Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svijetleći kip Gospe u Međugorju

Go down 
+10
Gea
Sedežničar
Archangel
Chakotay
Neo
MoW
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Bella.Lilly
Alpha
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimečet lis 10, 2013 8:49 am

Evo jedan bedast primjer, ali recimo registriranje kotla za rakiju, hehe.
Morali smo ga registrirat i nikad ne znaš oće ti doć neka budala i prijaviti te. Naravno ima ljudi kojima je sreća kad susjedu ugine krava, kako bi se kazalo.

Iako banalno zvuči, svjestan sam da se EU korporativni fašisti žele riješiti svake konkurencije ili bilo kojeg načina osamostaljenja čovjeka (tipa: imaj svoj vrt, svoju vodu, itd.)
Barem mislim da je riječ o ovome.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimečet lis 10, 2013 10:05 am

@Kahali, ti dakle misliš da je to sve smišljeno na samom vrhu sa namjerom manipulacije ljudima i u konačnosti oduzimanja sloboda. Moguće je i to, ali tu je uvijek pitanje da li se stvari spontano događaju ili postoji jedan master plan globalne urote. Teško je na to odgovoriti sa naših pozicija. U stvarnosti doista postoji niz događaja koji su povezani jedan sa drugim i za koje bi se doista moglo reći da su izrežirani i da se ide prema tome da nam se oduzme sloboda, ali opet zašto su nam ti isti manipulatori dozvolili sve te slobodne, zašto su nam dali da imamo privatno vlasništvo pa nam ga sada pokušavaju oduzeti. Mogli su nas jednostavno držati u položaju robova ili kmetova još dugo vremena. Zašto su nam dozvolili da imamo svoje vrtove i sadimo peršin pa nam sad oduzimaju te iste vrtove. Mislim da tu nema globalnog plana već se radi o sebičnim interesima velikih kompanija koje žele sve veći i veći profit, a da bi to ostvarili moraju zabranjivati od sađenja paradajza do pečenja rakije. Nemaju oni neki plan već to rade stihijski kao što bujica stihijski nosi sve pred sobom.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimečet lis 10, 2013 12:20 pm

@Chakotay

Uvijek razmisli kad čuješ nešto poput "postepene zabrane nečega" ili "reakcija na nešto", da li postoji neka strana ili strane u toj priči kojima odgovara takva neka reakcija ili zabrana.
Tako ja razmišljam.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimepet lis 11, 2013 3:03 am

Citat :
Teško je na to odgovoriti sa naših pozicija. U stvarnosti doista postoji niz događaja koji su povezani jedan sa drugim i za koje bi se doista moglo reći da su izrežirani i da se ide prema tome da nam se oduzme sloboda,
Teško je odgovoriti iz pozicije nekog tko nije vidio, doživio ili saznao na neki način činjenice o nekim stvarima (ne svim, nekim); ja sam Chak do svoje 26-te bio član Rotary kluba, kluba kralja Tomislava i još jednog ne tako javnog kluba.
Iz familije sam koja je bila pozivana na ručkove sa nekim vrlo moćnim figurama političkog vrha bivše Jugoslavije i znam o čemu pričam.
Ja ne govorim, niti se služim izvorima informacija kao David Icke ili Alex Jones ili neki od niza sve popularnijih konspirologa svijeta... ja sam bio osobno "mali od palube" u nekim organizacijama koji su 2-3 godine prije rata ovdje i 2 godine prije rata na Kosovu iznajmljivali hale za "potrebni potrošni aktivni materijal" (u prevodu cigare, brašno, sol ili bilo što drugo za što su znali da će faliti).


Citat :
ali opet zašto su nam ti isti manipulatori dozvolili sve te slobodne, zašto su nam dali da imamo privatno vlasništvo pa nam ga sada pokušavaju oduzeti. Mogli su nas jednostavno držati u položaju robova ili kmetova još dugo vremena. Zašto su nam dozvolili da imamo svoje vrtove i sadimo peršin pa nam sad oduzimaju te iste vrtove.
Nisu nam dozvolili već je bila stvarna opozicija i stvarna vaga postojana i jaka ... Boljševici dolaze na vlast 1917-te i daju svu slobodu narodu kojoj mi možemo danas pozavidjeti, svi taj dio povijesti nekako prešućuju, tako je bilo sve do dolaska Staljina koji uvodi carističke zakone, sodomističke zakone i druge... pogledaj što radi Bozanić pa će ti biti jasno po kojem modelu priča svoje priče...
Dakle nisu oduvijek oni koji se bave ovim o čemu pričamo imali potpunu kontrolu pa su nam je sada odlučili ukinuti ...
...nisu imali ali imaju je sve više i sve pedantnije se zna kako se destabilizira neki sektor, kako se postavlja nova izvršna vlast i hijerarhija i kako se ograničavaju slobode postepeno, a opet numoljivo brzo u odnosu na sva ranija stoljeća kada tehnologija nije imala ovoliko utjecaja na čovjeka kao u zadnjih 50-100 godina (odnosno u prapočecima industrijske revolucije).

Citat :
Mislim da tu nema globalnog plana već se radi o sebičnim interesima velikih kompanija koje žele sve veći i veći profit, a da bi to ostvarili moraju zabranjivati od sađenja paradajza do pečenja rakije. Nemaju oni neki plan već to rade stihijski kao što bujica stihijski nosi sve pred sobom.
Hah' .. ako misliš da nema globalnog plana to samo znači da ga još ne vidiš i da nisi osvjestio što se dešava, a to što se dešava ne može se dešavati stihijski niti se ranije dešavalo stihijski (u zadnjih 200 godina sigurno nije);
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2015 4:38 pm

međugorje je laž,pa to ni vatikan ne priznaje.zarađuju na vjeri. evil
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimepet tra 17, 2015 12:42 am

glupost suspect no da su vidjeli gospu bili bi svećenici danas..
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 8:45 am

zašto misliš? I ja sam vidio knjigu pa nisam pisac... I smeće pa nisam komunalac...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 10:43 am

suspect no cry :P pa ako ti misliš da su oni vidjeli ok,ali nije nitko drugi vidio osim njih.ali zašto vatikan ih ne priznaje
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 3:05 pm

Moguće je da se nešto ukazalo u međugorju i da je to što se ukazalo isto što je i bilo u lourdesu i fatimi, ali to nije bila gospa miga
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 3:09 pm

zarađuju oni na vjeri dobro...ali sad se postavlja pitanje zašto se ta djeca sada već odrasli ljudi nisu zaredili? scratch
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 5:37 pm

postoje teorije o hologramima, moguće da su upotrijebili tu tehnologiju da se ukaže "Gospa" u svim tim mjestima. Obično koriste holograme kad žele izazvati neki politički prevrat.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 8:00 pm

bela možda u pravu si,a možda je i varka možda su djeca bili plaćeni da lažu kako bi međugorje doveli na mapu, ne znam sve je moguće ali zašto bi se gospa ukazivala samo nekima?znači što su oni posebniji katolici od nekih? ja sam bio tamo 1990 to je bilo selo,sad su sagradili motele itd,zarađuju na vjeri..uzmimo šurkovac, kako padaju u trans,,, kao da su opsjednuti bogom, jedino je bit katolik jedno fanatik evil tongue
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 9:33 pm

Ukazanja često budu jednoj osobi ili tek par njih. Proučio sam slične slučajeve od kada su zapisivani. U svakoj priči postoje slični elementi koji daju dobru pozadinu događaja, no bitno je razumijeti.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 9:37 pm

ali novus možda bi bilo realnije da crkva to i prizna------------------------ali neće .čudno zar ne? suspect
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2015 10:34 pm

Koga briga priznala ili ne, nije riječ o božanskim ili svetim osobama već o inteligencijama koje ljudi viđaju još od prije kršćanstva, ali koje mogu mijenjati oblik i u novije vrijeme sliče lijepim ženama u bijelom. Takva ukazanja zato "zamijene" s Gospom, a nemaju nikakve veze zajedno. Ta bića se prikazuju i u obliku vanzemaljaca (klasični sivih), u obliku patuljaka, u obliku sova, klaunova, itd.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2015 6:10 pm

Kakva "gospa"? Ako se misli na Isusovu majku, Mariju, ona je mrtva već navodno skoro 2000 godina pa se niti ne može ukazati. Čak i kad bi bila sposobna ukazati se iz mrtvih, sigurno bi njezin oblik bio sličan onome kako je zbilja i izgledala, a to definitivno nije snježno bijela put, budući da u tim krajevima žene imaju prirodno smeđkasti ten zbog jakog sunca.
Kažem to iz tog razloga jer navodna rijetka ukazanja mrtvih u obliku duhova u pravilu su takva da izgled duha odgovara izgledu žive osobe.
Stoga ovi svi ljudi ili haluciniraju ili im se ukazuju bića koja s Marijom nemaju veze.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2015 8:02 pm

Ovo drugo je istina. Ta se bića ukazuju desecima tisuća godina i kroz povijest i sredine gdje su se pojavljivali, mijenjali su oblike da ih ljudi mogu najlakše prihvatiti. U pećinama su prikazivali terijantrope, dok se ljudima na selu u srednjem vijeku prikazivali kao vile, patuljci i "gospe". Obično je ta gospa žena u bijelom s cvijetom u kosi i na stopalima. Danas se modernom čovjeku sa zapada prikazuju kao vanzemaljci, i to kao gmazovi kao kod icke-a ili oni grey vanzemaljci.
Otmice nisu nužno od strane klasičnih vanzemaljaca, nego znaju biti i vile i patuljci koji također eksperimentiraju. To se sve događa duboko u kolektivnoj podsvijesti, tj. Astralu.
Prije u prošlosti su čak znali fizički krasti djecu i zamijeniti ih za odvratnu i deformiranu "bebu" koja potom brzo umre.
To je evo sve nabrzaka, ali ima dosta toga se za reći...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri tra 29, 2015 11:53 am

međugorje laž 8)
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 10:37 pm

nista cudno...ja je stalno osjecam i da nije bilo nje odnija bi me lipi dava...samo ne znan poimence tocno koji jer ih je tesko raspoznavat pogotovo one princeve malo razumnije...samo izgleda da smo imali i jos veci problem ili jos imamo...@giba evil
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 11:45 pm

međugorje glupost sramota za katolike.ni papa to ne priznaje scratch
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimepet svi 08, 2015 8:46 am

vatikan u biti ceka da umru vidioci...takva je taktika...oprez prije svega...tako da tek onda mozemo ocekivat sluzbeno priznanje...@
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:18 am

najveća prevara u povijesti,pa ni vatikan ne priznaje međ evil :x ugorje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svijetleći kip Gospe u Međugorju   Svijetleći kip Gospe u Međugorju - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svijetleći kip Gospe u Međugorju
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: