Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Leteca neman iznad Čilea, Video.

Go down 
+2
Novus ordo seclorum
Jedi Mind Tricks
6 posters
Autor/icaPoruka
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepet lis 11, 2013 5:14 pm

KAKAV JE TO STVOR?
VIDEO: Leteća neman snimljena na nebu iznad Čilea
Leteca neman iznad Čilea, Video. 0042007.48

Na nebu iznad Santiaga snimljeno je nepoznato leteće biće koje svojim oblikom, veličinom i rasponom krila podsjeća na dinosaura ili neko mitsko čudovište.


PRAVO ČUDO
VIDEO: Crteži stari 3.000 godina prikazuju izvanzemaljce?
Biće u letu vidjeli su brojni građani, a snimka je prokomentirana i u televizijskoj emisiji, no možda najzanimljivije svjedočanstvo je muža i žene koji tvrde da su vidjeli biće na tornju crkve kako jede nešto nalik na psa.

O kakvom je to zastrašujućem biću riječ, još se ne zna, no snimku koja je prikazana na čileanskoj televiziji možete pogledati u nastavku:

Net.hr
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepet lis 11, 2013 5:22 pm

Meni više izgleda kao neki zmaj, iako mislim da nema više zmajeva (ili ih je malo) danas.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepet lis 11, 2013 7:11 pm

Glupost. Ovakav stvor uopće ne bi mogao letjeti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepet lis 11, 2013 8:49 pm

Skulptura je napisao/la:
Glupost. Ovakav stvor uopće ne bi mogao letjeti.
Definitivno se moram složiti. Jedino što bi mogao/lo je da se okreće oko osi ko preklana kokoš.

Inače, na osnovu samog videa mislim da je velika mogućnost da se radi o nekom projektilu - sam objekt kreće uzlaznom putanjom od jednog tornja, doseže maksimum visine na sredini i potom pada prema drugom tornju. Video je, naravno, svi su već navikli - mutan. Još nisam vidio video ni NLO-a, ni Chupacabre ni Bigfoota ili takvog nečeg a da snimak nije mutan. Hmmmm... možda nam neko hoće nešto reći? Da se tu radi o "mutnim poslovima"? Ili ljudima po-mućenog razuma?

Ukratko, ovo je fejk. Kako su tačno napravili snimak, e to je jedina misterija ovdje, jer je metoda mnogo, a vremena za igre pogađanja malo...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepet lis 11, 2013 11:51 pm

Kako nema čistih snimaka?
Evo jedne NLO-a:

https://www.youtube.com/watch?v=tFHSV4sMw6U


...također je zabavno pogledati VFX breakdown videa :)

https://www.youtube.com/watch?v=wRtqbM9kBi4

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimesub lis 12, 2013 9:52 am

čovječe ovo su opake animacije neke
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimesub lis 12, 2013 3:24 pm

Skulptura je napisao/la:
Glupost. Ovakav stvor uopće ne bi mogao letjeti.
Poprilicno slicni dinosauri su postojali koji su mogli letjeti.
Mogu se pronaci videa NLO-a , koja se jasno vide. Sjecam se bila je jedna snimka is UAE-a 2009.
Chupacabra, sve sto sam vidio su snimke kojota, i tu i tamo poneki photoshop. A bigfoot je i sam mutan, nije problem u osobi s kamerom.
Ovo mi je zanimljivo "... no možda najzanimljivije svjedočanstvo je muža i žene koji tvrde da su vidjeli biće na tornju crkve kako jede nešto nalik na psa."
Zanima me sto boky misli o ovome. :)
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimesub lis 19, 2013 3:13 pm

ptica,ili krpa koju vjetar nosi:lolcina: 
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimened lis 20, 2013 2:25 am

Mislim da je ovo jedna obična prevara. Nisam siguran točno kako su to napravili ali najviše mi izgleda na neku "bolju" animaciju.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimened lis 20, 2013 1:50 pm

Ne vjerujem da je u pitanju animacija. Ako se neko već potrudio na napravi animaciju, valjda bi se bolje potudio pa napravio neku koja valja - a ovo sa slike ni u crtanom ne bi moglo letjeti... A i nikako ne mogu zaboraviti balističku putanju tog objekta - mislim da je nešto doista snimljeno, samo ne znam šta... Možda neka maketa ili takvo što...

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Poprilicno slicni dinosauri su postojali koji su mogli letjeti.
Imali su krila, ali tu sva sličnost prestaje. Doduše, ova stvar i nema "krila" nego "krilo" (jed.) i skelet drugog krila - drugom krilu nedostaje ključni dio: plašt. Arheopteriksi su imali kobilicu na glavi, ovaj stvor (tj. silueta tog stvora) je nema. Par ih je mogao jedriti, ali ni oni nisu imali takvu konstrukciju lobanje, koja upućuje na bifokalni vid. I ne sjećam se više, ali mislim da dinosauri nisu mogli letjeti, tj. one životinje koje su u to doba letjele - nisu klasifikovane kao dinosauri...

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Ovo mi je zanimljivo "... no možda najzanimljivije svjedočanstvo je muža i žene koji tvrde da su vidjeli biće na tornju crkve kako jede nešto nalik na psa."
Obzirom da je snimak očigledno fejk, njihova svjedočanstva mogu se pripisati tzv. "lažnim sjećanjima": umjetno stvorenim sjećanjima unutar samog mozga koje mozak stvara da bi popunio praznine. Poznati su slučajevi iz eksperimentalne Psihologije gdje ispitanici, na primjer, u slučaju automobilske nesreće, bivaju lako kondicionirani da se prisjete detalja koji nisu u stvarnosti postojali pod utjecajem pritiska okoline, autoriteta i pažljivo odabranih fraza prilikom prezentacije situacije.

Za više informacija ovog tipa,

Vidi 1
Vidi 2

ili jednostavnije, pogledaj ovo:


_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimened lis 20, 2013 2:48 pm

Apopenia, pronalazenje znacenja u beznacajnim stvarima, također je cesto slucaj. Najcesce kod osoba koje vjeruju u nesto, tipa duhove, pa u stvarima koje vide pronalazu smisao, koje su zapravo besmislene.
Na slici se jasno vidi skeleton , ali to nije snimka na kojoj objekt preleti putanju od jedne crkve do druge, ta slika je sa 6:01, sto izgleda pre savrseno snimljeno da bi bilo istinito. A i cijeli ovaj show mi izgleda kao zabavni sadrzaj, pa se nemoze puno toga uzeti za ozbiljno.
Iako iz tih zemalja cesto dolaze zanimljive snimke neobicnih stvorova. Tako je prije koju godinu bio video o "Vjestici", i svjedocenje jednog policajca roll 
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepon lis 21, 2013 2:35 am

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Apopenia, pronalazenje znacenja u beznacajnim stvarima, također je cesto slucaj. Najcesce kod osoba koje vjeruju u nesto, tipa duhove, pa u stvarima koje vide pronalazu smisao, koje su zapravo besmislene.
Na slici se jasno vidi skeleton , ali to nije snimka na kojoj objekt preleti putanju od jedne crkve do druge, ta slika je sa 6:01, sto izgleda pre savrseno snimljeno da bi bilo istinito. A i cijeli ovaj show mi izgleda kao zabavni sadrzaj, pa se nemoze puno toga uzeti za ozbiljno.
Iako iz tih zemalja cesto dolaze zanimljive snimke neobicnih stvorova. Tako je prije koju godinu bio video o "Vjestici", i svjedocenje jednog policajca roll 

Ovaj video sa vješticom je također lažiran. Ekipa iz emisije Fact or faked je uspjela napraviti identičnu putanju te "vještice" pomoću balona ili nekakvih sajli (Sad nisam siguran koje od toga je točno bilo). Izgled su također pogodili pomoću vreće za smeće. Usput preporučam seriju. Svaki put nađu kako se taj video mogao lažirati, a većinom su im rezultati identični originalnoj snimci,
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitimepon lis 21, 2013 2:03 pm

Sjecam se da sam gledao nesto, bilo je riejci o ovakvoj letjelici:
Leteca neman iznad Čilea, Video. Hqdefault
Evo skice onog sto je navodno vidio policajac:
Leteca neman iznad Čilea, Video. Wierdtravels-mexico-witch1
U svakom slucaju, zanimljivo za izgubiti vrijeme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Leteca neman iznad Čilea, Video. Empty
PostajNaslov: Re: Leteca neman iznad Čilea, Video.   Leteca neman iznad Čilea, Video. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Leteca neman iznad Čilea, Video.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije
» NLO-i iznad Japana
» NLO iznad drave
» NLO iznad Glasgowa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: