Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE4 RPG

Go down 
+2
Armin od Irima
Einar
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 4:54 pm

Rororoy (Bobiju): ''S obzirom da je to prekosutra, moje prenočište je samo 400 metara na zapad u rezidenciji kod Bijelog Gavrana, mislim da bi i tebe primili jer je jako jeftino i udobno tamo osim u slučaju ako si se već snašao za prenočište... inače izgleda da sam ja u ovoj krčmi nešto ostavio...''

Rororoy kreće natrag unutra i dere se na sav glas: ''Je li netko vidio moju ljubičastu značku s registracijskom oznakom? Neka se javi znam napamet oznaku na znački, dobit će 3 srebrnjaka za to što ju je našao.''
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 5:02 pm

lolcina dobar

dečki i tiny, idemo korp i ja na pivu, nastavljamo priču navečer :P
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 5:18 pm

Dok polako ispija drugo pivo i glupavo se smješka zbog on maštarije, prekine ga vika s ulaza. Netko traži svoju značku. Značka.... hm... A! Možda ovo čudo što je našao u tanjuru. Super, tri srebrnjaka bi mogli pokriti ovaj račun i još nešto hrane za ponijeti.
"Momak, tražiš ovo?" poviče prema poluorku i podigne stvar. Dobro prouči poluorka dok ispija pivo te pogleda ima li još koga s njim. Zgodan buzdovan...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 5:19 pm

Hoću i ja pivo... :-(
Mala napomena, nije mi kosa blond nego crna, a oči su mi žute, dok se u mraku oblikuju kao mačkine.
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 8:03 pm

Zosteru, ''O da, to je to. Thanks, ovdje su tvoja tri srebrnjaka...''
(nakon razmjene srebrnjaka i bedža)... tihim glasom... ''ima jedan posao koji je potencijalno opasan ali na kojem se masno zarađuje, jesi li možda zainteresiran?''
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 8:12 pm

Pogleda svoj gulaš i pivo, odmjeri poluorka, podigne obrvu i nakon kratke pauze dubljim glasom kaže "pričaj".
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 8:36 pm

Rororoy Zosteru: ''Nudi se posao u Alkemičarskoj Gildi, koja treba dobro utreniranu družinu za obavljanje zadataka. Prekosutra treba doći u sedam ujutro pred univerzitet. Gilda se bavi transparentnim poslovima, uglavnom trgovinom, ali u novije vrijeme trebaju im borci čak i za eventualan opstanak Gilde no vjerojatno ne i nužno. To je sve što mi je doslovno rečeno. Znam da je puno zlatnika u pitanju jer sam do sada radio i za manje trgovce a ipak dobivao masno plaćeno. To je očito zbog toga što se ovih godina veliki safiri pronalaze u rudnicima na jugu. Ja imam dodatno povjerenje u tu Gildu iz razloga što ih je jedan dobroćudan starac kojeg znam i kojem sam bio pomogao posebno preporučio. Osim mene još je jedan kompanjon odlučio poći sa mnom nešto niži i ne tako velikog oružja ali vrlo brz i okretan. Ti možeš poći s nama ako želiš, no dobro razmisli prije svoje odluke.''
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 8:48 pm

Zoster ga posluša do kraja, otpije još koji gutljaj piva i kaže "ako neće trajati duže od 2 tjedna, može"
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 8:49 pm

Remke primjetivsi kako ga slijede nastavi prema maloj ulici. Nije mu bilo jasno zasto ga slijede, zele li ga opljackati? ili ubiti? ali postojao je samo jedan nacin da sazna, kada je usao u ulicu gdje nije bilo nikoga, stao je i okrenuo se. Nije rekao niti rijec, pogledao je vilenjakinju u oci i cekao...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 9:39 pm

Dok su hodali i pratili to cudo, jer nije ni covjek, nije nista kao, nije nikad takvo sto vidjela, osjeti Pandora da je jako snazan ali da nije opasan, bar ne prema njima. Kad se okrene prilika, vidi da ima crveno lice i crvene oci, pomalo zastrasujuce, ali se Pandora nikada nije lako bojala. Vidjela mu je u crvenim ocima da je nesiguran i nezna kako bi rijesio situaciju.
Nox skakuta okolo Pandore gunda a i prede. Pandora zna da sve macke, to vrijedi i za Psoladeuse, predu kad im je ugodno ili kad se boje da sebe sami smire a i ostale. Sad je vidjela da se Nox ne boji lika, inace nebi skakutao tako, nego bi ga vec davno raskomadio. Nox je snazna zivotinja i treba puno snage da ga se rijesi, jos ga nikad nije uspio netko jako ozljedit.
Ali je Pandora bila isto nesigurna, nije je htijela Noxa uvalit u nevolju, posebno ako nikada nije vidjela takvo bice s crvenim licem pred njom, pa je opet zazvidala za Noxom - isto visoko kao malo prije, ali drugacije zvuci za one sto cuju, to je znak izmedu Pandore i Noxa, da se povuku.
Nox zazvizdi natrag i zeli ju ubijediti da to nije nista, ali Pandora se lagano udaljuje od tog lika, jos uvijek ga promatrajuci. Te crvene oci ubadaju u dusu.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 9:48 pm

Remke vidjevsi kako se povlace okrece se i nastavlja svojim putem, misleci kako su ga samo htijeli opljackati ali se vilenjakinja uplasila nakon sto je vidjela sto je on...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 9:53 pm

Pandora sad zacudena zasto se on jednostavno samo okrenuo i nastavlja svojim putem.
Radoznalost ju je patila, ali isto i sumnja, sta ako on njih jednostavno ubije ili nekak zarobi?
Pandora, ne snalazi se u ljudsku etiketu, nije joj jasno kako ljudi stupe u kontakt, tako da je ispravno samo viknula i potrcala malo prema liku vicuci:
"STA SI TI?"
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:05 pm

Zosteru, ''Kraći zadaci ili ugovori kod različitih Gildi i trgovaca su mi poznati i ne bi smjelo biti problema. Znači dogovoreno, vidimo se prekosutra ujutro.''

Rororoy krene prema glavnom izlazu iz krčme, kako bi dalje nastavio put prema prenočištu Bijeli gavran, jer je već bio pomalo umoran...
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:07 pm

Remke je iznenadjeno zastao, no ubrzo se pribrao, i okrecuci samo glavu rekao:

Sto sam ja? Nebrojeno puta sam samoga sebe to pitao, ja sam sin Demona i vjestice protjerane od svoga naroda, odrastao u svijetu gdje nisam pripadao, no to tebe ne zanima zar ne? Zanima vas samo sto sam ja, ta gadna nakaza, sto radim ovdije i zasto se jednostavno neizgubim i neostavim vas na miru... Znas da me nemoras gledati ako nezelis? Mozes me ignorirati kao vecina osoba koje sretnem, ili pokusati ubiti kao svi ostali... No nemoj misliti da cu ovdje odgovarati na sva tvoja pitanja, ako te ista zanima o meni pitaj bilo koga, siguran sam da vec svi znaju tko sam i pricaju o meni...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:17 pm

"Ah, samo da ne upadnem u neko sranje opet" razmišlja dok ispija posljednje gutljaje piva te nastavi misao dok odlazi platiti...
"Ne trebaju mi opet problemi, ali stvarno bi mi dobro došla koja kinta viška. Otkako mi je ona kuja što je zamijenila Knollu u ambasadi smanjila plaću, previše se odužilo moje plaćanje ovog mača, a ne želim tipu ostati dužan. Joj, samo komplikacije. Bilo mi je lakše raditi s tiflinzima onog poremećenog nekromanta - barem su iskreni što se tiče posla..."
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:19 pm

Pandora je ljutita pomalo zbog odgovora i uvrijedena je. Samo je htijela pitati sta je, zasto su neki ljudi tako bezobrazni.
Napuhana Pandora mu odgovori:
"Ne razgovaram ja sa ljudima ovdje. Samo ako je potrebno. A radje se sama uvijerim, nego da slusam necije price." Pandora mu pride dva tri koraka blize.
"Zasto si tu?" ga zapita i klimne s glavom na lijevu stranu i promatra ga jos uvijek zacudeno. Pandora se ne plasi tog poludemona, samo je joj jos vise zagonetka dao.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:27 pm

Jos uvijek okrenutih ledja Remke odgovara:

Zasto te zanimaju stvari o nekomu poput mene? Zasto uopce razgovaras samnom, nebojis se?
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:28 pm

Bobi Pivopiji se nije svidjela ideja da ode u prenočište bijeli gavran jer se, zbog svoje paranoičnosti, ne voli zadržavati dugo na takvim mjestima. Odlučio je prenoćiti u jednoj kući na tavanu na koji će provaliti tako da ni vlasnici kuće ne znaju da je on tamo. No, prije odlaska, sjetio se dogovora sa stražarom i krene potražiti dječaka lopova. Kako ga više nije mogao pronaći, a treba mu barem nekakav novac prije nego se pridruži alkemičarskoj gildi, Bobo pokušava odžepariti nekog čarobnjaka koji mu se činio smušen i nepažljiv....
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:31 pm

"Zasto bi se bojala neceg sto ne znam sta je?" odgovori Pandora. (edit: nikada nije srela poludemona, pa ne zna kakvi su)
Nox se rastezuje i daje mali mijauk od sebe, nije napet nimalo, to je valjda znak da nema nigdje opasnosti. Nox krene prema liku, i cim mu je dosao blizu, vec se mazi ogromnom glavom uz Remkejeve noge, skoro da ga sa snagom nije oborio.
Pandora je to ovaj put dopustila jer je htijela vidjeti reakciju. Cinilo se joj maloprije, da mu je bas bilo drago te zivotinje.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:42 pm

Remke, sada vec okrenut, pogleda zamisljeno u nox i nakon par sekundi pogleda malu elficu i kaze joj:

Ja sam Remke, a ti?
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:49 pm

Pandora pomalo vesela sto je Remke spustio svoj neprijateljiv stav, ali jos uvijek suzdrzana i rezervirana mu odgovori "Ja sam Pandora. Wood Elfa iz Polluxa, selo daleko odavdje. Sta te vodi u ovaj grad?"
Pandora si sada torbu sa lukom spusti na pod, i sjedne pored na travu, vadeci sasusene gljive iz vrecice. Inace ne prica s nikime, niti ju zanimaju druge osobe, ali ako je Nox nesto nanjusio onda se isplati malo dublje kopati. Svijetlosmeda kosa joj svijetli u suncu, izgleda kao da joj zlato raste iz glave. ( LOL moram malo lyrike ubacit ), izgleda potpuno zadovoljno. Nox gura Remkea da se sjedne na pod, tako da mu moze leci u krilo. I ako je ogromna macketina, Nox se voli maziti.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:52 pm

CE4 RPG - Page 6 1290978420617_8011551
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:54 pm

Remke isprva oklijeva, ali sijeda pored pandore:

"Ja sam Remke, tiefling. U gradu sam jer pokusavam naci mjesto gdje pripadam, nazalost bezuspjesno"
Iako mu je za promijenu godilo razgovarati s nekime, nije se htio previse otvarati niti vjerovati nekome...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:58 pm

Korplikan je napisao/la:
CE4 RPG - Page 6 1290978420617_8011551



HAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:03 pm

Na putu do Bijelog Gavrana bilo je jedno veće raskršće i tamo je okomito na smjer kuda je prolazio Rororoyu brzo prohujala jedna kočija. Rororoyu se ta kočija barem na trenutak učinila sablasno slična onoj kočiju koju je s ocem i braćom bio napao prije nekoliko godina. Rororoy se malo zamisli, prijeđe cestu i pita jednog građana je li vidio kočiju, međutim ovaj mu odgovori da nije. To je Rororoyu bilo JAKOOO čudno jer je on morao vidjeti kočiju prije desetak sekundi i čuti štropot konja. Tada vidi jednu gospođu koja je sjedila na balkonu i koja je morala vidjeti i čuti kako prolazi kočija, međutim ona je bila toliko gluha da ni nakon osmog pokušaja ponavljanja jednog te istog pitanja nije čula što je Rororoy pita. Ona je tada odmahnula rukom i rekla: ''Ma daj mi da šivam!'' I ona je tamo na balkonu počela glasno šivati. I ide Rororoy dalje ulicom a kad ga jedan čovjek zaustavi i pita: ''Jesi li možda vidio kočiju koja je brzo prošlo prije koju minutu?'' Rororoy kaže da je i da je otišla u onom smjeru prema jugu, te pita zašto? S njim je bila i jedna djevojka, a čovjek nije ništa rekao nego se pokrenuo u pravcu juga. Djevojka je samo na brzinu rekla da ponekad ali vrlo rijetko u ovaj grad zna svratiti jedna vrlo bogata plemkinja koja prodaje srebro po vrlo povoljnim cijenama i da je to vjerojatno ona. A kada sam upitao djevojku zašto ovaj šeće prema jugu kad je kočija puno brža od njega? ''Djevojka mi je samo rekla da je njen otac jako zadivljen tim srebrom i da ga želi imati.'' Tada je Rororoy nastavio dalje, međutim nakon par koraka uoči da te djevojke NEMA više iza njegovih leđa niti njezinog oca iako ni otac a kamoli djevojka nisu mogli prijeći dionicu od cca 100 metara u manje od pet sekundi. Vrlo neobično, ali budući da Rororoy i inače ponekad doživljava čudne stvari kada je umoran to je pripisao umoru. A i nakon nekoliko godina još uvijek je u velikom šoku kada je one noći izgubio svu braću i oca. Izgleda da je Rororoyu potpuno promaklo i palo u podsvijest to da je početni motiv njihovog napada na kočiju bilo mišljenje da napadaju bogatu plemkinju sa srebrom, a ustvari je to bila vrlo stara i vrlo moćna vještica sa svojim vampirima. Polako dotetura do Bijelog gavrana gdje odluči prespavati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE4 RPG - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE4 RPG
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: