Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Prvi kontakt

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 977
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pon lis 26, 2015 7:09 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Opisi šamanskih iskustava sugeriraju kontakt s raznim vrstama. Napomenuti ću još (iako sam na drugim temama to govorio) kako bića koja nazivamo "vilenjaci", "vile", "patuljci", "nimfe", "Greys", "Draco", "ljudi sove", itd. su sve jedna te ista bića. Bića koja žive u kolektivnoj podsvijesti ili možda čak i u svijetu arhetipova.
Znači, ta bića su dala poruke i savjete, ali nisu direktno utjecala s pomaganjem, jer očito da mi moramo napraviti izbor kuda idemo. Lako su oni mogli dati neki pečat svijesti, ali nisu
Verovatno zato sto ta bica nisu iz naseg postojanja stvarnosti,pa je njihovo poimanje stvarnosti sasvim drugacije od nase.Naravno ako oni postoje,ali ovde pricamo o nasem fizickom Svemiru-stvarnosti i bica koja egzistiraju u istom.Samim sto egzistiramo u istom nivou stvarnosti-postojanja,svi imamo isto,ili slicno sustinsko-bazicno poimanje stvarnosti koje nas okruzuje,za razliku od tih tvojih bica iz drugih nivoa postojanja-stvarnosti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1654
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pon lis 26, 2015 7:40 pm

Svjetonazor nemora nužno bit različit
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pon lis 26, 2015 7:47 pm

Svjetonazor nemora nužno bit različit
Ne mora,ali je najverovatnije tako,nismo u to sigurni,jer trenutno AKSIOMSKI vrlo malo znamo o funkcionisanju nase planete a kamoli o necemu mnogo kompleksnijeg i viseg.Za sada se fokusiramo na ovaj nas Svemir,jer je direktno mnogo dostupniji od nekih drugih aspekata,kao sto su na primer visi nivoi postojanja.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   sri lis 28, 2015 6:42 pm

Bamonoos Gentes,ima li mozda jos neko ovde na forumu kojim slucajem da ga je zaintrigirala ova tema? ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet lis 30, 2015 7:33 pm

Sada mi je kliknula ova informacija u glavi,pre otprilike 2 godine sam nacuo ovu sokantnu vest koju sam u medjuvremenu zaboravio,pa sam se sada setio i ima veze sa ovom temom.Jedan astrofizicar je je pre otprilike 2 godine,posle dugog i mukotrpnog istrazivanja o mogucem vanzemaljskom zivotu,doneo zakljucak da je PRVI KONTAK veoma izvestan i da ce biti blize nego sto mi mislio,cak je reako i otprilike najverovatniju potencilanu godinu PRVOG KONTAKTA,2023 godina a kada je on izneo svoju tvrdnju je bila 2013 godina.Znaci dao je neki potencijalni vremenski period moguceg PRVOG KONTAKTA.Sto je jos zanimljivije,par dana nakon seznacionalne tvrdnje tog astrofizicara,par vlada iz evropskih zemalja i ostatka sveta su sazvali hitan vanredni sastank i doneli neki ukaz o potencijalnoj opasnosti iz Svemira,odnosno vanzemaljske invazije u doglednom vremenskom periodu,inspirisanim tvrdnje tog astrofizicira,da bi nekih mesec dana kasnije,UN stvorio svoje posebno telo u kojoj grupa strucnjaka naucnika iz raznih sfera nauke,koji su se u medjuvremenu obucili za adekvatno reagovanje i predstavljanje planete Zemlje i Covecanstva u slucaju doglednog PRVOG KONTAKTA.Cak se spekulise da je USA vlada te iste godine,nekoliko meseci pre sokantne tvrdnje tog astrofizicara,sazvala hitan sastanak u slucaju iznenadne vanzemaljske invazije i PRVOG KONTAKTA u bliskoj buducnosti.Naravucenije nesto tu smrdi,nesto se kuva,malo je cudno da je jedna izjava jednog astrofizicara pre 2 godine, tada donela toliko prasine sirom sveta ,da bi se potom isto tako brzo slegla ta ista prasina,malo bizzarno zar ne,realno. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 944
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 1:32 pm

meni više zvuči kao podjela unosnih zanimanja tipa : ~ čuvar državnog pečata - 3 soma e ~ pročelnik savjeta za odabir vanjskih izvođača - 5 soma e ~ savjetnik povjerenstva za aliene - 7 soma e ~ voditelj tima za astralnu komunikologiju -14 soma e ~ pričuvni brigadir za intergalaktičko ratovanje - 17 soma e ~ menager odbora za sinhronizaciju sa alienskom tehnologijom i znanošću -25 soma ~ direktor odjela za istraživanje samoreciklaže big banga -26 soma e  .........................

a kako bi bilo sa 1. kontaktom u opciji : civilizacija ljudi na zemlji nisu zemljani ?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 3:05 pm

Vjerojatno je ovaj video vec bio tu negdje, ali nemogu pronaci pa evo:

Navodno bivsi zaposlenik Area 51 objasnjava sto se događa u tom podrucju.
Do danas. neki kazu da je poziv istina, neki da je lazan......
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 8:18 pm

- navodno tjekom 5723godina 82 vrste et-a udomaćile se na zemlji, pod zemljom i na
mjesecu

- navodno je to dokumentirao i william milton cooper (pukovnik obaveštajne službe
mornarice sad)
http://www.znakovi-vremena.net/Dokumenti/Urote/WILLIAM_COOPER-Dokument.pdf
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1654
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 8:20 pm

Čitao sam njegovu knjigu "Behold a pale horse" i slušao sam neka njegova predavanja. Nemogu potvrditi to što je rekao (ali mislim da nije istina), ali istina, njegova smrt je bila jaaaako čudna
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 8:24 pm

u pucnjavi z murjom? možda je dobro pisano, ima interesantna poglavlja:

Introduction ................................................................... 1
Foreword .................................................................... 5
Chapter 1 Silent Weapons for Quiet Wars .....................................35
Chapter 2 Secret Societies and the New World Order .................67
Chapter 3 Oath of Initiation of an Unidentified Secret Order ... 99
Chapter 4 Secret Treaty of Verona .................................................103
Chapter 5 Good-by USA, Hello New World Order .......................109
Chapter 6 H.R. 4079 and FEMA
Federal Emergency Management Agency.....................121
Chapter 7 Anti-Drug Abuse Act of 1988
H.R.5210, P.L. 100-690................................................. 151
Chapter 8 Are the Sheep Ready to Shear? ..................................159
Chapter 9 Anatomy of an Alliance .............................................163
Chapter 10 Lessons from Lithuania .............................................179
Chapter 11 Coup de Grace ...........................................................183
Chapter 12 The Secret Government ............................................. 195
Chapter 13 Treason in High Places ................................................. 239
Chapter 14 A Proposed Constitutional Model
for the Newstates of America .......................................251
Chapter 15 Protocols of the Elders of Zion ................................... 267
Chapter 16 The Story of Jonathan May ........................................ 331
Chapter 17 Documentation: U.S. Army Intelligence
Connection with Satanic Church.................................. 361
Appendix A William Cooper's Military Service Record .................. 381
Appendix B UFOs and Area 51 ...................................................... 397
Appendix C Alien Implants .......................................................... 442
Appendix D AIDS............................................................................. 445
Appendix E New World Order ..................................................... 448
Appendix F U.S. Government Drug Involvement............................. 473
Appendix G Kurzweil vs. Hopkins ................................................ 490
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 9:00 pm

web dust je napisao/la:
- navodno tjekom 5723godina 82 vrste et-a udomaćile se na zemlji, pod zemljom i na
mjesecu

- navodno je to dokumentirao i william milton cooper (pukovnik obaveštajne službe
mornarice sad)
http://www.znakovi-vremena.net/Dokumenti/Urote/WILLIAM_COOPER-Dokument.pdf
Gledao sam ovaj video i veoma je intrigantan.Ipak ja cekam Mirocuvare-Sabejsane,odnosno nasu svemirsku bracu da dodju na Zemlju. ;) .Molim se da Prvi kontakt bude sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom,jer u suprotnom nam se lose pise a i ovako nam se nazalost lose pise,ako se nesto u doglednoj buducnosti nesto ne promeni.Vanzemaljci verovatno postoje a PRVI KONTAKT je samo pitanje vremena izgleda.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur

Male
Libra Monkey
Broj postova : 328
Registration date : 16.12.2011

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 9:13 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

... Molim se da Prvi kontakt bude sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom ...

Nije to bas neka garancija

[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   čet stu 12, 2015 9:18 pm

leont je napisao/la:

... Molim se da Prvi kontakt bude sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom ...

Naravno da nije stopostotna,skoro nista nije sigurno,ali po nekoj logici bolja je garancija sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom,nego sa nekom agresivnom,supermatistickom,zatucanom nehumanoidnom civilizacijom,tipa Skarani,Heviji,Mimici i itd.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet stu 13, 2015 10:57 am

leont je napisao/la:

Naravno da nije stopostotna,skoro nista nije sigurno,ali po nekoj logici bolja je garancija sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom,nego sa nekom agresivnom,supermatistickom,zatucanom nehumanoidnom civilizacijom,tipa Skarani,Heviji,Mimici i itd.

a kako stoji situacija sa dragim bogom i isusom (i spašenjem bijele evropske rase) u situaciji tak prometnog univerzuma, naime da li postoje i ako da - jesu li ljubav i spašenje vjernika svih svemirkih rasa ili sam duže zemaljske ljude i mogu li nas sačuvati od opakih svemiraca zlih namjera ?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet stu 13, 2015 3:08 pm

Čitao sam njegovu knjigu "Behold a pale horse" i slušao sam neka njegova predavanja. Nemogu potvrditi to što je rekao (ali mislim da nije istina), ali istina, njegova smrt je bila jaaaako čudna
Davno sam negdje na internetu pronasao da Cooper nikad nije posjedovao oruzje niti da je imao dozvolu za to. Sad se vise ne sjecam jel to bio nekakav anonimni pokusaj teorije zavjere, ili je to stvarno rekao netko blizak njemu, mislim da je bio brat. confused
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet stu 13, 2015 4:20 pm

čudno, u spisu gdi kao razotkriva (geneza trilaterale,imena,godine,organizacije ,kodna imena protokola.....) svu tu et - rockfeller - mj_12 zavjeru fest se zalaže za amandmanski dio o nošenju oružja. baš tu negdje je i najupitnije njegovo svjedoćenje jer ispada kak svi ti svemirci i cia i rusi i iluminati kao glavni cilj bi razružat bespomoćne američke građane.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet stu 13, 2015 6:47 pm

web dust je napisao/la:

a kako stoji situacija sa dragim bogom i isusom (i spašenjem bijele evropske rase) u situaciji tak prometnog univerzuma, naime da li postoje i ako da - jesu li ljubav i spašenje vjernika svih svemirkih rasa ili sam duže zemaljske ljude i mogu li nas sačuvati od opakih svemiraca zlih namjera ?
Nema ova tema veze sa religijom i verom,vec sa aspektom poznatom pod imenom PRVI KONTAKT.Kao sto sam vec spomenuo po nekoj logici,Vanzemaljci bi trebalo da postoji a sto jos nismo uspostavili PRVI KONTAKT sa njima,to se isto pitao i Enriko Fermi,razni su razlozi a jedan od najvecih je verovatno broj naprednih vanzemaljskih civilizacija u abnormalnim velikim postranstvima Svemira u odredjenom vremenskom periodu.Prvi konakt je izgleda neminovan,samo je pitanja kada i sa kim,ako Humanoidni Vanzemaljci dodju-Mirocuvari-Sabejsani naravno da ce da nas spasu,ako dodju nehumanoidni Vanzemaljci- Skarani,nazalost bice mnogo lose po nas. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   ned stu 15, 2015 8:04 pm

web dust je napisao/la:
čudno, u spisu gdi kao razotkriva (geneza trilaterale,imena,godine,organizacije ,kodna imena protokola.....) svu tu et - rockfeller - mj_12 zavjeru fest se zalaže za amandmanski dio o nošenju oružja. baš tu negdje je i najupitnije njegovo svjedoćenje jer ispada kak svi ti svemirci i cia i rusi i iluminati kao glavni cilj bi razružat bespomoćne američke građane.
Hahaha,ne verujem da su CIA,Rusi,Iluminati i jos na kraju zli Vanzemaljci-Svemirci u nekoj kolaciji i uroti-zaveri protiv obicnih americkih gradjana,spoji nespojivo,realno.Sto bas americkih,koji je to specijalan razlog,nisu samo Amerikanci deo planete Zemlje i celokupnog Covecanstva? Inace nema nikakvih konkretnih indicija-naznaka a kamoli dokaza da su Vanzemaljci medju nama i da su odavno uspostavili PRVI KONTAKT a i ne znamo jos uvek kakve ce im biti namere u slucaju hipotetickog PRVOG KONTAKTA sa nama.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   uto pro 08, 2015 6:54 pm

http://nasglas.com/2015/10/dolazi-nesto-znacajno-nasa-priprema-covjecanstvo-za-kontakt-sa-vanzemaljcima-video Ova ista informacija koju sam postavio na jos jednoj drugoj slicnoj temi na ovom pdf-u.Izgleda da nas NASA priprema za PRVI KONTAKT,ili pak se varam. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   uto pro 08, 2015 8:13 pm

je to je članak naslonjen na kepler space observatory otkrića oko KIC 8462852
kepler će ga opet "napast" u svibnju 2017 , a sad će probat ćut kak zvuči sa radio astronomy observatory u new mexicu no nedaju se ćut previše budući je predpostavka zbog prevelike topline objekt ne pušta radio signal ,samo uv. barem će moći isključiti "optičku varku" (puno bliži orbitirajući sistem krhotina)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   uto pro 08, 2015 8:20 pm

web dust je napisao/la:
je to je članak naslonjen na kepler space observatory otkrića oko KIC 8462852
kepler će ga opet "napast" u svibnju 2017 , a sad će probat ćut kak zvuči sa radio astronomy observatory u new mexicu no nedaju se ćut previše budući je predpostavka zbog prevelike topline objekt ne pušta radio signal ,samo uv. barem će moći isključiti "optičku varku" (puno bliži orbitirajući sistem krhotina)
Da,posto se NASA nadovezala na ovu najnoviju vest u vezi u ovih dzinovskih megastruktura,da kao u fazonu priprema polako Covecanstvo za PRVI KONTAKT.Zanimljivo je rekao jedan ruski astronom,pre otprilike 4 godine rekao,da ce Ljudska vrsta na Zemlji u narednih 20 godina uspostaviti PRVI KONTAKT sa nekom vanzemaljskom civilizacijom,po svim sudecima zakona verovatnoce,tako je bar on tada tvrdio. ;) . Slicno i ja mislim,da cemo brze nego sto mislimo uspostaviti PRVI KONTAKT,samo se molim da budu to Humanoidni-Vanzemaljci. ;) .
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur

Male
Libra Monkey
Broj postova : 328
Registration date : 16.12.2011

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pon pro 14, 2015 6:43 pm

http://www.beogradskioglasi.com/39304-prodajem-leteci-tanjir/details.html
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   pet tra 29, 2016 8:49 pm

Sada sam pogledo  SF film Oblivion sa Tom Kruzom.Mislio sam da je sranje film,klasican trash-utopijski-holivudski film,sa trivijalnom pricom i poentom a i Tom Kruz se u zadnje vreme dosta kompromitovao sa njegovim sajentolozima,pa sam pretpostavio iz svega toga da je film sranje.Ali danas sam se nakanio,ajde da vidim na sta ce liciti film i prevario sam se,veoma pozitivno sam se iznemadio,film je dobar,vise nego dobar,skoro u rangu Interstellara,verovatno za nijansu manje od Interstellara.Poenta filma, nista nije kao sto izgleda a i povezana je sa PRVIM KONTAKTOM,koje se plasim da je postavio najblizi potencionalni scenario PRVOG KONTAKTA, ujedno najeziviji, najbanalniji i najneocekivaniji,kreativno. Necu vam otkriti preciznu poentu filma u vezi PRVOG KONTAKTA,da bi ste ga pogledali,samo cu vam nagovestiti da nema veze direktno sa Vanzemaljcima i njihovom eventalnom invazijom,vec sasvim suprotno od toga.Ko je dovoljno inteligentan,pretpostavice iz ovih mojih naznaka o cemu se radi. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   ned svi 01, 2016 6:47 pm

nije loša arhitektura u filmu (ak se dobro sječam)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Prvi kontakt   Today at 4:07 am

[Vrh] Go down

Prvi kontakt
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moji prvi ručni radovi..
» PURGERIMA PRVI SNIJEG
» Sretan vam prvi dan proljeća!