Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije

Go down 
+4
grga@bizArt
Mediterano Blanco
leont
2pac
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesub tra 16, 2016 10:39 pm

Grga ima malo onako slatkasto i naivno razmišljanje. Pazi ovo "mi bogovi stvoritelji matrixa" ili "astral blizak Bogu".
Drugi malo iskusniji bi dosta napisali kao odgovor na samo ove dvije izjave, ali ja nemam snage za to.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimened tra 17, 2016 9:31 am

[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimened tra 17, 2016 1:41 pm

Je malo sam slatklasti! Hvala @leontu na literaturi! To mi fali.
Jbg. Kaj je da je možda mi intuicija i netreba za raščiščavanje puta. A ove fiju briju umne rasprave nekome mogu ozbiljno koristiti a nekome i naškoditi.
Ono što znam je da se svi igramo Boga i sve če nas to koštati i onaj ko to radi morao bi ozbiljno promisliti i biti spreman na posljedice ako to može.
Vidio sam kraj svijeta i to je tek početak!
Napisao sam nešto ko mlačenje prazne slame pa ću razmisliti dal da postove izbrišem. Mogao bi netkom zamutiti shvačanje koje je već dosta zamućeno. I bolje da stručnjacima prepustim riječ.
A sad idem nahraniti kera pa čitati!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimened tra 17, 2016 6:51 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Je malo sam slatklasti! Hvala @leontu na literaturi! To mi fali.
Jbg. Kaj je da je možda mi intuicija i netreba za raščiščavanje puta. A ove fiju briju umne rasprave nekome mogu ozbiljno koristiti a nekome i  naškoditi.
Ono što znam je da se svi igramo Boga i sve če nas to koštati i onaj ko to radi morao bi ozbiljno promisliti i biti spreman na posljedice ako to može.
Vidio sam kraj svijeta i to je tek početak!
Napisao sam nešto ko mlačenje prazne slame pa ću razmisliti dal da postove izbrišem. Mogao bi netkom zamutiti shvačanje koje je već dosta zamućeno. I bolje da stručnjacima prepustim riječ.
A sad idem nahraniti kera pa čitati!
Nemoj da brises postove tebra,opusti se,Novus verovatno nije zeleo nista lose da kaze,malo se salio,iskuliraj,evo ja cenim tvoje misljenje,da ne cenim,ne bi imao diskusije sa tobom. ;) ,
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimened tra 17, 2016 10:39 pm

[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 7:00 am

Jutro. Ne srdim se na nikog osim na sebe. Makar izgleda tako.
Pobrko sam fiziku i metafiziku.
Ima netko da sa sigurnošću može opisati 4D?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 6:11 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Jutro. Ne srdim se na nikog osim na sebe. Makar izgleda tako.
Pobrko sam fiziku i metafiziku.
Ima netko da sa sigurnošću može opisati 4D?
Opusteno tebra,desava se neki put da se pobrkaju fizika i metafizika,posto izgleda uzajamno povezane,kao sto i sami nazivi kazu. ;) .Tebra ako si citao moje poslednje postove na ovu temu pre neki dan,verovatno si primetio da sam pokusao da opisem 4D,koliko god sam mogao iz svoje neke hitpoteticke analize. ;) . U fazonu to je verovatno Dimenzija vremena u kome vreme kao konstanta dobija sasvim novi smisao,kao sto recimo u nasoj 3D-Dimenziji-svetu prostor kao konstanta dobija sasvim novi smisao. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 7:03 pm

Čemu opisivati? Uzmi bilježnicu i stavi pokraj kreveta i kad se ujutro probudiš, pokušaj zapisati što više može detalja iz svog sna. Voila, evo ti opis astrala.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 8:04 pm

Hočeš reči da kad sam bio u komi i razgovarao sa pokojnim djedom ustvari prešao u 4denzitet? Ili 5?
A što onda kad komuniciram sa životinjom bez rijeći? Prešo sam u 2D?
A šta onda kad sam sanjo sotonu???
Dajte dečki!!!!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 10:53 pm

Pojam denzitet je new age termin i ja ga ne koristim. Koristim pojmove poput "Astral" jer su oni korišteni u raznim magijskim praksama i njima vjerujem više na riječ nego new agerima (koji su vjerojatno dio disinfo kampanje).

Kad si bio u komi i ako si se mogao kretati po fizičkoj razini to bi bio out of body experience. Ali ako si se našao u nekakvome ne-fizičkome svijetu, i da si tamo susreo pokojne, to bi vjerojatno bio Astral.
To što si sanjao "sotonu" ništa ne znači, to je tvoja vlastita podsvijest i larve koje su se ispoljavale u tvom osobnom astralu (ima i toga). Vrag, iliti Sanat Kumara je prema nekim izvorima mrtav, ali je ostavio Polje da radi punom parom.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimepon tra 18, 2016 11:22 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pojam denzitet je new age termin i ja ga ne koristim. Koristim pojmove poput "Astral" jer su oni korišteni u raznim magijskim praksama i njima vjerujem više na riječ nego new agerima (koji su vjerojatno dio disinfo kampanje).

Kad si bio u komi i ako si se mogao kretati po fizičkoj razini to bi bio out of body experience. Ali ako si se našao u nekakvome ne-fizičkome svijetu, i da si tamo susreo pokojne, to bi vjerojatno bio Astral.
To što si sanjao "sotonu" ništa ne znači, to je tvoja vlastita podsvijest i larve koje su se ispoljavale u tvom osobnom astralu (ima i toga). Vrag, iliti Sanat Kumara je prema nekim izvorima mrtav, ali je ostavio Polje da radi punom parom.
Hoces reci Novuse tebra da je Lucifer-Djavo-Vrag-Sotona-Belzebub mrtav a to polje koje ostavio pretpostavljam manipulativno polje-cuvena manipulacija.Da li znas mozda Novuse na koji nacin umro Lucifer,ako je uopste umro?PS: Lucifer jedan od najmocnijih interdimenzionalnih bica,spekulise se da je iz 6D-Dimenzije,zato mu je i zastitni znak-broj 666,opet se izgleda i u ovoj prici upleo sveti-krucijalni-kreatorski broj 3. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 8:36 am

Pa Lucifer i je Vrag, njegovo "lijepo" lice. Ono što sam čuo da se jednostavno raspao zbog kršenja Zakona. Dobio je nekakvu vrstu karmičke intervencije, a svi znamo onu staru poslovicu "karma is a bitch".
To se dogodilo zato jer se ispostavilo da njegov sistem vladavine na Zemlji, za kojega je on govorio da je ustvari Raj i šansa za evoluciju duša, bio pun "rupa", koje su dokazivale da jednostavno laže i manipulira. Navodno je tome i pridonijela Isusova smrt, jer nije Isus umro za otkupljenje grijeha ljudi (da je, nije obavio dobar posao haha), nego je umro da dokaže zlo ovoga sistema. Još je tu bilo nečega, ali neznam sve.

Zaboravi broj 666, pitanje je koji je bio original toga značenja pa se kroz tisuće prepravljanja Biblije to originalno značenje izgubilo.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 11:44 am

Dođi da ti pokažem zlo, a u tom paklu ćeš da vidiš Boga!

Nije se značenje izgubilo! Mi smo se izgubili!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 6:19 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pa Lucifer i je Vrag, njegovo "lijepo" lice. Ono što sam čuo da se jednostavno raspao zbog kršenja Zakona. Dobio je nekakvu vrstu karmičke intervencije, a svi znamo onu staru poslovicu "karma is a bitch".
To se dogodilo zato jer se ispostavilo da njegov sistem vladavine na Zemlji, za kojega je on govorio da je ustvari Raj i šansa za evoluciju duša, bio pun "rupa", koje su dokazivale da jednostavno laže i manipulira. Navodno je tome i pridonijela Isusova smrt, jer nije Isus umro za otkupljenje grijeha ljudi (da je, nije obavio dobar posao haha), nego je umro da dokaže zlo ovoga sistema. Još je tu bilo nečega, ali neznam sve.

Zaboravi broj 666, pitanje je koji je bio original toga značenja pa se kroz tisuće prepravljanja Biblije to originalno značenje izgubilo.
Otkud Novuse znas takve vrlo zeznute ezotericne i metafizicne stvari,odnosno koji su tvoji izvori informisanja,ako nije tajna naravno? Jeste da je malo off-topic a mozda i nije ;) ,kako je Lucifer-Vrag izgledao,da li je stvarno bio pali Andjeo kao sto Biblija predstavlja,ili sasvim nesto drugo ? A ocigledno je da je bio interdimenzionalno bice-Vansvemirac i to vrlo mocno,sta mislis Novuse,sa kog oblika postojanja-Dimenzije je potekao Lucifer-Vrag? Znaci Novuse konstatujes da je Lucifer-Vrag stvarno postojao. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 6:28 pm

Za prirodu postojanja, tj. di se rodio (LOL) neznam, mislim da je biće s visoke razine astrala, a možda je i s kauzala. Uglavnom, što god bio, dosta je moćan i zao.
Nije nikakav alien ili "pali anđeo". Anđeli su ono što zovu budisti Devama, znači bogovima koji prebivaju na kauzalu. Ja nisam siguran da li je bio jedan od bogova.

Moji izvori su različiti, s Primitivom sam dosta razgovarao, čitam neke blogove, itd.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 6:40 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Za prirodu postojanja, tj. di se rodio (LOL) neznam, mislim da je biće s visoke razine astrala, a možda je i s kauzala. Uglavnom, što god bio, dosta je moćan i zao.
Nije nikakav alien ili "pali anđeo". Anđeli su ono što zovu budisti Devama, znači bogovima koji prebivaju na kauzalu. Ja nisam siguran da li je bio jedan od bogova.

Moji izvori su različiti, s Primitivom sam dosta razgovarao, čitam neke blogove, itd.
Vansvemirac Novuse nije Vanzemaljac,vec upravo kao sto samo ime kaze,bice van naseg Svemira a Vanzemaljac je bice sa druge planete-nebeskog tela u ovom nasem Svemiru.Hteo sam reci Novuse da je Lucifer-Vrag bio inter-multidimenzionalno bice,verovatno vrlog velikog uticaja na nasu planetu-svet u Istoriji,zanima me da li je Lucifer-Vrag uticao i na drugim mestima-planetama u nasem Svemiru,osim nase planete Zemlje?
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 8:29 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:


Pa Lucifer i je Vrag, njegovo "lijepo" lice.
...

Interesantan lik.
Nosio Svetlost pa se izgleda sapleo, pao i postao Djavo, simbol Tame.
I termin Svetlost je interesantan jer u sebi sadrzi i Svet.
A i simbol je Svesti.
I veza: Svetlost - Energija - Svet/Materija ali to je vec za fizicare.
Materijalni Svet/Materija /inercija odgovara Tamas guni (Tamas = TAMA-s).
Mnogo toga sledi  iz ovoga.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 10:43 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
zanima me da li je Lucifer-Vrag uticao i na drugim mestima-planetama u nasem Svemiru,osim nase planete Zemlje?

E to i mene zanima, ali nitko mi još nije ponudio odgovor. Možda je samo specifično vezan za Zemlju i ljude.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimeuto tra 19, 2016 11:23 pm

Lucifer. Je specifično je vezan za zemlju i za svaki trag ljudske duše u svemiru. U drugim djelovima svemira i kod drugih civilizacija vjerojatno djeluje neki drugi izaslanik tame a mozda i ne djeluje neki od takovih jer nema svijetlosti. Netko ko biva u tami i bude prosvijetlen tek onda zna koliko je ta tama bila mračna.
Imam jedan primjer; kada sam razgovarao sa njime i žicao ga da mi ne kazni oca za grjehe, pojam da je moj otac griješio je samo u mojoj glavi i postao sam ga svijestan a drugi tog grijeha nisu svijesni, rekao mi je da ga kazniti mora i tu on ništa nemože učiniti! Proizlazi da je netko iznad njega! Netko ko je boss nad svim đavolima!
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 9:20 am

grga@bizArt je napisao/la:

...
Imam jedan primjer; kada sam razgovarao sa njime i žicao ga da mi ne kazni oca za grjehe, pojam da je moj otac griješio je samo u mojoj glavi i postao sam ga svijestan a drugi tog grijeha nisu svijesni, rekao mi je da ga kazniti mora i tu on ništa nemože učiniti! Proizlazi da je netko iznad njega! Netko ko je boss nad svim đavolima!


Dobar zakljucak.
Taj boss si Ti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 10:38 am

Jedino ako se razvijaš, ostatak ljudi koje ne radi ništa sigurno nije nikakav boss, već naprotiv, običan mrav
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 11:54 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Jedino ako se razvijaš, ostatak ljudi koje ne radi ništa sigurno nije nikakav boss, već naprotiv, običan mrav

To vazi ako gledas iz ugla spiritualnog.
Iz ugla ezotericnog je svako boss.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 4:03 pm

Spalit će me na lomaći!
E a sad koja je onda to dimenzija?
Ne vrag da sam upal u rupu-portal ka drugim dimenzijama postojanja svemira!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 4:27 pm

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=04&dd=20&nav_id=1122075 . Evo,cak i cuveni fizicar  Hoking tvrdi da su crne rupe portali-prolazi ka drugim Dimenzijama,informacija danas objavljena,nesto se suska,uz to ako se dodaju spekulacije ovima iz CERN-a krajem meseca,nesto se suska i oseca-komesa u vazduhu,odnosno nesto se debelo kuva izgleda,videcemo. ;) . Novuse tebra i mene isto zanima o Luciferovom-Vragovom uticaju na druga mesta-planete,ako je kojim slucajem specifican samo za ljudsku zivotnu formu u Svemiru i za Zemlju,onda moja hipoteticka teorija-tema na forumu o humanoidnoj panspermiji u nasem Svemiru jos vise dobija na znacaju. ;) . Sta konkretno mislis Grgo,ako te spale na lomaci,hipoteticki u kojoj Dimenziji ces posle otici,jer na to mislis?Ako na to mislis,mislim da pre svega zavisi od tvoje duse-licnosti-moralnosti i karme,posto primecujem da si dobar covek,mislim da postoje 3 scenarija,ili ces otici u neku vrstu blazenske-idealnije-savrsenije Dimenzije u svakom smislu,nesto tipa Raja,odnosno Dimenziju veceg denziteta,ili ces se uzdici u visu ravan-razinu-nivo postojanja,ili 3 varijanta nesto sasvim trece.Sada ulazimo u temu sta se desava posle smrti koja je sasvim posebna prica-tema-aspekt,iliti off topic. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri tra 20, 2016 6:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitimesri tra 20, 2016 5:35 pm

Život poslije smrti je već druga tema
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» NLO video zapisi
» Koji je razlog postojanja?
» Petlja svemira
» Kraj svemira?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: