Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tamna materija krije Pararelni Univerzum

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tamna materija krije Pararelni Univerzum   Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Icon_minitimesri stu 11, 2015 9:16 pm

bit će da je u samosvijesti, jer vidim i hindu religija se ukrcala na big beng vlak - 2010.g. :
http://yoga-science.eu/wp-content/uploads/2014/08/Zbornik-CD-3.3.2011.-442012.pdf#page=86
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tamna materija krije Pararelni Univerzum   Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Icon_minitimečet stu 12, 2015 10:08 pm

Vazno je da ne postoje Pararelni Univerzumi i da ih Tamna materija ne krije web dust-e a za ostalo ima vremena da saznamo,naravno pod uslovom da napredujemo u svakom pogledu,ali to se ici malo teze,dok su ovi pristalice Zlatnog Teleta na tronu,ali nada umire poslednja. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tamna materija krije Pararelni Univerzum   Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Icon_minitimened lis 08, 2023 9:26 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:


Ma ja sam još "klinac" za objašnjavanje ovoga što sam rekao. Imam neko osnovno razumijevanje, ali nemam dovoljno praktičnog iskustva. Onaj tko realizira Temelj Uma, tj. spozna da je Jedno s Bogom, tj. sami Bog, za njega bi se moglo smatrati da djeluje s kauzala. To su rijetki pojedinci.
Moja iskustva su vezana za svijetove formi (gusti, "prljavi" svijetovi, naš planet i život je dio njih).

Malo ćeš se načekati za fotku s kauzala, zadovoljiti ćeš se (ako nađem) s fotkom najgušćeg postojanja -> Zemlja :D
Imas dosta saznanja Novuse,mojne da se ne lazemo. ;) .Taj Kauzal je neka vrsta savrsenog postojanja,odnosno savrsenstva,koliko sam ja shvatio iz vasih prica? ;) .
paralelni svijetovi i paralelne dimenzije, naravno i energija polja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tamna materija krije Pararelni Univerzum   Tamna materija krije Pararelni Univerzum - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tamna materija krije Pararelni Univerzum
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Da li postoji pararelni svijet kao u filmu Tomorrowland
» I tu se krije ljepota
» Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: