Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 1042
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 6:40 pm

2pac je napisao/la:
Prijatelju, nije ništa strašno u ovome što ja pišem. Strašno je na koji ti način percipiraš, no, nema veze... I ja sam gledao površinski na situacije/stvari. Bitno je da smo svi mi ljudi, svi smo Jedno. Nema tu rasa niti nikakvih podjela, ako sam nekog uvrijedio, uvrijedio sam našeg najvećeg neprijatelja...

Mediterano Blanco je napisao/la:
ipak kao sto mozes primetiti Japanci odudaraju od ostalih Zutih-azijatskih naroda i nacija,odnosno Kineza,Koreanaca,Tajlandjana,Vijetnamaca,Filipinaca i itd.,pre svega svojom specificnom tradicijom,disciplinom i Busido kodeksom.

Koju to svoju tradiciju/disciplinu japanci imaju... Izvorna japanska tradicija/“religija“ je samo šintoizam, a sve ostalo, konfucijanizam, taoizam i ch'an je iz kine. Rani budizam je uveden u japan iz koreje, a kineski ch'an se u japanu razvio u zen. Tako da japanci su izrazito lijepo prihvatili sve tradicije, bez ikakvog nasilnog eliminiranja (kao što to zapad vrlo vješto radi). Osobito zen, koji su vješto preoblikovali i proširili na poeziju, umjetnost,no, zadržali su Bit zena.
To je tvoje gledanje stvari,iliti perspektiva,meni je rasa bitan pojam,kao sto su mi bitne i neke druge stvari,kao na primer ljudskost,inteligencija,kreativnost,umece,sposobnost,izdrzljivost,tradicija,postovanje i itd.Ako tebi nije ok,ali malo iskuliraj,rekao si za svoju rasu da je gamad a lancanom rekacijom onda i za sebe kazes da si gamad a Jevreji su ti mozda ok 2pac?Koju Japanci tradijuciju imaju,hahaha,pa tradiciju Saumaraja i Busido kodeksa kao sto sam vec ovde spomenuo,pa tradiciju pozrtvovanja-Banzai i td.Da i mani hipi mantre,mani TU PUTA KOLEKTIVIZAM-COPORA koji se danas potencira i koji prezirem,nismo mi JEDNO,svako Ljudsko bice je INDIVIDUA za sebe,to je zavestanje od naseg Tvorca i tako bi trebalo da bude,ali nazalost danas svakim danom se sve vise gubi nit toga koji jedan od oblika ili bita ljudskosti.Tebi je to povrsno,meni nije,meni je to nesto smisleno,dubokoumno i prosveceno,dok je meni ono sto ti propagiras cista BAJKA,UTOPIJA I ILUZIJA,lepo je to u teoriji sto ti pricas,ali u praksi je sasvim druga prica.Jedno su ZELJE I FANTAZIJE A DRUGO JE REALNOST.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 6:41 pm

2pac a ko je nas najveci neprijatelj ako nije tajna?Hvala unapred na odgovoru.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1835
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 10:05 pm

Najveći neprijatelj je vezanost, u kojoj ti očito uživaš. Ta vezanost je jedino što nas može držati prikovanim za "matricu". Ta ista "matrica" ti govori da si individua i da te je takvim netko stvorio, i da ti moraju biti bitni koji si narod, vjere i rase.

Btw, banzai je glupost koja je rezultat propagande i indoktrinacije nad mladim vojnicima koje su uvjeravali da ratuju za svoga cara, nema ničega časnog u tome. Što se tiče Bushida, on se nalazi među nekima koji prakticiraju borilačke vještine, i manjini ajmo reći zaljubljenika u stari feudalni poredak. To nije nešto što se nalazi usađeno u Japancima, 99% njih su bezumni robovi, kao što sam i prije rekao.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 10:32 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Najveći neprijatelj je vezanost, u kojoj ti očito uživaš. Ta vezanost je jedino što nas može držati prikovanim za "matricu". Ta ista "matrica" ti govori da si individua i da te je takvim netko stvorio, i da ti moraju biti bitni koji si narod, vjere i rase.

Btw, banzai je glupost koja je rezultat propagande i indoktrinacije nad mladim vojnicima koje su uvjeravali da ratuju za svoga cara, nema ničega časnog u tome. Što se tiče Bushida, on se nalazi među nekima koji prakticiraju borilačke vještine, i manjini ajmo reći zaljubljenika u stari feudalni poredak. To nije nešto što se nalazi usađeno u Japancima, 99% njih su bezumni robovi, kao što sam i prije rekao.
Novuse da nije te vezanosti na cemu bi smo onda stajali,koji je onda zadak naseg bivstovanja,postojanja i delovanja,odnosno u cemu je onda smisao svega ovoga.JA SAM ONO STO JESAM i to nema veze Novuse sa rasom,verom ili nacijom.Dzabe Novuse nema izreka,mislim,dakle postojim,ako nismo INDIVIDUE-Ljudska bica,sta smo onda,zombiji,broj,bezlicni i bezmisleni objekat,ne razumem Novuse sta hoces sa time kazes a ta matrica gde smo povezani kao sto si ti Novuse rekao,sta bi ona mogla da bude,neka ezotericna i etericna visa sila,bice,utvara?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 10:50 pm

Da i jos nesto Novuse,zasto je lose ako se predstavis onakvim kakvim jesi,odnosno tvojim indetitetom,odnosno tvoju bit postojanja,recimo ako ja kazem da sam Belac-Evropljanin,Hriscanin i Makedonac, odnosno to nije nekakvo isticanje,ili nametanje vaznosti drugima,vec jednostavno neka bazicna,individualna licna karta,ne znam u cemu je lose ako volis svoju rasu,veru i kulturu,to je jedna od osnova ljudskosti,odnosno onim sto jesmo i to ne treba zanemarivati Novuse.Znas li koji je najveci problem i pretnja Covecanstvu danas,da izgubi svoj iskonski,izvorni,prirodni indetitet,odnosno bit i da se transformisu u nesto BEZLICNO,JEDNOLICNO,IZDEFORMISANO,odnosno u jednu MASU,KASU I OBJEKAT,odnosno u neku vrstu nedefinisanog aspekta a ako se to desi,to je onda kraj,propali smo i nema nam spasa zauvek.Razmisli malo Novuse sta propagiras i koja su ti uverenja,postujem tudja uverenja,misljenja i stavove,ali da li je to korektno,napredno i dobro,e to je vec drugo pitanje. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 10:52 pm

NE! Ta masa, kaša, objekt je upravo to u čemu plivaš, to je matrica. Matrica je genijalna, ona uvjerava čovjeka kako se ne nalazi u njoj, isto tako uvjerava da su ljudi izvan matrice dio matrice.
Imaš puno koncepata u glavi i to te buni, uspori i sve će se razrješiti, moji odgovori (nisam ekspert ali kužim neke stvari) te neće zadovoljiti, već isključivo vlastiti rad...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sub kol 22, 2015 11:03 pm

NE! Ta masa, kaša, objekt je upravo to u čemu plivaš, to je matrica. Matrica je genijalna, ona uvjerava čovjeka kako se ne nalazi u njoj, isto tako uvjerava da su ljudi izvan matrice dio matrice.
Imaš puno koncepata u glavi i to te buni, uspori i sve će se razrješiti, moji odgovori (nisam ekspert ali kužim neke stvari) te neće zadovoljiti, već isključivo vlastiti rad...
U fazonu ta matrica je neka glavna apstraktna,ezotericna i glavna sila koja je nesmotrenoscu i cistom koicidencijom stvorila ovaj nas Svemir i sve u njemu i u fazonu ta matrica me folira za ono sto jesam i razlog mog postojanja i kada smo odvojeni od nje na neki neobjasnjiv nacin nas folira da smo jos uvek deo nje,jer si to mozda hteo da kazes Novuse?Novuse da ne idemo previse off-topic,mozes mi na PM malo vise objasniti o tome ako ti nije problem,ja sam uvek otvoren za tudja uveranja,misli i ideja,odnosno tolerantan sam covek,iako imam vec svoj neki izgradjen stav i uverenje,bas me zanima Novuse,hvala unapred? Da i celog zivota sam odudarao od sablona,mase i copora i zato sam uglavnom bio neshvacen,cudan i na neki nacin odbojan,bukvalno od malena,tako da tvoja tvrdnja Novuse da ja plivam u masi izgleda nije tacna. ;) .
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   ned kol 23, 2015 12:23 am

Pa nisi ti jedini koji je gledo Matrix. Sad si me zapalio idem po ulici tražim Keanu-a Reeves-a.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1052
Registration date : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   ned kol 23, 2015 12:55 am

ja sam uvek otvoren za tudja uveranja,misli i ideja,odnosno tolerantan sam covek,iako imam vec svoj neki izgradjen stav i uverenje,bas me zanima Novuse,hvala unapred? Da i celog zivota sam odudarao od sablona,mase i copora i zato sam uglavnom bio neshvacen,cudan i na neki nacin odbojan,bukvalno od malena,tako da tvoja tvrdnja Novuse da ja plivam u masi izgleda nije tacna. ;) .

Odličan stav, prijatelju, bravo! Treba biti otvoren i poslušat nekad nečije misli/uvjerenja...
Ja sam oduvjek isto odudarao od masa, doduše, vrlo tvrd sam bio i držao do svojih uvjerenja.

htio sam ti napisati, no, Novus je sve rekao, imaš još puno toga u vezi samsare i cjelokupne iluzije u kojoj smo mi urenjni...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   ned kol 23, 2015 4:57 pm

Hladni je napisao/la:

Pa nisi ti jedini koji je gledo Matrix. Sad si me zapalio idem po ulici tražim Keanu-a Reeves-a.
Hahaha Hladni,mogao sam i da predpostavim na sta je Nouvs aludirao,ovo sve nije stvarno,sve je ovo ILUZIJA,PROJEKCIJA,ILI HOLOGRAM matrice tipa Matriks. Moze,ali ne mora bit. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   ned kol 23, 2015 5:05 pm

Onda me donekle shvatas 2pac,jeste da je moj  stav crvst i malo radikalan,ali to sam ja,uvek sam otvoren sa nova saznjanja,ali moj stav je izgradjen i nepromenjen,mogu vremenom da ga modifikujem,ali da ga promenim ne,to je to,to sam ja,tako stoje stvari. ;) ,
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1410
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   ned kol 23, 2015 10:34 pm

Sto ako shvatis da si bio potpuno u krivu? Jel mijenjas misljenje ili ga modifukujes?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 5:03 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Sto ako shvatis da si bio potpuno u krivu? Jel mijenjas misljenje ili ga modifukujes?
Modifikujem,ne mogu da promenim i da hocu,iz prostog razloga zato sto jednostavno ne mogu protiv sebe i svoje licnosti,odnosno nije u ljudskoj prirodi,oni koji to rade su drugaciji od mene totalno a samim tim se postavlja pitanje da li su Ljudska bica u pravom smislu te reci.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 6:06 pm

Vrlo ograničeno, moram ti reći
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 7:34 pm

Vrlo ograničeno, moram ti reći
Zasto,ako pobijes sebe,pobijas i svoj smisao,postojanje i delovanje,pa se logicno postavlja pitanje zasto onda zivis,cemu sluzis,koja je tvoja svrha u ovom svetu,mozes odmah da se roknes na primer,dzabe nema danas sve vise i vise svakim danom suicida i suicidnih osoba nazalost.Ako nemas svoje uverenje,stav i princip,sta onda stvarno imas Novuse.Tebi je to ogranicno,meni nije,svako ima svoju perspektivu i to nije nista cudno,ili lose.Znas li sta je ograniceno Novuse,ograniceno je sve sto je dekadentno,bezmisleno,prolazno,povrsno i plitkoumno a da imas svoj izgradjen stav,princip i uredjenje, kakvi god oni bili nije,to dokazuje da imas izdefinisanu svoju licnost i da ne das na sebe,kada bi se vecina vodili takvom doktrinom danas,svet bi bio mnogo bolje,lepse i divnije mesto za zivljenje.Za razliku od tebe Novuse ne verujem da zivim u Matriksu i znam da je ovo stvarni svet,iako nemam dokaza,iako ne mogu da ti to objasnim i potkrepim,jednostavno znam.Mnogo smo ljudi bre otisli sa teme. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 10:21 pm

Ko kaže da je ovo iluzija i simulacija? To što sam ja rekao "matrix", nema nikakve veze i nisam htio sugerirati. Meni je matrix osobno dobar naziv za jedno manipulacijsko polje. Da si malo istraživao pametne teme na forumu vidio bi da se još spominje naziv "knez", "kralj" i slično. Taj se naziv čak i u bibliji spominje od ni manje ni više nego Jehšue (Krist), a to sam pročitaj.

Ja imam mišljenja i stavove koje mijenjam kad spoznam nešto novo i točnije. Za razliku od tebe, moje spoznaje se temelje na istraživanju dobrih izvora, pa čak i na osobnom iskustvu. Iako je moje iskustvo mizerno uspoređujući s nekim ljudima ovdje, čak mali gram mog iskustva je jači od gomile nebuloznih "indormacija", pažljivo iskonstruiranih i postavljenih kako bi direktno provodile određeni efekt nad ljudima.

Btw, većina toga što ti podrazumijevaš pod svojim mišljenjem i ličnosti nije uopće tvoja, već je nastala djelovanjem određenih elemenata u tvoj osobnoj podsvijesti, naravno povezujući se na kolektivnu podsvijest, tzv. "Astral".
Upravo preko astrala djeluje matrica i pošto je ona dio podsvijesti, direktno se prenosi i na ovo fizičko postojanje.
Već sam ti rekao lijek za to, a to je realizacija Uma, tj. namjerno preskakanje u svijesti svjetova formi među kojima je i fizičko postojanje i spomenuti astral.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6326
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 10:42 pm

Ovaj naš svijet je istovremeno i stvaran svijet i iluzija.
Stvaran je zato što ga mi percipiramo kao stvarnoga i zato što postoji, odnosno on je manifestacija Apsoluta te samim time ima svoju razinu energije na različitim nivoima, što ga čini nama mogućim za opaziti.
Iluzija je u smislu toga da nije vječan, odnosno nije trajan. Netko bi ga mogao smatrati i simulacijom, matricom, nečime što ima svoj početak i kraj. Netko bi ga mogao smatrati i pozornicom ili filmom koji se odigrava. U njemu postoji promjena, a ona se očituje kroz vrijeme i prostor. U njemu su uzrok i posljedica percipirani kao odvojeni. Van ovog svijeta postoje drugi svjetovi, koji su također iluzorni jer i u njima postoji promjena, i oni su manifestirani. Oni opet nisu vječni.
Onkraj svih svjetova postoji Apsolut koji nije iluzoran nego je samo stvaran, odnosno vječan. Do njega se dolazi kroz samoostvarenje.

Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pon kol 24, 2015 10:52 pm

Točno, zaboravio sam napomenuti tu njegovu "dualnu" prirodu postojanja. Dobro da si spomenuo :)
Bitno je da ljudi shvate da nije doslovna iluzija kao u filmu matrix gdje su ljudi prikopčani u onim kadama i kojima se pušta matrica kao "film", nego da je riječ o filozofskom shvaćanju.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   sri kol 26, 2015 5:04 pm

U redu je Novuse od teme Belci su motor Covecanstva,presli smo u istorijsku debatu da li je ovo stvaran svet u pravom smislu te reci,ili ne.Predpostavljam na sta aludirate,da je ovo neka vrsta hologramskog Svemira koja manifestuje Matrica,Apsolut,Kreator,Bog,kako god.,odnosno u fazonu mi smo samo prikaze Apsoluta,koji je vecan i jedini koji je stvaran u pravom smislu te reci.To je vase misljenje,ok,ne kazem da nije tacno,samo mislim da nije bas tako do tancina,ustvari kada bolje razmislim mislimo sustinski isto,samo je FORMA drugacija.Novuse ako je moje misljenje previse konvecionalno za tvoj ukus,ne znaci da mi je striktno nametnuto od neke matrice preko Astralne ravne,nego sam obicnom dedukcijom kreirao u svojoj glavi moje licno misljenje,ako si primetio Novuse,za dosta stvari se u nacelu slazemo,samo ti ides ka nekoj ezoterijskoj-apstraktnoj formi,ja ka klasicnoj fizicki dostupnijoj konvecionalnoj formi,u fazoni i tebi i meni je REPET ISTINA u pravom smislu te reci(izmedju ostalog meni je osim ISTINE repet jos par stvari-pojmova-aspekata),samo imamo razlicite nacine,forme i metode koje pokusavamo da dodjemo do iste a moras da priznas da je to trnovit put,pun raznih prepreka i iskusenja.Molicu sad da se vratimo na temu ako nije problem. ;) .
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   čet kol 27, 2015 11:03 am

U redu je Novuse od teme Belci su motor Covecanstva...
Pitanje je u kom smislu smo mi bijelci motor čovječanstva? Ovo što radi bijeli čovjek na Zemlji je pogubno za našu planetu i za cijelo čovječanstvo. Ako je točno to što ti govoriš bilo bi dobro da taj motor malo uspori ;)

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   čet kol 27, 2015 7:48 pm

Chakotay je napisao/la:
Pitanje je u kom smislu smo mi bijelci motor čovječanstva? Ovo što radi bijeli čovjek na Zemlji je pogubno za našu planetu i za cijelo čovječanstvo. Ako je točno to što ti govoriš bilo bi dobro da taj motor malo uspori ;)
Taj motor je u poslednjih 100 godina malo vise zaribao,sto zbog 2 sovinisticka bratoubilacka svetska rata,sto zbog nekih spoljnih stranih uticaja i faktora,sto zbog nekih neobjasnjivih elemenata a i zbog nekih nasih mana koji su jedan od oblika plemenitosti.Cvrsto verujem da ce se u skorijoj buducnoti nesto promeniti i da ce se Belci i celo Covecanstvo vratiti na pravi kolosek.Mislim da je nulta godina od kada su Belci-Evropljani poceli da generalno stagniraju i kasnije nazaduju,1913 godina,kada je upravljanjom USA od Belaca preneseno na Cioniste,latentno,zakulisno i perfidno.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   čet kol 27, 2015 11:26 pm

To se slazem da se moramo vratiti na pravi put jer ako to ne ucinimo, unistit cemo sami sebe. E sad kad je taj pad poceo, nemam pojima, ali mislim da svaka rasa za sebe moze reci da ako su slozni i ako zajedno rade na dobrobiti svih da mogu postici jako puno nisu tu bijelci nista posebno.

Dinosaur

Male
Libra Monkey
Broj postova : 474
Registration date : 16.12.2011

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pet kol 28, 2015 11:30 am

Chakotay je napisao/la:

Motor razvoja covecanstva je ljubav belog coveka prema zelenim dolarima.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam

Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Registration date : 09.10.2014

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pet kol 28, 2015 3:47 pm

Ovo opet neko zaboravio zaključat ludnicu zvanu stormfront?
Ček' da rezimiramo: prije 1913. godine bijelci su tak' divni bili, sami bogovi s Olimpa ali neka inherentno zlobna šačica ljudi (koju su dotad vijekovima progonili i branili im posjedovanje imovine i života na kraju krajeva) je odlučila iz čiste ljubomore prema dotadašnjim uspjesima bijelaca (genocida, kulturocida i kolonizacije) uzeti stvar u svoje ruke i otrovati sve pore života da neki krasni i prekrasni Mediterano Blanco ne može nać curu u Anno Domini 2015.
Mora da je kolonizacija Amerike samo neka vrsta povrata stare imovine jer nigdje ne spominješ kako je i zašto taj kontinent zapravo koloniziran i šta se tu dešavalo 300 godina, a možda se prosto ne sjećaš, nisi pratio u školi ili nemaš TV.
PS: Da sam ja kakav rasist i suprematist, u naslov bih stavila "bijela rasa mozak čovječanstva" a ne motor. Dakle bijela rasa je po tvom neka vrsta jadnih radnika na galiji koja pojma nema gdje ide.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   pet kol 28, 2015 3:57 pm

U potpunosti se slažem s tobom, ovo je tema kao stvorena za stromfront.

Btw, dobrodošla, prvi put te vidim ovdje :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva   

[Vrh] Go down

Bela-Evropska-Ljudska rasa motor Covecanstva
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Osnovna ljudska prava
» Mini key chain EDC
» Bolje vas nasao...