Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 1042
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet kol 20, 2015 8:13 pm

Archangel je napisao/la:
Joj nemoj mi samo spominjati Feminizam, povratiću jučerašnju večeru... Doznao sam da su se utaborile u srbijanske državne institucije i već su počele širiti svoju otrovnu mizandričnu ideologiju i Balkanom. To znači da se od toga ne može nigde sakriti - već jedino oduprijeti koliko se može. Ali da bi se protiv nečeg borilo, to se mora razumjeti. Nije Sun Tsu bio budala. Zato treba razumjeti - razumjeti žensku psihologiju, razumjeti evolucionu pshologiju, razumjeti hipergamiju i njenu ulogu nekad i sad, razumjeti ginocentričnost prije svega. Nisu feministice problem, problem su more ginocentričara koji su spremni i majku i oca prodati da primirišu pi*ku. A nalaze se na pozicijama u državi odakle nam svima zagorčavaju život. Protiv njih se treba boriti do zadnje kapi krvi. Inače će ti tu zadnju kap isisati na slamku.
Evo vidis da mozemo u necemu da se slozimo,samo mi je malo neobicno,ne podrzavas feministkinje a podrzavas ponasanje vecina danasnjih mladih simpaticnih devojaka a to je itekako povezano,feminizam i ponasanje danasnji mladih devojaka,iz prostog razloga zato sto je taj navodni zenski pokret feminizam upravo jedan od stubova mainstrema-podobnog socialnog nacela i ponasanja danasnje zenske populacija sirom sveta a pogotovo ovde na Balkanu,takodje je feminizam i jedan oblik-tehnike manipulacija a predpostavljam da znas da ima mnostvo tehnika manipulacija.Ne sporim,tesko inace shvatiti zensku psihologiju i trebas biti bas smeker da bi bazicno provalio zensko delovanje,pogotovo danas.Ne kazem,zene su oduvek bile komplikovanije od muskaraca,ali danas je nekako to naglaseno do ekstrema,odnosno nije bas pripordno i po PS-u.Posto kazes Archangele da dovoljno razumes zensku psihologiju,onda mi objasni molim te,kao su zenske generacije nasih majki bile mnogo drugacije u ponasanju kada su bile mladje od danasnjih mladih devojaka,razumem mladost ludost,ali ipak su preterale i nemaju neku MERU,LIMIT,GRANICU?Naravno da musko treba da obezbedi sigurnost bilo kakve vrste u porodici,ali isto tako zena treba da bude stub kuce,odnosno da vaspitavaju,cuvaju decu a i da rade,sto da ne,ovo su moderna vremena,naravucenije pozeljno je da ima neki kompromis u musko-zenskom odnosu,ali ipak vecina danasnjih mladih simpaticnih devojaka zele samo prohteve a nikako obaveze a sa druge strane trabunjaju o nekoj polnoj nezavisnosti,emancipaciji,cak i dominaciji u odnosu na muskarce a kada treba na delu da se pokazu,uglavnom ih nema nigde.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sri kol 26, 2015 6:35 pm

ovo je sve sto imam reci mediteranu
a zahvaljujem se archangelu sto dize niveau ovog foruma.
Imam puno za reci, ali zuri mi se, navratim na vecer ili sutra again ;)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sri kol 26, 2015 7:26 pm

tinityrannical je napisao/la:
ovo je sve sto imam reci mediteranu
a zahvaljujem se archangelu sto dize niveau ovog foruma.
Imam puno za reci, ali zuri mi se, navratim na vecer ili sutra again ;)
Hahaha,zato se palite na ruzne,imucne Zeldije-Polutane-spicaste-bahate-priglupe-nesarmantne-neduhovite-neukutlurne-tatine sincice sa frulom od 10 cm. u erekciji i libidom ko Kinez pred teranje i to sve samo zbog MATERIJALNIH ASPEKATA I BENEFICIJA,ODNOSNO INTERESA.Bas progresivno i napredno,ako je TO PROGRES I NAPREDAK,ONDA SE SEREM U NJEGA,sto moram tako nekulturno da izrazem,gde se sve gleda kroz materijalnu-interesnu prizmu,strasno.Da i jos nesto,prava DAMA-devojka bi u svako doba dana i noci izabrala nekog momka koji je kao ja na primer,nego nekog ruznog,jmucnog,spicastog,bahatog,sabana,tatinog sincica-Zeldija-Polutana,realno. ;) .
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet kol 27, 2015 10:04 am

Mediterano, a zašto si ti ljut na sve te cure i žene koje se ne ponašaju na način na koji ti misliš da je ispravno? Možeš umjesto te ljutnje, svoju energiju usmjeriti na traženje cure koja će imati druge kvalitete koje će tebi više odgovarati. Siguran sam da postoji nekoliko takvih cura, a dovoljna je samo jedna ;)

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet kol 27, 2015 7:52 pm

Chakotay je napisao/la:
Mediterano, a zašto si ti ljut na sve te cure i žene koje se ne ponašaju na način na koji ti misliš da je ispravno? Možeš umjesto te ljutnje, svoju energiju usmjeriti na traženje cure koja će imati druge kvalitete koje će tebi više odgovarati. Siguran sam da postoji nekoliko takvih cura, a dovoljna je samo jedna ;)
Ima,ali problem je taj sto te cure mene generalno ne pale,odnosno ne privlace me,jbg.,te dolazimo neresive kolizije i Gordijevog cvora.Ali ova tema nije o meni,vec o evidentnoj konstataciji generalno o mladoj zenskoj populaciji nekad i sad.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet kol 27, 2015 11:09 pm

Iz tvojih postova se cini da si frustriran i ljut na te djevojke pa se stjece dojam da se radi o tebi. Ako sam u krivu, a moguce da je moj dojam pogresan, onda se pitanje moze prosiriti i na muskarce. Kakvi su to muskarci koji djevoci ili zeni mogu ponuditi samo materjalne stvari i nista vise od toga. Zasto se velika vecina muskara ne potrudi oko cura i ne pruze im vise paznje, njeznosti, emocija i drugih kvalitetnijih stvari.

Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1822
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet kol 27, 2015 11:23 pm

Cure ne vole nice guy tipove muškaraca. Makar to govorile, u praksi će uvijek krenuti za nekime tko ih lošije tretira, a ispoljeva muškost.
Svi znaju za stereotip u američkim filmovima gdje football zvjezde (douchbage-i = kreteni) imaju najzgodnije cure i svi im se dive. Taj stereotip i nije bezrazložno!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pet kol 28, 2015 7:13 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Cure ne vole nice guy tipove muškaraca. Makar to govorile, u praksi će uvijek krenuti za nekime tko ih lošije tretira, a ispoljeva muškost.
Svi znaju za stereotip u američkim filmovima gdje football zvjezde (douchbage-i = kreteni) imaju najzgodnije cure i svi im se dive. Taj stereotip i nije bezrazložno!
Slazem se Novuse,ali ako je vec tako,zasto lepo to ne priznaju,nego lazu,mazu i foliraju javnost,to je odlika licemerja  a ko je licemeran taj logicno nikako ne moze biti dobra osoba.Znaci vecina danasnjih mladih simpaticnih devojaka ovde na Balkanu su licemern a samim tim i uglavnom lose osobe.Chakotay ja sam mislio na uopsteno danasnje stanje,ne kazem ima danas i muskaraca kretena,ali evidentno mnogo manje nego devojaka a ranije pre 30 godina na primer,muskarci su bili 3 puta gori od devojaka generalno ovde,dok je danas totalno drugacija prica.Jesam isfrustriran,besan,nezadovoljan,nesrecan zbog nazovi lepog zivota na primer a i zbog bola,patnji,muka i tuge koje sam proziveo,ali i dalje sam koliko toliko jos uvek na zemlji,dok bi verovatno vecina danas kada bi bili na mom mestu prsli odavno i ova tema nije rec o meni,nego o obicnoj danasnjoj,evidentnoj konstataciji.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sub kol 29, 2015 12:11 am

Ovako ja vidim manifestaciju ovog problema:

Muškarac: ako pripada nižoj klasi, kad gleda sve te lijepe, našminkane, seksi starlete u minicama  - digne mu se na njih dok mašta o raznoraznim scenarijima i položajima u kojima bi ih je*avao... a onda se sjeti da je kokuz, struju i vodu nije platio dva mjeseca, nema posla, dramči od roditelja svako malo, i malo-pomalo uviđa da on tim starletama nema šta ponuditi, a ono što nudi, niko neće. I tako počinje da mrzi: prvo sebe, zato što se osjeća inferiornim, a potom te žene, zato što se zbog njih tako osjeća.

Žena: ako pripada višoj klasi, ona onda gleda u direktore, predsjednike, moćnike svijeta i htjela bi da oni svi budu ludi za njom i da je jebu i djecu joj prave - no, oni ne gledaju u nju, oni gledaju u žene koje su zgodne i lijepe. I tako ih ona zamrzi: prvo, zamrzi sebe zato što se osjeća inferiorno, potom muškarce zato što se zbog njih osjeća tako, a naposljetku sve žene koje su ljepše od nje. Na kraju se udruži sa ostalim frustriranim ženama i počne vikati po ulicama i napadati narod boreći se, ko bajagi, protiv nekog "patrijarhata" u dijelu civilizacije gdje vlada ginocentricizam.

Istraživanja su pokazala (mogu ih naći, ako treba) da kad ženin društveni položaj raste, smanjuje se njen izbor potencijalnih partnera - istovremeno, vrijedi suprotno za muškarce. Sad, koliko je to samo po sebi dobro/loše - u to se ne upuštam, a ne upuštam se jer me ne interesuje. Mene interesuju samo činjenice, i to provjerljive činjenice i to kakvu sliku grade. Kako ih povezati u jednu koherentnu sliku, model. Za ostalo me zaboli.

Danas ljudi nose kravate i rade po kancelarijama premećući papire - i stoga misle da su bogovi, da su napredni, da nisu životinje. Istina je da su oni isti i po anatomiji i po psihologiji kao i oni što su prije par hiljada godina ganjali zečeve toljagom. Žene traže jake muškarce koji se mogu skrbiti za njih jer je tako odredila evolucija, da je žena slabija i fizički i intelektualno i stoga mora težiti snazi i inteligenciji kod svog potencijalnog partnera da kompenzira te nedostatke - dok muškarci teže tome da se izdignu iz mase, da budu jači, pametniji, dostojniji parenja. Sve to ima svoje.

Sad, drugo je pitanje kako ti instinkti dolaze u konflikt sa modernim zapadnjačkim demokratskim ukusom i zakonima. I kako zbog ginocentricizma muškarci znaju najebati kad dođe do razvoda, određivanja skrbništva nad djecom ili kućnog nasilja. To su sve zanimljivi problemi, ali da bi ih se riješilo, mora ih se razumjeti, a da bi ih se razumjelo, mora ih se proučavati, a da bi ih se proučavalo, mora se biti objektivan i hladne glave. Zbog toga, svi oni koji projiciraju svoje lične nesigurnosti, bez obzira šta imali među nogama, na činjenice oko njih, za mene nisu dio rješenja nego dio problema. Eto.

Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sub kol 29, 2015 12:40 am

Archangel je napisao/la:

Sad, drugo je pitanje kako ti instinkti dolaze u konflikt sa modernim zapadnjačkim demokratskim ukusom i zakonima. I kako zbog ginocentricizma muškarci znaju najebati kad dođe do razvoda, određivanja skrbništva nad djecom ili kućnog nasilja. To su sve zanimljivi problemi, ali da bi ih se riješilo, mora ih se razumjeti, a da bi ih se razumjelo, mora ih se proučavati, a da bi ih se proučavalo, mora se biti objektivan i hladne glave. Zbog toga, svi oni koji projiciraju svoje lične nesigurnosti, bez obzira šta imali među nogama, na činjenice oko njih, za mene nisu dio rješenja nego dio problema. Eto.

Ni sam to nebih bolje rekao.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sub kol 29, 2015 8:14 pm

Archangel je napisao/la:
Ovako ja vidim manifestaciju ovog problema:

Muškarac: ako pripada nižoj klasi, kad gleda sve te lijepe, našminkane, seksi starlete u minicama  - digne mu se na njih dok mašta o raznoraznim scenarijima i položajima u kojima bi ih je*avao... a onda se sjeti da je kokuz, struju i vodu nije platio dva mjeseca, nema posla, dramči od roditelja svako malo, i malo-pomalo uviđa da on tim starletama nema šta ponuditi, a ono što nudi, niko neće. I tako počinje da mrzi: prvo sebe, zato što se osjeća inferiornim, a potom te žene, zato što se zbog njih tako osjeća.

Žena: ako pripada višoj klasi, ona onda gleda u direktore, predsjednike, moćnike svijeta i htjela bi da oni svi budu ludi za njom i da je jebu i djecu joj prave - no, oni ne gledaju u nju, oni gledaju u žene koje su zgodne i lijepe. I tako ih ona zamrzi: prvo, zamrzi sebe zato što se osjeća inferiorno, potom muškarce zato što se zbog njih osjeća tako, a naposljetku sve žene koje su ljepše od nje. Na kraju se udruži sa ostalim frustriranim ženama i počne vikati po ulicama i napadati narod boreći se, ko bajagi, protiv nekog "patrijarhata" u dijelu civilizacije gdje vlada ginocentricizam.

Istraživanja su pokazala (mogu ih naći, ako treba) da kad ženin društveni položaj raste, smanjuje se njen izbor potencijalnih partnera - istovremeno, vrijedi suprotno za muškarce. Sad, koliko je to samo po sebi dobro/loše - u to se ne upuštam, a ne upuštam se jer me ne interesuje. Mene interesuju samo činjenice, i to provjerljive činjenice i to kakvu sliku grade. Kako ih povezati u jednu koherentnu sliku, model. Za ostalo me zaboli.

Danas ljudi nose kravate i rade po kancelarijama premećući papire - i stoga misle da su bogovi, da su napredni, da nisu životinje. Istina je da su oni isti i po anatomiji i po psihologiji kao i oni što su prije par hiljada godina ganjali zečeve toljagom. Žene traže jake muškarce koji se mogu skrbiti za njih jer je tako odredila evolucija, da je žena slabija i fizički i intelektualno i stoga mora težiti snazi i inteligenciji kod svog potencijalnog partnera da kompenzira te nedostatke - dok muškarci teže tome da se izdignu iz mase, da budu jači, pametniji, dostojniji parenja. Sve to ima svoje.

Kokuz,hahaha,ili sto bi mi Makedonci rekli PARTAL,ili Srbi ovde KLOSAR.Ok Guru i koje je tvoje resenje problema ako nije tajna?Ne kazem da nije tako,ali ti si to nekako napisao po nekom ustaljenom-birokratskom nacinu,ali u sustini je tako.Naveo si 2 primera i situacije i realno i objektivno,koji je danas pol generalno korektniji,muskarci,ili zene?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sub kol 29, 2015 8:37 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

Ok Guru...

Guru ti ga gurne... :P

Citat :
... i koje je tvoje resenje problema ako nije tajna?

Nije tajna, samo moraš biti precizan - na koji tačno problem misliš?

Citat :
Naveo si 2 primera i situacije i realno i objektivno,koji je danas pol generalno korektniji,muskarci,ili zene?

Nemam dovoljno podataka za takav zaključak. Previše je varijabli.

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sub kol 29, 2015 8:45 pm

Archangel je napisao/la:

Ok Guru...

Guru ti ga gurne... :P

Citat :
... i koje je tvoje resenje problema ako nije tajna?

Nije tajna, samo moraš biti precizan - na koji tačno problem misliš?

Citat :
Naveo si 2 primera i situacije i realno i objektivno,koji je danas pol generalno korektniji,muskarci,ili zene?

Nemam dovoljno podataka za takav zaključak. Previše je varijabli.
Opa bamonooos,nisam znao da imas devijantnih seksualnih sklonosti,pa na ovom musko-zenskom odnosu danas i istripovanim kriterijumima i ocekivanjima koje si aludirao iz prizme momka nize klase i zene vise klase ?Mojne da se sada vadis Archangele,imas ti vise nego dovoljno podataka da bi zakljucio ovaj jednostavan i evidentan danasnji socioloski aspekt,realno.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 12:55 pm

Opa bamonooos,nisam znao da imas devijantnih seksualnih sklonosti,

Pa šta mogu kad si tako seksi? I šta ti je dovraga "bamonooos"?

Citat :
...pa na ovom musko-zenskom odnosu danas i istripovanim kriterijumima i ocekivanjima koje si aludirao iz prizme momka nize klase i zene vise klase ?

Tu ne postoji rješenje. Jedino što tu možeš napraviti je naučiti ljude kako da sakriju svoje biološko-psihološke preference malo bolje, ali one će i dalje tu i tamo da izbijaju na površinu. I još će morati da se nose sa stresom zbog tog sakrivanja, zbog nemogućnosti da "budu svoji".

Citat :
Mojne da ga sada vadis Archangele,

Dobro, dobro, nemoj samo da pizdiš. Da ga onda gurnem dublje?

Citat :
...imas ti vise nego dovoljno podataka da bi zakljucio ovaj jednostavan i evidentan danasnji socioloski aspekt,realno.

Jbg, nisam ja ko ti, vidiš dva crna kera i zaključiš da su kerovi  životinje crne boje. Ako imaš kakvo istraživanje, ja ću ga pogledati i onda ti mogu dati moj zaključak, ali ovako, bez da poznajem 7 milijardi ljudi, to bi bilo neodgovorno. Pitao si sa korektnost, da si pitao za nešto drugo, možda bi dobio i drugi odgovor. Pitao si za korektnost generalno, a to uključuje i muško-mušku i žensko-žensku interakciju a oni čine približno 50% podataka.

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 7:37 pm

Archangel je napisao/la:

Opa bamonooos,nisam znao da imas devijantnih seksualnih sklonosti,

Pa šta mogu kad si tako seksi? I šta ti je dovraga "bamonooos"?

Citat :
...pa na ovom musko-zenskom odnosu danas i istripovanim kriterijumima i ocekivanjima koje si aludirao iz prizme momka nize klase i zene vise klase ?

Tu ne postoji rješenje. Jedino što tu možeš napraviti je naučiti ljude kako da sakriju svoje biološko-psihološke preference malo bolje, ali one će i dalje tu i tamo da izbijaju na površinu. I još će morati da se nose sa stresom zbog tog sakrivanja, zbog nemogućnosti da "budu svoji".

Citat :
Mojne da ga sada vadis Archangele,

Dobro, dobro, nemoj samo da pizdiš. Da ga onda gurnem dublje?

Citat :
...imas ti vise nego dovoljno podataka da bi zakljucio ovaj jednostavan i evidentan danasnji socioloski aspekt,realno.

Jbg, nisam ja ko ti, vidiš dva crna kera i zaključiš da su kerovi  životinje crne boje. Ako imaš kakvo istraživanje, ja ću ga pogledati i onda ti mogu dati moj zaključak, ali ovako, bez da poznajem 7 milijardi ljudi, to bi bilo neodgovorno. Pitao si sa korektnost, da si pitao za nešto drugo, možda bi dobio i drugi odgovor. Pitao si za korektnost generalno, a to uključuje i muško-mušku i žensko-žensku interakciju a oni čine približno 50% podataka.
A si ti neki vickast leteci HOLANDJANIN Archangele,nazalot ja nisam HOMO ko ti jbg,NO HOMO. ;) .BEE COOL,BEE STREIGHT,ee Archangele, puno dima a nigde vatre,ne mozes da das odgovor na prosto pitanje,nisam te pitao kako stici do Aldebarana i kolonizovati ga u sto kracem vremenskom periodu,vec sam te pitao koji je pol danas korektniji,muski ili zenski,u stvari ti dobro znas odgovor na moje pitanje,nemajuci potrebe da se abnormalno cimas upoznavajuci sve ljude na ovoj planeti,mozes prostom logikom,situacijama,smernicama i postojecim aktuelnim trendovima i delovanija sklopiti kockice u glavi i shvatiti pravo stanje stvari.Samo neces da priznas,posto su cupilizac,postujem,svako ima pravo na svoj stav,misljenje,opredeljenje i nacin da dodje do svog cilja. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 7:38 pm

Da i bamonooos je na spanskom idemooooo,inace to je bila uzrecica Santija,lika iz jedne cuvene spanske komedije-serije po imenu Seranovi. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 8:06 pm

A si ti neki vickast leteci HOLANDJANIN Archangele,

To apsolutno nije istina. Ja sam iz Danske.

Citat :
nazalot ja nisam HOMO

Ček, a zašto "nažalost"? Hoćeš reći da bi volio biti? Nemoj da se sramiš, ne osuđujem, danas ti je to jako popularno. :)

Citat :
u stvari ti dobro znas odgovor na moje pitanje,nemajuci potrebe da se abnormalno cimas upoznavajuci sve ljude na ovoj planeti,mozes prostom logikom,situacijama,smernicama i postojecim aktuelnim trendovima i delovanija sklopiti kockice u glavi i shvatiti pravo stanje stvari.

Ok, onda mi objasni na koji si ti način došao do svog zaključka? I koji je to zaključak? Dakle, da vidim tu "prostu logiku", da vidim te "situacije" i iz koliko tih situacija vadiš zaključak, da vidim te "smjernice", koje su, odakle ti, i koji su to postojeći aktuelni trendovi. Izvoli!

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 8:13 pm

Archangel je napisao/la:
A si ti neki vickast leteci HOLANDJANIN Archangele,

To apsolutno nije istina. Ja sam iz Danske.

Citat :
nazalot ja nisam HOMO

Ček, a zašto "nažalost"? Hoćeš reći da bi volio biti? Nemoj da se sramiš, ne osuđujem, danas ti je to jako popularno. :)

Citat :
u stvari ti dobro znas odgovor na moje pitanje,nemajuci potrebe da se abnormalno cimas upoznavajuci sve ljude na ovoj planeti,mozes prostom logikom,situacijama,smernicama i postojecim aktuelnim trendovima i delovanija sklopiti kockice u glavi i shvatiti pravo stanje stvari.

Ok, onda mi objasni na koji si ti način došao do svog zaključka? I koji je to zaključak? Dakle, da vidim tu "prostu logiku", da vidim te "situacije" i iz koliko tih situacija vadiš zaključak, da vidim te "smjernice", koje su, odakle ti, i koji su to postojeći aktuelni trendovi. Izvoli!
To zbog tebe nazalost,posto vidim da imas devijantnih seksualnih sklonosti a ja sam HUMAN,pa zelim svakom da udovoljim.Prosto vidis sta ljudi masovono rade oko tebe-odnosno u tvojoj okolini-zivotnoj sredini kada izadjes na ulicu,sta mediji potenciraju kao podoban danasnji model ponasanja,pa sistemske i globalne institucije,udruzenja i organizacije,koje plasiraju ustaljen danasnji nacin zivota-mainstream i kada sve saberes i oduzmes,prostom dedukcijom,logikom i zdravim-razumom dodjes do rezultata-zakljucka,ne treba biti genije,UBER,ili nadprosecno inteligentan da bi zakljucio u vezi ovog socioloskog aspekta,dovoljno je biti sofisticiran,luckast i prosecno inteligentan,odnosno misliti svojom glavom.Odgovor na ovo moje pitanje je,bez imalo pristrasnosti,realno i objetkivno,muskarci su korektniji danas od devojaka,ne mnogo,ali dovoljno da se vidi ko je korektniji danas a pre 30 godina je bilo totalno suprotno. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 8:50 pm

To zbog tebe nazalost,posto vidim da imas devijantnih seksualnih sklonosti a ja sam HUMAN,pa zelim svakom da udovoljim.

Zašto vidiš trn u oku brata svoga, a ne vidiš brvno u svom? Ja za razliku od tebe barem nisam nikad vadio štencima oči.

Citat :
Odgovor na ovo moje pitanje je,bez imalo pristrasnosti,realno i objetkivno,muskarci su korektniji danas od devojaka,ne mnogo,ali dovoljno da se vidi ko je korektniji danas a pre 30 godina je bilo totalno suprotno. ;) .

A šta ti podrazumijevaš pod korektnost? Budi detaljan.

Znaš, ja imam alternativno objašnjenje tvoje obzervacije. Stvar je u tome da tebe više boli nekorektnost kod djevojaka jer više držiš do njihovog mišljenja o tebi nego šta muški misle. Više boli kad te povrijedi neko koga voliš nego neko koga jedva poznaješ, i tako ti taj bol ostane usađen dublje, kao crv koji malo-pomalo jede tvoju dušu - dok na kraju ne izjede svaku lijepu misao i ostavi jedino mržnju.

U globalu gledano, žene se drže zajedno, i sa te perspektive, više se paze nego muškarci (većina) koji će prodati i oca i brata zbog pičke. To sam vidio mnogo puta i nije nimalo lijep prizor. Dok kod žena, ako jedna kaže da ju je taj i taj silovao, napastvovao ili tukao, one zatvore redove i daju joj podršku. Bez obzira bila optužba istinita ili ne. A kako će muškarci reagovati prema tom optuženom? Naravno, oni će ući u svoj "viteški mod" da zaštite besmomoćnu djevu u nevolji a ovoga će pretući ako mogu. Dok se ne ispostavi da je sve bila laž, osveta prezrene žene, "hell hath no fury..."

Pa mi ti reci ko je tu korektan?

Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1725
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 9:42 pm

Arch je napisao/la:
U globalu gledano, žene se drže zajedno, i sa te perspektive, više se paze nego muškarci (većina) koji će prodati i oca i brata zbog pičke. To sam vidio mnogo puta i nije nimalo lijep prizor.  

Živa istina Arch.

I ne samo to.

Ima puno slučajeva da su muškarci bili muškarci dok se nisu oženili. A onda su postali ono što njihove žene imaju između nogu. ( u deminutivu) :D

Žene im kroje hoće li pušiti,gdje će izlaziti, kad će biti sa svojim prijateljima,šta će obući,kako će se ponašati itd.

Jadno ,da muškarci mogu tako nisko pasti.Dobro si napisao, nimalo lijep prizor.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1822
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 10:17 pm

To je jedna od njihovih fantazija. Da ukrote alphu i pretvore ga u podobnog betu mužjaka. Ako ta pretvorba otiđe predaleko, slijedi varanje s alphom sastrane
[Vrh] Go down
Deti
Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1725
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 10:41 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
To je jedna od njihovih fantazija. Da ukrote alphu i pretvore ga u podobnog betu mužjaka. Ako ta pretvorba otiđe predaleko, slijedi varanje s alphom sastrane

Upravo tako.To je njihova neostvariva fantazija.
Alfa mužjaka se ne može pretvoriti u beta mužjaka.Kad takav lik shvati što žena hoće jednostavno je odkanta (odj...) i traži drugu.
Šta bi reka Vuco ima žena nema broja. lol!
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   ned kol 30, 2015 10:55 pm

Deti je napisao/la:
Jadno ,da muškarci mogu tako nisko pasti.Dobro si napisao, nimalo lijep prizor.

I ne samo ružan nego i tužan. To isto treba reći. Jer, kad nema neke žene u igri - mi se odlično slažemo, sarađujemo, gradimo mostove, piramide, spejs šatlove, ni nebo nije granica. Ali ubaci žensko među nas - i gledaj nastanak anarhije. Ko kost među pse. I je li uopšte čudno što žene to sve više i više zloupotrebljavaju? Znaju šta šljaka i koriste to maksimalno.

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 1:12 pm

Što ste se raspisali, ovo bi mogao biti klub jadnih muškaraca koje žene žele preobratiti u bete :)

Ja nemam tako loših iskustava kao vi, doduše ja sam beta po svojim karakteristikama od kada znam za sebe i uopće me ne zanimaju cure/žene koje vi spominjete. Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena. Ove koje traže alfa partnere koji imaju novaca i moć mislim da su u manjini, barem se meni tako čini.

Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6326
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 4:27 pm

I meni se tako čini, ali šta znaš? Teško je to ovako unaprijed reći... pogotovo ne mogu biti objektivan kao isto tako beta muškarac. Za mene se nikad nisu kačile ove koje hoće moć i novac.

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   

[Vrh] Go down

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Život "kao nekad"...
» Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)
» Život bez novca
» Utopija..priroda..život..
» ja sem Varaždinec :)