Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

pomoć molim

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
pachira
Prašina

Female
Capricorn Tiger
Broj postova : 4
Registration date : 20.10.2015

PostajNaslov: pomoć molim   uto lis 20, 2015 2:20 am

Pozdravljam vas. Ne želim zvučati glupo i ne znam jesam li na pravom mjestu, ali sam očajna. Nedavno sam se jako razbolila i tražim pomoć. Spremna sam na sve ako mi itko može na ikoji način pomoći. Hvala
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: pomoć molim   uto lis 20, 2015 3:40 pm

Mozda bi ti i mogli pomoci kad bi znali o cemu se radi.... confused
[Vrh] Go down
pachira
Prašina

Female
Capricorn Tiger

PostajNaslov: Re: pomoć molim   sri lis 21, 2015 2:04 am

Problem sa motorikom pokreta
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 945
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: pomoć molim   uto lis 27, 2015 1:59 pm

misli zvuči zeznuto, predpostavljam doktori osim dijagnoze i ne predobre prognoze nemaju kaj pametno za reć ?
probuđivanje vlastite bioenergije i vizualizacija njenog usmjerenog djelovanja sigurno neče odmoć, kao ni vježbice uz krajnje opuštenu muskulaturu (već prema području) - što usporenije i zadržanog kontinuiteta cijelog pokreta -  vizualizacija mehaničke i energetske strukture pokreta pri tom neče smetati.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: pomoć molim   sri lis 28, 2015 1:45 am

pachira je napisao/la:
Pozdravljam vas. Ne želim zvučati glupo i ne znam jesam li na pravom mjestu, ali sam očajna. Nedavno sam se jako razbolila i tražim pomoć. Spremna sam na sve ako mi itko može na ikoji način pomoći. Hvala

Da, kako je netko rekao, nebi bilo loše kada bi rekla što je točno u pitanju po zapadnoj oficijelnoj dijagnostiici ..
  Inače, mnogo metoda dijagnostike su preciznije, točnije i generalno bolje od ove naše opće-prihvaćene Zapadne standardizirane, uske i vrlo plitke kada se malo bolje promotri.
   "Zapad" donosi simptomatološku dijagnostiku i primjenjuje sve od Nuklearne medicine do sepktrofotometrijskih promatranja, izračuna i mjerenja potencijalnih devijacija u organizmu, ali unatoč svemu tome Zapadna medicina i kompletna ta "Škola" i dalje tretira samo posljedice tj. već postojeće simptome, a ne ono gdje se bilo koja bolest zaista liječi, a to je u traženju i utjecanju na Uzroke bolesti , ne njene posljedice...

..tretirati sve ljude prema istoj schemi, istim 'srednjim-vrijednostima', a pritom ne uzimati u obzir tip čovjeka, njegove životne navike, specifičnu dijetu tj ishranu, klimu, pa čak i na tip same bolesti, ne samo što je vrlo ograničen pristup, već je i na nemali broj načina ljudima predstavljen kao "jedini izbor" dok se na sve ostalo gleda kao na pseudo znanost ili nadriliječništvo (bez obzira što je često tisućama godina starije i djelotvornije, a i mnogo manje nasilno od zapadne medicine pa time ostavlja mnogo manje ili nikakve posljedice na ljudski organizam).
  ...holistički pristup i promatranja te utjecaji na Čovjeka kroz život dio su Ayur vedskih, kao i staro-kineskih metode dijagnostike i zaista je žalosno kada čovjek u današnje vrijeme na Zapadu sazna kako je "ozbiljno bolestan" ili kako je "kontraktirao" jednu od niza tzv. autoimunih bolesti jer se na taj način lako predaje i brzo plaši .. i tako, indoktriniran ogromnim brojem polu-istina, neistina i nemalu količinu teških nebuloza on odlazi sa svojom zdravtsvenom iskaznicom onome koji je ovdje predstavljen i tijekom cijelog života smatran "jedinim i ultimativnim mjerodavnim kriterijem" i ne samo što nije upućen kako njegova bolest nije neizlječiva već to ne zna ni njegov doktor niti bilo koji aspekt Zapadne akademije prepoznaje bilo kakav drugi pristup osim trenutnog koji ne radi...
...toliko je današnji farmaceutski lobi moćan ...
    pogotovo kada shvatimo kvantitet novca koji se vrti, i to baš na takvim, i raznim sličnim raznim  "neizlječivim" bolestima (kao npr. dijabetes na kojemu se mjesečno obrću doslovno stotine milijardi dolara, a koji je vrlo izliječiv davnih dana, što je samo jedan od mora primjera);

Nemoj me pogrešno shvatiti ne želim te kriviti niti kritizirati;
    potpuno sam svijestan kako se osjećaš i govorim to iz perspektive nekoga tko je nekada patio od hipohondrije uzrokovane viškom informacija kao i od pravih zdravstvenih tegoba..
   Ukoliko je to službeni nalaz ali ne želiš ovdje baš sa svima to dijeliti javi se...

Ne postoji bolji način da svoj organizam dovedeš u pravi Dis-balans ili kaos nego da dugotrajno i bez ostatka vjeruješ kako imaš dis-balans....
    ...a gdje naći bolje uvjerenje u to nego na dijagnostičkom papiru pečatiranom i potpisanom treniranom rukom indoktriniranog "liječnika" ..

Zadnja promjena: Kahali; sri lis 28, 2015 2:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pachira
Prašina

Female
Capricorn Tiger

PostajNaslov: Re: pomoć molim   sri lis 28, 2015 2:41 am

Hvala oboma na odgovorima. Pošto ne bih zeljela javno sve iznositi, Kahali javim se pp
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: pomoć molim   Today at 11:23 pm

[Vrh] Go down

pomoć molim
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pomoć ,molim lijepo,sastavljanje noža,raspadnutog.
» tečaj prve pomoći- video
» Pomoć-Gljiva
» Pomoć za prijatelja
» Molim pomoć - koji je ovo nož?