Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimeuto lis 22, 2013 11:13 am

Za početak:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ley_line

Upisivanjem pojma "ley lines in croatia" u google dobiva se šturi opisi koji su često i vrlo oprečni jedan drugome.
Da li netko zna da li ovakve linije prolaze kroz Hrvatsku i da li postoji neka dobra karta koja ih prikazuje?
Da li su one u vezi s damanhurskim konceptom "sinkronih linija"?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 3:53 pm

https://hr.wikipedia.org/wiki/Nazca_linije nekoć su govorili da su ovo alieni crtali,ali to je ljudsko djelo . ekipa
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 3:59 pm

Hehe, malo si oživio staru temu. Još ne vjerujem kako sam ovo prije dvije godine otvorio i kako nitko nije ni riječ rekao na ovu temu.

Nazca linije su fenomenalne, ali nemaju ustvari veze s ovim "ley linijama".
Ley linije su čisto energetske, a ne fizičke, mogle bi se objasniti da Zemlja ima kao i čovjek energetsku mrežu (znaš kao i u akupunkturi), te su neki crtali preko karti te linije.

Nisam nikad ustvari vidio kartu dostupnu na internetu pa sam zato otvorio ovu temu, da li si možda naišao na nešto takvo?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 4:12 pm

da i mene čudi kako nitko nije otvorio ovu temu pa sam odlučio ja 8) ,da znam da nasza linije nemaju veze s tim ali i ove zmajeve linije su odlične za vidjet. imaju neku povezanost ? da ley linije su energetske to znam,da to je bilo rečeno i u jednoj emisiji evo jedan video https://www.youtube.com/watch?v=wM8qxRAlScE&hd=1
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 4:59 pm

Jesi čuo možda za Istarski arhetip? Riječ je o tome kad povežeš Motovun i pradavne lokalitete koje su navodno napravili Histri, dobit ćeš nekakav oblik kandže, a to su ley linije.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 7:57 pm

da čuo sam o tome ,čitao sam nešto.ima tu nešto da to je bilo nešto govora i na rubu znanosti istra tera magica. https://istraterramagica.wordpress.com/2015/01/10/zmajeve-brazde-u-istri/ CIA
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimepon stu 30, 2015 9:55 pm

I to je ta slika Istre, bio je jedan dokumentarac baš se zvao isto tako Terra Magica, ali nije to bila na rubu znanosti već neka putopisna emisija
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitimeuto pro 01, 2015 9:39 am

matematička interpretacija: https://www.youtube.com/watch?v=wqp71DOJ3aY
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj   Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zmajeve linije (ley lines) u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Paranormalno u Hrvatskoj
» Izbori u Hrvatskoj
» Ogromna svastika u Hrvatskoj :(

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: