Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 

Koja vam je fotka najbolja?
1. Supermoon
23%
 23% [ 3 ]
2. Zippo
15%
 15% [ 2 ]
3. Giganti mora
38%
 38% [ 5 ]
4. Svjetla grada
23%
 23% [ 3 ]
Ukupno glasova : 13

Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   sub kol 16, 2014 10:50 am

1. Supermoon

2. Zippo

3. Giganti mora

4. Svjetla grada

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pon ruj 01, 2014 4:23 pm

Stigli su rezultati našeg ljetnog fotonatječaja! :)

1. mjesto - 5 glasova - Giganti mora: Athena

2. mjesto dijele s 3 glasa - Supermoon: Dada

i

Svjetla grada: Alpha

3. mjesto - 2 glasa - Zippo - Jedi mind tricks

Čestitke pobjednici Atheni i hvala svima na sudjelovanju! cheer zivili

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   čet ruj 04, 2014 4:36 pm

Hvala svim sudionicima.

Ja sam glasala za sliku Jedi Mind Tricksa, jer mi je kao ideja bila najoriginalnija.
Dvoumila sam se između nje i Dadinog Supermoona, koja je tako jednostavna, a opet efektna, vječno slikani motiv.
Alpha je jako lijepo ulovila gradska svjetla (mislim da se radi o Splitu) i fotka je bila pogođena.

Moja zamjerka vlastite fotke jest u tome što nebo možda nije bilo dovoljno mračno, inače sam ovo slikala sa jednog kamena i sa digitalcem.

Razmišljam o novoj temi...prva na pamet mi sasvim spontano dolazi :P Alternativna stvarnost.

Htjela bi čuti vaše mišljenje?
Možda je tema u ovo doba slabije aktivnosti ipak prezahtjevna pa ćemo vidjeti kakve alternative imamo prije konačne objave nove teme.

Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1651
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   čet ruj 04, 2014 5:32 pm

Što podrazumijevaš pod alternativnom stvarnošću?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   čet ruj 04, 2014 6:16 pm

Cestitke Athena, i glasao za tvoju sliku. ides
Zanimljiva tema za novi natjecaj, vrijeme je da se natjecaj vrati u moje vlasnistvo moli :)
Tu bi moglo biti vise fotki.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   čet ruj 04, 2014 11:22 pm

@Athena, tema mi se baš sviđa. Samo će biti komplicirano uslikati. No nema veze, što se mene tiče, može ići takva tema. :)

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pet ruj 05, 2014 2:42 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Što podrazumijevaš pod alternativnom stvarnošću?

Alternativna stvarnost je stvarnost oko nas koju vidimo na jedan drukčiji, neuobičajeni način.

To recimo može biti svijet slikan iz ptičje perspektive ili robotizirana budućnost, nesvakidašnji prizori, pitanja ekologije/zagađenja koja mijenjaju sliku stvarnosti koju poznajemo, udaljene planete...:P

Ja sam nabacila neke ideje, iako ima još puno prostora za originalnost. Cilja se na to da fotke prikažu alternativnu stvarnost sa čisto individualističkog aspekta. Takva stvarnost može imati neku ozbiljnu ili manje ozbiljnu poruku, može biti idealistična, realistična, pesimistična i mislim da je tema ustvari dosta široka.

Pričekat ću još malo da vidim komentare na tu potencijalnu temu pa ću uskoro otvoriti ovu ili neku drugu temu.

Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pet ruj 05, 2014 5:42 pm

Zvuči zanimljivo, inače alternativna stvarnost je jedan od naziva za paralelni svemir i kad sam pročitao tvoj post bilo mi je par upitnika iznad glave pa sam morao pitati hehe.
Možda nešto poslikam.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pet ruj 05, 2014 6:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Zvuči zanimljivo, inače alternativna stvarnost je jedan od naziva za paralelni svemir i kad sam pročitao tvoj post bilo mi je par upitnika iznad glave pa sam morao pitati hehe.
Možda nešto poslikam.
Može i paralelni svemir :P, ako ga nekako uslikaš.

Super, nadam se da će ipak biti slika. miga

Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pet ruj 05, 2014 8:43 pm

Poslikati ću nešto, imam u podrumu jedan stargate
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   ned ruj 07, 2014 1:56 pm

Evo, onda otvaram temu Alternativna stvarnost.

Uslikajte nešto i fokte mi šaljite na pm do 18.09. :)

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   čet ruj 11, 2014 9:54 pm

Glasala sam za Atheninu sliku :) Sva mi je šarena lovely

I sve ostale slike su mi bile odlične. Svatko je imao svoju ideju i bilo je raznoliko. To mi se sviđa :)

Nova tema je odlična. Ovdje će dosta igrat i dobar naslov slike jer će to pomoć gledatelju da se uživi u pogled fotografa foto ides

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   ned ruj 14, 2014 4:16 pm

Ja sam glasao za Alphinu fotku Splita.

@Athena gdje si ti uslikala svoju sliku, što mi to gledamo? Nova tema je jako zanimljiva, nadam se da ću pronaći nešto i sudjelovati :)

Dadina ideja supermjeseca je super ideja iako se na fotki ne vidi sva ljepota i veličina mjeseca kao što se to vidi u živo.

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   pon ruj 15, 2014 5:35 pm

Chakotay je napisao/la:

@Athena gdje si ti uslikala svoju sliku, što mi to gledamo? Nova tema je jako zanimljiva, nadam se da ću pronaći nešto i sudjelovati :)

U Puli, svijetleće dizalice u luci. miga

Inače, produžavam fotonatječaj tema Alternativna stvarnost do 26.09., šaljite mi fotke na pm.

Zadnja promjena: Athena; pet ruj 19, 2014 1:11 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Dodatak)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.   Today at 1:10 pm

[Vrh] Go down

Fotonatječaj "Svjetlo u tami" - glasanje do 31. 8. 2014.
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» GLASANJE
» Domaće sove
» Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"
» Kobac ptičar - najhrabrija grabljivica na svijetu!
» Survival sat