Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Mediteranci-Mediteranski Belci

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 1042
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Mediteranci-Mediteranski Belci   sri srp 01, 2015 11:22 pm

Kakvo je otprilike vase misljenje o ovoj genetskoj-fenotipskoj vrsti Ljudi i pod tipu Bele-Evropske-Ljudske rase,pogotovo me zanima zensko misljenje ovde na forumu? ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   sub srp 04, 2015 6:51 pm

Chicas donde stas,primetio sam da nema mnogo riba na ovom forumu,ovo jos jednom potvrdjuje moju hipotezu-teoriju da su danasnje mlade devojke na Balkanu generalno gluplje od mladih muskaraca nazalost,jbg.Manipulacija i CIONIZAM cine cuda. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   sub srp 04, 2015 6:53 pm

Ova tema mozda nije interesantna verovatno zato sto Mediteranaca i nema nesto mnogo ovde na Balkanu generalno,pa nije pomama za ovom temom,jbg.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1410
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   ned srp 05, 2015 2:52 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Chicas donde stas,primetio sam da nema mnogo riba na ovom forumu,ovo jos jednom potvrdjuje moju hipotezu-teoriju da su danasnje mlade devojke na Balkanu generalno gluplje od mladih muskaraca nazalost,jbg.Manipulacija i CIONIZAM cine cuda. ;) .
Na ovom forumu je sveukupno 5-6 stalno aktivnih clanova, sto nije bas dobar reprezentativni uzorak za generalizaciju.
S druge strane, ako pogledas clanove s najvecim brojem postova, od prvih 5, 4 su zene.
Sve spada na to tko je u odredenom trenutku aktivan + koja ga tema zanima.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   ned srp 05, 2015 5:26 pm

Ok Jedi Mind,ja sam mislio generalno,ne striktno na ovom forumu.Vrlo verovatno da su 4,5 forumasica inteligentne zene,ali to je manjina danas,pogotovo medju mladjom zenskom populacijom.Confia de mi,znam sta pricam,danasnjoj prosecnoj devojci od 20 i kusur godina ovde na Balkanu zanimaju samo stvari kao sto su: sminka,izlazci,putovanja,soping i kako iskoristiti-izmusti nekog sabana-sponzora-Tatinog sina-Zeldija-pacenika,odnosno parazitiranje i nista vise.Odnosno nista inteligentno,kreativno,produktivno,inovativno i dubokoumno.Realno danasnji mladi muskarci generalno  ovde na Balkanu su za 3 koplja inteligentniji od danasnjih mladih devojaka,nazalost tako je.Pre samo 30 godina je bilo totalno drugacije.Da se vratimo na temu,ne verujem da nemate ama bas nikakvo uopsteno misljenje o Mediterancima generalno.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   sub srp 11, 2015 7:04 pm

Vidim da ljudi ovde nisu zainteresovani za ovu temu izgeda.Mislio da ce ova tema probuditi nesto novo ovde na forumu,ali izgleda da sam se prevario jbg.I dalje mislim da je ova tema bas dobra za neki konstruktivan-kezual dijalog.Crnomanjasti-Latini-Evropljani,odnosno Mediteranci su skoro uvek tokom Istorije ostavili neki trag i paznju u vecini sfera zivota a i nekada pre oko 200,300 godina imali su reputaciju najvecih ljubavnika na svetu.Jbg,vremena se menjaju. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mediteranci-Mediteranski Belci   

[Vrh] Go down

Mediteranci-Mediteranski Belci
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.