Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borilački sportovi / vještine

Go down 
+40
Armin od Irima
Blizzard
tomi
Skulptura
bros
dr.chaos0
biga
Fantom
skin
Pux
Absynthia
Michael Wittmann
Hapa
Tranquillo
Jaykof
bata
arhont
Pandora
HoLLy_MaN
Tutankhamon
meli
Sigmund Freud
None
floridana
sanja
Thor
Merkurica
Galileo Galilei
kravica
titanic
malena
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Milab
Srky
vladimir
jovko
Svjetloisjena
gogx
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepet tra 04, 2008 10:34 pm

Freud, s obzirom da si ti ipak stručnjak za psihološke profile, mogao bi ih napraviti i nama ostalima. Evo možeš početi od mene. Iskreno, baš me zanima tvoje stručno mišljenje.
No da se moderator ne naljuti morali bi to prebaciti na psihologiju.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:50 am

aaa pa ne moze to sam tak ,morali bi onda dogovorit neku cifru $ _ € :D

nego da bude u skladu sa topicom kako ne bi bilo mlati ... zasto ste izabrali borilacku vjestinu kojom se bavite ?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 4:15 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
aaa pa ne moze to sam tak ,morali bi onda dogovorit neku cifru $ _ € :D

nego da bude u skladu sa topicom kako ne bi bilo mlati ... zasto ste izabrali borilacku vjestinu kojom se bavite ?

ah, i ti si od onih sve se plaća. Zar ne može meni besplatno, s obzirom da sam se prva tog sjetila. A i hvalila sam te da dobro pišeš.moli
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 8:42 pm

Pa imamo takvu temu na psihologiji, uputi Feuda onamo :)
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimened tra 06, 2008 9:57 am

svjetloisjena je napisao/la:
Pa imamo takvu temu na psihologiji, uputi Feuda onamo :)

Jesam, ali on ne želi, htio mi je naplatiti psihoanalizu. evil
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimened tra 06, 2008 4:57 pm

meliJ je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Pa imamo takvu temu na psihologiji, uputi Feuda onamo :)

Jesam, ali on ne želi, htio mi je naplatiti psihoanalizu. evil

A sram ga bilo. nono

Samo, psihići su poznati po tome da svoj trud naplaćuju... 8)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesri tra 16, 2008 10:50 am

Teta metla malo pomela off topic.... kanta
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesri tra 16, 2008 10:52 am

Tutankhamon je napisao/la:
Teta metla malo pomela off topic.... kanta

Pazi kak se izražavaš ćeš dobiti otkaz!
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesri tra 16, 2008 10:54 am

:P sto jedna mala sala moze ucinit od jedne teme ...

je li netko ikad dozivio fizicki obracun i jeste li morali upotrijebiti svoju vjestinu , kako je proslo ..., iskustva ?
[Vrh] Go down
HoLLy_MaN
Stanica



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 14
Age : 32
Registration date : 17.04.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:24 pm

mene su jednom napali neki likovi i dosao je neki tajanstveni lik i opalio jedan kruzni i njih 10 je palo na mjestu.......nisam mu se stigao zahvalit ni pitati ga za ime....ali mu je ispao kao neki mali bedž na kojem su bili inicijali--->C.N....................
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:42 pm

haha , cuo sam za njega ali me prestrah izusti njegovo ime naglas face
[Vrh] Go down
HoLLy_MaN
Stanica



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 14
Age : 32
Registration date : 17.04.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:50 pm

bas sam malo istrazivao....izgleda da je taj covjek(ako uopce je covjek) neki mit....nemogu vjerovat da je mene bas spasio.....pa mogu se ponosit tim....imas pravo za ovo u vezi izgovaranjem imena.....bolje se ne zafrkavati s njim jer kruzni uvijek vreba....PAZITE SE!!!!!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesub tra 19, 2008 1:15 pm

HoLLy_MaN je napisao/la:
mene su jednom napali neki likovi i dosao je neki tajanstveni lik i opalio jedan kruzni i njih 10 je palo na mjestu.......nisam mu se stigao zahvalit ni pitati ga za ime....ali mu je ispao kao neki mali bedž na kojem su bili inicijali--->C.N....................

I onda si se probudio i pao sa kreveta..... lolcina
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesub tra 19, 2008 3:06 pm

Tutankhamon je napisao/la:
HoLLy_MaN je napisao/la:
mene su jednom napali neki likovi i dosao je neki tajanstveni lik i opalio jedan kruzni i njih 10 je palo na mjestu.......nisam mu se stigao zahvalit ni pitati ga za ime....ali mu je ispao kao neki mali bedž na kojem su bili inicijali--->C.N....................

I onda si se probudio i pao sa kreveta..... lolcina

I to jako nezgodno očiti, jer još se vide posljedice. zubo
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon tra 21, 2008 9:35 am

Tko to briše moje postove evil
BTW
kome treba borilačka vještina da bi se obranio, jadna mu majka lol!
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon tra 21, 2008 9:36 am

Bolje je napad spriječiti prije nego što se i rodio u napadačevu umu. Umjeće rata
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 10:30 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Bolje je napad spriječiti prije nego što se i rodio u napadačevu umu. Umjeće rata
Koji te je sansei to ucio?
El neki iz nikaragve? lolcina
[Vrh] Go down
Pandora
Dinosaur
Pandora


Female
Libra Snake
Broj postova : 354
Age : 34
Registration date : 29.03.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 10:00 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Bolje je napad spriječiti prije nego što se i rodio u napadačevu umu. Umjeće rata

ides ides ides ides ides ides
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon svi 05, 2008 9:45 am

Najlakše se rješavam napada koji se nije niti desio. zubo
Obraniti je se lako, pitaj me kako (parafraziram jednu reklamu za ...)

Što bi rekao, dovedi sebe u stadij u kojem te nitko ne želi napasti. Da li ćeš to napravit u teretani stvarajuću Herkulovski lik, možda sagraditi stav koji odaje čovjeka/ženu koja uzdignute glave hoda ovim svijetom, nebitno je. Činjenica je da će se napasti onaj koji je slabiji, fizički ili brojčano. A vidio sam mnoge u našem Dojo-u koji su bili samo takve potencialne žrtve.

Stav je u cijeloj priči bitan. A njega dobijaš vježbom. Ne zato što ti je tehnika sve bolja, već sve više vjeruješ u sebe (osim aikidoka lolcina oni su u stalnoj nevjerici i potrazi)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimesri svi 07, 2008 8:32 am

[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon svi 19, 2008 3:06 pm

e da jel išao netko na kung fu?
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:32 pm

Nisam kung fu, al sam nesto kao samostalno bio poceo jeet kun do, al nista od toga, ne vrijedi ta sva literatura kad nemas kao prvo majstora (al mozd bi cak i mogao bez toga), a pogotovo kad nemas nekog za sparing, ma nije ni vrijedno spomena. Koliko vas ima da se aikidom bavi, vidio sam jedno dvoje, to je meni super vjestina, bavi se moj brat time a mislim i ja pocet ak odem sudirat samo sto je problem sto u Hrvatskoj ima samo jedan majstor koji poducava aikido i to u Osijeku. Ima njih 15-ak uz majstora i oni su vam Hrvatska aikido asocijacija, bas smo socijalna drzava.
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 42
Registration date : 21.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:58 pm

Kako jedan majstor?....Aikido sve super,mir,energija,..i tako volio, trenirao, ali nema do grappling treninga sa čovjekom od 115kg i 1.96m, eto to je gušt.E sad, šta to osijek, jedan majstor, e samo prozvana Hrvatska aikido asocijacija...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 1:56 pm

arhont je napisao/la:
Nisam kung fu, al sam nesto kao samostalno bio poceo jeet kun do, al nista od toga, ne vrijedi ta sva literatura kad nemas kao prvo majstora (al mozd bi cak i mogao bez toga), a pogotovo kad nemas nekog za sparing, ma nije ni vrijedno spomena. Koliko vas ima da se aikidom bavi, vidio sam jedno dvoje, to je meni super vjestina, bavi se moj brat time a mislim i ja pocet ak odem sudirat samo sto je problem sto u Hrvatskoj ima samo jedan majstor koji poducava aikido i to u Osijeku. Ima njih 15-ak uz majstora i oni su vam Hrvatska aikido asocijacija, bas smo socijalna drzava.
moram te informirati da dezinformiraš javnost :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 1:57 pm

A što se tiče macana od 2 metra i sto i nešto kila, takvi su mi najdraži lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borilački sportovi / vještine - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borilački sportovi / vještine
[Vrh] 
Stranica 5 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Exstremni sportovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: