Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1823
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 6:28 pm

Chakotay je napisao/la:
Što ste se raspisali, ovo bi mogao biti klub jadnih muškaraca koje žene žele preobratiti u bete :)

Kad si jadan, već si beta :)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 1042
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 6:32 pm

Archangel je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

To zbog tebe nazalost,posto vidim da imas devijantnih seksualnih sklonosti a ja sam HUMAN,pa zelim svakom da udovoljim.

Zašto vidiš trn u oku brata svoga, a ne vidiš brvno u svom? Ja za razliku od tebe barem nisam nikad vadio štencima oči.

Citat :
Odgovor na ovo moje pitanje je,bez imalo pristrasnosti,realno i objetkivno,muskarci su korektniji danas od devojaka,ne mnogo,ali dovoljno da se vidi ko je korektniji danas a pre 30 godina je bilo totalno suprotno. ;) .

A šta ti podrazumijevaš pod korektnost? Budi detaljan.

Znaš, ja imam alternativno objašnjenje tvoje obzervacije. Stvar je u tome da tebe više boli nekorektnost kod djevojaka jer više držiš do njihovog mišljenja o tebi nego šta muški misle. Više boli kad te povrijedi neko koga voliš nego neko koga jedva poznaješ, i tako ti taj bol ostane usađen dublje, kao crv koji malo-pomalo jede tvoju dušu - dok na kraju ne izjede svaku lijepu misao i ostavi jedino mržnju.

U globalu gledano, žene se drže zajedno, i sa te perspektive, više se paze nego muškarci (većina) koji će prodati i oca i brata zbog pičke. To sam vidio mnogo puta i nije nimalo lijep prizor. Dok kod žena, ako jedna kaže da ju je taj i taj silovao, napastvovao ili tukao, one zatvore redove i daju joj podršku. Bez obzira bila optužba istinita ili ne. A kako će muškarci reagovati prema tom optuženom? Naravno, oni će ući u svoj "viteški mod" da zaštite besmomoćnu djevu u nevolji a ovoga će pretući ako mogu. Dok se ne ispostavi da je sve bila laž, osveta prezrene žene, "hell hath no fury..."

Pa mi ti reci ko je tu korektan?
Archangele ee ovo je sada vec kleveta,ja mucim zivotinje tako sto im vadim oci,ovo je zrelo za tuzbu u Strazburu. ;). Sto se tice takve perspektive zene su tu korektnije,ali u perfidnom,pokvarenom smislu i nacinu.Muskarac bi sve prodao zbog cupi,ali isto tako i sa druge strane zene bi prodale svoje rodjene majke za Dubai,ili Gucci torbicu recimo,sto je porazavajuce, tako da sve ima svoje danas,cast izuzecima i sa jedne i sa druge strane naravno.Hocu reci Archangele da generalno i za nijansu su muskarci danas korektniji od devojaka a najverodostojniji argument je takozvani cuveni muski kodeks,koje zene nemaju,za njih nema nekog decidiranog pravila,casti i modela ponasanja u odredjenim trenutcima,koje imaju muskarci recimo.Archangele vidi se iz aviona na cijoj si strani i zbog cega a to sto posto nije zbog HUMANIZMA,FILANTOPIJE ILI ALTRUIZMA,vec zbog tvog neko licnog-sebicnog benefita,sto je logicno i ljudski na neki nacin,ali mojne mi meni prebacivati i aludirati kako sam pristrasan,ostrascen,neobjektivan,nerealan,netolerantan i itd.Pre ce biti da ti imas takve osobine,nego ja,kao sto meni aludiras.Mozda su ti PROSVETLJEN u masonerijskom smislu i spiritualno iznad mene,ali ima jedna fora,ja za razliku od tebe cvrsto stojim na zemlji i veoma sam svestan svoje trenutne situacije na ovom danasnjem svetu,za razliku od tebe koji ocigledno lebdis na nebesima.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 6:33 pm

Chakotay je napisao/la:
Što ste se raspisali, ovo bi mogao biti klub jadnih muškaraca koje žene žele preobratiti u bete :)

Ja nemam tako loših iskustava kao vi, doduše ja sam beta po svojim karakteristikama od kada znam za sebe i uopće me ne zanimaju cure/žene koje vi spominjete. Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena. Ove koje traže alfa partnere koji imaju novaca i moć mislim da su u manjini, barem se meni tako čini.
Cini ti se Chakotay,veruj mi. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 6:38 pm

Archangel je napisao/la:
Deti je napisao/la:
Jadno ,da muškarci mogu tako nisko pasti.Dobro si napisao, nimalo lijep prizor.

I ne samo ružan nego i tužan. To isto treba reći. Jer, kad nema neke žene u igri - mi se odlično slažemo, sarađujemo, gradimo mostove, piramide, spejs šatlove, ni nebo nije granica. Ali ubaci žensko među nas - i gledaj nastanak anarhije. Ko kost među pse. I je li uopšte čudno što žene to sve više i više zloupotrebljavaju? Znaju šta šljaka i koriste to maksimalno.
I posle su ti zene Archangele korektnije,sposobnije,kreativnije,organizovanije,dovitljive,vicnije,proniciljivije i itd.Sam si sada svojim ovim postom pobio tvoju tvrdnju koju si meni odgovorio i maliciozno aludirao,doduse vise puta.Ima jedan naziv bas adekvatan za ovakav aspekt a zove se KONTRADIKTORNOST,a ti si Archangele vise puta ranije ovde dokazao da si sklon ovom aspektu,tako da SILEONCIO GOSPODINE GURU,POR FAVOR. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 7:13 pm

Chakotay je napisao/la:
Ja nemam tako loših iskustava kao vi, doduše ja sam beta po svojim karakteristikama od kada znam za sebe i uopće me ne zanimaju cure/žene koje vi spominjete. Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena.

Govoriš u množini, dakle bilo ih je više takvih. Pa kad si našao prvu, zašto si prekinuo s njom?

Archangele ee ovo je sada vec kleveta,ja mucim zivotinje tako sto im vadim oci,ovo je zrelo za tuzbu u Strazburu. ;).

Hoćeš reći da nikad nisi štencima vadio oči?! Šteta! Bolje bi bilo da jesi.

Citat :
Hocu reci Archangele da generalno i za nijansu su muskarci danas korektniji od devojaka a najverodostojniji argument je takozvani cuveni muski kodeks,koje zene nemaju,za njih nema nekog decidiranog pravila,casti i modela ponasanja u odredjenim trenutcima,koje imaju muskarci recimo.

Imaju i žene svoj kodeks, i već sam naveo primjer. Kad jedna počne da cmizdri kako njen muškarac ne valja sve one oko nje stanu da je tješe i povlađuju joj.

Citat :
Archangele vidi se iz aviona na cijoj si strani i zbog cega a to sto posto nije zbog HUMANIZMA,FILANTOPIJE ILI ALTRUIZMA,vec zbog tvog neko licnog-sebicnog benefita,sto je logicno i ljudski na neki nacin,ali mojne mi meni prebacivati i aludirati kako sam pristrasan,ostrascen,neobjektivan,nerealan,netolerantan i itd.

A zašto to tebi smeta što ja tako mislim i govorim? Šta ti gubiš sa tim? Zar toliko cijeniš moje mišljenje o tebi?

Citat :
...ali ima jedna fora,ja za razliku od tebe cvrsto stojim na zemlji i veoma sam svestan svoje trenutne situacije na ovom danasnjem svetu,za razliku od tebe koji ocigledno lebdis na nebesima.

Da, vidim...

Citat :
I posle su ti zene Archangele korektnije,sposobnije,kreativnije,organizovanije,dovitljive,vicnije,proniciljivije i itd.Sam si sada svojim ovim postom pobio tvoju tvrdnju koju si meni odgovorio i maliciozno aludirao,doduse vise puta.Ima jedan naziv bas adekvatan za ovakav aspekt a zove se KONTRADIKTORNOST...

Ima jedan naziv baš adekvatan za ovakav aspekt a zove se SJEDENJE NA UŠIMA. Ili u ovom slučaju -očima. Džaba tebi pisati, ja derem kozu a ti jarca. Dobro sam te procijenio odmah na početku - ti si trol. Pročitaš pet rečenica, a ostatak izmisliš iz glave. I onda na to odgovaraš. Znam i ja tako, hoćeš da vidiš?

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 8:01 pm

Archangel je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:
Ja nemam tako loših iskustava kao vi, doduše ja sam beta po svojim karakteristikama od kada znam za sebe i uopće me ne zanimaju cure/žene koje vi spominjete. Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena.

Govoriš u množini, dakle bilo ih je više takvih. Pa kad si našao prvu, zašto si prekinuo s njom?

Archangele ee ovo je sada vec kleveta,ja mucim zivotinje tako sto im vadim oci,ovo je zrelo za tuzbu u Strazburu. ;).

Hoćeš reći da nikad nisi štencima vadio oči?! Šteta! Bolje bi bilo da jesi.

Citat :
Hocu reci Archangele da generalno i za nijansu su muskarci danas korektniji od devojaka a najverodostojniji argument je takozvani cuveni muski kodeks,koje zene nemaju,za njih nema nekog decidiranog pravila,casti i modela ponasanja u odredjenim trenutcima,koje imaju muskarci recimo.

Imaju i žene svoj kodeks, i već sam naveo primjer. Kad jedna počne da cmizdri kako njen muškarac ne valja sve one oko nje stanu da je tješe i povlađuju joj.

Citat :
Archangele vidi se iz aviona na cijoj si strani i zbog cega a to sto posto nije zbog HUMANIZMA,FILANTOPIJE ILI ALTRUIZMA,vec zbog tvog neko licnog-sebicnog benefita,sto je logicno i ljudski na neki nacin,ali mojne mi meni prebacivati i aludirati kako sam pristrasan,ostrascen,neobjektivan,nerealan,netolerantan i itd.

A zašto to tebi smeta što ja tako mislim i govorim? Šta ti gubiš sa tim? Zar toliko cijeniš moje mišljenje o tebi?

Citat :
...ali ima jedna fora,ja za razliku od tebe cvrsto stojim na zemlji i veoma sam svestan svoje trenutne situacije na ovom danasnjem svetu,za razliku od tebe koji ocigledno lebdis na nebesima.

Da, vidim...

Citat :
I posle su ti zene Archangele korektnije,sposobnije,kreativnije,organizovanije,dovitljive,vicnije,proniciljivije i itd.Sam si sada svojim ovim postom pobio tvoju tvrdnju koju si meni odgovorio i maliciozno aludirao,doduse vise puta.Ima jedan naziv bas adekvatan za ovakav aspekt a zove se KONTRADIKTORNOST...

Ima jedan naziv baš adekvatan za ovakav aspekt a zove se SJEDENJE NA UŠIMA. Ili u ovom slučaju -očima. Džaba tebi pisati, ja derem kozu a ti jarca. Dobro sam te procijenio odmah na početku - ti si trol. Pročitaš pet rečenica, a ostatak izmisliš iz glave. I onda na to odgovaraš. Znam i ja tako, hoćeš da vidiš?
Ne,pogresno si me procenio,ja pazljivo procitam svaki tvoj post,iz postovanja na primer,ali ti to sa nipodastavanjem sagledas i okrenes u tvoju korist,nisam ja TROL za razliku od nekih,ja sam samo obican smrtnik-Ljudsko bice,nisam UBER kao ti,ali cenim ono sto mislim da treba da se ceni i sto jeste na neki nacin tako.Nisi primetio da se u dosta stvari slazem sa tobom i naznacim ti u pravu,ali ocigledno te iritira kada neko,nebitno ko,kaze svoje vidjenje stvari i argumentuje ti na nacin koji se tebi ne svidja i koji je razlicit sa tvojim vidjenjem stvari,pa verovatno ti to udara na tvoju UBER sujetu i ne da ti mira da priznas da ti uvek nisi i za sve u pravu i svojim pametovanjem i dokazvinjem superiornosti nad drugima na koje mislis da su inferiorni u svakom pogledu nameces svoju perspektivu kao apsolut,odnosno jedinu merljivu,tacnu-verodostojnu.Da i na kraju,moglo se primetiti po mojim postovima,iako imam svoj neki izgradjen stav,uverenje i misljenje,sam uvek otvoren za nova saznjanja,misljenja i stavova,nebitno da li su ona slicna,ili razlicita od mojih. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:02 pm

Arktički Pingvin je napisao/la:
Ne,pogresno si me procenio,ja pazljivo procitam svaki tvoj post...

Ako je tako, a nisi trol, e onda je to već ozbiljan problem. Ali ne brini brigu, danas postoje mnogobrojne metode borbe protiv ADHD-a. Nemoj se stidjeti da zatražiš pomoć, mnogi od toga pate. Nije sramota. Samo, prvi korak je uvijek priznati da imaš problem.

Citat :
...iz postovanja na primer,...

Zašto? Čime sam ja zaslužio tvoje poštovanje?

Citat :
...ali ti to sa nipodastavanjem sagledas...

Bi li više volio da ti lažem? Da se pretvaram? Da ti laskam?

Citat :
...ali ocigledno te iritira kada neko,nebitno ko,kaze svoje vidjenje stvari i argumentuje ti na nacin koji se tebi ne svidja i koji je razlicit sa tvojim vidjenjem stvari,pa verovatno ti to udara na tvoju UBER sujetu i ne da ti mira da priznas da ti uvek nisi i za sve u pravu i svojim pametovanjem i dokazvinjem superiornosti nad drugima na koje mislis da su inferiorni u svakom pogledu nameces svoju perspektivu kao apsolut,odnosno jedinu merljivu,tacnu-verodostojnu.

Jesi baš aktivno studirao psihološku projekciju ili je to urođeni talent? Ja da nisam u pravu!? Svetogrđe! Huliš na ličnost moje slavne osobe! Kako se usuđuješ!?. durimse

Nije meni problem priznati da nisam u pravu, samo, kojim dokazima bih mogao poduprijeti tu tvrdnju? Ili bi da lažem da se ti ne bi osjećao manje vrijednim? Jako mi je žao ako sam nesvjesno pridonio tome da se tako osjećaš, nije mi to bila namjera. Ti si OČIGLEDNO jedan jako bistar momak, talentovan mislilac, veliki majstor logičkog razmišljanja. I uopšte nisi trol, što je najvažnije. A za svoje tvrdnje referenciraš samo ugledne naučne radove, poput onog što kaže da su Evropljani prešli u Ameriku preko zaleđenog Atlantskog okeana hraneći se usput pingvinima. To je pravi primjer racionalnog argumenta. A kako si samo brzo naučio selektivno quote-anje! Ja mogu samo da zavidim takvom jednom nivou obrazovanja i opšte pismenosti. Nisam dostojan da budem u tvom prisustvu.

Ja sam prah, ništavilo, bijednik crni, ponizno te molim, o veliki, o moćni Mediterano Pingvino, udijeli svoju mudrost rabu svojemu ništavnom u milosti svojoj, sada i uvijek i vo vjeke vjekov. Amin.

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:05 pm

Da,jos sam zaboravio da ti kazem Archangele za tu takozvanu zensku solidarnost,ili nazovi njihov kodeks na koji si aludirao.To je ustvari jedan od oblika-vidova tenhike-metoda manipulacije od strane svetskih danasnji mocnika-elita kako bi se prvenstveno totalno degradirao i demoralisao prosecan Beli-evropski muskarac danasnjice.Ustvari to nije nikakav kodeks,vec manipulativno oruzje upereno protiv prosecnog muskarca u Evropi,iliti poznatiji kao FEMINIZAM.Naizgled nalici na kodeks,ali sustina ja se sasvim drugacija.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1725
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:06 pm

Chakotay je napisao/la:

Ja nemam tako loših iskustava kao vi, Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena. Ove koje traže alfa partnere koji imaju novaca i moć mislim da su u manjini, barem se meni tako čini.

Chak nitko nije rekao da ima loša iskustva sa ženama.

Stvar je samo u poznavanju žena.

Dobro si napisao.Žene traže sigurnost i sreću.

A što je potrebno da bi žena kod muškarca pronašla sigurnost ? LJubav?   Ooo da.  :) I zašto traže sigurnost? Dobro se zna šta znaći sigurnost.

Nijedna žena ne traži alpha partnere, jer dobro znaju da u takvoj vezi nemaju kontrolu nad partnerom.

Tko zna možda postoje i gama muškarci  lol!
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:09 pm

Da,jos sam zaboravio da ti kazem Archangele za tu takozvanu zensku solidarnost,ili nazovi njihov kodeks na koji si aludirao.To je ustvari jedan od oblika-vidova tenhike-metoda manipulacije od strane svetskih danasnji mocnika-elita kako bi se prvenstveno totalno degradirao i demoralisao prosecan Beli-evropski muskarac danasnjice.

Zašto onda zahvaća i crnce?

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:10 pm

Deti je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:

Ja nemam tako loših iskustava kao vi, Meni su draže cure kojima nije važna moć, novac, ugled, dobar izgled već ono što ja mislim da je doista važno, a što se nalazi ispod površine: emocije, sigurnost, ljubav, ravnopravnost, sreća i sl. Iz mog iskustva ima dosta takvih cura/žena. Ove koje traže alfa partnere koji imaju novaca i moć mislim da su u manjini, barem se meni tako čini.

Chak nitko nije rekao da ima loša iskustva sa ženama.

Stvar je samo u poznavanju žena.

Dobro si napisao.Žene traže sigurnost i sreću.

A što je potrebno da bi žena kod muškarca pronašla sigurnost ? LJubav?   Ooo da.  :) I zašto traže sigurnost? Dobro se zna šta znaći sigurnost.

Nijedna žena ne traži alpha partnere, jer dobro znaju da u takvoj vezi nemaju kontrolu nad partnerom.

Tko zna možda postoje i gama muškarci  lol!
Ljubav ili emocije traze,ali juce,sigurnost iliti uticaj,moc i kontrola,e to traze a danas su ti ASPEKTI uzajamno povezani sa danas verovatno najbitnijim postmodernistickim ASPEKTOM po imenu NEPREVAZIDJENI I PREKO POTREBNI INTERES.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:14 pm

Archangel je napisao/la:
Da,jos sam zaboravio da ti kazem Archangele za tu takozvanu zensku solidarnost,ili nazovi njihov kodeks na koji si aludirao.To je ustvari jedan od oblika-vidova tenhike-metoda manipulacije od strane svetskih danasnji mocnika-elita kako bi se prvenstveno totalno degradirao i demoralisao prosecan Beli-evropski muskarac danasnjice.

Zašto onda zahvaća i crnce?
Jednostavno zato sto su Crnci odmah posle nas Belaca na tapetu u eliminsanju,asimilaciji i kontroli buduceg projekta zvan NWO,ali iz 2 razlicite prizme,Belci kao jedna skupina ljubi,osoba,iliti ugrozavajuci elemenat buducem NWO a Crnci iz ciste supermacija-RASIZMA,nipodastavanja i negiranja njihovg celokupnog integriteta i postojanja kao elemenat,koji je deo planete Zemlje i Ljudske rase na primer. Sada smo otisli off-topic.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:24 pm

Archangel je napisao/la:
Arktički Pingvin je napisao/la:
Ne,pogresno si me procenio,ja pazljivo procitam svaki tvoj post...

Ako je tako, a nisi trol, e onda je to već ozbiljan problem. Ali ne brini brigu, danas postoje mnogobrojne metode borbe protiv ADHD-a. Nemoj se stidjeti da zatražiš pomoć, mnogi od toga pate. Nije sramota. Samo, prvi korak je uvijek priznati da imaš problem.

Citat :
...iz postovanja na primer,...

Zašto? Čime sam ja zaslužio tvoje poštovanje?

Citat :
...ali ti to sa nipodastavanjem sagledas...

Bi li više volio da ti lažem? Da se pretvaram? Da ti laskam?

Citat :
...ali ocigledno te iritira kada neko,nebitno ko,kaze svoje vidjenje stvari i argumentuje ti na nacin koji se tebi ne svidja i koji je razlicit sa tvojim vidjenjem stvari,pa verovatno ti to udara na tvoju UBER sujetu i ne da ti mira da priznas da ti uvek nisi i za sve u pravu i svojim pametovanjem i dokazvinjem superiornosti nad drugima na koje mislis da su inferiorni u svakom pogledu nameces svoju perspektivu kao apsolut,odnosno jedinu merljivu,tacnu-verodostojnu.

Jesi baš aktivno studirao psihološku projekciju ili je to urođeni talent? Ja da nisam u pravu!? Svetogrđe! Huliš na ličnost moje slavne osobe! Kako se usuđuješ!?. durimse

Nije meni problem priznati da nisam u pravu, samo, kojim dokazima bih mogao poduprijeti tu tvrdnju? Ili bi da lažem da se ti ne bi osjećao manje vrijednim? Jako mi je žao ako sam nesvjesno pridonio tome da se tako osjećaš, nije mi to bila namjera. Ti si OČIGLEDNO jedan jako bistar momak, talentovan mislilac, veliki majstor logičkog razmišljanja. I uopšte nisi trol, što je najvažnije. A za svoje tvrdnje referenciraš samo ugledne naučne radove, poput onog što kaže da su Evropljani prešli u Ameriku preko zaleđenog Atlantskog okeana hraneći se usput pingvinima. To je pravi primjer racionalnog argumenta. A kako si samo brzo naučio selektivno quote-anje! Ja mogu samo da zavidim takvom jednom nivou obrazovanja i opšte pismenosti. Nisam dostojan da budem u tvom prisustvu.

Ja sam prah, ništavilo, bijednik crni, ponizno te molim, o veliki, o moćni Mediterano Pingvino, udijeli svoju mudrost rabu svojemu ništavnom u milosti svojoj, sada i uvijek i vo vjeke vjekov. Amin.
Pre svega sto si inteligentan i sto imas potencijala biti zdravo-razumska,misaona osoba-zivo bice,odnosno LJUDSKO BICE  U PRAVOM SMISLU te reci,zatp si na primer na neki nacin zasluzio moje postovanje,iako si verovatno zasluzio drugaciji tretman od mene,iako si arogantan,netolerantan,prepotentan,na neki nacin ogorcen,osobenjak i itd.Upravo sto si osobnjak povlaci sa sobom i taj potencijal koji sam sada spomenuo.Dobro ja imam poremecaj paznje sa hiperaktivnoscu,iliti ADHD,to nije nista lose,iliti neki strasan psihicki poremecaj,iliti bolest.To je na neki nacin nazalost danas uobicajno psihicko stanje vecine obicnih smrtnika-ljudi a koju ti bolest imas Archangele,bas me zanima,jao koje glupo pitanje,pa ti si IDEALAN,UBERMENSCH,ti ne bolujes i ne podpadas pod ovozemaljskim i ljudskim pravilima i zakonima,isto kao Civuti,zato ste i i IZABRANI I HOK TAR. ;) .
[Vrh] Go down
Deti
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 9:42 pm

Eeee šta bi volia da se Alpha logira i da svoj komentar.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   pon kol 31, 2015 11:42 pm

Archangel je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:

Znam dosta takvih cura na način da su mi neke prijateljice, neke su mi kolegice s posla, neke samo površno poznajem, ali samo je jedna s kojom sam u vezi :) Ove druge koje su predmet ove teme me ne zanimaju, uopće se ne trudim svidjet im se ili družiti se s njima. Ima dosta ovih koje se žele družiti sa mnom na razne načine.

@Deti tko zna dokle niz ide gama, delta ... muškarci :) lol!

Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 4:15 am

[quote="Chakotay"]
Archangel je napisao/la:

Znam dosta takvih cura na način da su mi neke prijateljice, neke su mi kolegice s posla, neke samo površno poznajem, ali samo je jedna s kojom sam u vezi :) Ove druge koje su predmet ove teme me ne zanimaju, uopće se ne trudim svidjet im se ili družiti se s njima. Ima dosta ovih koje se žele družiti sa mnom na razne načine.

@Chak tvoje srce pripada samo jednoj, a tijelo neka uzme koja hoće.Ti si džentlmen.Ako sam pogodia, to je i moja parola.

Mada mi u zadnje vrime ne šmeka ovaj dio da mi srce pripada samo jednoj.:)
Valjda se čovik sa godinama minja.A ko bi to moga znat.confused

Uffff ma da su mi Alpha i Athena online, one bi to stručno objasnile, kratko i kirurški precizno.   miga
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8385
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 10:08 am

Deti je napisao/la:

@Chak tvoje srce pripada samo jednoj, a tijelo neka uzme koja hoće.Ti si džentlmen.Ako sam pogodia, to je i moja parola.

Mada mi u zadnje vrime ne šmeka ovaj dio da mi srce pripada samo jednoj.:)
Valjda se čovik sa godinama minja.A ko bi to moga znat.confused

Uffff ma da su mi Alpha i Athena online, one bi to stručno objasnile, kratko i kirurški precizno.   miga
Dobra ti je ova prva rečenica lol! lolcina

Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 4:18 pm

To su "beta" fore :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12323
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 5:22 pm

Da se malo pridružim sa razmišljanjima o aktualnoj temi. :D
Jeste li vi mozda kojim slucajem primetili ovu konstataciju-situaciju-temu,da su generalno danasnje,mlade,simpaticne i slatke devojke ovde na Balkanu mnogo pokvarenije,neiskrenije,nezrelije,isfoliranije,arogantnije,umisljenije,licemrenije,nezenstvenije,neinteligentnije,egocentricnije,nesposobnije nego nekad.Primera svega ovoga predpostavljam ima na sve strane svakodnevnog zivota,samim tim i konstatujeci danasnji drustveni mainstream,cilj opravdava sredstva,NO DINERO,NO AMOR,

Iskreno, nisam promatrala, no neki od ovih epiteta su sigurno točni (neiskrenost, arogancija).
To je iz razloga što su se promijenile društvene prilike i vrijednosti, samim time se mijenjaju i prioriteti u formiranju odnosa i biranju partnera.
Ne mislim da sve cure sa Balkana idu samo za novcem partnera, ali što je zemlja siromašnija i besperspektivnija to je prioritet novca veći, bez obzira na način dolaženja.

Archangel je napisao/la:

Žena: ako pripada višoj klasi, ona onda gleda u direktore, predsjednike, moćnike svijeta i htjela bi da oni svi budu ludi za njom i da je jebu i djecu joj prave - no, oni ne gledaju u nju, oni gledaju u žene koje su zgodne i lijepe. I tako ih ona zamrzi: prvo, zamrzi sebe zato što se osjeća inferiorno, potom muškarce zato što se zbog njih osjeća tako, a naposljetku sve žene koje su ljepše od nje. Na kraju se udruži sa ostalim frustriranim ženama i počne vikati po ulicama i napadati narod boreći se, ko bajagi, protiv nekog "patrijarhata" u dijelu civilizacije gdje vlada ginocentricizam.

Nisam sigurna da žena koja pripada višoj klasi gleda baš moćnike, milijardere i želi s njima djecu ili brak, dobar seks- zato jer je i sama dovoljno moćna, samostalna, financijski i na drugi način stabilna.
Puno žena koje spadaju u visoku klasu za partnere upravo biraju inferiornije muškarce (financijski i karakterno), jer si mogu priuštiti taj luksuz, a da financijski radi istoga ne ispaštaju.
Poslovni uspjeh i moć nije sinonim za "potentnost", muževnost ili štoveć, čemu žene navodno instinktivno inkliniraju. zubi
Opće je poznato da su mnogi moćnici u vezi ili privatnom životu zapravo nesigurni kompleksaši koji mnoge slabosti kompenziraju kroz novac koji zarađuju i kojim onda mogu lako kupiti sve što žele, a u nekom prirodnom, sirovom svijetu, za isto se ne bi mogli izboriti jer zapravo nisu dovoljno "jaki".  
No, oni kao takvi opstaju u današnjem kapitalističkom društvu, gdje je često presudno mjerilo moći i snage upravo novac. To mnogi znaju i nije nepoznanica, prema tome toga su svjesne i moćne žene koje znaju zapravo što ostaje od takvih muževnosti muškaraca kad se ogole do kostiju. :D

Rasplod sa financijskim moćnicima bira se često iz praktičnih razloga, radi održanja financijske superiornosti i osiguranja, što je danas često prioritetnije, a ne onog instinktivnog.

Veliki broj brakova i dugogodišnjih veza se danas formira radi očuvanja "srednje klase" i sličnih sa sličnima da bi se izbjegle prevelike razlike/problemi. To je i razumljivo.
Manje je slučajeva onoga što se plasira po novinama- ruski milijarderi i siromašne starlete, puno više je onih da slični završavaju sa sličnima, jednako moćni sa jednako moćnima.

Citat :

Istraživanja su pokazala (mogu ih naći, ako treba) da kad ženin društveni položaj raste, smanjuje se njen izbor potencijalnih partnera - istovremeno, vrijedi suprotno za muškarce. Sad, koliko je to samo po sebi dobro/loše - u to se ne upuštam, a ne upuštam se jer me ne interesuje. Mene interesuju samo činjenice, i to provjerljive činjenice i to kakvu sliku grade. Kako ih povezati u jednu koherentnu sliku, model. Za ostalo me zaboli.

E sad...pitanje je koliko su ta istraživanja primjenjiva na situaciju u Hrvatskoj i ostale relativno siromašne zemlje.
Mnogi tvrde da se npr. financijski moćnije žene u zrelijim ili malo starijim godinama imaju više šanse udati i ostvariti dugoročniju vezu, dakle pronaći potencijalno ozbiljnog partnera, od onih koje to nisu.
Ta teza se provlači u raznim raspravama.
Mlade, zgodne i siromašne poželjne su na kraće staze i za prokreaciju, ali ne i dugoročno, posebno ako se radi o dva siromašna partnera.
Tako da se ne slažem s time kako žena gubi izbor potencijalnih partnera kad joj raste društveni položaj, rekla bi da tendencija kreće upravo suprotno.

Možda je razlog tome (osim pripadnosti siromašnijem krugu zemalja) činjenica da je hrpa mlađih muškaraca danas ima sve manja "alfa dominantnih osobina", dok žene sve više jačaju pa takvi i naginju upravo takvim stabilnim i moćnim ženama.
Nemojte mi uzeti za zlo. cerek
Dok su stariji muškarci radi odgoja i ostalog još malo udaljeniji od takvog stava ili ustrašeniji moćnijim ženama, nešto mlađi to brojčano nadoknađuju i biraju komoditet.

Zato smatram da moćnije žene danas itekako imaju dovoljno potencijalnih izbora partnera, ali to je samo jedno gledište.

Koliko je njih u konačnici zadovoljno sa onim što se općenito nudi i što se može naći nezna , druga je priča.

Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 5:32 pm

Mislim da je ipak poželjno za muškarca da ispoljava nekoliko bitnijih alpha osobina
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 6:17 pm

Meni je bizzarna malo ta teorija o Alfa i Beta muskarcima,cekaj ako postoje Alfa i Beta muskarci,logicno je da postoje i Alfa i Beta zene?Mada je danas svaki socioloski aspekt izokrenut,izvrnut i premecen.Cak i ta socioloska teorija o Alfa i Beta muskarcima ne pije vodu,posto sam vec spomenuo ovde,da danasnji kvazi Alfa-macho-mocni-imucni-uticajni muskarci,pogotovo mladji,odnosno njihovi sinovi,iako se u drustvu kurce da su nesto mnogo hrabri,odvazni,nepokolebljivi,drcni,sustinski kada su recimo kojim slucajem sami oni su manji od makovog zrna,odnosno sisice u dusi a kada su u svom COPORU,GRUPI,MASI dobiju krila,slicno kada se danas prosecan mlad momak napije i to bas dobro.Dok oni koji su nazigled Beta danas su u nekim segmentima hrabiji od tih takozvanih danasnjih Alfa-macho-mocnih-nabildovanih-spicastih-imucnih muskaraca.Tako Novuse i ta teorija o Alfama i Betama danas nije stritkno pravilo,vec sve zavisi od situacije,nekada je verovatno bila mnogo verodostojnija ova teorija,ali sad u mnogim slucajevima nije.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 6:20 pm

Athena je napisao/la:
Da se malo pridružim sa razmišljanjima o aktualnoj temi. :D
Jeste li vi mozda kojim slucajem primetili ovu konstataciju-situaciju-temu,da su generalno danasnje,mlade,simpaticne i slatke devojke ovde na Balkanu mnogo pokvarenije,neiskrenije,nezrelije,isfoliranije,arogantnije,umisljenije,licemrenije,nezenstvenije,neinteligentnije,egocentricnije,nesposobnije nego nekad.Primera svega ovoga predpostavljam ima na sve strane svakodnevnog zivota,samim tim i konstatujeci danasnji drustveni mainstream,cilj opravdava sredstva,NO DINERO,NO AMOR,

Iskreno, nisam promatrala, no neki od ovih epiteta su sigurno točni (neiskrenost, arogancija).
To je iz razloga što su se promijenile društvene prilike i vrijednosti, samim time se mijenjaju i prioriteti u formiranju odnosa i biranju partnera.
Ne mislim da sve cure sa Balkana idu samo za novcem partnera, ali što je zemlja siromašnija i besperspektivnija to je prioritet novca veći, bez obzira na način dolaženja.

Archangel je napisao/la:

Žena: ako pripada višoj klasi, ona onda gleda u direktore, predsjednike, moćnike svijeta i htjela bi da oni svi budu ludi za njom i da je jebu i djecu joj prave - no, oni ne gledaju u nju, oni gledaju u žene koje su zgodne i lijepe. I tako ih ona zamrzi: prvo, zamrzi sebe zato što se osjeća inferiorno, potom muškarce zato što se zbog njih osjeća tako, a naposljetku sve žene koje su ljepše od nje. Na kraju se udruži sa ostalim frustriranim ženama i počne vikati po ulicama i napadati narod boreći se, ko bajagi, protiv nekog "patrijarhata" u dijelu civilizacije gdje vlada ginocentricizam.

Nisam sigurna da žena koja pripada višoj klasi gleda baš moćnike, milijardere i želi s njima djecu ili brak, dobar seks- zato jer je i sama dovoljno moćna, samostalna, financijski i na drugi način stabilna.
Puno žena koje spadaju u visoku klasu za partnere upravo biraju inferiornije muškarce (financijski i karakterno), jer si mogu priuštiti taj luksuz, a da financijski radi istoga ne ispaštaju.
Poslovni uspjeh i moć nije sinonim za "potentnost", muževnost ili štoveć, čemu žene navodno instinktivno inkliniraju. zubi
Opće je poznato da su mnogi moćnici u vezi ili privatnom životu zapravo nesigurni kompleksaši koji mnoge slabosti kompenziraju kroz novac koji zarađuju i kojim onda mogu lako kupiti sve što žele, a u nekom prirodnom, sirovom svijetu, za isto se ne bi mogli izboriti jer zapravo nisu dovoljno "jaki".  
No, oni kao takvi opstaju u današnjem kapitalističkom društvu, gdje je često presudno mjerilo moći i snage upravo novac. To mnogi znaju i nije nepoznanica, prema tome toga su svjesne i moćne žene koje znaju zapravo što ostaje od takvih muževnosti muškaraca kad se ogole do kostiju. :D

Rasplod sa financijskim moćnicima bira se često iz praktičnih razloga, radi održanja financijske superiornosti i osiguranja, što je danas često prioritetnije, a ne onog instinktivnog.

Veliki broj brakova i dugogodišnjih veza se danas formira radi očuvanja "srednje klase" i sličnih sa sličnima da bi se izbjegle prevelike razlike/problemi. To je i razumljivo.
Manje je slučajeva onoga što se plasira po novinama- ruski milijarderi i siromašne starlete, puno više je onih da slični završavaju sa sličnima, jednako moćni sa jednako moćnima.

Citat :

Istraživanja su pokazala (mogu ih naći, ako treba) da kad ženin društveni položaj raste, smanjuje se njen izbor potencijalnih partnera - istovremeno, vrijedi suprotno za muškarce. Sad, koliko je to samo po sebi dobro/loše - u to se ne upuštam, a ne upuštam se jer me ne interesuje. Mene interesuju samo činjenice, i to provjerljive činjenice i to kakvu sliku grade. Kako ih povezati u jednu koherentnu sliku, model. Za ostalo me zaboli.

E sad...pitanje je koliko su ta istraživanja primjenjiva na situaciju u Hrvatskoj i ostale relativno siromašne zemlje.
Mnogi tvrde da se npr. financijski moćnije žene u zrelijim ili malo starijim godinama imaju više šanse udati i ostvariti dugoročniju vezu, dakle pronaći potencijalno ozbiljnog partnera, od onih koje to nisu.
Mlade, zgodne i siromašne poželjne su na kraće staze i za prokreaciju, ali ne i dugoročno, posebno ako se radi o dva siromašna partnera.
Tako da se ne slažem s time kako žena gubi izbor potencijalnih partnera kad joj raste društveni položaj, rekla bi da tendencija kreće upravo suprotno.

Možda je razlog tome (osim pripadnosti siromašnijem krugu zemalja) činjenica da je hrpa mlađih muškaraca danas ima sve manja "alfa dominantnih osobina", dok žene sve više jačaju pa takvi i naginju upravo takvim stabilnim i moćnim ženama.
Nemojte mi uzeti za zlo. cerek
Dok su stariji muškarci radi odgoja i ostalog još malo udaljeniji od takvog stava ili ustrašeniji moćnijim ženama, nešto mlađi to brojčano nadoknađuju i biraju komoditet.

Zato smatram da moćnije žene danas itekako imaju dovoljno potencijalnih izbora partnera, ali to je samo jedno gledište.

Koliko je njih u konačnici zadovoljno sa onim što se općenito nudi i što se može naći  nezna , druga je priča.
Bravo Athena,skoro od reci do reci se slazem,pogotovo za segment o nazovi danasnjim Alfama-macho kvazi muzevnim muskarcima-politicarima,tajkunima,svercerima,lerdijima i Zeldijima-Polutanima.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   uto ruj 01, 2015 6:31 pm

Alfa i beta se odnosi na pojedinca, za ove likove koji si nabrojao si u pravu da nisu alfe, već pičkice, no kad su u čoporu, tu imaju "kolektivnu" snagu, hrabrost i sl.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   sri ruj 02, 2015 9:28 pm

Athena je napisao/la:

U Svemiru u kojem je osnovna pokretačka sila bioloških organizama volja za moć, pojam "dovoljno moćan" je obična floskula.

Citat :
[citation needed]

Zakon ponude i potražnje. Obzirom na obzir da je potražnja za onima superiornijima velika, a ponuda mala (nema ih baš u obilju) onda se takva žena, ako želi djecu, brak itd. mora pomiriti sa sudbinom i uzeti nekog inferiornijeg, po pravilu "bolje išta nego ništa".

Citat :
Poslovni uspjeh i moć nije sinonim za "potentnost", muževnost ili štoveć, čemu žene navodno instinktivno inkliniraju.
No, oni kao takvi opstaju u današnjem kapitalističkom društvu, gdje je često presudno mjerilo moći i snage upravo novac. To mnogi znaju i nije nepoznanica, prema tome toga su svjesne i moćne žene koje znaju zapravo što ostaje od takvih muževnosti muškaraca kad se ogole do kostiju.

To je sve tačno što kažeš, osim ovog zadnjeg. Ja tvrdim da one toga nisu svjesne, a i ako jesu, to ne igra ulogu. Seksualna selekcija, biranje partnera, rijetko je racionalan proces. Tu instinkt caruje. Stvar (ili problem, kako se već uzme) leži u tome da mi ne živimo "u nekom prirodnom, sirovom svijetu". Barem ne mi koji živimo u nekoj nazovi-civilizaciji. Okoliš određuje šta je snaga, šta je prednost, šta će preživjeti a šta propasti. A naš okoliš je drugačiji. Kad naša civilizacije kolabira i propadne, to znači da će se i okoliš promijeniti, a i sve ovo što od njega zavisi. A dotad ništa.

Citat :

Ne vidim kakvu bi to ulogu igralo, na koji način bi za siromašne zemlje važilo suprotno ili drugačije. Ako išta, ja očekujem da će efekt hipergamije biti još jače izražen, pa ćemo susresti upravo ovo o čemu je @Pingvin govorio u uvodnom postu - s tim da će i broj "moćnika" biti jako malen pa će mnoge žene morati da prihvate da su im oni izvan dometa i skrasiti se s nekim prosječnim, a tek ako iskrsne prilika tog prosječnog će prevariti sa nekim od njih. Tako da ćeš možda s površine zaključiti da tu vlada homogamija, no to je samo mazanje očiju. Ispod površine priroda i dalje gura svoje. Na, kraju krajeva, hipergamiju kod seksualno dimorfnih vrsta (poput naše) predviđa Teorija evolucije, a homogamiju i hipogamiju možemo svrstati više u neki kuriozitet, anomaliju.

Citat :

Mnogi tvrde i da su vidjeli Elvisa. Tvrde i da je Isus Nazarećanin ustao iz mrtvih. Pa zašto onda ne i ovo? A sve upućuje na suprotno, na primjer, studija Townsend, J. M. (1987). Sex differences in sexuality among medical students: Effects of increasing socioeconomic status. Archives of Sexual Behavior, 16(5), 425-444. kaže:

"Research has consistently shown that, compared to men, women are more cautious and selective and maintain greater marital aspirations in entering and maintaining sexual relationships. One explanation of this sex difference is that women have traditionally had inferior access to earning power and social status and consequently were forced to acquire socioeconomic status (SES) through their choice of marriage partners. A contrasting view is that this difference is a component of the basic sex difference identified in the Kinsey studies: Men are more likely than women to dissociate coitus from emotional attachment and to desire and seek coitus with a variety of partners. These two explanations were explored in open-ended interviews with matched samples of 20 male and 20 female medical students. The results were more consistent with the perspective of basic sex differences than with the differential resources explanation. Increasing female SES does not appear to eliminate or even substantially reduce this sex difference. Increasing SES tends to enlarge the pool of acceptable, available sexual and marital partners for men while it tends to reduce the pool for women. Increasing SES thus tends to have different effects on men and women and may cause sex differences in the tendency to associate coitus with emotional attachments and marital aspirations to be more, rather than less, apparent. Extensive case data with verbatim quotations are presented to reveal the emotions and desires underlying subjects' overt behavior."

čime je u skladu sa ostalim podacima i predviđanjima evolucione psihologije. A žena "u zrelijim ili malo starijim godinama", da je ne znam kako bogata, prije će naći vodu u pustinji Gobi nego partnera. Od stare koke doista bude dobra supa, za prste polizat, ali onu njenu mučenicu više niko ne poliza... ;)

PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   čet ruj 03, 2015 2:44 pm

Nisam stigla, ali eto sad ;)

Hahaha,zato se palite
behold, zasto generaliziras? Jel me mozda poznas? Ili 99% od zena?

Citat :
na ruzne,imucne Zeldije-Polutane-spicaste-bahate-priglupe-nesarmantne-neduhovite-neukutlurne-tatine sincice sa frulom od 10 cm. u erekciji i libidom ko Kinez pred teranje i to sve samo zbog MATERIJALNIH ASPEKATA I BENEFICIJA,ODNOSNO INTERESA.Bas progresivno i napredno,ako je TO PROGRES I NAPREDAK,ONDA SE SEREM U NJEGA,sto moram tako nekulturno da izrazem,gde se sve gleda kroz materijalnu-interesnu prizmu,strasno.

HYPOCRISY at its finest da ja tebe vidim kako bi muvao sa jednom koja je 2/10 ili slicno ;) Da ti dam nekakav tip:
lijepo se sredis, pocesljas ili sta ja znam, pa te mozda jednom nekakva teta primjeti. Ne radi se sve o izgledu, ali ne mozes ocekivat da ce netko birat "zvijer" umijesto nekakvog "lijepotana" naravno ako karakter pase. Poradi na naravi svojoj, svaka teta skuzi od par rijeci kakav si lik, pa cak i ja kako se izrazavas i pricas o djevojkama tu samo zato sto ti ne mozes doci do finish line.

Citat :
Da i jos nesto,prava DAMA-devojka bi u svako doba dana i noci izabrala nekog momka koji je kao ja na primer,nego nekog ruznog,jmucnog,spicastog,bahatog,sabana,tatinog sincica-Zeldija-Polutana,realno. ;) .

Ma fuckam na tvoju definiciju dame, sudeci po izrazavanju i argumentaciji tvojoj tu, bi te samo one balkanske damice birale, koje hoce djecu sa 20, reci da i amen na sve tvoje izjave.. ;)
ups, jel se to meni cini ili su to pak one "dame" o kojima cijelo vrijeme pricas?
Ne uzdizi se tako u nebo, jer mislis da si nesto bolje od "sminkerastih" tipova, samo zato jer mozes sloziti par stvari bolje u glavi nego mozda ostatak i kako muskarac po tvom misljenju treba izgledat i ponasat se - nista to ne vrijedi. Bez veze se kiselis, amigo!

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Cure ne vole nice guy tipove muškaraca. Makar to govorile, u praksi će uvijek krenuti za nekime tko ih lošije tretira, a ispoljeva muškost.

Cure ne vole nice guy tipove da, zasto? Zato sto je dosadno. Ne treba curi nikakav lik koji ce joj lakirat nokte, nosit torbice po gradu itd. Ali to nisu nice guy-ovi, nego bezveznjaki, koji ne znaju svoju cijenu vrijednosti. Ako je lik nesto izmedu, po malo nice guy, pomalo bahati ludak - to je win/win i o tome se radi.
Nikakva cura nece birat nekog lika koji ju lose tretirat. Naravno, imaju cure koje padaju na takve likove (ili su jako mlade ili naivne), ali cure koje znaju sto zele nikada nece spasti na football guy tipove, nego ce uvijek traziti dobar mix izmedu football douche i sweetheart guy.

Pa na kakve zene vi padate? drunken

Sto se tice takve perspektive zene su tu korektnije,ali u perfidnom,pokvarenom smislu i nacinu.Muskarac bi sve prodao zbog cupi,ali isto tako i sa druge strane zene bi prodale svoje rodjene majke za Dubai,ili Gucci torbicu recimo,sto je porazavajuce, tako da sve ima svoje danas,cast izuzecima i sa jedne i sa druge strane naravno.Hocu reci Archangele da generalno i za nijansu su muskarci danas korektniji od devojaka a najverodostojniji argument je takozvani cuveni muski kodeks,koje zene nemaju,za njih nema nekog decidiranog pravila,casti i modela ponasanja u odredjenim trenutcima,koje imaju muskarci recimo.

A ajde mi sad ti malo reci, malo razmisljaj kroz proslost nase planete, zasto zenske mozda nemaju nekakav takav jadni kodeks? I zasto postoji uopce nekakav muski kodesk? ajde, samo malo razmisli, nije tesko. suspect

All in all mogu reci,
ako je tip zgodan, i karakter pase i novac ima, biram ga prije nego sto cu nekakvog jadnog klosara, koji se folira okolo kak su zene glupe, iako je zgodan i ima novac, jer tu vidim da mu karakter ni malo ne pase.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   

[Vrh] Go down

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Život "kao nekad"...
» Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)
» Život bez novca
» Utopija..priroda..život..
» ja sem Varaždinec :)