Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mein Kampf

Go down 
+5
Korplikan
2pac
Fantom
MoW
Galileo Galilei
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2014 7:23 am

Galileo Galilei je napisao/la:
Uspoređivati američku vanjsku politiku sa holokaustom je neukusno.
Svi mrze te nesretne amerikance, ali čim su u problemima, dižu pogled prema njoj i očekuju pomoć. Ne branim njihovu politiku. Često je puna pogrešnih koraka, ali nikad nećeš uvijek biti u pravu.
Ali uspoređivati sa uništenjem jednog naroda i porobljavanje drugog (da dragi prljavi Slaveni, na vas se misli) je planirani zločin.

    Usporedjivati bilo što sa američkim imperijalističkim istrebljivanjem svega onoga što je slabije na Bliskom Istoku, a ima resursa je neukusno jer je to definitivno najveći stupanj licemjernog ugmizavanja u regiju, destabiliziranja sektora i onda osvajanja na jedan ili na drugi način;
    Dakle direktnog Invading-a, ali sa tim da na scenu stupa mašinerija koja ako ne radi i stoji donosi ogromne gubitke, a ako "radi" onda sve šljaka kao podmazano.. kao neki glutton-monster koji je uvijek gladan i ako ga ne nahraniš on sam po sebi krene sa "bloodbath politics";
    Taj glutton monster i ta bloodbath politics je dakako military industrial sector koji kada rokne u 11h ujutro granata na Bagdad pijacu punu civila onda ona ima specijalne pametne gelere koji ne ubijaju civile nego samo zločeste teroriste jel tako ? je da kad bi se zajebavali i:
     kad nebi ti tvoji Ameri bili u ilegalnom osvajačkom ratu koji ne samo što ne radi ništa dobro ni ua koga nego stvara još jednu generaciju američkih klinaca koja će kroz koju godinu počinjavati samoubojstva ili živjeti zauvijek mentalno oštećeni kada shvate što su radili "for god and country".
    Što jne najbolje to amerika ne odlučuje, ne postoji Amerika koja glasa hoće li u rat ili neće, postoje samo transnacionalne korporativne žderačice nafte, litijuma, aluminijuma, zlata itd koje dijele financijske injekcije sa imaginarnim parama i koje odlučuju što će i kako će "američka vojska"...
   US army is NOT US army any more because its payed, owned, designed and directed by Corporate sector, not by people for the people or any of that bill of rights - in god we trust stuff... no more Constitution, Army/police works for who pays them and thats NOT you any more.
      You pay the FED, FED then steal your money rtu series of interest ponzi-scheme maneuvers and then the FED pays the corporate lobby which then pays the military .. so if they tell them go kill US people you think they wouldnt ?
    think twice.
    Its not only comparable with Holocoust but I think this time it will be much more bloodier then in Germany ... just think... how did it happen ? 0.5% of Jews had it all, journals, museums , theaters, cinemas, bales, theaters, art, TV, radio.. they had it all .. 0.5% of them and the rest of teh germany was in ruins without anything.. tehy started to trust the lunatic (which actually did menage some of the promises) and then he over did it a little bit ....
      But in US now, its aprox the same situation like back then in Gemrany, interestingly enough again Jews have it all (its Ashkenazi jew's, not Sefards but hey it matters not for this conversation..)   ;
  and again country in ruins with less then 1% of rish people having everything in their hands, no middle class and desperate shit going on ..
      US is the shittiest country in the world today (if you want to say they exist as a country at all) but  if you admit they are not even a country but just some failed federation owned, sold and ruled by autocracy of new-corporate-fascism (which they call neo-liberal-democracy) then go ahead anjoy yourself for one or two years more b4 everything falls apart and before even the bible belt rednecks start admiting there is no freedom any more and that they not remember if there eveer was... not after they started recording EVERY freaking phone call they make.

Citat :
Ali uspoređivati sa uništenjem jednog naroda i porobljavanje drugog (da dragi prljavi Slaveni, na vas se misli) je planirani zločin.

    kad dođe ovakav neki "intelektualac" i u par rečenica on brzo nama tu "podijeli par šamara" i stavi nas na red mi odmah ko bubice, mi "prljavi slaveni", a on čisti ...  on čisti ... čisti šta ?
    ...rekao bih "čisti neinformirani seljo" ili recimo "čisti stepenice za 20 dolara" ali možda nije, možda čovjek kaže da je "čisti hercegovac" pa će mi biti jasnije što ovako lupeta... ako nije ništa od navedenog .
onda zaokruži "časnu sestru odozgo" ili u prevodu "Nun of the above"


   
Citat :
ali čim su u problemima, dižu pogled prema njoj i očekuju pomoć

   navedi jedan primjer tko to željno očekuje da mu hrabri ameri pomažu vojno ?
   pa zna se što znači ta "pomoć".. ti kao da ne živiš u istoj prostor-vremenskoj dimenziji kao ja..
  ja bi radije izgubio rat nego da ga Ameri dobiju umjesto mene ili da me brane. To mioraš biti ili već kupljen, njihov čovjek ili kompletna budala.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2014 3:06 pm

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2014 3:35 pm

Korplikan je napisao/la:
Dobro, afrikance su lovili sami afrikanci, samo što si to neće priznat :D

MoW je napisao/la:
Naprosto ne mogu vidjeti što je to Hitler napravio plemenito u životu.

Izvukao Njemačku iz govana, pokrenuo golemu ekonomsku ekspanziju Njemačke, pokrenuo velike građevinske projekte (između ostaloga autobahn), postigao minimalnu nezaposlenost... Napravio je ono čemu teže sve države danas...

Nije to Hitler napravio, već je u krvi Nijemaca da vole raditi. Slično kao Japanci. Hitler je samo ispirao mozak. Ako ćemo i gledati da je došlo do minimalne nezaposlenosti, moramo gledati nauštrb čega je došlo do toga. Ljudi su radili previše, nepodobni, a to znači oni slabiji ili oni koji nisu bili čistokrvni Nijemci su bili ubijani ili protjerivani. Cilj nikako ne opravdava sredstvo.

Korplikan je napisao/la:

Jeste.... Ali ako već gledaš namjeru, nije namjera pošto-poto uništit sve i svašta već dobiti rat. Rat koji kada je krenuo, ponavljam, trebamo sagledat iz tadašnje perspektive. Tada je mentalitet bio sasvim drugačiji. Tada su još uvijek ratovi za proširenje teritorija bili nešto normalno. Govoriti o Hitlerovim zlim namjerama je kao govoriti o zlim namjerama Napoleona, Aleksandra Velikog, Gaja Julija Cezara, Džingis Kana, pa i Hanibala - ljudi kojima se cijeli svijet divi. Jedina je razlika razornost oružja. I to što je upravo nakon drugog svjetskog rata osnovan međunarodni sud koji je osudio Hitlerov režim i tada je Hitler postao demon. Kao što je i Hanibal postao demon tokom punskih ratova i bio dugo nakon njih.

Pa tko i gleda na te povijesne "ličnosti" s divljenjem? Ja zasigurno ne. Sve su ti to bili mahom kompleksaši, bilo zbog svojih fizičkih proporcija tipa Napoleona ili zbog svojih nesređenih odnosa s roditeljima tipa Aleksandra Velikog ili šta ja znam šta za ove druge. Drugim riječima, bolesnici. Pa bih se trebao zbog čega točno njima diviti?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2014 3:42 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:

Ovo je jedan od najboljih filmića koji sam vidio
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitimepon kol 04, 2014 12:09 pm

Dobro, ti im se ne divis, veliki broj ljudi da pa i ja sam medju njima. A kompleksasi... A nisu. Osim Velikog Ace, napoleon nije bio nizak, bio je prosjecne visine za svoje vrijeme a mit o niskosti Napoleona je nastao jer se okruzio visokim i jakim cuvarima (tjelohraniteljima, jel?) i zato je izgledao majusno naspram njih. Tip je jednostavno bio rodjeni vojnik nikakvi kompleksi mu tu nece pomoc. Cezar je osvajao iz politickih razloga, Đingis jer je divljacina a Hanibal jer je Rim zajebavao previse. A Hitler... Jer je krenuo ujedinjavat njemacke zemlje i vracati teritorij oduzet nakon WW1 (ako je stvarno imao ambiciju sravnat ruse sa zemljom to je irelevantno, nije zato poceo rat)

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mein Kampf - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mein Kampf   Mein Kampf - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mein Kampf
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: