Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]

Go down 
+3
lera
tinityrannical
Skulptura
7 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimečet kol 22, 2013 7:16 pm

Internet preplavile šokantne snimke umiranja: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!'

Internetom kruže uznemirujuće snimke. Sirijski pobunjenici koji su ih objavili kažu da su snimili kako ljudi, među kojima je bilo djece, umiru nakon što je u Sakbi bačen nervni plin.



Dvije organizacije za zaštitu ljudskih prava zatražile su da stručnjaci UN-a, koji se nalaze u Siriji, obiđu predgrađe Damaska kako bi istražili optužbe oporbe o korištenju kemijskog oružja.

'Bilo kemijsko oružje korišteno ili ne, napad je uzrokovao smrt velikog broja civila a oni koji su to učinili morati snositi posljedice', piše u priopćenju te Human Right Watcha sa sjedištem u New Yorku.

U jednom od videa koji su objavili sirijski oporbeni aktivisti vidi se djevojčica koja je preživjela u šoku, te kako vrišti 'Živa sam', nakon napada u kojem su, kako kažu pobunjenici, sirijski vojnici koristili kemijsko oružje.


Francuska: Treba odgovoriti silom

Francuska je priopćila da bi međunarodna zajednica trebala odgovoriti silom ako se pokaže da su istiniti navodi da je sirijska vlada odgovorna za kemijski napad na civile.

'Međunarodna zajednica bi (u tom slučaju) morala odgovoriti silom u Siriji, ali nema govora o slanju vojnika na teren', izjavio je ministar vanjskih poslova Laurent Fabius za francusku televizijsku mrežu BFM.

Sirijski oporbeni aktivisti optužili su snage sirijskog predsjednika Bašara al Asada da su ubile nervnim plinom više od tisuću ljudi, među kojima žene i djecu, u napadu u srijedu.

Vijeće sigurnosti UN-a izvijestilo je nakon izvanrednog sastanka iza zatvorenih vrata kako je potrebno pojasniti izvještaje o navodnom kemijskom napadu koji je izvela sirijska vojska na predgrađe Damaska, ali nije zatražilo provođenje istrage u kojoj bi sudjelovali istražitelji UN-a koji se trenutno nalaze u Siriji.

Sirijska oporba jučer je ustvrdila da je poginulo između 500 do 1700 osoba u napadu kemijskim oružjem blizu Damaska.Sirijska vlast i predstavnici vojske odmah su demantirali takve navode, ocjenjujući ih netočnima i neutemeljenima.

"Očekujemo da će broj žrtava rasti jer smo u četvrti Zamalka upravo otkrili još kuća punih mrtvih ljudi", rekao je glasnogovornik Sirijske nacionalne koalicije Khaled Saleh u Istanbulu, gdje se redovito sastaje sirijska oporba.

Video snimke koje su nedugo nakon napada preplavile društvene mreže i medije nitko nije htio potvrditi kao autentične, a prikazuju stotine leševa prekrivenih bijelim plahtama, među kojima su i žene i djeca.

'Ovo je masakr kemijskim oružjem', rekao je Mohammed Saeed, sirijski oporbeni aktivist AP-u. 'Posjet UN-ovih istražitelja je pravi vic. Bašar al-Asad koristi to oružje i poručuje svijetu da ga nije briga', nadovezao se Saeed, osvrnuvši se na dolazak UN-ovih stručnjaka za kemijsko oružje u Damask prije nekoliko dana.

Doktor Abu Said iz pokrajinske bolnice u Sakbi, istočno od Damaska, kaže kako su žrtve počele stizati ubrzo nakon molitve u zoru. Neki od simptoma kod preživjelih bili su nesvjestica, pjena na ustima i u nosu, sužene zjenice, otežano disanje i ubrzani rad srca, a većina ranjenika se ugušila, rekao je Said.

Je li se usitinu dogodio kemijski napad tek se treba potvrditi.


Izvor:
dnevnik.hr

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimečet kol 22, 2013 7:36 pm

jao... nemam rijeci...no 
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimečet kol 22, 2013 9:01 pm

Ne mogu ja to ni pogledat. Da se čovjek zapita jesu li to stvarno ljudi? I koja je svrha opstanka ove fucking civilizacije? Stvarno više nemam volje živjet u ovom i ovakvom svijetu.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimepet kol 23, 2013 3:04 pm

Nemojte prebrzo donositi zakljucke, naravno da je ovo strasno sto se dogada, ali nije dokazano da Assad koristi kemijsko oruzje. Sto zapad stalno namece, sjetite se samo kako je Hussein imao oruzje masovnog unistenja, također bez dokaza o tome, mirovne misije su poduzete, nakon kojih je ubijeno milion i sesto tisuća Irackih civila, onda su rekli u redu nema oruzja masovnog unistenja tamo, također je vojska Saddama Husseina uzimala djecu iz inkubatora u Kuvajtu i ostavljala ih da umiru, svijet je to vidio kao strasno djelo, kasnije se pokazalo da je sve bila laz, Saddam Hussein nije bio dobra osoba, ali plan po kojem su ga svrgnuli je laz. Gadafi ubija svoje ljude ???, mirovna misija da se sprijeci nasilje- bombardiranje Tripolija- 20 tisuća mrtvih. I evo sad i Assad ubija svoje ljude. Assad ce biti ubijen do kraja ove godine, i nakon toga ce Hassan Rouhani ubijati svoje ljude, ili nesto slicno.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimepet kol 23, 2013 4:01 pm

E, tu se potpuno slažem. Krivim NATO i Francuze više nego Assada za ovakva sranja...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimepon kol 26, 2013 11:56 pm

Klasična priča, problem reakcija rješenje.
"Zločesti diktator ubija civile", zapad, oličenje mudrosti i demokracije se pita što sada, a onda neko kaže "pa idemo tamo invazije radit, još ćemo mrknut neš usput, poslje nas boli ona stvar za ljude."
I tako to bude, demoNkracija, mudrost i ameri, pardon slobodni svijet pobjeđuje!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimesri kol 28, 2013 4:27 pm

Gledam ovih dana vijesti, kaze Hollande, i britanski izaslanici da je Assad koristi kemijsko oruzje, ubija ljude, i da ce za to sigurno odgovarati, ali jos nisu pronasli nikakav dokaz o tome, ni nece oni su odlucili svrgnuti Assada, i sve ove price o "ubijanju vlastitih ljudi" su samo stvaranje problema, na koji oni mogu izvrsiti svoju reakciju. Ali kad vec govore da onaj tko koristi kemijsko oruzje mora za to odgovarati, dobro bi bilo da pogledaju dokaz napada bijelim fosforom na Palestince od strane Izraela koji iza sebe ostavlja izgorene ljude koji izgledaju kao grana nakon duzeg vremena na vatri , i također bombe osiromasenim uranijom kojima su ameri napadali Irak, cije posljedice su slicne cernobilskim.
Ako je uporaba kemijskog oruzja zabranjena, trebala bi biti svima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimesri kol 28, 2013 5:34 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Ako je uporaba kemijskog oruzja zabranjena, trebala bi biti svima.
Ironično je u tome što vjerojatno Assadova strana nije ni koristila kem. oružje nego pobunjenici i/ili NATO koji ih financira.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimesri kol 28, 2013 6:35 pm

To se tek treba ustanoviti. Ako zapadnjaci napadnu bez jasnog dokaza o tome da je Assad koristio kemijsko oružja, onda je to problem i Rusija će reagirati. Ako postoji dokaz, onda će napad biti opravdan.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimesri kol 28, 2013 6:40 pm

Izasla je jucer informacija da postoji satelitska slika pobunjenika koji je koristio kemijsko oruzje, vidit cemo kud ce ovo ici.
https://www.youtube.com/watch?v=rXLeND1NURI
Ali kako oni trebaju dokaz za Assada, ja bi također volio vidit tu sliku. Ali me nece cuditi ako ne izađe u medijima.
Rusi kazu da ce to biti velika katastrofa ako se upletu Amerikanci, mozda nam se blizi WW3.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimesri kol 28, 2013 7:54 pm

MoW je napisao/la:
To se tek treba ustanoviti. Ako zapadnjaci napadnu bez jasnog dokaza o tome da je Assad koristio kemijsko oružja, onda je to problem i Rusija će reagirati. Ako postoji dokaz, onda će napad biti opravdan.
pa nece samo rusija reagirati, China ce isto, 100 %, ako se vec i ne "dogovaraju"....


Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Ali me nece cuditi ako ne izađe u medijima.
Rusi kazu da ce to biti velika katastrofa ako se upletu Amerikanci, mozda nam se blizi WW3.
lol da cim se USA uplete, sad sam jos fali i Rusija...whee -.- 

Sirija je dobra u izigravanju Ljudi, tj. interesa, kak da velim.


We'll see...


[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitimečet kol 29, 2013 9:29 am

Sirija će biti jedna od "domina". Pročitajte moju temu na manipulacija podforumu (edward snowden), tamo je Kahali detaljno sve opisao.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Empty
PostajNaslov: Re: Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]   Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO] Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preživjela djevojčica u šoku viče 'Živa sam!' [VIDEO]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: