Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nasilje vjerom na internetu

Go down 
+4
MoW
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
Alpha
8 posters
Autor/icaPoruka
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje vjerom na internetu    Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Icon_minitimepet sij 30, 2015 8:09 pm

ne mislim ozbiljno ja sam katolik ali ne namećem nekom vjeru i ne mrzim ničiju vjeru,ali me smeta nešto što mnogi katolici u hrvatskoj psuju boga a ližu oltare, muslimani ubijaju zbog boga, a jehovi muče ljude da prijeđu u njihovu vjeru.. svatko nek vjeruje u sto hoće ali bez mržnje. ni vatikan nije svet cry
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje vjerom na internetu    Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Icon_minitimepet sij 30, 2015 8:20 pm

Ja sam mislio ozbiljno. Da bi bio grešnik, moraš biti vjernik. Što si veći vjernik, to se više osjećaš grešnim. Zato su najveći vjernici upravo asketi - oni odlučuju da se kažnjavaju na najstrože načine jer misle da će tako udobrovoljiti svoje božanstvo. U neku ruku, tužno mi je pomisliti da njihovo božanstvo jednako uživa u prizorima mučenja kao i oni.

Stoga ja mislim da ne postoje istinski vjernici. Postoje samo obmanjujuće i samoobmanjujuće slike (tzv. maske) koje ljudi stavljaju na se kad se gledaju u ogledalo jer im se ne sviđa ono što inače vide. You can put lipstick on a pig, but it's still a pig... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje vjerom na internetu    Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Icon_minitimepon vel 02, 2015 9:53 pm

waldox je napisao/la:
najveći grešnici su veliki vjernici evil

Najveći grešnici misle da su veliki vjernici. Pravi vjernici pokušavaju što manje griješiti i time postaju veliki.

Waldox, ja bi vjernike podijelio u 3 grupe. 1. Svećenici, časne, neki ministranti, neki u zboru koji su na misama, koji se ne prave vjerni nego puste ljude da prosude.
2. Laici koji vjeruju i žele biti uz Boga, te što manje griješiti.
3. Laici koji se prave vjernici ali čim se okrenu psuju sve po redu a nije problem ni potući se, ukrasti itd. Ali vjera im je krinka. Oni se prave vjernici jer se skrivaju iza toga.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje vjerom na internetu    Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 9:46 pm

demokracija je pa nek svak pise sta oce...ne vidin tu nikakvo nasilje na kraju krajeva...@ mudri
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje vjerom na internetu    Nasilje vjerom na internetu  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nasilje vjerom na internetu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nasilje djece nad roditeljima
» Najstarija Biblija na internetu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: