Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Graditelji piramida - ljudska evolucija

Go down 
+3
MoW
Novus ordo seclorum
boris9707
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 11:25 am

Evo da se i ja oglasim na forumu. Zanima me šta mislite o graditeljima piramida? Naime, nisam pristalica ideje da su ih gradili stari Egipćani, jer je to u krajnjoj liniji nemoguće uzevši u obzir sve činjenice (da su u mere piramide utkani broj "pi" i brzina svetlosti, kao i da nisu posedovali alate ni znanje za tako nešto). Takodje ne bih se složio da su u pitanju posetioci iz svemira. Zaintrigirala me jedna druga teorija koju sam našao na internetu, a to je da se ljudska vrsta nije razvijala uvek uzlaznom putanjom. Neki teoretičari tvrde da je tu bilo uspona i padova. S toga po meni je sasvim moguće da je piramide i slične gradjevine gradila ljudska ruka, ali ljudska ruka koja potiče od neke nama još za sada nepoznate i ugašene civilizacije koja je živela na našoj planeti pre nas. Ne mislim ovom prilikom na Atlantidjane, koji i ako jesu postojali, to je bilo za vreme starog Egipta i antičke Grčke, a koji su bili verovatno razvijeniji od ostalih u to doba. Mislim na neku civilizaciju koja je nestala sa lica zemlje usled nekog apokaliptičnog dogadjaja, a da je onda ljudska rasa krenula od nule. Pretpostavljam da onda ova tvrdnja može da okarakteriše stare Egipćane samo kao korisnike piramida, ali nikako kao njihove tvorce.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 1:22 pm

Mislim da je atlantida gradila sve piramide u svijetu. Spominje se gradnja negdje oko 11 000 pr.Kr.
Ovo što si pročitao je vjerojatno teza o korijenskim rasama, tj. kako nastaju evolucijom postepeno glavne rase, koje se na svome kraju "gase" ili budu začetak nove glavne rase. To su popularizirali teozofi. Ja sam često na forumu pričao o tome. Atlantida bi bila glavna rasa koja je bila prije sadašnje glavne rase ljudi. Svaka od tih rasa se dijeli u pod rase pa tako imamo žutu, bijelu i crnu rasu.
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 2:19 pm

Pa ono što sam ja čitao, a moram reći da sam i ja pristalica te teorije je da je ljudska rasa mnogo starija nego što se pretpostavlja. Teorija se zasniva na sledećem: Pre nego što je nastala ova naša civilizacija, postojala je civilizacija daleko razvijenija nego što smo mi danas. Posedovala je napredniju tehnologiju od današnje. U nekom momentu, došlo je do propasti te civilizacije zbog neke prirodne katastrofe, ili nekog drugog dogadjaja koji je mogao imati takav globalni apokaliptični efekat. Naravno, nisu svi ljudi izumrli, ostalo je nekolicina preživelih, od kojih nastaje naša civilizacija. Budući da je u prepostavljenom apokaliptičnom dogadjaju uništen veći deo populacije, kao i infrastruktura, a tehnololgija postala neupotrebljiva, ljudska rasa kreće od nule, polako se razvijajući u ovo što imamo danas. Neke tragove ove civilizacije srećemo i danas u egipatskim piramidama, dolini Naska, Maču Pikču, itd. Mada, kao i konvencionalne teorije o ljudskoj istoriji, i ova ima svoje nedostatke. Kao što na primer nije jasno kako su Egipćani uspeli sagraditi piramide, isto tako se možemo zapitati kako jedna tako razvijena civilizacija (nebitno dali su u pitanju Atlantidjani ili neko drugi) nije mogla da predvidi i predupredi svoj kraj. Mislim, ako je bio u pitanju zemljotres, on ne može biti na globalnom nivou da uništi celokupnu civilizaciju. Udar komete ili erupcija supervulkana se i dan danas mogu predvideti, tako da to jednom društvu sa tako razvijenom tehnologijom ne bi bio problem. Eventualno da je umesto toga iz nekog razloga došlo do postepenog izumiranja te civilizacije, a da su onda oni želeći da obezbede opstanak intelektualno razvijenog čoveka počeli da uče u to vreme svog primitivnog srodnika koji je živeo po pećinama kako da se bavi uzgojem biljaka i životinja i nekim osnovama civilizovanog društva. Odavde možda i potiču priče drevnih naroda o tome kako su ih bogovi naučili uzgoju žitarica, navodnjavanju i ostalim raznim tehnikama. Malo sam ga odužio sada, ali tema je interesantna, barem meni. lol!
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 2:21 pm

Mislim da su piramide u Gizi oduvijek stajale u Egiptu i da su ih Egipćani imali kao neko naslijeđe od prethodne "generacije". U ljetopisu kraljeva navodi se da su Egiptom prije faraona (i prvog faraona Menesa-Narmera) vladali dugo vremena polubogovi, a prije njih bogovi - Horus, Set, Oziris i kompanija. Precizno se navode i godine, no uglavnom se tu radi o vrlo dugim razdobljima vladavine, koja sežu daleko u prošlost, pa i u vrijeme tzv. Atlantide. Zanimljivo je da su Egipćani gradili kasnije piramide uvijek na sliku i priliku izvornih najvećih piramida. Apsurdno je to što su najbolje piramide građene najranije. Što se dogodilo sa znanjem o njihovoj gradnji? Je li izgubljeno?
Zna se da su kasnije piramide po kvaliteti od lošijih materijala i bitno manje. Velike piramide nisu nikad dokazano služile za pokapanje, manje piramide jesu, kao i mastabe.
E sad, jesu li ti bogovi o kojima zapisi govore bili vanzemaljci ili su to bili stanovnici neke od prethodnih civilizacija, to nije poznato, ali postoje nagađanja. Ja bih bio skloniji interpretaciji o vanzemaljcima koji su surađivali s Atlantiđanima, ali nije isključeno i da se radilo samo o naprednoj zemaljskoj civilizaciji.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 2:43 pm

Uglavnom, bilo da su u pitanju vanzemaljci, ili neka napredna civilizacija koja je prethodila ovoj našoj, nema sumnje u to da još uvek nismo spremni za otkrivanje ovakve istine. Zaamislite samo kakav bi haos nastao. Cela istorija čovečanstva bi morala ponovo da se piše. Crkva bi izgubila relevantnost svojih tvrdnji, što bi verovatno predstavljao i njen kraj. Ovom prilikom ne mislim samo na hrišćansku crkvu, već na sve religije u svetu. Podela recimo na hrišćane i muslimane bi postala potpuno bespredmetna, što bi dovelo do kraja svih verskih sukoba. Stvorila bi se takva situacija koja verovatno nikako nebi odgovarala svetskj eliti. Verovatno da se prava istina i zna, ali da se krije od šire populacije upravo zbog ovoga i zbog činjenice da čovečanstvo možda zaista još nije spremno za ovako veliko saznanje. Uzmimo samo primer piramida u Kini, koje su ostavljene za istraživanje nekim budućim naraštajima. Verovatno se smatra da ljudsko društvo još nije na dovoljnom intelektualnom nivou. Znam sada će neko reći - pa zašto ih onda kamufliraju pošumljavanjem. Lično smatram da nije u pitanju kamufliranje, već prezervacija za neko buduće vreme. Naime, te piramide su izgradjene od tvrde gline, koja je vremenom sve više podložna eroziji. U pitanju je znači jednostavno vid konzervacije tih piramida. Niko normalan ih nebi kamuflirao tako što bi ih pošumio u predelu gde nema nijednog drveta na vidiku kilometrima, ntit bi ta stabla zasadio u pravilnom rasporedu. study Sve što hoću da kažem da će nam prava istorija ljudske vrste biti saopštena kad tad, čim neko ko raspolaže tim informacijama proceni da je čovečanstvo spremno za tako veliki zaokret u svojoj istoriji i u svojoj svesti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 3:34 pm

Zahvaljujući našim vladarima koji koriste to "tajno znanje", mi ga nećemo samo tako dobiti na korištenje. Oni ne žele nacije informiranih i svjesnih ljudi, već neznalice.
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 3:47 pm

Potpuno se slažem sa tobom.
Što bi rekao Molder - The truth is out there!  lol!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 4:39 pm

Inače, dobrodošao na forum, ovdje ćeš sigurno naći dosta zanimljivoga :)
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 6:14 pm

Hvala, primetio sam da ima dosta zanimljivih stvari, a i sam pomalo amaterski proučavam i pratim ovakve stvari. ;-)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimečet lip 25, 2015 10:01 pm

Borise i od mene dobrodosao na forum i ja sam ovde relativno nov,pre nekih nedelju dana sam se uclanio.Ovaj forum je izgleda mnogo ozbiljniji u svakom pogledu od prethodnog  foruma u kome sam bio do skoro,ne bih ga imenovao sada.Sto se tice ove teme,dobra je,zapazio si dobar aspekt i rupu zvanicnoj-sluzbenoj-danasnjoj Istoriji.Jer je opste poznato da su najstarije piramide u Egiptu,Sfinga,Keopsova i itd. sagradjene mnogo pre 4 zvanicne staro-egipatske dinastije faraona Menesa-Narmera a i stari Egipcani koliko god da su bili organizovano-drustvo nisu mogli posedovati takvu tehnologiju za gradnju tih velikih monumentnih gradjevina.Logicno je kao sto je neko rekao na ovoj temi da su nasledili te gradjevine i delimicno znanje o gradnji infrastrukture istih od predhodne civilizacije koja imala uticaja na njih i koja je nestala pre njih.Najbolji i najlogicniji kandidat za krivca piramidalnih gradjevina u Starom Egiptu a i sirom svetu su Atlantidjani,za koje se spekulise da su imali veoma naprednu tehnologiju,cak i nesto napredniju od nase danas i da su bili veoma organizovano drustvo,odnosno imali su veoma jak socioloski aspekt.Spekulise se da su Atlantidjani u svom zenitu pre oko  30 hiljada godina imali kolonije sirom sveta,pa tako i u Starom Egiptu,tako da su verovatno imali dodira sa stanovnistvom u ovoj spomenutoj oblasti na svetu.Cak se i spekulise da su osnivaci starog Egipta poreklom bili Atlantidjani i Mediteranski Belci,kao i za anticku Grcku,Rim i stare Fenicane-Kartagina.Po hipotezi-teoriji Atlantida je nestala pre oko 12 hiljada godina usled neke kataklizme,verovatno miks kosmicke i prirodne na Zemlji,posto su Atlantidjani posedovali naprednu tehnologiju kristala u kome su crpeli energiju a piramide su im sluzile kao jedan vid elektrana.Posto su Atlantidjani tehnoloski napredovali neverovatnom brzinom,dok su u socioloskom sve vise stagnirali,pa je doslo do jednog momenta u kome su verovatno bili alavi u vidu neogranicenog izvora energije pa su verovatno preopteretili ekosistem na nasoj planeti,za koju posledicu su verovatno imali niz zemljotresa,erupcija vulkana i itd.A spekulise se da se otprilike u tom momentu Zemlji opasno priblizavala jedna omanja nepoznata kometa,koja je pala negde malo severnije od Atlantide,samim tim ih je na kraju dokusurila,ali se u medjuvremenu jedan odredjen manji broj trezvenih Atlantidjana,koji su predpostavili sta ce ih na kraju snaci,na vreme otisli iz Atlantide i nastanili se u svoje nekadasnje-bivse kolonije na Mediteranu.Zasto Mediteran,pa verovatno zato sto je bio u susedstvu Atlantide,odnosno najblizi za migraciju.
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 8:35 am

lol!


Zadnja promjena: boris9707; uto lip 30, 2015 1:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 9:21 am

Atlantida je gradila pomoću zvučne levitacije. Postoje reportaže iz raznih krajeva svijeta o skupinama ljudi koji pomoću posebnog pjevanja mogu podignuti kamen recimo. Misli se da imaju sačuvanu tajnu levitacije. Na Floridi u SAD-u je isto poznat slučaj "koraljnog dvorca" kojega je jedan čovjek, radeći isključivo po noći sam sagradio. No zanimljivo je da su neki blokovi golemi, a kod njega nije pronađen ni jedan stroj ili čak poluge, koloture i slično. Moguće je da je i on znao tehniku levitacije.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 9:29 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
Posto su Atlantidjani tehnoloski napredovali neverovatnom brzinom,dok su u socioloskom sve vise stagnirali,pa je doslo do jednog momenta u kome su verovatno bili alavi u vidu neogranicenog izvora energije pa su verovatno preopteretili ekosistem na nasoj planeti,za koju posledicu su verovatno imali niz zemljotresa,erupcija vulkana i itd.

Moguće je to da su preopteretili sistem, no ono što smatram bitnim, a nisi spomenuo je da je od velikog kontinenta Atlantide (Kusha) negdje oko 12 000 pr.Kr. ostalo samo par otočića. Tada počinje i građanski rat između "crnog kralja" i "bijelog kralja". Imena im nemaju veze s bojom kože, nego s težnjama i kako su gledali na svjetski poredak.
Sumnja se da su potomci tog crnog kralja jedni od začetnika manipulatorskih skupina koje vladaju danas. No, ne smijemo zaboraviti također da su osnivači manipulatora bili prvi učenici jednog strahovito mudrog bića.
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 10:10 am

Da, gledao sam neku emisiju o "koralnom dvorcu" i njegovom graditelju. Mislim da je na History channel-u bila. Zaista fascinantno. On je i sam tvrdio kako je otkrio metodu izgradnje egipatskih piramida, kao i da na osnovu toga gradi. Mada ostaje nejasno, zašto bi neko ko dodje do ovakvog otkrića radio potajno noću, krijući svoja saznanja od ostatka čovečanstva.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 8:52 pm

boris9707 je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici Mediterano. Vdim da si dobro potkovan znanjem iz ovih oblasti. Ima logike u tvojoj tvrdnj, jer je činjenica da su piramide u Gizi i recimo Maču  Pikču radjeni istom tehnikom gradnje, u smislu da su se ogromni kameni blokovi milimetarskom preciznošću ukalpali jedan u drugi bez ikakvog cementa ili nekog drugog vezivnog materijala. Mada, ako govorimo o energiji koju su koristili Atlantidjani, skloniji sam teoriji da se njihova tehnologija zasnivala na atomskoj energiji. Zašto na atomskoj? Pa jednostavno postoji nekoliko činjenica koje govore u prilog ovome. Pre nekoliko godina u Africi je pronadjen prastari nuklearni reaktor. E, sad, nebi tu ništa bil neobično, jer se takve stvari nalaze u prirodi i nazivaju se prirodnim nuklearnim reaktorima. U njima se vremenom pod uticajem prirodnih faktora (koncentracije uranijuma i nekih drugih elemenata) odvija nuklearna fisija.
Jedino kod ovog je utvrdjeno da se fisija odvijala u kontrolisanom procesu, tj. da su neki minerali veštačkim putem obogaćivani, a da je za sam proces fisije korištena prečišćena voda koja se u prirodi ne može naći. Dalje, na pojedinim arheološkim nalazištima u svetu se mogu naći tragovi radijacije i tragovi koji su indentični onima koji nastaju usled upotrebe nuklearnog oružja. Da ne spominjemo stare Hindu tekstove u kojima se takva oružja zaista i opisuju, kao i vimane, leteće mašine indijskih "bogova" (verovatno Atlantidjana).
Hahaha,hvala na komplimentu Borise,nema na cemu i drugi put ,solidno sam upoznat sa Istorijom, Antropologijom i Teorijama zavere u kojoj spada i alternativna Istorija,mada neke stvari o Atlantidi sam saznao od jednog forumasa ovde,mozes i sam da predpostavis o kome se radi,u pitanju je Novus.Pa sam neke stvari koje sam cuo jos pre o Atlantidi i stvari koje sam skoro saznao od Novusa,sklopio i stvorio neku svoju viziju-teoriju u glavi. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pet lip 26, 2015 10:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 8:58 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Posto su Atlantidjani tehnoloski napredovali neverovatnom brzinom,dok su u socioloskom sve vise stagnirali,pa je doslo do jednog momenta u kome su verovatno bili alavi u vidu neogranicenog izvora energije pa su verovatno preopteretili ekosistem na nasoj planeti,za koju posledicu su verovatno imali niz zemljotresa,erupcija vulkana i itd.

Moguće je to da su preopteretili sistem, no ono što smatram bitnim, a nisi spomenuo je da je od velikog kontinenta Atlantide (Kusha) negdje oko 12 000 pr.Kr. ostalo samo par otočića. Tada počinje i građanski rat između "crnog kralja" i "bijelog kralja". Imena im nemaju veze s bojom kože, nego s težnjama i kako su gledali na svjetski poredak.
Sumnja se da su potomci tog crnog kralja jedni od začetnika manipulatorskih skupina koje vladaju danas. No, ne smijemo zaboraviti također da su osnivači manipulatora bili prvi učenici jednog strahovito mudrog bića.
Tu si ti Novuse-Pusacu da me dopunis u onome sto nisam upucen. ;) . Moguce je veoma da se posle kolapsa Atlantide,ono podelilo u vise ostrva i da je svako ostrvo ratovalo izmedju sebe jedan odredjen vremenski period,odnosno da su bili podeljeni u crni i beli tabor-kralj.Sada me zanima ti Atlantidjani koji su bili podredjeni crnom kralju-taboru,koji su bili po tebi i jedni od osnivaca manipulativnih-okultnih-misticnih grupa-organizacija koje su veoma uticajne na svetu i dan danas su bili ucenici jednog vrlog mudrog bica,moje pitanje Novuse je kog?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 9:18 pm

Riječ je o stanovniku planova "viših" od astrala, pretpostavljam da je riječ o onome što si i ti pitao, kauzalu. Takva bića su strahovito mudra i moćna i kako bi hodali po Zemlji, moraju se "spustiti u vibraciji". To je strahovito teško, jer naše fizičko postojanje je ekstremno gusto, pa automatski takvo biće bude na neki način podlegnuto našim zakonima.
Ono je mijenjalo znanje i za uzvrat je tražilo služenje. Ali ne služenje kako bi pomislili odmah (robovi i to), već ljudi budu vjerni učenici koji će provoditi volju ovoga Anđela. Pristupili su mu samo manji broj ljudi. No dogodilo se to kako su ljudi počeli zabadati prste gdje netreba i kako nisu provodili sve ispravno i tako smo polako došli do Elitista. Tehnički bi mogli shvatiti ovoga Anđela kao zlog, jer kako je to on mogao dopustiti.

No ima ovdje jedna finta.
Pošto je takvo biće jako mudro i zna vjerojatno sve, od prošlosti do budućnosti... Što ako je ono znalo da, ako se ne dogode elitisti, da mi ostali nikada ne bi dobili motivaciju da se uzdignemo?
Jer ako je sve divno i krasno, ljudi bi živjeli i dalje u okovima karmičkih zakona. No ako imamo manipulatorske skupine koje rade sranja, mi ostali da bi ih pobjedili trebamo se uzdignuti, znači imamo motivaciju. Treba ovdje biti mudar i dobro razmisliti...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet lip 26, 2015 9:41 pm

Mozes li Novuse-Pusacu malo vise to objasniti na mojoj temi o Kauzalu,ako ti nije naravno cim?Da nije jedno od tih bica iz takozvane Kauzalne ravni-razine-nivo,koji su bili ucenici ti pojedini Atlantidjani na strani tog crnog kralja,nama poznato pod imenom Luconosa-Mefistofeles-Sotona,odnosno Djavo-Vrag?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimened lip 28, 2015 8:24 pm

Izgleda da je Novus-Pusac aludirao na Lucifera kao mastermaind bica iz Kauzalne ravni-razine-niova koji su bili ti manipulativni ucenici,odnosno pojedini Atlantidjani na strani tog takozvanog crnog kralja. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimened lip 28, 2015 10:09 pm

Da, ali nemoj si dopustiti da to shvatiš na neki holivudski način gdje dođe zli "vrag" s šiljastim repom i ostima i nudi nešto u zamjenu za tvoju dušu.
Kauzalna bića su gotovo nemoguća za shvatiti, to su više sile nego individualne osobe. Takva bića djeluju iz Ispravnosti, a ne iz dobra/zla i zato neke njihove akcije izgledaju možda čudno.
Ovo što sam opisao o namjernom stvaranju elite je možebitna jedna takva čudna akcija, ali ako se ostvari sve kako je to biće zamislilo, onda je to Ispravno.

Jedan offtopic kad već pričamo o kauzalnim bićima:
Danas postoji manifestacija jednog robovlasničkog polja koje preko astrala djeluje na fizičko postojanje. To polje uzrokuje mentalitet zombija, tj. ovaca kod ljudi. Znači nije samo manipulacija medijima, hranom, itd. što uzrokuje služenje ljudi, već upravo jedno polje koje podsvjesno djeluje na nas. Manipulatorske skupine koriste ovo polje i na neki način su u simbiozi s njime.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimened lip 28, 2015 10:16 pm

Ma ni ne zamisljam tako Lucifera Novuse-Pusacu.To robovlasnicko polje sto si spomenuo Novuse,da li u to spada  mozda i jedan pojam pod imenom mehanizam-hipnoze,koja je CIA priznala da je radila pokusaj tog programa-eksperimenta isto 60-tih godina?Naravno,slazem se,TU PUTA ZOMBILAND.Ko bi rekao,pojedini Atlantidjani su stovali Lucifera. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimened lip 28, 2015 11:17 pm

CIA je radila eksperimente s hipnozom i kontrolom uma, ali to su stvari više fizičke prirode. Štovatelj lucifera je pomalo bedast naziv. Oni su bili učenici i u početku ispravni.
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepon lip 29, 2015 3:29 pm

lol!
[Vrh] Go down
boris9707
Višestanični organizam
boris9707


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 34
Age : 43
Registration date : 25.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimeuto lip 30, 2015 10:31 am

lol!
[Vrh] Go down
Tajanstweni
Prašina
Tajanstweni


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 5
Age : 38
Location : Marsov Južni pol
Registration date : 26.06.2015

Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitimepet srp 03, 2015 1:02 pm

Piramide su navodno gradili DIVOVI (Dzinovi) od ljudi.
Ti veliki ljudi su bili ukršteni (križani) sa drugom višom inteligencijom,
koju znanost naziva VanZemaljcima a Biblija NEFILIMA.

Oni su mogli podizati po par tona teško kamenje koje je bilo potrebno da se sagradi piramida,
običan čovjek to ne bi mogao.

Graditelji piramida - ljudska evolucija Z2aI2FR

Graditelji piramida - ljudska evolucija ?v=0bpip







[Vrh] Go down
Sponsored content





Graditelji piramida - ljudska evolucija Empty
PostajNaslov: Re: Graditelji piramida - ljudska evolucija   Graditelji piramida - ljudska evolucija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Graditelji piramida - ljudska evolucija
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Otkrivenje piramida
» Kristalna piramida
» Evolucija
» Otkriveno 17 novih piramida
» Rtanj je, ipak - piramida!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: