Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   čet srp 01, 2010 12:43 pm

da. ma na livetimingu je pisalo da su kažnjeni u SC in lapu... ma i oni su se zabunili... čitavu utrku su pogrešno odradili. mislim na one sudce koji odlučuju o tome. a najgore su prošli ferreriji...

hamiltona su kaznili bez razloga. čovjek je bio u pravu... SC bi trebao stati ispred prvog i onda zbiti red, a ne prekinut kolonu u pola i onda se nezna tko pije tko plaća... sve je to zbog pogrešnog timinga izlaska SC..
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   čet srp 01, 2010 4:01 pm

Da baš me zanima što bi bilo da vozači nisu morali u box, Massa i Alonso bi ostali iza SC-a, i Vettel bi ih konačno dostigao za cijelil krug i oni bi praktički imali krug zaostatka ili bi ih valjda pustili da prestignu SC kad bi to skužili.

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   čet srp 01, 2010 4:22 pm

da, baš.. hehe

a i šumi se tu dobro uvalio... bio treći, ušao u boks i zbog SC-a morao propustit sve ostale bolide...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   ned srp 11, 2010 1:47 am

Sutra se vozi VN Velike Bitanije na preuređenom Silverstoneu. Prvi red su ponovo osvojili Red bullovi vozači Vettel i Webber, treći je Alonso, četvrti Hamilton, peti Rosberg i šesti ponovno odličan Kubica.

Nadam se zanimljivoj utrci, čini se da ima mjesta za preticanje na preuređenoj stazi.

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   ned srp 25, 2010 2:30 pm

Danas VN Njemačke, ovu sezonu se vozi na Hochkenheimu.
Kvalifikacije su bile super zanimljive, Wettel je osvojio pole position ispred Alonsa za samo 2 tisućinke, treći je Massa što pokazuje da je Ferrari ponovo brz.

Uskoro počinje ;)

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   uto lis 05, 2010 3:43 pm

Pogledajte Ferrarijev temaski park otvoren u Abu Dhabiju, prekrasno izgleda izvana, pitam se kako izgleda iznutra :)

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   sub stu 13, 2010 1:17 am

Evo došli smo do kraja sezone, ostaje još samo jedna utrka. No i dalje se četiri vozača bore za naslov. Hamilton je u najlošijoj poziciji, ali je najbolji bio prošle godine u Abu Dhabiju, a i na prvim treninzima pokazuje da je brz. Alonso je vodeći u prvenstvu, ali ga prati afera iz Njemačke i praktički ilegalno osvojenih 7 bodova. Red Bull ima i dalje najbrži bolid i nekako mi je Mark Webber najsimpatičniji vozač u ovom trenutku. Volio bi da on osvoji prvenstvo.

Prošle godine se vozilo prvi puta na super modernoj stazi u Abu Dhabiju, dosta je atraktivno jer se vozi pred večer što znači da počinje po danu, a završava po noći :)

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   sub stu 13, 2010 1:28 am

opet Hamilton dobar na ovoj stazi... prošle godine je bio daleko najbrži, al je trebao odustati.
po 2 treningu vidim da i Alonso dobro vozi... bio je samo tisućinku brži od Webbera. hmmm možda su lijepo trebali kazniti ferrarri zbog one gluposti, al ipak je to ferrarri i nije se trebalo ni očekivati nekakva stroga kazna...

osobno se nadam da će osvojiti Webber. čovjek je vozio dobro cijelu sezonu. malo je patio zbog momčadi koja je preferirala 'svoje djete' i usprkos tome prije zadnje utrke ima prednost 7 bodova u odnosu na Vettela.

alonso mi je antipatičan, al objektivno sumljam da će ferrari pustiti ovakvu priliku iz ruku...
a možda, poznavajući Vettelovu naviku da se zabija bolidom u ostale, bi mogao Vettel se zabiti u Alonsa i tako omogućiti Webberu pobjedu... :P
možda da su u dobrim odnosima, al nisu i bit će stvarno zanimljivo viditi ako dođe se u situaciju da Vettel bude trebao propustiti Webbera za ukupnu pobjedu...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   ned stu 14, 2010 8:18 pm

Eto tako je završila i ova 2010. sezona, na kraju Alonso nije uspio obraniti bodovnu prednost. Čak Vettel nije trebao niti pomoć Webbera. Gotovo je nevjerojatno da netko tko želi biti svjetski prvak, u ključnoj utrci završi na osom mjestu i praktički niti jednom ne napadne vozača na sedmoj poziciji. Izgleda da je ipak malo teže prestizati kad ispred nije masa koji će maknuti nogu s gasa točno kad mu se to kaže...

Drago mi je da je Vettel pobijedio, zaslužio je naslov, da su kojim slučajem pobijedili Webber ili Hamilton i za njih bi to bilo zasluženo, za Alonsa pak ne bi iako je odvozio dosta dobrih utrka pogotovo u drugoj polovici sezone, no u zadnjoj utrci se ipak vozi sa malo više volje i žara ako se želi biti prvak. Isto vrijedi i za Webbera, ko zna što je njemu bilo.

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   pon stu 15, 2010 12:54 pm

al mi je bilo pravo gledati kako Alonso ne može opepeliti Petrovu... pa čovjek je tek prvu sezonu u F1, ima ukupno gledano slabiji bolid, koji je za ovu utrku bio stroj!! pa ferrarri mu nije mogao ništa na pravcima...

Alonso je izgubio zahvaljujući svojim ljudima u boksu koji su ga prerano poslali na mjenjanje guma. nije to ferariju ni prvi ni zadnji put da rade takve greške. išli su zakrpati potez webbera koji je otišao u boks, dok je vettel to iskoristio zahvaljujući renaultu...
oni su sami na sebe bacili crnu mrlju kad su massi javili da propusti alonsa. i sreća da nisu pobjedili jer bi to bilo zahvaljujući tim bodovima. ovako je red bull pošteno dobio, usprkos svađi vozača koji se još od međusobnog sudara pogotovo nisu podnosili.

a znate li da HRT još nije otkupio prava na emitiranje iduće sezone F1????
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   pon stu 15, 2010 6:11 pm

Ne znam tko je donio odlulku da Alonso uđe u boks tako rano, da li njegovi u boxu ili pak on sam. Mislim da je u tome i on sudjelovao, oni su kao pokrivali Webbera, ali ne znam zašto kad je Webber prvo bio zapeo iza jednog Tora Rosa, a par sekundi ispred je bio Petrov iza kojeg je i Alonso zapeo, ne kužim što su se toliko bojali, pa Webber jučer nije mogao nikoga prestići pa čak niti Alonsa dok je vrludao izvan staze. Pitanje je da li nije želio jer više nije bio motiviran ili pak nije mogao.

Ali i Webber i Alonso su jako loše odvozili zadnju utrku. Na neki način je i pravedno da Alonso nije osvojio prvenstvo.

Nisam čuo što je sa HRT i F1, da li je to već donesena odluka da se neće kupovati prava na emitiranje ili se pak o tome još pregovara. Ali opet ako neće HRT pa bude RTL ili pak Nova, barem se nadam misli

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   čet stu 18, 2010 11:59 am

uvijek mi ostaje live timing na F1 stranici.. hehe... ako treba i tako ću gledati...

Vettel mjesec dana mlađi od mene... u pm da mi je stari dopustio sa 15 da vozim utrke možda bi sad ja bio na njegovom mjestu. imam prva 2 talenta potrebna za utrke.. vozim brzo i imam ludu glavu... hehe...

Vettel nikad ove sezone nije bio u ukupnom poretku na prvom mjestu. i u zadnjoj utrci sa 3. dođe na 1.
meni je bilo moćno slušat ga kako plače. mislim ne krivim ga, i ja bi se krivio, tko ne bi.. mogu misliti kako se sutra osjećao...

opet po meni je najbolji vozač sezone bio, osim Vettela koji je pobjedio) Kubica. čovjek je sa 5,6 bolidom po brzini radio puno problema u sredini+ 4(?) puta bio na postolju, a i opet je ove godine čini mi se bio vozač sa najmanje pogrešaka koje je sam napravio. šta reći, siguran sam da bi bio konkurentan svjetskim prvacima kad bi mu samo netko dao konkurentan bolid.

Vettel je ove sezone samo pokazao da je premlad. hrpa grešaka, guranje bolida, bespotrebno, do krajnjih granica, sudar sa Webberom(koji je za mene skrivio Vebber, al i Vettel je trebao malo nježnije prestizati). jednostavno mu fali malo hladne glave i taktike. kad to stekne, uz dobar bolid uvijek će biti u vrhu..
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   čet stu 18, 2010 12:53 pm

Je Vettel je zasluženo osvojio naslov prvaka, ustvari su svi vozači radili greške tokom sezone, nije to samo Vettel, Hamilton kao glavni kandidat je nakon Belgije gdje je pobijedio, napravio dvije pogreške na sljedeće dvije utrke i tako od mogućih 50 bodova uknjižio nulu. U Monzi se sudario sa Massom, a u Valenciji je imao dodir sa Webber iako je za to kriv Webber po mom mišljenju, ali opet Hamilton je ispao i tako izgubio vodstvo u prvenstvu.

Webber je ustvari bio kandidat za naslov samo zato što vozi super brz bolid, no on nije top vozač. Alonso to naravno je, on je super brz i ustvari jako korektan na stazi, kad bi još samo to bio i van staze. Alonso je potpuna suprotnost Schumacheru, Schumacher je jako drzak na stazi, brani se i rukama i nogama, ali je izvan staze fin, pristojan, uglađen...

I da i ja mislim da je Kubica najbolje odvozio ove sezone, ja mislim da je on kojim slučajem vozio za neku od top 3 momčadi da bi on bio svjetski prvak. On je jedini do zadnje utrke ulazio u top 10 na kvalama osim Vettela i Webbera dok to nisu uspjeli nitko od Ferrarijevih ili McLarenovih vozača.

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   sri pro 15, 2010 10:07 pm

Genii Capital, većinski vlasnik Renault F1 tima, prodao je udio u momčadi kompaniji Group Lotus, te potvrdio početak suradnje s novim partnerom i preimenovanje momčadi u Lotus Renault GP Team.

čini se da ćemo iduće godine imati dva Lotusa....

izvor
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   sri sij 19, 2011 12:44 am

da, ipak se na HRT-u neće prenositi iduća sezona F1. tužno...
izvor
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   pon vel 07, 2011 3:49 pm

Da HRT neće prenositi utrke. Sad nam ostaje nada da će RTL ili možda NOVA otkupiti prava na prijenos. Navodno bi mogla RLT, nadma se da bude.

Ne znam jeste li čuli da je Robert Kubica teško stradao u jednoj relly nesreći. Ima višestruke prijelome ruke, noge i šake. Operacija je dobro prošla, ali potrebno je još tjedan dana da se vidi kakve su ozljede. Ovu sezonu najvjerojatnije neće moći voziti.

Ja se nadam da će se Kubica vratiti na staze. On mi je prošle sezone, nakon što je Kimi otišao iz F1 bio najdraži vozač tuzni

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   uto vel 08, 2011 6:18 pm

kubica je jedan odličan vozač. on stvarno izvlači maksimum i još malo iz auta kojeg vozi. nadam se da će sve biti ok s njim i da će se što prije vratiti utrkivanju.
ima u BiH jedan program koji prenosi F1, samo je problem što sam ja antenu okrenuo tako da 'kradem' hrvatske programe. ako ni jedan ne bude prenosio F1, trebat ću vikendom okreteti antenu i gasiti ton...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   uto vel 08, 2011 9:47 pm

Kubica se dobro oporavlja, operacija je dobro prošla i ima osjet u šaki. Mislim da se neće moći vratiti u ovoj sezoni. Ja se nadam da će sljedeće sezone opet biti onaj stari. F1 neće biti ista bez njega. Prošle godine smo izgubili Kimija, ove Kubicu. Šteta tuzni

PostajNaslov: Re: F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR   Today at 4:31 pm

[Vrh] Go down

F1 - MotoGp - WSBK - NASCAR
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5