Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije

Go down 
+4
grga@bizArt
Mediterano Blanco
leont
2pac
8 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimepet lis 09, 2015 7:44 pm

Ovo je jedna od najkompleksnijih tema,ako ne najkomleksnija tema ikada,odnosno aspekt bivstvovanja-zivljenja-postojanja.U Matematici postoji N-teorija o vise prostornih oblika postojanja,odnosno beskonacno mnostvo njih i svaka je prica za sebe,odnosno njena funkcionalost,zakonitost i odredjenost i svaka visa Dimenzija je nepojmiva za onu nisu,bas zbog tog hiearhijskog aspekta.Kao na primer mi u nasoj 3 Dimenziji-Svemiru,mozemo sa nase perspektive da imamo spoznaju,saznanje i uvid,odnosno percepciju u 2 Dimenziju-Svemir(TAKOZVANA DIMENZIJA-SVET-SVEMIR PACKMANA),ali zato ne mozemo na primer u 4,niti trenutno da dokucimo njenu bazu a kamoli za ostale vise Dimenzije,pod uslovom da naravno postoje,osim ove nase.Bas zbog tolike kompleksnosti,nepremostivosti i nedokucivosti,zanimaju me vase pretpostavke-opservacije i kreacije na ovu temu?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimened lis 11, 2015 6:15 pm

Nikoga ova tema nije zainteresovala,cudno.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 14, 2015 7:19 pm

Ajde Gentes muy listos,kazite vase opservacije na ovu temu?Jeste da je tema veoma kompleksna,ali ako ja kao neuki,buntovni,neozbiljni,mastoviti jos uvek mladic od 26 godina mogu imati bazicnu sliku u glavi o ovom mozda najkompleksnijem aspektu u celokupnom Univerzumu.Onda logickom dedukcijom pretpostavljam da imate mnogo veci spektar znanja o ovoj temi od mene,sa time sto se generalno nacitaniji,edukovaniji,iskusniji,istancaniji,ozbiljniji i itd.  ;) .
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimečet lis 15, 2015 12:43 am

Sjedni i meditiraj, ništa lakše.

Napišeš mi hipi-pacifizam=utopija, da mi nismo jedno i ostale pizdarije, očigledno me nisi shvatio... Vidim da te zanimaju stare (i mudre!) civilizacije, pa istraži malo kakav su oni pogled imali na Bog-a. Pa ces vidjeti da mi nismo odvojena, baš kako se sad prividno čini, bića stvoreni od tamo nekog kreatora...

Tako ces i shvatiti dimenzije... Giordano Bruno je rekao da Sve-Mir vrvi životom, samo bit toga jest kako je to shvatio...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimečet lis 15, 2015 12:53 am

2pac je napisao/la:
Sjedni i meditiraj, ništa lakše.

Napišeš mi hipi-pacifizam=utopija, da mi nismo jedno i ostale pizdarije, očigledno me nisi shvatio... Vidim da te zanimaju stare (i mudre!) civilizacije, pa istraži malo kakav su oni pogled imali na Bog-a. Pa ces vidjeti da mi nismo odvojena, baš kako se sad prividno čini, bića stvoreni od tamo nekog kreatora...

Tako ces i shvatiti dimenzije... Giordano Bruno je rekao da Sve-Mir vrvi životom, samo bit toga jest kako je to shvatio...
Dobro 2pac,postujem tvoje vidjenje stvari,ali me je ganulo to sto si rekao generalno za nas Belce da smo ovo,ono,da stujemo Lucifera i itd.,pa sam malo emotivno i temperamentno odreagovao,jbg.,sta ces,danak mediteranske-juznjacke ljudske osobine,odnosno temperamenta,izvini. 2pac posto si prosvetljeniji od mene,mozes li mi ti reci neku svoju opservaciju o ovo temi?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimečet lis 15, 2015 6:56 pm

Au strasno,nije valjda da ste pali na ispitu prosvetiteljstva i kreativnosti,jer nemate iole neko misljenje i stav u vezi ove teme? Strasno. ;) .
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 21, 2015 5:30 pm

Sad tek znam da ništa ne znam...

Nema tu hijerarhije prosvijetljenosti, (to su napravili tamo oni daleki "ne - prijatelji" da bi ti iskrivili percepciju stvarnosti). Svaka osoba je prosvijetljena, razlika u tome je da su neki svijesni toga a neki ne.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 21, 2015 8:38 pm

2pac je napisao/la:
Sad tek znam da ništa ne znam...

Nema tu hijerarhije prosvijetljenosti, (to su napravili tamo oni daleki "ne - prijatelji" da bi ti iskrivili percepciju stvarnosti). Svaka osoba je prosvijetljena, razlika u tome je da su neki svijesni toga a neki ne.
A druge Dimenzije,da li postoje,sta ti mislis 2pac?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 28, 2015 8:35 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Ajde Gentes muy listos,kazite vase opservacije na ovu temu?Jeste da je tema veoma kompleksna,ali ako ja kao neuki,buntovni,neozbiljni,mastoviti jos uvek mladic od 26 godina mogu imati bazicnu sliku u glavi o ovom mozda najkompleksnijem aspektu u celokupnom Univerzumu.Onda logickom dedukcijom pretpostavljam da imate mnogo veci spektar znanja o ovoj temi od mene,sa time sto se generalno nacitaniji,edukovaniji,iskusniji,istancaniji,ozbiljniji i itd.  ;) .


Ja sam do danas o mnogo užim i usmjerenijim temama od ove (a koje spadaju pod to tvoje generaliziranje i šalaprdanje u kojem si ispalio doslovno sve teme u Univerzuumu kada si napisao bivsvovanje i bitak, svrha..) napisao nekoliko stotina kartica texta, ponešto objavio po forumima, nešto pa almanasima, nešto u recenzijama i publikacijama po Indiji i Americi, a ponešto još uvijek pišem.

Upustiti se u toliko široku temu i početi veslati po njoj 'slobodnim stilom' iziskivalo bi da me ili netko naljutio svojom zatupljenošću ili ne-informiranošću (a ti si sa ovim citiranim i onim svojim početnim postom umalo to napravio..) ili da imam neki drugi jak motiv ili pak da se netko ozbiljno i dugo bavi nekom konkretnom i puno užom temom (unutar lepeze tema koje postoje pod tim što si naveo) pa da od njega želim nešto naučiti ili ga nešto pitati što je on objavio a da prije nisam znao...

Što se tiče "logičke dedukcije" tu si već prilično rekao o tome koliko ti je poznata terminologija u filozofiji i o kome se radi iza tih linija.
Dakle, da se ne blamiraš dalje, drugi put napiši ili "..tom logikom pretpostavljam..." ili
".. dedukcijom, zaključio sam ..."
"logička dedukcija" mješavina je oxymoron-a i pokušaja mladića da zvuči obrazovaniji nego jest i sada imam onaj osjećaj kada me sram umjesto nekog drugog ...
prije smo to u Jugi svali skorojević ili malogradjanin ..
danas većinu ljudi to uopće ne zanima ali zato zanima mene...
Da si polupismeni seljak, (kakvih ima na ovom forumu) ne bih ti ovo rekao i ne bih ni spomenuo pravopis ili gramatiku, ali kada se netko pravi pametan pa izvali nešto poput "logičkom dedukcijom" onda ću s guštom ukazati na svu veličanstvenost takve glupusti...

Pogotovo kada netko kaže
Citat :
"imate mnogo veci spektar znanja o ovoj temi od mene,sa time sto se generalno nacitaniji,edukovaniji,iskusniji,istancaniji,ozbiljniji i itd.  ;"
..
i time insinuira kako tome može i ne mora biti tako...
pa eto me zato, samo da ti potvrdim, da ja sam generalno nacitaniji, ozbiljniji, definitivno iskusniji, obrazovaniji i kada to kažem mislim na svaku temu o kojoj si napisao bilo što na ovom forumu, jer sm pročitao nazive svih tema na kojima si pokušavao dijeliti "mudrost"...
što se ove teme tiče, najjači umovi na planeti (iz znanosti) imaju više pitanja nego odgovora, a najozbiljnije mistične tradicije koje poznam pišu o ovome na nekoliko holjada stranica..
samo čovjek koji ne zna gotovo ništa može pisati o ovoj temi i misliti kako će sa malo indukcije i ponešto općeg znanja doći do kvalitetnih zaključaka...
Drugim riječima, 3 youtube filmića i knjigica-dve sa police popularne znanosti otvorit će ti točno onoliko "znanja" koliko si ovdje pokazao ... to jest jako malo i u tragovima..
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 28, 2015 9:01 pm

Kahali je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Ajde Gentes muy listos,kazite vase opservacije na ovu temu?Jeste da je tema veoma kompleksna,ali ako ja kao neuki,buntovni,neozbiljni,mastoviti jos uvek mladic od 26 godina mogu imati bazicnu sliku u glavi o ovom mozda najkompleksnijem aspektu u celokupnom Univerzumu.Onda logickom dedukcijom pretpostavljam da imate mnogo veci spektar znanja o ovoj temi od mene,sa time sto se generalno nacitaniji,edukovaniji,iskusniji,istancaniji,ozbiljniji i itd.  ;) .


  Ja sam do danas o mnogo užim i usmjerenijim temama od ove (a koje spadaju pod to tvoje generaliziranje i šalaprdanje u kojem si ispalio doslovno sve teme u Univerzuumu kada si napisao bivsvovanje i bitak, svrha..) napisao nekoliko stotina kartica texta, ponešto objavio po forumima, nešto pa almanasima, nešto u recenzijama i publikacijama po Indiji i Americi, a ponešto još uvijek pišem.

    Upustiti se u toliko široku temu i početi veslati po njoj 'slobodnim stilom' iziskivalo bi da me ili netko naljutio svojom zatupljenošću ili ne-informiranošću (a ti si sa ovim citiranim i onim svojim početnim postom umalo to napravio..) ili da imam neki drugi jak motiv ili pak da se netko ozbiljno i dugo bavi nekom konkretnom i puno užom temom (unutar lepeze tema koje postoje pod tim što si naveo) pa da od njega želim nešto naučiti ili ga nešto pitati što je on objavio a da prije nisam znao...
   
   Što se tiče "logičke dedukcije" tu si već prilično rekao o tome koliko ti je poznata terminologija u filozofiji i o kome se radi iza tih linija.
   Dakle, da se ne blamiraš dalje, drugi put napiši ili "..tom logikom pretpostavljam..." ili
".. dedukcijom, zaključio sam ..."
  "logička dedukcija" mješavina je oxymoron-a i pokušaja mladića da zvuči obrazovaniji nego jest i sada imam onaj osjećaj kada me sram umjesto nekog drugog ...
    prije smo to u Jugi svali skorojević ili malogradjanin ..
    danas većinu ljudi to uopće ne zanima ali zato zanima mene...
  Da si polupismeni seljak, (kakvih ima na ovom forumu) ne bih ti ovo rekao i ne bih ni spomenuo pravopis ili gramatiku, ali kada se netko pravi pametan pa izvali nešto poput "logičkom dedukcijom" onda ću s guštom ukazati na svu veličanstvenost takve glupusti...

  Pogotovo kada netko kaže
Citat :
"imate mnogo veci spektar znanja o ovoj temi od mene,sa time sto se generalno nacitaniji,edukovaniji,iskusniji,istancaniji,ozbiljniji i itd.  ;"
..
    i time insinuira kako tome može i ne mora biti tako...
  pa eto me zato, samo da ti potvrdim, da ja sam generalno nacitaniji, ozbiljniji, definitivno iskusniji, obrazovaniji i kada to kažem mislim na svaku temu o kojoj si napisao bilo što na ovom forumu, jer sm pročitao nazive svih tema na kojima si pokušavao dijeliti "mudrost"...
    što se ove teme tiče, najjači umovi na planeti (iz znanosti) imaju više pitanja nego odgovora, a najozbiljnije mistične tradicije koje poznam pišu o ovome na nekoliko holjada stranica..
 samo čovjek koji ne zna gotovo ništa može pisati o ovoj temi i misliti kako će sa malo indukcije i ponešto općeg znanja doći do kvalitetnih zaključaka...
    Drugim riječima, 3 youtube filmića i knjigica-dve sa police popularne znanosti otvorit će ti točno onoliko "znanja" koliko si ovdje pokazao ... to jest jako malo i u tragovima..
Hahahaha,pa nisam ni rekao da nesto znam o ovoj temi,zato sam je i postavio,ako ima neko ko je ovde mnogo upoznat sa ovim kompleksnim aspektom,da pokusa da sto jasnije,jednostavnije i bazicno predstavi svoju observaciju,znanje i stav,ima jedna izreka,nije lose ne znati,lose je praviti se da nesto znas a ne znas.Sto se tice tvog malicioznog posta upucenog meni GURU-MASTERMIND-INTELEKTUALCU,to vise govori o tebi nego meni,odnosno o tvom izgleda prenaglasenom UBER egu,iliti aroganciji.Sto se tice konkretno mene,za sebe ne mogu nista tvrdim osim jedne stvari a ta stvar je da sam nazalost inteligentna,to ti garantujem i niko ne moze da mi ospori,cak ni ti koji si verovatno za 3 koplja inteligentniji,iskusniji i edukovaniji od mene.Samo cu iz nekog osnovnog postovanja iskulirati tvoje uvrede upucene meni,bez ikakvog povoda,jer tako treba pravi INTELEKTUALAC da se ponasa,da vredja i nipodastava ljude,samo zato sto imaju drugaciji REZON od njega,bas prosvetljeno,tolerantno,dubokoumno i zrelo.Ako hoces nesto reci konkretno o ovoj temi,super,ako neces ne moras,niko te ne tera,samo mojne da mi vredjas inteligenciju i moju licnost,jer veruj mi mogu da te spustim na zemlju,za to sam isto maher,confia de mi,iako si iskusniji,inteligentniji i edukovaniji od mene.Ima nesto sto se zove MASTA-KREATIVNOST a bez tog aspekta,verovatno bi Covecanstvo stagniralo do dan danas u stadijumu kamenog doba.Ako ti se moje teme ne svidaju i mislis da su APSOLUTNI NONSENS,ok,tvoje misljenje,postujem,inace misljenja su obostrana i mislim da si opterecn ZLIM ZAPADOM a takav INTELEKTUALAC je dopustio neverovatan propust da vredja PROSVECENU-KREATIVNU-PROSPERITETNU -ZAPADNU-EVROSPKU-HRISCANSKU CIVILIZACIJU koja je toliko zaduzila celokupno Covecanstvo a i sam je Zapadnjak i nalazi se u toj sferi uticaja,PARADOKS i MEDIOKRITET,strasno.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri lis 28, 2015 9:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri lis 28, 2015 9:07 pm

Inace,hvala ti Kavali za savet u vezi termina logicke dedukcije,odnosno tvog saveta-ispravke za njeno ispravno rukovanje u objasnjavanju nekog aspekta,ljudski je gesiti.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimepon tra 11, 2016 6:09 pm

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=04&dd=11&nav_id=1118483 . Da malo osvezim temu,ovu informaciju sam nasao danas na netu,spekulise se da naucnici u CERN-u vec latentno mesecima pokusavaju da otvore portal-prolaz ka drugom obliku postojanja-Svemiru-Dimenziji a da bi kao trebalo da bude zavrsna faza ka tome,krajem ovog meseca,kada bi trebao ponovo da pocne rad akcerelatora u CERN-u,posle krace pauze.Zanimljivo i intrigantno a ako je ova informacija tacna,uskoro ce uslediti najvazniji dogadjaj u Istoriji Covecanstva,ali je fora u tome,ako se bude otvorio portal ka drugoj Dimenziji,to moze da bude vrlo opasno po nas,nasu planetu a mozda i Svemir,jer ko zna sta se krije iza portala u drugoj Dimenziji,naravno ako je ova informacija verodostojna-nije spin.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimepon tra 11, 2016 6:22 pm

http://webtribune.rs/svi-su-krili-ovu-mracnu-tajnu-evo-sta-se-dogodilo-cern-ne-sluzi-onome-cemu-svi-veruju-da-sluzi/ . Jos jedna veoma intrigantna ingormacija u bezi ove teme a tice se isto CERN-a a datira iz Novembra prosle godine,isto je danas nasao na netu. Spekulise se da su naucnici u CERN-u pri put latentno otvorili portal ka drugoj Dimenziji jos krajem oktobra prosle godine i da je vodja projekta zena pod imenom Sandra o Rajli nestala ubrzo nakon eksperimenta-navodnog prvog otvaranja portala ka drugoj Dimenziji,ostavljajuci na svom mestu,gde je sedela pre otvaranja portala,svoj nakit i odecu.Veoma,veoma zanimljivo,intrigantno i jezivo. ;) .
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimepon tra 11, 2016 10:59 pm

Znas više bi ti vjeroval da je nakit proso na drugu dimenziju i postao prah a žena isto prošla ali postala kečap. Njezina duša je ostala ovdje s nama! Svi smo mi atomi, fotoni i energija(c-energija i ostali oblici u kompleksnom procesu). A energija nemože nestat može samo proč u drugi oblik!
Zamisli šibicu kad izgori ostane crni ugljen a energija je prešla u neki drugi oblik TOPLINA I SVIJETLOST u jedinici vremena.
Tako ti je i sa svemirom. Neki veliki veliki div((( toliko veliki da drži naš svemir u rukama》ja bi mu dal ime šibica a ne SPACE《a vrjeme nebi uopče definiro što to je(osim rok, zatvor, monopol), da je konstanta mjerenja vremena ista kod njega kao i kod nas jer je omjer vremena gorenja šibice i mase šibice na kraju kad zbrojiš kod njega isti kao i omjer vremena trajanja našeg svemira i njegove mase isti))) je zapali šibicu to usporedi sa velikim praskom ilitiga početak nastajanja svemira. Šibica gori i proizvodi produkte; energiju-vatru-svijetlo i toplinu a ostaju i krute tvari sitne čestice koje lete sa dimom u zrak i šire se. Dokazano je da se svemir širi i hladi tako i galaksije i planete u svemiru šire se a svemir se hladi. Šibica će izgorit! Pa šta će onda biti sa nama i sa našom šibicom!!!???
Ako želiš putovati i okusiti druge dimenzije ili pobječi iz ove dimenzije, uzmi sve što ti život pruža i izađi iz zatvora. Jer samo zarobljeni sanjaju o slobodi!
Opet nas muljaju kompa!

Uzmi dmt i pejotl i masu drugih raznih biljaka i evo ti furke kroz dimenzije. Da vidiš kako će te hitati simte tamte.

Nema spasa za nas proročanstvo će se ispuniti a ciklus nastaviti.

Jedino što nam ostaje je da živimo život slobodni ili u zatvoru.
A jedna od ljepših priča ako ne i najljepša je duhovnost. Prožeta bezuvjetnom ljubavi!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 5:36 pm

Grga zanimljiva intrepretacija potencionalnog kompletnog funkcionisanja Svemira.Znaci Grga verujes da postoje druge Dimenzije i predlazes da je najlakse doci do drugih Dimenzija konzumiranjem nekih opojnih,egzoticnih biljaka-opijata? Posibile,muy posibile,ali to je mac sa 2 ostrice,te biljke ti ozbiljno menjaju stanje svesti,skoro do nepovratne tacke i to moze da bude vrlo zeznuto.Vise sam za neki konvecionalniji nacin prelaska u druge Dimenzije,ali za to nam je potrebna vrlo,vrlo,vrlo napredna tehnologija,naprednija desetine hiljada godina od nase danasnje.A mozda ni sa takvom mnogo naprednom tehnologijom nije moguce probiti barijeru i preci u drugu Dimenziju.Sto se tice CERN-a,samo sam preneo neke intrigantne informacije sa neta,sto ne mora po difoltu da znaci da verujem u sve ove informacije.Grga znaci vise si za ezoteriju i taj pristup-nacin-stil,postujem,dok sam ja za neki konkretniji,dostupniji i primetniji,odnosno konvecionalniji pristup. Videcemo krajem ovog meseca sta ce se desiti,kako se iznenada pojave Baltazar,Agaroth,Belial i druzina,zna cemo koliko je sati. ;) .PS:Andjeli su interdimenzionalna bica,tako da potencionalno mogu da se pojave krajem ovog meseca,ako kojim slucajem naucnici iz CERN-a uspeju da otvore portal ka drugoj Dimenziji. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 5:54 pm

Da Grgo,kazes samo zarobljeni sanjaju o slobodi,ok,ako ne sanjamo,ne mastamo,ne fantaziramo o necemu visem,smislenijem,savrsenijem,na cemu bi onda stajali i stremili,sta je nasa svrha onda,ko smi mi i sta smo mi,ako ne treba da imamo sve to na sta si sugerisao kao lose osobine,sta ona treba da imamo?Mislim da si previse otisao u neku dublju filozofiju i metafiziku,ako nemamo mastu,snove i fantazije,koje nas cine onim sto jesmo,onda samim tim implicira se zakljucak da gubimo ono sto nas cini onim sto jesmo i jednim delom postajemo ono sto iskonski nismo a to je vrlo losa stvar.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 7:06 pm

Neznam što nije jasno? Stotine puta smo prožvakali teme o postojanju, možda ne direktno kroz temu specifičnog naziva, ali kroz brdo postova se stalno spominju druge realnost.

Znači, ovaj fizički svemir je jedno od najgušćih vibratornih stanja postojanja, dimenzija, realiteta, kako ga hoćeš nazvati. Iznad njega imaš Astral, koji je praktički "roditelj" ovome svemiru. Astral je mjesto za koje shvatiš da postoji za vrijeme psihodeličnih biljaka/substanci i za vrijeme REM faze sna. Iznad njega ima Kauzal koji je prvi realitet bez formi, to je Devaloka, tj. mjesto gdje prebivaju bogovi. Ima ih još iznad, ali neznam imena.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 7:26 pm

Portala je mnogo samo treba znati, hteti i smeti pokucati.


Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Isus_kuca_na_vrata
post image
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 9:39 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Neznam što nije jasno? Stotine puta smo prožvakali teme o postojanju, možda ne direktno kroz temu specifičnog naziva, ali kroz brdo postova se stalno spominju druge realnost.

Znači, ovaj fizički svemir je jedno od najgušćih vibratornih stanja postojanja, dimenzija, realiteta, kako ga hoćeš nazvati. Iznad njega imaš Astral, koji je praktički "roditelj" ovome svemiru. Astral je mjesto za koje shvatiš da postoji za vrijeme psihodeličnih biljaka/substanci i za vrijeme REM faze sna. Iznad njega ima Kauzal koji je prvi realitet bez formi, to je Devaloka, tj. mjesto gdje prebivaju bogovi. Ima ih još iznad, ali neznam imena.
Znam Novuse,ali treba razgraniciti aspekte,cisto da ne bude zabune,sta je od toga sto si ti navodio u ovom tvom postu,odnosno sta su druge Dimenzije a sta su drugi vise razine-nivoi-ravni postojanja u kome je pretpostavljam Astral,Kauzal i jos neki visi niovi kojima neznas imena,to su 2 razlicita i posebna aspekta a da li su uzajamno povezana,to je vec posebno pitanje za posebnu temu.Druge Dimenzije po N-teoriji i M teoriji struna su posebni oblici postojanja u kome su zakoni fizike-funkcionisanja dijametralno razliciti od naseg oblika postojanja-Svemira-Dimenzije.Neki fizicari su jos pre desetak godina konstatovli da potencilnu postojanost druge Dimenzije-2D i da druga Dimenzija verovatno izgleda i funkcionise na principu slicnoj cuvenoj igrici Packmen.Jos su konstatovali da mi zivimo u trecoj Dimenziji-3D. ;) .Novuse ako si gledao cuveni SF film Interstellar,snimljen predprosle godine,u tom filmu je potencionalno najpribliznije objasnjenje do sada,sto se tice aspekta druge Dimenzije,ili drugih Dimenzija. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimeuto tra 12, 2016 9:57 pm

Pa ovo što sam rekao možemo smatrati dimenzijama. Sve paše, drugi zakoni, drugi način postojanja.
Gledao sam interstellar.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri tra 13, 2016 12:03 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pa ovo što sam rekao možemo smatrati dimenzijama. Sve paše, drugi zakoni, drugi način postojanja.
Gledao sam interstellar.
Hoces reci da su Astral,Kauzal i itd.,ustvari druge Dimenzije.Moguce,ali ako su druge Dimenzije onda imamo na neki nacin pristup njima,doduse ezoterijski-nekonvecionalno,ali imamo,Dok su fizicari striktno rekli da izmedju nase Dimenzije i drugih Dimenzija postoji barijera koju trenutno nikako ne mozemo da probijemo,dok po tvojim postovima  Novuse imamo pristup na neki nacin Astralu a neki izuzetni cak i Kauzalu a sta su onda visi nivoi-razine-ravni postojanja u kome navodno zive Vile,Drekavci i ostala mitoloska bica?Jedan fizicar je tvrdio za druge nivoe-razine-ravni postojanja da su to oblici postojanja-mesta koje istovremeno egzistiraju sa nasim,odnosno da su to na neki nacin delovi naseg oblika postojanja-Svemira-Dimenzije,ali da je njihovo funkcionisanje, odnosno njihove supstance.elementi i sastojci su na visoj,ili nizoj talasnoj duzini-frekvenciji-vibraciji od nase i nasa cula ne mogu to da registruju i zato su ti drugi nivoi-ravni-razine postojanja nevidljivi i neprimetni za nas,osim u nekim izuzetnim slucajevima. Sve je to kompleksno tebra. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri tra 13, 2016 3:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri tra 13, 2016 12:19 am

Možeš si zamisliti da je svaki oblik postojanja nekome "roditelj" a nekome "dijete".
Znači fizička realnost je dijete od Astrala, a Astral dijete od Kauzala, itd.
Mislim, ovo je dosta debilno objašnjenje, no može ti poslužiti i analogija zgrade. Zgrada ima temelj i na njemu se slažu katovi, katovi idu dalje i dalje, ali svaki kat je poduprijet sa svime ispod njega.

Taj fizičar je čak i prilično dobro objasnio. Kvantna i digitalna fizika idu daleko u zadnje vrijeme, ali još uvijek kaskaju jer idu za dokazima, a problem je što moraš osobno iskusiti, a ne mjeriti s aparaturom.


[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri tra 13, 2016 8:19 am

Promjena svijesti ili buđenje svijesti ustvari i je prelazak u drugu dimenziju jer ti se mjenjaju percepcije vremena i fizička konstrukcija svijeta. Intersteler!
Anđeli su izmišljotina u tvojoj glavi ubiti oni su misao koja te vodi na ispravan put u duhovnost a vrag je isto izmišljotina u tvojoj glavi i vodi te ravno u pakao. Ubiti raj i pakao postoje samo u tvojoj glavi u tvojoj svijesti i mogu se isto nazvati neke druge dimenzije!
Gle spomeno sam ŠIBICU kaj to nije mašta???? Mogo sam ti izvući literaturu o kvantnoj atomskoj i opčoj fizici sa neta i zakomplicirat ti ovu dimenziju do bola!
Vidim da bolje počnem pisati slikovnice za dijecu! Nabacim koju ilustraciju i eto početka nečeg dobrog. Možda me koji izdavač primjeti!
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri tra 13, 2016 8:21 am

A CERN je na dobrom putu da otkrije način da napravi kaos na Zemlji i otkrije super-mega oružje za samouništenje!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitimesri tra 13, 2016 8:37 am

grga@bizArt je napisao/la:

Anđeli su izmišljotina u tvojoj glavi ubiti oni su misao koja te vodi na ispravan put u duhovnost a vrag je isto izmišljotina u tvojoj glavi i vodi te ravno u pakao. Ubiti raj i pakao postoje samo u tvojoj glavi u tvojoj svijesti i mogu se isto nazvati neke druge dimenzije!

Ovo nema veze s vezom što si rekao. suspect Znači izmišljotina u "glavi", ali postoje u "glavi" i mogu se nazivati dimenzije!?

Vrag itekako postoji, smatra se čak i da je umro prije neko vrijeme. On je vladar ovoga svijeta i to preko različitih astralnih struktura. To je taj "matrix".

Paklovi prema budizmu su također svijetovi (nema vraga unutra), te zajedno sa svijetovima gladnih duhova čine najniže oblike postojanja, čisto zlo i pokvareno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» NLO video zapisi
» Vijesti iz Svemira
» Petlja svemira

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: