Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podvodni neindetificirani objekti

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimepon srp 06, 2015 11:29 pm

Otvaram ovu temu iz razloga što nisam vidio da se vodi neka rasprava. Mislim da ne trebam pretjerano opisivati ovaj fenomen. Samo ime govori o čemu je riječ. Znači imamo podvodne objekte koji mogu izletjeti iz vode i tada postaju NLO i mogu uroniti u vodu i kretati se brzinama po 400 km/h i mogu zaroniti u par minuta na tisuće metara dubine. Htio bih vidjeti vaša mišljenja i da malo raspravimo o ovome.

Evo link na ruski dokumentarac:
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimeuto srp 07, 2015 12:16 am

Ako se ne varam ima na netu nešt slično. Navodno su talijanski ribari po noći vidjeli roza svjetla koja izlijeću iz mora ili stoje tik do površine vode, a to se događalo na Jadranskom moru. Sad se ne sjećam cijele priče ali koliko se sjećam bilo je nešto da ima neka podvodna baza na našoj strani jadrana. Nisam siguran za točnu lokaciju.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimesri srp 08, 2015 10:20 pm

Na našoj strani jadrana nalaze se kameni krugovi u moru za koje nitko ne zna tko ih je napravio. Ima ih duž obale više otoka. O tome smo imali temu svojedobno.
Po meni, nema neke razlike između NLOa i NPOa. Naime, NLO vjerojatno jednako dobro može prkositi gravitaciji u zraku i u moru. Dok se kreće kroz podvodni medij, možda ima malo veća ograničenja, ali možda i ne. Ipak govorimo o tehnologiji koja je tisućljećima ispred naše pa mislim da nemaju problema s ultrabrzim kretanjem pod vodom.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimesri srp 08, 2015 10:54 pm

Zato i kažem da kad izađu iz vode postaju nlo. To je jedna te ista stvar, samo sam htio otvoriti temu u kojoj se specifično govori o podvodnim objektima, jer se puno već govorilo o letećim objektima.
Osobno sam mišljenja da letjelice koje koriste eter za kretanje, tj. nastale za vrijeme i poslije drugog svjetskog rata nemaju veze s ovim fenomenom.
Mislim da je riječ o Jungovim "psihičko fizičkim" fenomenima. Zato jer se objekti dijele, smanjuju, povećavaju i nikako ne odišu "mehanički" kao što su to radili/rade sadašnji top secret projekti.
Također mislim da je fenomen ovih neobičnih svojstava, a koji pripada u domenu nlo ustvari neka materijalizacija kolektivne podsvjesti. Začudio sam se kad je i Terence McKenna govorio slično o tome.
Mislim da su ti fenomeni neka vrsta jako koncetrirane misaone forme.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimečet srp 09, 2015 4:25 pm

Ne razumijem, kakav eter? U kojem smislu? Imaš li neki link o tome? Fizičari su davno dokazali da eter u klasičnom smislu ne postoji (https://en.wikipedia.org/wiki/Aether_%28classical_element%29).

Što se tiče NLO-a kao materijalizacije kolektivne podsvijesti, nisam baš siguran u to. Naime, ako postoje NLO-i u kojima su boravila fizička vanzemaljska bića, a kroz povijest je bilo više dokumentiranih susreta s takvom vrstom NLO-a, onda bi to značilo da postoje barem dvije klase NLO-a: "stvarni" NLO-i i NLO-i koje su ljudi stvorili svojim mislima.
Ne mislim da postoje materijalizirani NLO-i nastali od strane ljudskih kolektivnih misli jer je dokaza za takvo što jednostavno premalo. Većina eksperimenata s moćima misli, pa i kolektivnih pokazala su da ako i postoji mogućnost da umom djelujemo na eksperiment, da to ne možemo raditi na velikoj skali. Materijalizirati takve stvari po nebu ili u moru mi jednostavno nema smisla.
Naprotiv, mislim da se tu radi o vrlo naprednim vanzemaljskim rasama koje su ovladale gravitacijom i drugim silama pa se nama čini kao da nisu materijalne ili stvarne, a kad ono - jesu. :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimečet srp 09, 2015 6:23 pm

Pogledaj si što McKenna govori o ovome fenomenu, nije šteta ni Junga pročitati. Oboje pričaju na gotovo isti način o ovome fenomenu. Ja sam to malo laički objasnio.

Kako mi znamo da u NLO-ima borave vanzemaljska bića? Ja sam duže vrijeme protivnik teorije kako oni lete diljem svemira u nekim cigarama, tanjurima i kako pomažu ljude kroz povijest. Ono, naša kozmička braća i ostale gluposti.
Gotovo je sigurno da svi snimljeni NLO-i u zadnje vrijeme su nusprodukt operacije Paperclip i dijeljenja nacističkih planova amerikancima. Mislim da je Roswell bio pad prvog američkog prototipa tanjura.
E sad, neki insajderi opisuju način rada tih letjelica i uvijek spominju kako koriste eter za kretanje, jer eter se nalazi između subatomskih čestica i posebno frekvencijom i voltažom el. struje postaje manipulativan za rad. "Tanjur" na taj način počinje kliziti kroz njega i ne smeta mu inercija i otpor zraka. Zato mogu izletiti iz vode i uroniti za sekundu unutra. Mogu skrenuti pri više machova brzini pod 90° i slične ludorije.

Ovo s "nepostojećim" eterom me ne zanima, jer da ga žele dokazati odavno bi ga dokazali. Znači riječ je o elementu koji ima jedinstvena svojstva i osim što je prvi element od kojega su ostali nastali, skuplja sve informacije i nositelj je kolektivnog informacijskog polja. To su Akaški zapisi opisani od strane raznih grupa kroz povijest. S obzirom da znamo tko kontrolira mainstream znanost, postavlja se pitanje tko bi išao ovakvo nešto podijeliti javnosti kad je bolje zadržati za sebe?
Također, drugo po gustoći osim našeg fizičkog tijela je praničko tijelo, tj. eterično tijelo. Eterička projekcija je ono što ljudi podrazumijevaju pod vantjelesnim iskustvima, a često se pogrešno daje naziv astralna projekcija (astral nije mjesto, već stanje).
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimečet srp 09, 2015 7:29 pm

Pročitat ću McKennu. Junga sam čitao u više navrata pa mi nije stran.

Što se tiče pitanja:
Citat :

Kako mi znamo da u NLO-ima borave vanzemaljska bića? Ja sam duže vrijeme protivnik teorije kako oni lete diljem svemira u nekim cigarama, tanjurima i kako pomažu ljude kroz povijest. Ono, naša kozmička braća i ostale gluposti.

O tome govori više svjedoka kroz povijest. Bliski susreti 3. vrste su rijedak fenomen, ali nije da se nisu događali. Osobno, otac mi poznaje čovjeka koji mu je ispričao kako ih je vidio jedne noći na Krku, još u 80-tima. Sletili su mu s brodom u dvorište i komunicirali s njime telepatski, objasnili da imaju kvar na brodu i da čekaju ekipu da im dođe pomoć. Brod je bio oblika banane i nije bio velik, a njih je bilo nekoliko. Čovjek je najprije bio prestravljen, no ova bića, koja opisuje najsličnije poznatim "sivima" su ga ubrzo umirila telepatski. Nisu se činila neprijateljskima, dapače. Inače, to je taj čovjek ispričao tek malobrojnima, jer je mislio da će ga svi smatrati ludim. Inače je vrlo razuman i lucidan lik, nazovimo ga "pouzdanim svjedokom". Samo za napomenu, čovjek je to ispričao mojem ocu prije nego što su se uopće pojavili Dosjei X na TV-u i slične serije po kojima bi mogao usporediti njihov izgled. Velike oči, sitna građa, ruksak na leđima koji im je omogućavao da levitiraju, itd.
A taj čovjek nije jedini. O susretima s nebeskim bićima pričaju sve stare kulture, to nije dio neke teorije zavjere. To je samo rijedak događaj. Neki hoće pomoći, neki su samo u prolazu, neki imaju i loše planove, ali uglavnom, radi se o tome da im nismo previše zanimljivi. Barem zasad. :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitimečet srp 09, 2015 7:48 pm

Vanzemaljci koji se ljudima prikazuju su ista bića koja se nekome pokazuju kao vile, a drugome kao divovske zmije. Riječ je o astralnim fenomenima. Ukazanja Bogorodice su također dio ovog fenomena. Sva ta iskustva se događaju u promjenjenim stanjima svijesti. Nikada otvoreno u javi.
Taj čovjek o kojemu pričaš vjerojatno ne laže, ali ne vjerujem da se to dogodilo što je on vidio da se dogodilo. Vjerujem da je bio u transu i da se to nije dogodilo na fizičkoj ravni.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podvodni neindetificirani objekti Empty
PostajNaslov: Re: Podvodni neindetificirani objekti   Podvodni neindetificirani objekti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podvodni neindetificirani objekti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: