Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Civilizacija Sirius

Go down 
+2
web dust
leont
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 7:34 pm

Opste je poznata stvar da je na nasemu nebu nocu najsajnina zvezda po imenu Sirius,tacnije Sirius A,posto je Sirius binarni solarni sistem,koji se za sada sastoji od 2 zvezde,Sirius A koja je vidljiva golim okom na nocnom nebu i Sirius B manje zvezde koja se ne vidi golim okom i koja upravo zaklanja ova nasiroko poznata i mnogo veca zvezda Sirius A,spekulise se i da postoji Sirius C,koja je najmanja zvezda u tom binarnom solarnom sistemu,ali jos uvek nije dokazano njeno postonje.Sirius A,ili poznatije pod imenom samo Sirius se nalazi oko 65 svetlosnih godina od nase planete,to je ono sto je naucno dokazano a spekulise se raznim pricama,hipotezama i teorijama zavere,da u tom solarnom sistemu postoji veoma mocna,drevna i napredna civilizacija,koja nosi isti naziv kao i ova veoma cuvena zvezda i da je njihova maticna planeta po imenu Khoom,koja se nalazi u tom solarnom sistemu,kao sto je i logicno i da je otprilike 3 planeta tog sistema,isto kao i Zemlja.Spekulise se da Sirius civilizacija vec vekovima,mozda i milenijumima utice na tokove Covecanstva i planete Zemlje i da ima udela u mnogim svetskim desavanjima i dan danas.Odnosno da ima zaveru-urotu protiv nas,iz njihovih znanih razloga,potrebe i namera.Sta vi mislite koliko je ova hipoteza iz teorije zavere verodostojna,koji je vas stav u svemu tome i da li mislite da li uopste postoji ova civilizacija i kakva je njena uloga u nasem postojanju,razvoju i Istoriji?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 7:41 pm

Prije kad sam bio još jako "zelen" u svemu ovome, volio sam čitati te priče, danas kad čak i znam neke stvari, ovo mi se čini jednako bedasto kao i drakosi od david ickea
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 7:58 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Prije kad sam bio još jako "zelen" u svemu ovome, volio sam čitati te priče, danas kad čak i znam neke stvari, ovo mi se čini jednako bedasto kao i drakosi od david ickea
Moguce Novuse,samo me zanimaju razlicite opservacije razlicitih ljudi,koji su donekle upoznate sa ovom temom.Sto se tice Reptila-Draco,tu se potpuno slazem sa tobom.Dok za Sirius me zivo interesuje,posto sam cuo svasta,ali nista konkretno,cak iako je to na neki nacin verovatno Fantazija.Inace civilizacija Sirius je po nekim spekulativnim indicijama jedna od najjacih civilizacija na ovom delu nase Galaksije,lapo su Humanoidnog oblika a lapo su energetskog oblika,neki kazu da se za njih vezuje lik Andjela i da su veoma blizu prelazka u visi nivo postojanja,nesto slicno fazonu uzdisanja iz cuvene SF serije Stargate SG-1. ;) .
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 8:40 pm

" Sirius A-vrlo visoka tanka bica. nose dugacke bele ili plave mantile.

Ankh je njihov simbol. Prodaju i razmenjuju tehnologiju i informaciju . Nikad ne daju tehnologiju koja moze biti upotrebljena protiv njih. Njih je kreirala Ohalu Council ali su izgubili svoj pravi cilj ovde. Oni su uticali na staru Egipatsku i Hebrejsku civilizaciju i sada imaju dogovor sa Izraelskom drzavom. Rade genetske eksperimente i kreirali su Vegans kao asistente. Njihova planeta se zove Khoom. Oni su napravili Kristalnu Lobanju uz pomoc Ohalu Council. Visoki su 3-5 m.

 Sirius B -su fizicka bica koja zive u Sirius B zvezdanom sistemu. Sirius B je tropski svet, kao dzungla. Ova bica mogu da se astralno projektuju gde god hoce. Nemaju jezik nego komuniciraju kroz mind-linking. U galaksiji ih nazivaju filozofi. Ova bica su uticali na Lao Tzu, Confucius, i oni su uticali na kreiranje originalnog Budizma. Ova bica ne putuju sami, i transportaciju im pruzaju narocito Sirius A bica i Pleiadians koji se takodje nazivaju Nordics. Oni cuvaju informaciju na neke dugacke kristalne sipke koje stave u kompjuter. Zive u pecinama i podzemno na njihovoj planeti, koja je kao dzungla. Zive vrlo dugo, par stotina godina. Visoki su samo oko 1. 30 i zdepasti ili debeli. Mnogi dolazu kod njih da bi ucili i odneli informaciju natrag. Eto to je sve sto bi mogao za sad da kazem u vezi njih. Sad jos po koju informaciju da dodam.
 Postoji velika Sirius A svemirska stanica zvana Calumba koja orbituje izmedju nase planete i Marsa. Oni nadgledaju bilo kakvo mesanje na ovoj planeti i na okolnim planetama. 90 tih god Sovjetski spacecraft je prisao ka Phobos, koji je Marsovski mesec, cudna letelica je dosla sa strane iza meseca sa necim ga opalila i unistila. To je bila Sirius A letelica. Mnogi od originalnih rasa drze baze u nasem solarnom sistemu da nadgledaju ovu planetu.
 Mars ima ogromnu podzemnu bazu koju su Sirius A napravili pre oko 500, 000 god. Ark Of The Covenant je komunikacioni predmet izmedju fizickog sveta i hiperkosmosa. Sirians su dali Hebrejima instrukcije kako da ga izgrade. Ukoliko padne ova planeta, mislim pod Draco okupaciji onda ostatak u galaksiji su u opasnosti. Zbog toga su tolike rase zaiteresovane za ovu planetu. Ovoj planeti ce biti ponudjeno da postane clan Federacije Planeta koji ima 120 razlicitih civilizacija, ali to bi bilo samo ukoliko bi ova planeta uspela da odbije Draco. Ukoliko se to ne desi, onda bi mozda bila target od Federacije dok Draco ne budu skinuti. Draco Imperija okupira veliki deo galaksije. Oni pokusavaju da okupiraju sve zvezdane sisteme na spoljne delove galaksije, i eventualno da idu ka centar. Sirius A letelica izgleda kao ogromni biser. Bela je i belo-violet svetli. Nikakav zvuk ne pravi. Khoom, njihova planeta je zaledjeni svet koji je prekriven sa snegom i ledom. Sirians zive podzemno. Imaju izuzetno moderan i impenetrable odbrambeni sistem koji opkoljuje celu planetu. Ona je nekad bila subtropski svet, ali je bio gurnuta iz svoje originalne orbite u toku ratova. Planeta nema nikakve mesece. Khoom je izbacen iz kolevke svog orbita od tih bica koja su kreirala Draco rasu. Sa njima su ratovali. Kundalini je kada alternativni universe iskrvari kroz drugi i ti postanes svestan toga jel ti se misli otvore."
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 8:51 pm

leont je napisao/la:
" Sirius A-vrlo visoka tanka bica. nose dugacke bele ili plave mantile.

Ankh je njihov simbol. Prodaju i razmenjuju tehnologiju i informaciju . Nikad ne daju tehnologiju koja moze biti upotrebljena protiv njih. Njih je kreirala Ohalu Council ali su izgubili svoj pravi cilj ovde. Oni su uticali na staru Egipatsku i Hebrejsku civilizaciju i sada imaju dogovor sa Izraelskom drzavom. Rade genetske eksperimente i kreirali su Vegans kao asistente. Njihova planeta se zove Khoom. Oni su napravili Kristalnu Lobanju uz pomoc Ohalu Council. Visoki su 3-5 m.

 Sirius B -su fizicka bica koja zive u Sirius B zvezdanom sistemu. Sirius B je tropski svet, kao dzungla. Ova bica mogu da se astralno projektuju gde god hoce. Nemaju jezik nego komuniciraju kroz mind-linking. U galaksiji ih nazivaju filozofi. Ova bica su uticali na Lao Tzu, Confucius, i oni su uticali na kreiranje originalnog Budizma. Ova bica ne putuju sami, i transportaciju im pruzaju narocito Sirius A bica i Pleiadians koji se takodje nazivaju Nordics. Oni cuvaju informaciju na neke dugacke kristalne sipke koje stave u kompjuter. Zive u pecinama i podzemno na njihovoj planeti, koja je kao dzungla. Zive vrlo dugo, par stotina godina. Visoki su samo oko 1. 30 i zdepasti ili debeli. Mnogi dolazu kod njih da bi ucili i odneli informaciju natrag. Eto to je sve sto bi mogao za sad da kazem u vezi njih. Sad jos po koju informaciju da dodam.
 Postoji velika Sirius A svemirska stanica zvana Calumba koja orbituje izmedju nase planete i Marsa. Oni nadgledaju bilo kakvo mesanje na ovoj planeti i na okolnim planetama. 90 tih god Sovjetski spacecraft je prisao ka Phobos, koji je Marsovski mesec, cudna letelica je dosla sa strane iza meseca sa necim ga opalila i unistila. To je bila Sirius A letelica. Mnogi od originalnih rasa drze baze u nasem solarnom sistemu da nadgledaju ovu planetu.
 Mars ima ogromnu podzemnu bazu koju su Sirius A napravili pre oko 500, 000 god. Ark Of The Covenant je komunikacioni predmet izmedju fizickog sveta i hiperkosmosa. Sirians su dali Hebrejima instrukcije kako da ga izgrade. Ukoliko padne ova planeta, mislim pod Draco okupaciji onda ostatak u galaksiji su u opasnosti. Zbog toga su tolike rase zaiteresovane za ovu planetu. Ovoj planeti ce biti ponudjeno da postane clan Federacije Planeta koji ima 120 razlicitih civilizacija, ali to bi bilo samo ukoliko bi ova planeta uspela da odbije Draco. Ukoliko se to ne desi, onda bi mozda bila target od Federacije dok Draco ne budu skinuti. Draco Imperija okupira veliki deo galaksije. Oni pokusavaju da okupiraju sve zvezdane sisteme na spoljne delove galaksije, i eventualno da idu ka centar. Sirius A letelica izgleda kao ogromni biser. Bela je i belo-violet svetli. Nikakav zvuk ne pravi. Khoom, njihova planeta je zaledjeni svet koji je prekriven sa snegom i ledom. Sirians zive podzemno. Imaju izuzetno moderan i impenetrable odbrambeni sistem koji opkoljuje celu planetu. Ona je nekad bila subtropski svet, ali je bio gurnuta iz svoje originalne orbite u toku ratova. Planeta nema nikakve mesece. Khoom je izbacen iz kolevke svog orbita od tih bica koja su kreirala Draco rasu. Sa njima su ratovali. Kundalini je kada alternativni universe iskrvari kroz drugi i ti postanes svestan toga jel ti se misli otvore."
Znaci leont-e civilizacija Sirius nas stiti od Draco-Reptila,ili su u svemu neutralni,ili pak nas na neki nacin kontrolisu i zele da nas okupiraju?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 8:58 pm

Po tvojoj aluziji-postu leont-e,civilizacija Sirius je stvorila Jevreje-Semite i danasnja drzava Izrael je pod njihovim patronatom?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 9:16 pm

@leont, jel to citat od Ivana Antića
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 9:29 pm

[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimepon stu 16, 2015 9:30 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
@leont, jel to citat od Ivana Antića
Vrlo moguce Novuse,primetio sam da mi je citat nesto veoma poznat od ranije.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 12:34 am

sredinom 80-tih čuo sam zanimljivu teoriju: nastanjiva planete u surius galaxiji propada ,dođe do migracije na zemlju u vrijeme prije ljudi za definiranja zemljine kore. matično područje kolonizacije bila je atlantida, otkuda se i širila civilizacija ljudi po planeti.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 12:41 am

web dust je napisao/la:
sredinom 80-tih čuo sam zanimljivu teoriju: nastanjiva planete u surius galaxiji propada ,dođe do migracije na zemlju u vrijeme prije ljudi za definiranja zemljine kore. matično područje kolonizacije bila je atlantida, otkuda se i širila civilizacija ljudi po planeti.
Koliko ja znam,zvezda Sirius se nalazi u ovoj Galaksiji.A ova teorija aludira na ljudsko poreklo izvan planete Zemlje,odnosno da smo poreklom sa Siriusa,ili mozda gresim?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 8:41 pm

Inace ima jos jedna zanimljiva urbana-legenda prica,da je civilizacija Sirius u veoma davnoj proslosti u osvitku nastanka Homo Sapiensa,iliti Covecanstva zastitila i odbranila Zemlju i to rano-mlado Covecanstvo od nepoznatih,zlih i veoma agresivnih Vanzemaljaca i od tada civilizacija Sirius je manje,vise prisutna ovde na Zemlji,sa razlicitim istorijskim-vremenskim uticajima na nas. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 9:15 pm

ako znaš više o tome, ajd napiši. baš me interesir
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 9:22 pm

web dust je napisao/la:
ako znaš više o tome, ajd napiši. baš me interesir
Pa napisao sam web dust-e u predhodnjem postu,to sam procitao davno,jos sam isao u srednjoj,na nekom alternativnom sajtu,zaboravio sam mu ime,samo sam to saznao,nije pisalo ni ko su bili ti Vanzemaljci,ni kako su izgledali,ni odakle su dosli,samo ima indicija da su dosli u interakciju sa civilizacijom Siriusa pre nego sto su dosli ovde na Zemlju i napali nas ;) .Inace veoma je interesantna i ona tvoja teorija sto si cuo sredinom 80-tih,koliko sam ja shvatio,aludira da Ljudska vrsta nije poreklom sa Zemlje,odnosno da smo sa Siriusa,kao sto sam napisao sinoc. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 10:20 pm

Evo jednog citata iz knjige od Ivana Antića. Lijepa priča, ali fantazija...

Oni spadaju u najsvesnija bića u univerzumu. Imaju najnapredniju tehnologiju s kojom često trguju, daju je drugima ali nikada tako da se može protiv njih upotrebiti. Njihove letelice su ogromne kugle bisernog
sjaja koje mogu imati i više od 1 km u prečniku. Kreću se bešumno i mogu da prelaze kroz razne dimenzije, iz fizičke u suptilne i obratno.
Može se reći da su oni potpuno osvestili materiju i energiju.

Njihova tehnologija doseže do kontrole inkarnacije, gde će koja duša da se inkarnira, a takođe poseduju i vremeplov. Poznato im je sve o genetici. Njihova planeta je Khom, ona je pod ledom zbog poremećaja rotacije do koje je došlo usled rata sa Drako koje su pobedili. Visoki su oko 2.5 do 3 metra, mršavi i bez dlaka na telu.
Njihova uloga ovde je nadzor nad svime što se radi s čovekom i evolucijom njegove ličnosti. Za pokretanje te evolucije iz prirodne inercije i stvaranje neophodnog pritiska za kristalizaciju svesti služe Drako bića i njihove podvrste Rigeli i Zete. Zato Sirius A sarađuju i sa njima, daju im neku
tehnologiju, iako nisu deo njihovog plana. Zapravo, Siriusi koriste Drako za nezahvalne i prljave poslove s čovekovim vaspitanjem. Nekada su potpuno kontrolisali Staroegipatsku civilizaciju. Danas imaju baze u Izraelu i Rusiji.
Kada je po dogovoru iz 1850. godine sa Drako odlučeno da se ljudima dâ tehnologija i pokrene industrijska revolucija, inkarnirali su čoveka koji je i fizički ličio na njih, jer je imao dosta njihove genetike: Nikolu Teslu. On je inspirisan iz viših dimenzija od strane Siriusa doneo na fizički plan najvažnija otkrića za tehnološki razvoj novog doba. Zato se Tesla onako čudno ponašao za života.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 11:08 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Evo jednog citata iz knjige od Ivana Antića. Lijepa priča, ali fantazija...

Oni spadaju u najsvesnija bića u univerzumu. Imaju najnapredniju tehnologiju s kojom često trguju, daju je drugima ali nikada tako da se može protiv njih upotrebiti. Njihove letelice su ogromne kugle bisernog
sjaja koje mogu imati i više od 1 km u prečniku. Kreću se bešumno i mogu da prelaze kroz razne dimenzije, iz fizičke u suptilne i obratno.
Može se reći da su oni potpuno osvestili materiju i energiju.

Njihova tehnologija doseže do kontrole inkarnacije, gde će koja duša da se inkarnira, a takođe poseduju i vremeplov. Poznato im je sve o genetici. Njihova planeta je Khom, ona je pod ledom zbog poremećaja rotacije do koje je došlo usled rata sa Drako koje su pobedili. Visoki su oko 2.5 do 3 metra, mršavi i bez dlaka na telu.
Njihova uloga ovde je nadzor nad svime što se radi s čovekom i evolucijom njegove ličnosti. Za pokretanje te evolucije iz prirodne inercije i stvaranje neophodnog pritiska za kristalizaciju svesti služe Drako bića i njihove podvrste Rigeli i Zete. Zato Sirius A sarađuju i sa njima, daju im neku
tehnologiju, iako nisu deo njihovog plana. Zapravo, Siriusi koriste Drako za nezahvalne i prljave poslove s čovekovim vaspitanjem. Nekada su potpuno kontrolisali Staroegipatsku civilizaciju. Danas imaju baze u Izraelu i Rusiji.
Kada je po dogovoru iz 1850. godine sa Drako odlučeno da se ljudima dâ tehnologija i pokrene industrijska revolucija, inkarnirali su čoveka koji je i fizički ličio na njih, jer je imao dosta njihove genetike: Nikolu Teslu. On je inspirisan iz viših dimenzija od strane Siriusa doneo na fizički plan najvažnija otkrića za tehnološki razvoj novog doba. Zato se Tesla onako čudno ponašao za života.
Ova prica je slicna,ako ne i ista leontovoj prici,samo sa nekim malim varijacijama,cak mislim da je iz iste knjige,ZABRANJENA ISTORIJA GALAKSIJE,davno sam je procitao,jos 2007 godine,tada sam prvi put cuo za Draco-Reptile i njihovu zaveru protiv nas i svih ljudskih zivotnih oblika u ovom nasem Svemiru.A zasto mislis Novuse da je ova prica koju si sada iskazao Fantazija,ako nije tajna? ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 11:16 pm

To je iz te knjige. A zašto bi bila istina? Više puta sam napominjao da se bića koja nazivamo "vanzemaljcima" nalaze u višim stanjima kolektivne svijesti, tj. astral, kauzal i slično. To je real deal, a ne ove pričice koje su tipične radnje SF serija za široke mase
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 11:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
To je iz te knjige. A zašto bi bila istina? Više puta sam napominjao da se bića koja nazivamo "vanzemaljcima" nalaze u višim stanjima kolektivne svijesti, tj. astral, kauzal i slično. To je real deal, a ne ove pričice koje su tipične radnje SF serija za široke mase
To stoji Novuse,realno jesu prica malo vise bajkovite i sve to u globalu sa Draco,Grejsima,Lirijancima,Siriusom i itd.Vise su kao plod maste,sanjarenja,izmisljanja,odnosno FANTAZIJE. Ali Novuse zamisli,nije nemoguce da su se na raznim mestima-nebeskim telima razvila druga inteligentna fizicka bica i egzistiraju sa nama,samo sofistiranije,suptilnije i nerazumljivije od naseg trenutnog stadijuma.Sto se tice visih nivoa svesti,to je meni tek apstrakcija i nepoznanica,ali to ne znaci da tamo neceg nema i da ne postoji,vec samo nemamo generalno,zvanicno i direktno nikakvih indicija za egzistovanje istih,samo neke pretpostavke,hipoteze i nagadjanja.Po nekoj zdravo-razumskoj logici,verovatnije je da postoje negde tamo u bespucima Svemira,druga inteligentna,razvijena, fizicka bica(nama poznata pod imenom Vanzemaljci),sa kojima cemo mozda nekada u buducnosti imati direktnu,konkretnu i zvanicnu interakciju,nego neka asptraktna,nepojmiva i neobjasnjiva,odnosno nekonvecionalna bica u visem nivou postojanja,sa kojima verovatno nikada necemo imati ,konkretnu,direktnu i zvanicnu interakciju,o kojima nemano bazicnu indikativnu predstavu a kamoli nesto vise.Dok za Vanzemaljce danas generalno bar imamo hipoteticku, indikativnu,indicijsku predstavu,iako jos uvek nemamo zvanicnih dokaza da postoje i da su bili ovde na Zemlji. Jos jednom cu reci,mozda sa previse konvecionalan,direktan i ogranican,ali takav sam,jbg.,volim sve na cistac. ;) . Inace za civilizaciju Sirius osim ove Anticeve knjige,se vezuju razne druge pice,nevezano za ovu,sa raznim drugima autorima,nagadjanjima,hipotetisanjima i naglabanjima.Cak sam cuo,da su se par arheologa,antopologa i fizicara,malo ozbiljnije pozabavili mitom Siriusa,ali do sada nisu dobili nikakve rezultate,osim onih naucnih-dokazanih,da je najsajnija zvezda na nebu,da se nalazi oko 65 svetlosnih godina od nas i da ima naznaka-indicija da ima planete okolo i da jedna od tih planeta,ima slican obim,masu i orbitu nasoj Zemlji.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; uto stu 17, 2015 11:40 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 11:40 pm

Dokazi postoje i to je daleko više nego neke hipoteze. Nisu to nikakve nepoznanice i apstrakcije, te se od pamtivijeka zna za ta bića.
Jedini uvjet za pristup dokazima je praksa, to je sve što je potrebno. Znači čak ti ne treba nikakav novac, što je u suprotnosti s ikakvim istraživanjem svemira gdje se bacaju goleme pare, a uvijek postoji i Interes određenih partija.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimeuto stu 17, 2015 11:47 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Dokazi postoje i to je daleko više nego neke hipoteze. Nisu to nikakve nepoznanice i apstrakcije, te se od pamtivijeka zna za ta bića.
Jedini uvjet za pristup dokazima je praksa, to je sve što je potrebno. Znači čak ti ne treba nikakav novac, što je u suprotnosti s ikakvim istraživanjem svemira gdje se bacaju goleme pare, a uvijek postoji i Interes određenih partija.
To za istazivanje Svemira si nazalost u pravu Novuse.Sto se tice pristupa visim novima svesti i postojanja,nije to uopste tako jednostavno  kako sada kazes,cak si sam par puta insinuirao ovde na forumu,da treba biti totalno psihicki usredsredjen u to i da su razne samanske,poglavicke,drevne metode i tehnike pristupa i interakcije sa entitetima sa visih nivoa svesti i postojanja zeznute,sablasne i zastrasujuce,odnosno mac sa 2 ostrice,odnosno treba znati kako tacno odreagovati u tim posebnim psihickim i uopste celokupnim specificnim stanjima i trenutcima.Odnosno to ne moze svako,evo recimo ja mislim da to ne mogu,ne sada u 26-toj,sa ovim mojim psihickim sklopom,kakav god da je.Zato je meni recimo Svemir iole,naizgled,malo trenutno dostupniji od visih nivoa postojanja i svesti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimesri stu 18, 2015 12:25 am

Biljke učiteljice su odgovor, samo su nedostupne, i vidi čuda ilegalne, iako nisu nikad nikoga ubile niti izazvale ovisnost. To je već druga tema, ali poanta je da se vodi rat protiv svijesnosti i da treba istraživati "unutarnje svemire"
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimečet stu 19, 2015 12:23 am

"dimenzije fizičke i suptilne" - to je gospon antić fino zakombiniro, zubo jedino moguće izvan ove 3 - suptilne
{jel taj ivan antić, ivan antić i voda?}
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimečet stu 19, 2015 1:29 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Biljke učiteljice su odgovor, samo su nedostupne, i vidi čuda ilegalne, iako nisu nikad nikoga ubile niti izazvale ovisnost. To je već druga tema, ali poanta je da se vodi rat protiv svijesnosti i da treba istraživati "unutarnje svemire"


Čekaj te biljke imaju fakultetsku diplomu? E sad mi je žao zato što ja nisam išao na faks.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimečet stu 19, 2015 10:00 am

Trebao si jebiga ;). Ima i muških "biljaka učitelja" lol!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitimečet stu 19, 2015 7:12 pm

Sada sam se setio,inace cuveno africko pleme Dogoni misle da su poreklom sa Siriusa i da je upravo civilizacija Sirius njihov zastitnik. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Civilizacija  Sirius Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Civilizacija Sirius
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Civilizacija Antar
» Da li nas neka drevna civilizacija stiti od Prvog Kontakta
» Knjige velikih civilizacija - svjedoci?
» izledno je: et civilizacija u "susjedstvu"(KIC 8462852)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: