Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skinwalker ranch

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
DMT
Prašina
DMT


Male
Leo Tiger
Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 19.01.2015

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimepet sij 23, 2015 1:46 am

Skinwalker ranč se nalazi u državi Utah. Zloglasni ranč prati cijeli niz bizarnih događaja. Priča počinje 1994. kad bračni par otkupljuje i useljava na ranč. Prve neobične događaje uočili su već prilikom useljavanja u kuću kad na svih četvero ulaznih vrata vide postavljene lance za pse, kao da su psi prethodno čuvali ulazna vrata. Prvi ozbiljan incident dogodio se prilikom unošenja namještaja kad dotični vlasnik uočava na proplanku u neposrednoj blizini ogromnog vuka (veličine manjeg konja), koji se približio toru sa govedima i ugrabio jedno govedo. Uplašeni vlasnik je ugrabio pištolj, pucao,ništa se nije događalo potom pušku a vuk je i dalje mirno iznosio govedo. Jedino je prilikom zadnjeg pucnja otkinuo komad mesa i vuk se mirnim korakom povukao u šumu. Kada su pogledali meso koje je otpalo, ono je izgledalo kao da je staro tjednima. Nakon toga se događa cijeli niz fenomena koji ih terorizira, više kao da se izruguje s njima. Na kraju jedan bogataš otkupljuje ranč kako bi istraživao fenomene, useljavaju se znanstvenici, prave ozbiljne laboratorije, postavljaju infracrvene kamere potom se susreću sa cijelim nizom fenomena od bigfoota do humanoidnih bića koja noću izlaze kroz portal koji se otvara. Dan danas ljudi iz raznoraznih krajeva dolaze tamo i pokušavaju ući. Što vi mislite da li se radi o pravim fenomenima ili je sve to nekakav marketinški trik za prikupljanje posjetioca??
P.S navodno su taj teritorij domoroci izbjegavali u širokom luku.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimepet sij 23, 2015 1:54 am

Mislim da je dosta teško reći sa sigurnošću što se tamo dogodilo/događa i ako se to dogodilo.
Iako znam da ima stvari iza ovog fizičkog svijeta, nemam pojma da li je istina to što se tamo dogodilo.
Imam neke teorije, ali to je sve.
Inače kažu da je pristup ranču zabranjen i da je osiguranje na razini Area 51! Ali svakako bi bilo dobro imati informacije odandje iz prve ruke.
[Vrh] Go down
mrgood
Prašina



Male
Leo Dragon
Broj postova : 5
Age : 47
Registration date : 07.11.2007

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimečet vel 19, 2015 2:07 am

Ima i film o tome al sam zaboravio kako se zove. Naravno, igrani film, horror, ne dokumentarac.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimečet vel 19, 2015 11:53 am

Pa skinwalker ranch, prošle godine je izašao. Snimljen je found footage tehnikom snimanja.
[Vrh] Go down
DMT
Prašina
DMT


Male
Leo Tiger
Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 19.01.2015

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimečet vel 19, 2015 1:58 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitimened svi 31, 2015 12:03 pm

čitao sam nešto o tome ali ima i dosta laži o tome suspect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skinwalker ranch Empty
PostajNaslov: Re: Skinwalker ranch   Skinwalker ranch Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skinwalker ranch
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Skinwalker Ranch.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: