Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 7:15 pm

http://www.kurir.rs/komentari/video-fatamorgana-snimljena-kamerom-na-stotine-ljudi-videlo-ogroman-misteriozni-grad-kako-pluta-nebom-clanak-1976473
Jedan obris koji nalici na lebdeci grad se pojavio na nebu jednog kineskog grada pre par dana,sta bi to moglo biti,jedni kazu FATARMORGANA,drugi kazu da je to eskperiment i hologram Iluminata u okviru projekta pod imenom Blue Beam,ili pak najekcentricniji kazu da je to portal prema Pararelnom Univerzumu(U VESTIMA SU TO PROGRESNO PREFORMULISALI U DRUGU DIMENZIJU),sta vi mislite,sta bi to moglo biti ? ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 7:53 pm

Iluminati? LOL
Paralelni univerzum? khm... zanimljivo, ali ne, mislim da ne postoje portali za to
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 8:00 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Iluminati? LOL
Paralelni univerzum? khm... zanimljivo, ali ne, mislim da ne postoje portali za to
Sta ti mislis Novuse, o cemu se tu radi?Sto LOL,za projekat Blue Beam si sam pisao ovde neke stvari,iako deluje malo bizzarno,kada se bolje razmisli ipak nije,posto su Izrael i USA pre par godina i zvanicno predstavili prototip hologramskog uredjaja,doduse u pocetnoj fazi,ali se spekulise da naravno veci deo hologramske tehnologije kirju od ociju javnosti i da ce je iskorisiti kada za to dodje vreme.Naravno da ne postoje portali,kada ne postoje Pararelni Univerzumi Novuse. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 8:36 pm

Zašto ne postoje paralelni svemiri? To je nova vruća tema u fizici i široko se istražuje.

Smiješno mi je ovo za illuminate, pošto su teorije o illuminatima upravo dezinformacije kojima se miče pozornost s stvarnih vladara svijeta, a to su interesne skupine koje gurkaju politiku u svome smjeru. Illuminati su ukinuti još u 18. stoljeću
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 8:46 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Zašto ne postoje paralelni svemiri? To je nova vruća tema u fizici i široko se istražuje.

Smiješno mi je ovo za illuminate, pošto su teorije o illuminatima upravo dezinformacije kojima se miče pozornost s stvarnih vladara svijeta, a to su interesne skupine koje gurkaju politiku u svome smjeru. Illuminati su ukinuti još u 18. stoljeću
Zasto ne postoje Pararelni Univerzumi,pa recimo na primer zato sto mi je malo nelogicno i banalno da postoje milion verzija tebe,ili mene,samo malo razliciti u nijansama a i sve je preodredjeno sa time ako postoje Pararelni Univerzumi a ja ne verujem u SUDBINU.Samim tim ako postoje Pararelni Univerzumi,onda ne postoji Bog,smisao i uzvisenost,odnosno da je zivot samo koicidencionalni aspekt koji je usputan.Hahaha,ne zasmejavaj me molim te,vruca tema u Fizici i siroko se istrazuje,pa ovi danasnji moroni koji sebe zovu naucnicima,ne mogu u Fizici i Astro-Fizici da istraze kako treba ovaj nas Sunces sistem a kamoli nesto mnogo kompleksnije,teze i nedostupnije,kao sto su Pararelni Univerzumi.Ajde molim te Novuse,reci mi ko su te interesne skupine ljudi koji danas vladaju svetom a svu krivicu su prebacili na Iluminate?To ti mislis Novuse da su ukinuti krajem 18 veka,ukinut je njihov pocetni ogranak,ali su oni nastavili da deluju preko raznih drugih organizacija i imena. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 8:56 pm

Reci mi Novuse neku tvoju konkretnu opservaciju o ovoj temi,o cemu je zapravo rec ?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 9:24 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Ajde molim te Novuse,reci mi ko su te interesne skupine ljudi koji danas vladaju svetom a svu krivicu su prebacili na Iluminate?To ti mislis Novuse da su ukinuti krajem 18 veka,ukinut je njihov pocetni ogranak,ali su oni nastavili da deluju preko raznih drugih organizacija i imena. ;) .

Uzmi si nešto od Georga Seldes-a, Daniel Estulin-a, John Coleman-a, Williama Engdahl-a i peglaj
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 9:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Ajde molim te Novuse,reci mi ko su te interesne skupine ljudi koji danas vladaju svetom a svu krivicu su prebacili na Iluminate?To ti mislis Novuse da su ukinuti krajem 18 veka,ukinut je njihov pocetni ogranak,ali su oni nastavili da deluju preko raznih drugih organizacija i imena. ;) .

Uzmi si nešto od Georga Seldes-a, Daniel Estulin-a, John Coleman-a, Williama Engdahl-a i peglaj
Dobro,sta mislis u vezi ovog lebdeceg grada,pretpostavljas da je fatarmorgana,kao sto kazu naucnici?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 10:29 pm

Samo jedna kamera snimila, a koliko ljudi ima u tom gradu
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimened lis 18, 2015 10:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Samo jedna kamera snimila, a koliko ljudi ima u tom gradu
Ne znam,kazu da je na stotine ljudi u tom gradu to videlo,ali zvanicno je za sada uslikala samo jedna kamera.Treba imati u vidu da je to trajalno samo nekoliko minuta.Samo par dana posle ove bizzarne situacije,desilo se isto to samo u drugom gradu u Kini,tu su se jasnije videle zgrade na nebu.Veoma bizzarne situacije,fatarmorgana otpada,jer slican aspekt se desio u roku od samo nekoliko dana u istoj zemlji dva puta,to je vise nego slucajno,posto ne verujem u Pararelne Univerzume,moguce je da iza svega stoji projekat Blue Beam.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitimepet stu 13, 2015 12:40 pm

ma glupost eto šta.ljudi u sve vjeruju pa čk i u laži bag
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Empty
PostajNaslov: Re: Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini   Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Potres u Kini
» Moj grad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: