Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad

Go down 
+9
Athena
MoW
Deti
Hladni
Chakotay
tinityrannical
Archangel
Novus ordo seclorum
Mediterano Blanco
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimečet ruj 03, 2015 3:09 pm

tinityrannical je napisao/la:

Cure ne vole nice guy tipove da, zasto? Zato sto je dosadno. Ne treba curi nikakav lik koji ce joj lakirat nokte, nosit torbice po gradu itd. Ali to nisu nice guy-ovi, nego bezveznjaki, koji ne znaju svoju cijenu vrijednosti. Ako je lik nesto izmedu, po malo nice guy, pomalo bahati ludak - to je win/win i o tome se radi.
Nikakva cura nece birat nekog lika koji ju lose tretirat. Naravno, imaju cure koje padaju na takve likove (ili su jako mlade ili naivne), ali cure koje znaju sto zele nikada nece spasti na football guy tipove, nego ce uvijek traziti dobar mix izmedu football douche i sweetheart guy.

Rekao sam lošije tretirati, a ne loše tretirati. Da izbjegnemo nesporazum, mislio sam na efekt lika koji će curu znati odjebati tu i tamo (možda je i povrijediti tako), kako bi se našao na pivi s frendovima i slični slučajevi.
Tehnički gledano, on nju u tom slučaju "lošije tretira", jer da ju "dobro tretira" onda bi išao sa njom svugdje i tako.
Možda sam upotrijebio krivi izbor riječi, ali mislim da kužiš o čemu govorim.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimečet ruj 03, 2015 3:54 pm

tinityrannical je napisao/la:
Nisam stigla, ali eto sad ;)

Mediterano Blanco je napisao/la:

Hahaha,zato se palite
behold, zasto generaliziras? Jel me mozda poznas? Ili 99% od zena?

Citat :
na ruzne,imucne Zeldije-Polutane-spicaste-bahate-priglupe-nesarmantne-neduhovite-neukutlurne-tatine sincice sa frulom od 10 cm. u erekciji i libidom ko Kinez pred teranje i to sve samo zbog MATERIJALNIH ASPEKATA I BENEFICIJA,ODNOSNO INTERESA.Bas progresivno i napredno,ako je TO PROGRES I NAPREDAK,ONDA SE SEREM U NJEGA,sto moram tako nekulturno da izrazem,gde se sve gleda kroz materijalnu-interesnu prizmu,strasno.

HYPOCRISY at its finest da ja tebe vidim kako bi muvao sa jednom koja je 2/10 ili slicno ;) Da ti dam nekakav tip:
lijepo se sredis, pocesljas ili sta ja znam, pa te mozda jednom nekakva teta primjeti. Ne radi se sve o izgledu, ali ne mozes ocekivat da ce netko birat "zvijer" umijesto nekakvog "lijepotana"  naravno ako karakter pase. Poradi na naravi svojoj, svaka teta skuzi od par rijeci kakav si lik, pa cak i ja kako se izrazavas i pricas o djevojkama tu samo zato sto ti ne mozes doci do finish line.


Citat :
Da i jos nesto,prava DAMA-devojka bi u svako doba dana i noci izabrala nekog momka koji je kao ja na primer,nego nekog ruznog,jmucnog,spicastog,bahatog,sabana,tatinog sincica-Zeldija-Polutana,realno. ;) .

Ma fuckam na tvoju definiciju dame, sudeci po izrazavanju i argumentaciji tvojoj tu, bi te samo one balkanske damice birale, koje hoce djecu sa 20, reci da i amen na sve tvoje izjave.. ;)
ups, jel se to meni cini ili su to pak one "dame" o kojima cijelo vrijeme pricas?
Ne uzdizi se tako u nebo, jer mislis da si nesto bolje od "sminkerastih" tipova, samo zato jer mozes sloziti par stvari bolje u glavi nego mozda ostatak i kako muskarac po tvom misljenju treba izgledat i ponasat se - nista to ne vrijedi. Bez veze se kiselis, amigo!

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Cure ne vole nice guy tipove muškaraca. Makar to govorile, u praksi će uvijek krenuti za nekime tko ih lošije tretira, a ispoljeva muškost.

Cure ne vole nice guy tipove da, zasto? Zato sto je dosadno. Ne treba curi nikakav lik koji ce joj lakirat nokte, nosit torbice po gradu itd. Ali to nisu nice guy-ovi, nego bezveznjaki, koji ne znaju svoju cijenu vrijednosti. Ako je lik nesto izmedu, po malo nice guy, pomalo bahati ludak - to je win/win i o tome se radi.
Nikakva cura nece birat nekog lika koji ju lose tretirat. Naravno, imaju cure koje padaju na takve likove (ili su jako mlade ili naivne), ali cure koje znaju sto zele nikada nece spasti na football guy tipove, nego ce uvijek traziti dobar mix izmedu football douche i sweetheart guy.


Pa na kakve zene vi padate?  drunken


Mediterano Blanco je napisao/la:

Sto se tice takve perspektive zene su tu korektnije,ali u perfidnom,pokvarenom smislu i nacinu.Muskarac bi sve prodao zbog cupi,ali isto tako i sa druge strane  zene bi prodale svoje rodjene majke za Dubai,ili Gucci torbicu  recimo,sto je porazavajuce, tako da sve ima svoje danas,cast izuzecima i sa jedne i sa druge strane naravno.Hocu reci Archangele da generalno i za nijansu su muskarci  danas korektniji od devojaka a najverodostojniji argument je takozvani cuveni muski kodeks,koje zene nemaju,za njih nema nekog decidiranog pravila,casti i modela ponasanja u odredjenim trenutcima,koje imaju muskarci recimo.

A ajde mi sad ti malo reci, malo razmisljaj kroz proslost nase planete, zasto zenske mozda nemaju nekakav takav jadni kodeks? I zasto postoji uopce nekakav muski kodesk? ajde, samo malo razmisli, nije tesko.  suspect

All in all mogu reci,
ako je tip zgodan, i karakter pase i novac ima, biram ga prije nego sto cu nekakvog jadnog klosara, koji se folira okolo kak su zene glupe, iako je zgodan i ima novac, jer tu vidim da mu karakter ni malo ne pase.
Hahaha tete,iliti MILF,ajdeeeeeee nisam znao,trebala si ti da mi kazes,wauuu.To je sve lepo u teoriji ali u praksi je malo drugacije,posto su drustva na Balkanu danas generalno veoma licemerna i folirantska pod krinkom TABU-a,tako i te tete ovde o kojima aludiras.U Nemackoj,Danskoj,Svedskoj,Italiji i itd., sto se tice tih teta je sasvim druga,opustenija i iskrenija prica.U sustini nije problem sto birate takve tipove-debile-gabore-imucne,problem je sto folirate javno mnjenje i nas obicne smrtnike-vredjate nasu inteligenciju, prodajate cojones za bubrege ostalima,kako vam se ne bi urusila reputacija finih,mladih,ambicionznih,plemenitih,sarmantnih i inteligentnih devojaka a ustvari je sve suprotno.Ti bi u fazonu htela zlatnu sredinu,eeeeeee da si ziva i zdrava ko ne bi,ali nazalost to je veoma retko danas u bilo kom socioloskom aspektu.Nazalost danasnji svet funkcionise u ekstremima i sto se tice musko-zenskih odnosa,vi danasnje mlade simpaticne devojke na Balkanu uglavnom birate losiji objektivni ekstrem zbog TU PUTA INTERESA-MATERIJALNIH LICNIH BENEFITA,ODNOSNO PARAZITSKOG-LAGODNOG ZIVOTA.Da i mi nismo amigosi,nego sam ucesnici,ili sto bi vi Kroati rekli sudionici u diskusiji i polemici i veruj mi, ingeligentniji sam od vecine vasih tatinih-spicastih-bahatih-napucanih-imucnih-kvazi gangstera sincica Zeldija-Polutana,na koje se nasiroko palite zbog onoga sto mogu da vam u tom trenutku pruze a ne zbog onoga sto imaju u sebi.A i izgleda da sam inteligentniji i od tebe,iskreno za sebe mogu da tvrdim samo jednu stvar a to je da sam INTELIGENTAN nazalost,confia de mi,dok za ostalo je neka na drugima da prosudjuju i ocenjuju. ;) .




[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimečet ruj 03, 2015 5:06 pm

Nakon svega... Izgleda mi da neke od vas vise vole dobiti samar nego cvijece, u narodu kazu nasilje nad zenama rade kukavice, a ode citam od zena, da onaj tko brine o zeni je slabic confused confused
Diff strokes for diff folks.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimečet ruj 03, 2015 5:58 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Nakon svega... Izgleda mi da neke od vas vise vole dobiti samar nego cvijece, u narodu kazu nasilje nad zenama rade kukavice, a ode citam od zena, da onaj tko brine o zeni je slabic confused confused
Diff strokes for diff folks.
Klasican danasnji dekadentni civutski rezon i nacin zivota tebra,LICEMERJE I PREVRTLJIVOST.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepet ruj 04, 2015 3:56 am

Archangel je napisao/la:

Zakon ponude i potražnje. Obzirom na obzir da je potražnja za onima superiornijima velika, a ponuda mala (nema ih baš u obilju) onda se takva žena, ako želi djecu, brak itd. mora pomiriti sa sudbinom i uzeti nekog inferiornijeg, po pravilu "bolje išta nego ništa".

Mislim da se tu i traži ravnoteža. Nje često nestaje, ako su u odnosu dvije jednako prodorne, agresivne i dominantne jedinke.
Citat :

"Research has consistently shown that, compared to men, women are more cautious and selective and maintain greater marital aspirations in entering and maintaining sexual relationships...
U redu, ovo je jedno od istraživanja, ali ja i dalje mislim da ovo nije toliko primjenjivo na našim, siromašnijim područjima, gdje je prioritet novca još više izražen i gdje je manje bitno da li ga može osigurati žena ili muškarac.

Citat :
A žena "u zrelijim ili malo starijim godinama", da je ne znam kako bogata, prije će naći vodu u pustinji Gobi nego partnera.
Niti s time se ne slažem.
Mnoge žene koje ja znam, a koje relativno dobro kotiraju (poslovno), udale su se kasno, rodile su kasno.
Čak se zna dogoditi i da imaju nešto mlađeg partnera koji baš i nije toliko poslovno uspješan, ali da ne generaliziram.

Ako idemo još malo dalje, u dob od oko 40 i 50 godina, nije rijetko da ljudi započinju u tim godinama zajednički život sa novim partnerom. Često imaju brakove iza sebe, ali po ovoj tvojoj teoriji žene bi eventualno mogle naći partnera u 20-tima i 30-tima, a nakon toga ništa, što u današnje vrijeme naprosto ne stoji.

Osim toga, prokreacija pa niti mlado tijelo često nije (naj)bitniji prioritet za potencijalnog partnera u nekim zreljim godinama, već više nekakva sigurnost i karakterno poklapanje.
Danas, prokreacija u dosta slučajeva nije prioritet niti kod mlađih parova.
Mislim da taj pragmatični aspekt partnerskog odnosa dobiva sve više na značenju.

Novos ordo seclorum je napisao/la:
Cure ne vole nice guy tipove muškaraca. Makar to govorile, u praksi će uvijek krenuti za nekime tko ih lošije tretira, a ispoljeva muškost.

Mislim da je to karakteristično za neke jako mlade godine.
Ovisno o tome kako definirate 'nice guy' muškarca. zubi
Nice guy muškarac nije onaj koji će uvijek udovoljavati ženi u svemu ili nemati svoje 'ja'. Po meni, to je više papučar.

Mislim da većina žena svih generacija vole dobre muškarce i gentlemane u punom smislu te riječi (iako su takvi polako u izumiranju), ali to ne znači da preferiraju pudlice.
Neki se očito ljute i misle da bi trebali biti obožavani od žena, samo zato jer im u svemu udovoljavaju, a to jest pomalo dosadno. rofl2
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimesub ruj 05, 2015 11:03 am

@Athena

To što ti kažeš da znaš mnogo žena koje su se udale u jesen života svoga nema upliva na vjerodostojnost i konzistentnost opšteg trenda. Izuzeci uvijek postoje, ali oni sami po sebi ne mogu da opovrgnu pravilo. Postoje slučajevi gdje su ljudi skakali sa petog sprata i ostali živi, ali niko ne koristi njihov primjer da tvrdi da je skakanje sa petog sprata bezopasno i mala maca. Tako i ovo.

A ima tu i još jedna stvar. Opće je poznato da su mnoge tzv. "moćne žene" u vezi ili privatnom životu nepodnošljivi snobovi i jedini razlog zašto ih ljudi shvaćaju ozbiljno i primjećuju je novac. Bez njega, one nisu ništa do ostarjele usidjelice koje su već izgubile svoju pravu moć, onu koju im je majka priroda dala i davala kad su bile u 20-ima. Činjenica je da muškarce kod žene privlači izgled i fizička ljepota, a sve ostalo što možda ima je dodatak tome. Ako ti ko kaže drugačije, po tome ćeš najlakše prepoznati da laže. Da, strogo tehnički gledano u pravu si, one mogu naći partnera, ali kakvog? Je li to onaj kojeg su tražile, ili onaj kojeg su našle?

Anegdote su anegdote, a trendovi su trendovi. A zanimljivo je da svaki koji se rodio bi najradije volio misliti da je poseban, da pravila za njega ili nju ne vrijede. Na taj si način laska. Neki se kunu da ne vole laskanje, ali time sami sebi opet i još jednom - laskaju. Njima samo smeta nametljivo laskanje, jer to kvari iluziju "moralne superiornosti".

Ja nemam u stvari šta dodati - podaci su rekli svoje.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2015 1:57 am

Archangel je napisao/la:
@Athena

To što ti kažeš da znaš mnogo žena koje su se udale u jesen života svoga nema upliva na vjerodostojnost i konzistentnost opšteg trenda. Izuzeci uvijek postoje, ali oni sami po sebi ne mogu da opovrgnu pravilo. Postoje slučajevi gdje su ljudi skakali sa petog sprata i ostali živi, ali niko ne koristi njihov primjer da tvrdi da je skakanje sa petog sprata bezopasno i mala maca. Tako i ovo.
Slobodno si pogledaš 'opće trendove' i kolika je prosječna dob udaje npr. Hrvatica i rađanja prvog djeteta. miga

Prema statističkim podacima, Hrvatice se udaju u prosjeku sa 27,9 godina, a rađaju prvo dijete sa 28,3 godine, a trend je da će rađati još i kasnije.
LINK
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=805858

Složit ćemo se da niti to sa medicinskog aspekta baš nije cvijet mladosti i da na pragu 30tih ne rađaju u biološki najpogodnijem trenutku.
Ako je to prosječna dob prosječne Hrvatice, onda nema ništa čudno u tome da visoko obrazovane žene koje grade nekakvu karijeru rađaju i u srednjim/kasnim 30tima, ali tko hoće slobodno može misliti kako se radi o izuzetku da "naborana" žena recimo rodi ili se uda sa 37. nezna
Citat :

A ima tu i još jedna stvar. Opće je poznato da su mnoge tzv. "moćne žene" u vezi ili privatnom životu nepodnošljivi snobovi i jedini razlog zašto ih ljudi shvaćaju ozbiljno i primjećuju je novac.
Može link na tu opće poznatu stvar? :D
Citat :

Bez njega, one nisu ništa do ostarjele usidjelice koje su već izgubile svoju pravu moć, onu koju im je majka priroda dala i davala kad su bile u 20-ima.
Mogu samo reći mi je žao onih kojima je vrijednost i moć (vlastita ili tuđa), u potpunosti ovisna samo o biološkim godinama.
A možda je stvar u tome da mnogi samo mogu i realizirati takvu vrstu moći, jer tijekom života ne postižu nikakve drukčije uspjehe, ali žalosno da su osuđeni da tako kratko traje.

Oni koji baziraju svoju moć isključivo na tome, komotno se mogu samoubiti nakon što prevale 30 i koju, jer su za otpad.
To posebno vrijedi za muškarce, jer će generalno uspješniji muškarci imati više uspjeha kod žena čak ako su i biološki stariji i nešto neprivlačniji od onih na vrhuncu fizičke snage. lol!

Uglavnom, ipak ima dovoljno ljudi koji kompletnu vrijednost žene (ili sebe samih) ipak ne svode na komad mesa, posebno nakon što prerastu pubertet i ne gaje svojevrsnu mizoginiju spram žena u nešto zrelijim godinama (tu su često u pitanju neki vlastiti kompleksi).

Citat :

Činjenica je da muškarce kod žene privlači izgled i fizička ljepota, a sve ostalo što možda ima je dodatak tome. Ako ti ko kaže drugačije, po tome ćeš najlakše prepoznati da laže.
Dobro, ali zanimljivo da usprkos tome zreo muškarac od koji recimo 50 godina ipak radije bira ženu sličnih ili nešto mlađih godina, a ne neku propupalu tinejdžericu za zajednički život. Gdje je tu presudnost fizičkog izgleda?

Citat :
Da, strogo tehnički gledano u pravu si, one mogu naći partnera, ali kakvog? Je li to onaj kojeg su tražile, ili onaj kojeg su našle?
A kakvog si nalaze mlade sponzoruše u 20tima, kad uđu u brak sa nekim dvostruko starijim?

Je li on zaista pastuh njihovih snova ili je do vaganja prioriteta?
Ja se ne bi usudila generalizirati kako starije žene koje ulaze u brak ili vezu dobivaju samo ostatke, poradi toga što je njihova fizička ljepota u zalazu, dok mlade žene dobivaju upravo ono što su tražile.

Previše je primjera u kojima mlade i itekako privlačne žene biraju nekoga za koga okolina ne bi rekla da su se usrećile, ali naposljetku okolina nije mjerodavna da procjeni je li on za njih san snova.

Što će tko dobiti i koliko, dijelom ovisi o objektivnim mogućnostima, ali presudnu ulogu nosi stav osobe- ono na što ona pristaje ili ne pristaje.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2015 3:29 pm

Takooo jeeeeeeeeee Athena, ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2015 10:51 pm

@Athena

Prosječna dob udaje je 27,9? Jel to znači da se više žena udaje u dvadesetima ili u pedesetima? Ako standardna devijacija nije previsoka (pretpostavljam da je ograničena s donje strane na 18) to znači da su rezultati (godine) raspoređeni od približno 20 do 40. Ne kažem da je apsolutno nemoguće da se žena uda u 40-oj, ali, kao što i ovi tvoji podaci govore, postoji očigledno neki trend smanjenja mogućnosti poslije 40, još manje sa 50 itd. Dakle, kasne 20-e su zlatno doba.

Nećemo se složiti da su kasne 20 loše vrijeme za rađanje. Optimalno vrijeme za prvo dijete je teško odrediti jer postoji mnogo faktora: smrtnost majke, smrtnost djeteta, socio-ekonomski uslovi i sl. Ipak, srednje 20-e su još uvijek unutar normale unatoč trendu povećavanja starosti. [1] [2] Treba napomenuti da taj trend nije neograničen, i da neće rasti unedogled zbog bioloških ograničenja. Ako se ne varam, i Hrvati polako izumiru, zar ne?


Athena je napisao/la:
Citat :
A ima tu i još jedna stvar. Opće je poznato da su mnoge tzv. "moćne žene" u vezi ili privatnom životu nepodnošljivi snobovi i jedini razlog zašto ih ljudi shvaćaju ozbiljno i primjećuju je novac.

Može link na tu opće poznatu stvar? :D

Zašto ne? Čim dobijem link na ovu opće poznatu stvar:
Athena je napisao/la:
Opće je poznato da su mnogi moćnici u vezi ili privatnom životu zapravo nesigurni kompleksaši koji mnoge slabosti kompenziraju kroz novac koji zarađuju i kojim onda mogu lako kupiti sve što žele, a u nekom prirodnom, sirovom svijetu, za isto se ne bi mogli izboriti jer zapravo nisu dovoljno "jaki".  

Nije da brojim, ali duguješ još jednu referencu sa prošle strane, tamo gdje stoji "citation needed".

I molim te da mi objasniš ovu logiku:
Citat :
Mogu samo reći mi je žao onih kojima je vrijednost i moć (vlastita ili tuđa), u potpunosti ovisna samo o biološkim godinama.
A možda je stvar u tome da mnogi samo mogu i realizirati takvu vrstu moći, jer tijekom života ne postižu nikakve drukčije uspjehe, ali žalosno da su osuđeni da tako kratko traje.

Oni koji baziraju svoju moć isključivo na tome, komotno se mogu samoubiti nakon što prevale 30 i koju, jer su za otpad.
To posebno vrijedi za muškarce, jer će generalno uspješniji muškarci imati više uspjeha kod žena čak ako su i biološki stariji i nešto neprivlačniji od onih na vrhuncu fizičke snage. lol!
Znači, i muškarci nakon što prevale 30 i koju komotno se mogu samoubiti?

Citat :
Uglavnom, ipak ima dovoljno ljudi koji kompletnu vrijednost žene (ili sebe samih) ipak ne svode na komad mesa, posebno nakon što prerastu pubertet i ne gaje svojevrsnu mizoginiju spram žena u nešto zrelijim godinama (tu su često u pitanju neki vlastiti kompleksi).

Malo si tu odlutala. Konkretno, odlutala si od definicije termina "mizoginija". Pa se prema tome taj argument može smatrati "poisoning the well". (Ne znam imamo li mi kakav naš naziv za to?)

Citat :
Dobro, ali zanimljivo da usprkos tome zreo muškarac od koji recimo 50 godina ipak radije bira ženu sličnih ili nešto mlađih godina, a ne neku propupalu tinejdžericu za zajednički život. Gdje je tu presudnost fizičkog izgleda?

Kao prvo, u tome što si rekla: da radije bira ženu sličnih ili nešto mlađih godina a ne sličnih ili nešto starijih godina.

Kao drugo, ne možemo znati koga bi on radije izabrao kad društvo kojeg je on dio i o kome ovisi odmah osuđuje i zlovoljno gleda ako je jaz među godinama preveliki. Dakle, tu postoji društveni pritisak i društvene konvencije - i to isto igra ulogu.

A mislim da bi posebno bilo zanimljivo pogledati statistike po pitanju šta muškarce privlači kod žena a šta žene kod muškaraca, i to po rangu od najvažnijeg prema manje važnom...
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2015 1:55 am

Takooo jeeeeeeeeee Archangel, :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2015 2:56 pm

Udaljujemo se od teme, ali da probam odgovoriti.
Archangel je napisao/la:


Prosječna dob udaje je 27,9? Jel to znači da se više žena udaje u dvadesetima ili u pedesetima?
Dakle, ja sam govorila o uspostavljanju partnerskog odnosa, a ne UDAJI.

Što se tiče udaje, statistički se sigurno više žena udaje u 20-tima, odnosno 30-tima, nego 50-tima. Pitanje je da li isto znači kako ljudi mlađih godina (npr. 20, 30) imaju znatno više potencijala ostvariti vezu, odnosno koliko je rjeđe da ljudi u zrelijim godinama (40, 50) ulaze u partnerski odnos.

Smatram da je potencijal ostvarenja veze samo jednim dijelom uvjetovan godinama, tj. da jedini presudni kriterij ne mogu biti biološke godine.
Po meni daleko više utjecaja ima individualni faktor- primjerice navika bivanja u vezi ili soliranja kroz pretežni period odraslog života neke osobe.
Zato mislim da recimo jedna cura ili dečko od recimo 25 godina i nekakvog "samotnjačkog stila života" nemaju već zbog svojih mladenačkih godina bitno veću šansu uspostaviti nekakvu vezu od recimo...neke rastavljenice koja ima 45+ godina.  
Potencijalu uspostavljanja novih veza u zrelijim godinama, danas pridonosi i prilično veliki broj slobodnih, odnosno rastavljenih ljudi slične dobi.
Citat :

Nećemo se složiti da su kasne 20 loše vrijeme za rađanje.
Što se tiče medicine, ona je jasna. Optimalno vrijeme za prvo dijete nisu kasne 20-te, a još manje 30-te godine.
Ovo je za ilustraciju na kojem su mjestu današnjim ljudima medicinsko-biološke optimalnosti, a na kojima kalkuliranje.

Citat :
Zašto ne? Čim dobijem link na ovu opće poznatu stvar:
Opće je poznato da su mnogi moćnici u vezi ili privatnom životu zapravo nesigurni kompleksaši koji mnoge slabosti kompenziraju kroz novac koji zarađuju...
Taj zaključak djelomice proizlazi radi npr. preferiranja korištenja usluga elitnih prostitutki, tj. plaćanja ostvarivanja specifičnih želja.
Neću tražiti linkove (postoje razne dostupne emisije i istraživanja), a iz kojih je lako pronaći da su korisnici navedenih usluga mahom oni koje bi mogli nazvati moćnicima, citat: ...usluge koristili su mnogi. Od političara, direktora državnih i privatnih poduzeća, policajaca, djece poznatih roditelja, sportaša…
Općepoznata stvar.

Za mene je to pokazatelj da su takvi u jednu ruku nesposobni, ali i nesigurni da će nekim redovnim putem (bez podrške novca) moći realizirati nekakav obvezan ili neobvezan intimni odnos i artikulirati i ostvariti svoje želje.
Možda su samo komotni i nemaju vremena, ali u krajnjoj su liniji jesu (ili postaju) nedovoljno vješti i oslanjaju se prvenstveno na moć vlastitog novca, dok posljedično na drugim područjima zakržljavaju.

Tu bi spadao i čitav niz drugih odnosa- npr. bogati roditelji koji svoje nedostatka socijalne i komunikacijske vještine u odnosu sa vlastitom djecom ili same bliskosti kompenziraju novcem.

Citat :

I molim te da mi objasniš ovu logiku:

Znači, i muškarci nakon što prevale 30 i koju komotno se mogu samoubiti?
Ne znam što ti ovdje nije jasno.

Dakle, muškarci koji baziraju svoju moć isključivo na fizičkom polju snage i ljepote koja je usko vezana sa biološkim godinama i to im je jedini adut, da...mogu se komotno samoubiti, jer će biti jako iskompleksirani i kivni dok kroz koju godinu izgube takav izvor svoje moći.
Biološki gledano, ta ih moć počinje napuštati već nakon 25-te. hekla

Oni muškarci koji svoju moć crpe i iz drugih izvora te razvijaju druge potencijale, npr. postignuća na poslovnom polju i sl., neće imati toliko razloga za nesigurnost radi slabljenja isključivo jednog segmenta (fizičkog), a postojanje tih drugih kvaliteta i "moći" koje su svakako trajnije i pouzdanije, prepoznaje i cijeni okolina, dakle i žene.
Pretpostavljam da takvi muškarci neće imati toliko razloga da se samoubiju nakon 30 i koje. :D

Citat :

Malo si tu odlutala. Konkretno, odlutala si od definicije termina "mizoginija". Pa se prema tome taj argument može smatrati "poisoning the well". (Ne znam imamo li mi kakav naš naziv za to?)
Ne bi se baš složila, a zaključak mizoginije žena zrelijih godina proizlazi iz sljedećeg...

Konstatirati da je neka žena zrelijih godina "nemoćna, ostarjela, jadna" (a nađe se takvih epiteta iz više izvora), samo radi njenih godina i činjenice da više nema reproduktivnu moć, nema nikakvo objektivno uporište.

Uporišta nema, jer danas ima puno žena zrelijih godina koje uz male pomoći kozmetike, zdrave prehrane, sporta itekako dobro izgledaju u srednjim godinama (neke čak bolje od 20-godišnjakinja koje nisu u formi).
Zatim...do tih zrelih godina žena se može ostvariti na profesionalnom planu, steći materijalnu sigurnost koja je podloga za daljnje razvijanje, ali i za male luksuze u kojima se uživa, a u kojima nije imala mogućnosti uživati ranije. Ništa je ne prijeći da ne formira kvalitetne i čvrste odnose sa drugim osobama ili kakve već želi. To su potencijali koji se ne moraju realizirati u zreljim godinama, ali oni postoje i utječu generalno na zadovoljstvo i kvalitetu života.
To je svima jasno.

Ali, uz očito ignoriranje navedenih realnih potencijala i skoro pa nepatvorenom guštu pri podcjenjivačkim karakterizacijama žena zrelijih godina (samo na temelju njihovih bioloških godina) i obrnuto...precjenjivanja i procjenjivanja moći/ zadovoljstva mlađih žena (opet samo na temelju njihovih bioloških godina), slobodno pjesničkim izričajem kažem da se radi o vrsti mizoginije prema ženama zrelije dobi. raspa

Od tog simptoma pate neki muškarci i žene, a obično se na taj način pokušava naći neki zagarantirani način potvrde vlastite vrijednosti kroz navodnu tuđu nemoć, što opet ukazuje na određene nesigurnosti i vrlo često komplekse.

(op.a.
Australski rječnik od sada sadrži promijenjenu definiciju mizoginije koja odražava činjenicu da ta riječ označava "duboko ukorijenjene predrasude" prema ženama, a ne samo mržnju prema njima
.)


Zadnja promjena: Athena; pon ruj 07, 2015 3:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2015 3:28 pm

Athena naravucenije INTERES vrdi gde burgija nece,tako i musko-zenskim odnosima danas nazalost.TO JE DANASNJI TU PUTA LIBERALNI-KAPITALISTICKI SISTEM VREDNOSTI.KOMUNIZAM I KAPITALIZAM ISTI CAZZO SAMO DRUGO PAKOVANJE. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2015 11:17 pm

Athena je napisao/la:
Dakle, ja sam govorila o uspostavljanju partnerskog odnosa, a ne UDAJI.

Ne, nisi. Valjda još znam čitati. Možda si mislila na partnerski odnos, ali citirala si članak o udaji a ja sam odgovorio na ono što je napisano. Ne čitam misli.

Athena je napisao/la:
Citat :
Malo si tu odlutala. Konkretno, odlutala si od definicije termina "mizoginija". Pa se prema tome taj argument može smatrati "poisoning the well". (Ne znam imamo li mi kakav naš naziv za to?)

Ne bi se baš složila, a zaključak mizoginije žena zrelijih godina proizlazi iz sljedećeg...

Nije bitno iz čega proizlazi, stvar je jasna. Mizoginija se odnosi na mržnju prema svim ženama. Mizoginija prema nekoj određenoj grupi žena ne postoji. Ili mrziš sve žene ili samo neke. A ako je samo neke, onda se ne radi o mizoginiji. To je feministička direktiva, ako mrziš jednu, mrziš sve.

A to što si opisala čak ne potpada ni pod mržnju. Ne voljeti nešto nije isto što i mrziti to nešto.

Prema tome, ubacivanje termina mizoginija u ovaj kontekst je "trovanje vrela". Ta taktika je omiljeno sredstvo radikalne levice, SJW-a i feminista. Razbacivanje velikim riječima kojima promijeniš značenje tako da evociraju drugačije emocionalno stanje kod sugovornika, da ga emocionalno ucijene. "Ako se protiviš imigaciji Arapa, to znači da si rasist." "Ako ne voliš stare žene, to znači da si ženomrzac." I tako dalje. roll

Citat :
(op.a.
Australski rječnik od sada sadrži promijenjenu definiciju mizoginije koja odražava činjenicu da ta riječ označava "duboko ukorijenjene predrasude" prema ženama, a ne samo mržnju prema njima.)

A zbog čega je promijenjen? Ili bolje da pitam: ko je lobirao da se promijeni? Qui bono?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2015 12:51 am

Sponzoruse su malo pokvarene ali inace mlade djevojke su OK... ides

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2015 12:48 pm

Jel se tebi čini ovo kao namješteno? Vidim da dosta ljudi komentira da je namješteno, al ja nemogu sa sigurnošću reći
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2015 2:46 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Jel se tebi čini ovo kao namješteno? Vidim da dosta ljudi komentira da je namješteno, al ja nemogu sa sigurnošću reći
I meni se Novuse cini da je namesteno,posto sam video cuvene americke verzije,mislim i verziju u Engleskoj i sada ova na hrvatski nacin.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 3:16 pm

Zasto bi bilo namjesteno,takvih primjera mozes vidjeti svakodnevno samo sto to niko ne snima i sto momci sponzorusi kazu
izvoli ljepotice a ne ovako,znas,ja ne volim sponzoruse.
Sponzoruse su po pravilu dobre koke. ides
Ali naravno,moze ih imati samo momak sa dobrim autom i dzepovima punih para,
pa bio on lijep ili ne,sportista,uspjesan biznismen ili kriminalac,sponzorusama to nije bitno.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 5:12 pm

Fantom je napisao/la:
Zasto bi bilo namjesteno,takvih primjera mozes vidjeti svakodnevno samo sto to niko ne snima i sto momci sponzorusi kazu
izvoli ljepotice a ne ovako,znas,ja ne volim sponzoruse.
Sponzoruse su po pravilu dobre koke. ides
Ali naravno,moze ih imati samo momak sa dobrim autom i dzepovima punih para,
pa bio on lijep ili ne,sportista,uspjesan biznismen ili kriminalac,sponzorusama to nije bitno.
Naravno. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepon ruj 14, 2015 4:42 pm

Hoy su chicas muy mal. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimesri ruj 23, 2015 4:39 pm

Raspale danasnje Materijalistkinje. ;) .
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 29, 2015 1:10 pm

Zato ja uvjek kažem, bolje je ostati sam. jer, kada si sam onda samo i ti kraljuješ, hehe... Ja sam mogao imati brdo cura, to kažem ne da bi se hvalio nego da ne bi nedaj bože netko na krivo pomislio, nego ja jednostavno preferiram samotnjački život... I kako veliki tesla kaže: „Biti sam, to je tajna otkrića. Biti sam, to je čas kada se ideje rađaju.”
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimesri ruj 30, 2015 9:02 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Nakon svega... Izgleda mi da neke od vas vise vole dobiti samar nego cvijece, u narodu kazu nasilje nad zenama rade kukavice, a ode citam od zena, da onaj tko brine o zeni je slabic confused confused
Diff strokes for diff folks.

Nije slabic onaj koji se brine o zeni, nego onaj koji dopusti da zena radi od njega sta hoce, isto je onaj slabic koji se izivljava na zeni. Treba balans, yin energy dobro treba uplesti sa yang energy a to se da dobro spojiti ako si lik uvijek bude svjestan da on ne existira samo u kombinaciji za zenskom, nego kao individuum - da gleda na svoje, nuzde/potrebe itd. puno ih to zaboravi. Zato, ne trebas biti confused miga
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimečet lis 01, 2015 5:25 pm

tinityrannical je napisao/la:
Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Nakon svega... Izgleda mi da neke od vas vise vole dobiti samar nego cvijece, u narodu kazu nasilje nad zenama rade kukavice, a ode citam od zena, da onaj tko brine o zeni je slabic confused confused
Diff strokes for diff folks.

Nije slabic onaj koji se brine o zeni, nego onaj koji dopusti da zena radi od njega sta hoce, isto je onaj slabic koji se izivljava na zeni. Treba balans, yin energy dobro treba uplesti sa yang energy a to se da dobro spojiti ako si lik uvijek bude svjestan da on ne existira samo u kombinaciji za zenskom, nego kao individuum - da gleda na svoje, nuzde/potrebe itd. puno ih to zaboravi. Zato, ne trebas biti confused miga
Zlatna sredina fazon,eeeeeeee tinityrannical,naravno da je tako najbolje,ali ne znam da li ti je neko reako,da danas zivimo u vremenu ekstrema i da to sto ti zelis jednostavno ili je nemoguce,ili vrlo retko.Pa vi devojke ste danas mnogo sklonije ekstremima,nego mi muskarci,volite da eksperimentisete,radite razne perverzne i devijantne radnje i niko vam na to ne zamera,ali zato vi muskarcima danas trazite dlaku u jajetu,zamerate im neke trivijalne stvari a i  neke nazalost danas bitnije stvari,kao na primer njihovo drustveno-finansijsko-imovinsko stanje,trazite nekog bajkovitog princa na belom konju-mecki a i same ste mnogo daleko od nekog ideala-savrsenstva u svakom pogledu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepet lis 02, 2015 6:02 pm

@2pac Studije su pokazale da je muškarac sretniji i dugovječniji ako je u braku, dok je za ženu upravo suprotno pokazano da je istina. Najdugovječnije i najsretnije su one koje se nikad nisu udavale, u prosjeku. Tako da ti izjava da je najbolje biti sam ne stoji, barem ne iz muške perspektive. Iz iskustva ti mogu reći da mi je žena puno toga poboljšala u životu što ni sam nisam znao da radim krivo. Sad sam sretniji i ispunjeniji nego prije braka.

@tiny Upravo tako. Balans je ono što se traži, učenje jedno drugoga, zajednički životni ciljevi i slični svjetonazori.

@Mediterano Ne bih rekao da živimo u vremenima ekstrema sad ništa više nego prije. Što je po tebi ekstrem? Žene su i prije eksperimentirale, samo se o tome nije otvoreno pričalo. Jedino što se promijenilo je tehnologija, poglavito informacijske znanosti pa danas više o svačemu znamo. Nakon kratkog eksperimentiranja, na kraju se sve svede na to što žena i muškarac voli raditi. Što se imovine tiče, to se također nije mijenjalo. U pravilu, žene traže sigurnost, prije svega materijalnu sigurnost. Ako im muškarac to ne može pružiti onda su ili nesretne ili se okreću drugom muškarcu koji to može. Rjeđe su one žene koje su same sebi dovoljne (u financijskom i emocionalnom smislu) i koje se s muškarcima petljaju samo radi užitka. Rekao bih da su takve žene u velikoj manjini.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitimepet lis 02, 2015 7:57 pm

MoW je napisao/la:
@2pac Studije su pokazale da je muškarac sretniji i dugovječniji ako je u braku, dok je za ženu upravo suprotno pokazano da je istina. Najdugovječnije i najsretnije su one koje se nikad nisu udavale, u prosjeku. Tako da ti izjava da je najbolje biti sam ne stoji, barem ne iz muške perspektive. Iz iskustva ti mogu reći da mi je žena puno toga poboljšala u životu što ni sam nisam znao da radim krivo. Sad sam sretniji i ispunjeniji nego prije braka.

@tiny Upravo tako. Balans je ono što se traži, učenje jedno drugoga, zajednički životni ciljevi i slični svjetonazori.

@Mediterano Ne bih rekao da živimo u vremenima ekstrema sad ništa više nego prije. Što je po tebi ekstrem? Žene su i prije eksperimentirale, samo se o tome nije otvoreno pričalo. Jedino što se promijenilo je tehnologija, poglavito informacijske znanosti pa danas više o svačemu znamo. Nakon kratkog eksperimentiranja, na kraju se sve svede na to što žena i muškarac voli raditi. Što se imovine tiče, to se također nije mijenjalo. U pravilu, žene traže sigurnost, prije svega materijalnu sigurnost. Ako im muškarac to ne može pružiti onda su ili nesretne ili se okreću drugom muškarcu koji to može. Rjeđe su one žene koje su same sebi dovoljne (u financijskom i emocionalnom smislu) i koje se s muškarcima petljaju samo radi užitka. Rekao bih da su takve žene u velikoj manjini.
Ekstem,iliti krajnost,jesu pre eksperimentisale,ali ne u takvom obimu i ne tako javno.Ok ,kazes treba da eskperimentisu da bi na kraju zakljucile sta im se svidja,ili odgovara,ali zasto drustvo ovo danasnje, pogotovo ovde na Balkanu zamera muskom eksperimentisanju a zenskom podrzava,doduse precutno i divi mu se a zvanicno je kao protiv perverznih-devijantnih radnji bilo kakve vrste i sa muske i sa zenske strane,ODNOSNO LICEMERJE?Uz to sto danasnje mlade devojke kenjaju na sva usta preko medija da nemaju nikakva prava u odnosu na muskarce i da su diskriminisane a defakto je da se danas zene-devojke  lakse i brze zaposljavaju,imaju popuste i akcije na raznim cenama odeca i obuca a i imaju akcije u vidu njihovih potrepstina i nocnog provoda koji im je danas sistem pruzio,sto muskarci nemaju a zale se da su tlacene od muskaraca a u skoro svakom aspektu danas itekako zavise od njih na neki nacin.LICEMERJE I PARAZITIRANJE NAJGORE VRSTE.MoW tebi je znaci ok sto su devojke-zene danas primarno Materijalistkinje a muskarci primarno emotivci i strastvene osobe?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad   Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hrvatska glazba
» Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?
» Nije mi sto je PITA,nego sto je recept na engleskom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: