Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala

Go down 
Autor/icaPoruka
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 54
Registration date : 09.08.2010

PostajNaslov: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   sri tra 30, 2014 6:38 pm

Evo kako sam postao slobodan suvereni čovjek i zašto sam svjetskim nacijama, vladama, institucijama i ostalim stranama poslao Obavijest o bankrotu Republike Hrvatske.

- Slobodan Suvereni Čovjek - Obavijest O Bankrotu Republike Hrvatske

- Slobodan Suvereni Čovjek: Obavijest Banci O Zahtjevu Za Razjašnjenjem
[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   uto lip 24, 2014 6:26 pm

Za život u Matrixu, neuznemiravan istinom, nije potrebno drugo nego da čovjek odustane od osobne samostalnosti, od osobne odgovornosti i od prava da slobodno posjeduje i uživa plodove vlastitog rada...

Suvereni Čovjek: Obavijest Banci O Ništavnosti Kreditnog Ugovora
[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   pon oľu 02, 2015 7:35 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1492
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   pet lip 12, 2015 4:06 pm

hrvatska je bankrotirala 1992 zahvaljujući lopovu tuđmANU I Hdzovcima ,centralistička,anti socijalna država.sramota od države :x
[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   čet oľu 08, 2018 2:42 pm

Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   ned oľu 18, 2018 3:55 pm

Većina čitateljstva vjerojatno je već dobro upoznata s time kako je medij Glas Istre nedavno posvetio 5-6 stranica (uključujući i naslovnicu) slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, Aljoši iz obitelji Đurić - povodom žestokog sudara između jedinstvene stvarnosti i “stvarnosti” u koju je dotičnoga, iz nekih nepoznatih interesa, pokušala uvjeriti grupa naoružanih tzv. policajaca.

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

U svrhu slobodnog protoka informacija, te korektnosti i transparentnosti radi, evo linka za širu javnost o daljnjem razvoju situacije.
Nakon što su dakle određeni ljudi, zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, djelovali 02.03.2018 onako kako su djelovali u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, apsolutno nelegitimno i kompletno kriminalno - evo sam danas na mom web sajtu javno objavio moju službenu Reakciju međunarodnog karaktera glede tog događaja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1857
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   pon oľu 19, 2018 5:51 pm

Znači ti si Aljoša?
[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   sub oľu 24, 2018 4:04 pm

Evo se još jedan poprilično krupan medij priključio izvještavanju o sve užarenijoj temi na ovim prostorima:
Al Jazeera 24.03.2018: Ne fiktivna osoba već živi čovjek na planeti Zemlji
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1535
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   sri tra 04, 2018 11:24 am

javnim i osobnim inzistiranjem na svojoj interpretaciji i postupcima dokazivanja, taj lik aljoša će se postat fiktivnija osoba. fiktivniji naspram lika kakvim smatra da postaje društveno-državnim definiranjem statusa građana republike.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala   

[Vrh] Go down

Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Hrvatska amazona" [premještena tema]
» Hrvatska Amazona
» Hrvatska Ratna Mornarica