da idu u rat s Irakom.

To je sve dio velikog plana, koji je stvoren davno prije invazije na bilo koju zemlju bliskog istoka.
U svojoj knjizi "The Grand Chessboard" 1998. Zbigniew Brzezinski, savjetnik za vanjsku politiku i također savjetnik sadasnjeg predsjednika Obame, prikazuje plan zauzimanja veceg djela bliskog istoka.

Ali uvijek je potreban događaj, koji ce masi okrenut glavu u smjeru u kojem je to planirano.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimepet kol 02, 2013 3:09 pm

Ima video na youtube-u gdje Clark priča baš o tome, tako da barem imamo neki dokaz još od glavnog insidera, Clarka.

Evo link od intervjua (NU2) s Kolindom Kitarović o kojoj je Kahali gore pričao.



Tko želi neka pogleda i vidi o kakvom ispranom umu je riječ.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimesub kol 03, 2013 1:54 pm

@Novus.

Dobro je i Icke opisao plan u svom videu:
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimesub kol 03, 2013 3:32 pm

Vidio sam već prije taj video, zato i kažem da ima dokaza.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimesub kol 03, 2013 4:35 pm

Ima, samo ih treba potraziti.:) 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitimečet kol 15, 2013 12:40 am

Da li je netko primjetio kako lobiji guraju Rusiju i SAD u novi hladni rat?
Istovremeno se zahuktavaju prosvjedi u Egiptu.
Doduše, neznam koji su "good guys" u Egiptu, ali siguran sam da će on biti jedan od mnogih "domina" koji će dovesti do otvorenog sukoba.

[Vrh] Go down
Sponsored content





Edward Snowden dio manipulacije? Empty
PostajNaslov: Re: Edward Snowden dio manipulacije?   Edward Snowden dio manipulacije? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Edward Snowden dio manipulacije?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: