Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Civilizacija Sirius

Go down 
+2
web dust
leont
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimened stu 22, 2015 11:02 pm

Inace ima zanimljiva jos jedna urbana legenda-prica u vezi ove teme,odnosno civilizacije Sirius,neki teoreticari zavere spekulisu da je veliki indrustrijski bum na Zemlji sa krajeg 19-tog veka i pocetka 20-tog veka produkt upravo ove civilizacije Sirius,odnosno njenim neobjasnjivim,ezoterijskim i misticnim podsredstvom na generalno stanje svesti Ljudi tada. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 4:01 pm

okolica siriusa nema nitijedan planet koji bi moga imati život. ako ima neka civilizacija to dolazi iz zviježda zetareticuli affraid
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 7:19 pm

waldox je napisao/la:
okolica siriusa nema nitijedan planet koji bi moga imati život. ako ima neka civilizacija to dolazi iz zviježda zetareticuli affraid
Mislis,jos uvek naucno nije dokazno da nema planete slicne Zemlji oko binarnih zvezda Siriusa.Samo ima indicija da oko binarnih zvezda Sirius A i B ima planeta koje rotiraju.Inace to je jedan bizzaran solarni sistem,odudara od klasicnog-konvecionalnog solarnog ucestalog solarnog sistema.I da pretpostavimo da danas ne postoji planeta slicna Zemlji oko Siriusa A i B,koja ima uslove za nastanak i razvitak vanzemaljske civilzacije,po nekom spekulativnom predanju,maticna planeta civilizacije Siriusa planeta Khoom je danas ledena i hladna planeta,zato sto je iskocila iz svoje ustaljeneuobicajne i stabilne orbite,prouzrokovano vestackim faktorom,odnono ratom sa takozvanim Ajkovim apstraktnim bicima izvorno iz 4 Dimenzije Draco-Reptilima,ili njihovim Tvorcima-Bogovima-Gospodarima.Cuo sam za zvezdu Zeta Reticuli,nalazi se milsim otprilike nesto vise od 30 svetlosnih godina od nas,po istom tom spekulativnom predanju,na planeti oko zvezde Zeta Reticuli je nastala vanzemaljska civilizacija slicna cuvenim Grejsima-Sivima,za koje se isto po tom spekulativnom-hipotetickom predanju spekulise da su oni na neki nacin pretci Sivih-Grejsima,ili njihovi rodjaci.Navodno se medjusobno razlikuju po tome sto su Sivi mali i imaju male vratove i nemaju uopste nos,dok Vanzemaljci Zeta Reticuli su visi,imaju vece vratove i imaju mali i zakrzljali nos.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 7:43 pm

ali si ti bio na sirius pa si ih vidio?ja samo tvrdim što znanstvenici kažu zzz
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 7:51 pm

waldox je napisao/la:
ali si ti bio na sirius pa si ih vidio?ja samo tvrdim što znanstvenici kažu zzz
Nisam,ali bih voleo da budem,tacnije na Khoom-u .  ;) . Pa ja sam ti upravo rekao sta naucnici za sada tvrde,nema indicija da oko zvezda Sirius A i B nema planeta,ili planete koje su,ili koja je u svakom pogledu slicne,ili slicna Zemlji,bar za sada jos uvek naucnici nisu potvrdili,niti opovrgnuli konstatacije,znaci jos uvek je na neki nacin ENIGMA. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 8:54 pm

teleskopi sve kažu da nema nitijedan planet ,ali taj sustav i nije interesantan. orionov pojas možda krije život,zatim vlašići ,zvijezda betelgez,aldebaran,to ti je sad ovo zimsko zviježde,sirius možeš vidjt iza 22.00h na jugoistoku kako svijetli bijeloplavim svijetlom,aldeabaran i betelgez su ti one dvije crvene ,orionov pojas je ispod one 3 velike zvijezde,sad mi je najdraže promatrat zvijezde iza 23 00h zimi,i još zadnjih 2 mjeseca noći su više nego ugodne,bez vjetra,zvuk mora kako žubori i gledam zvijezde s teleskopom.neprocjenjivo tongue
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 9:31 pm

waldox je napisao/la:
teleskopi sve kažu da nema nitijedan planet  ,ali taj sustav i nije interesantan. orionov pojas možda krije život,zatim vlašići ,zvijezda betelgez,aldebaran,to ti je sad ovo zimsko zviježde,sirius možeš vidjt iza 22.00h na jugoistoku kako svijetli bijeloplavim svijetlom,aldeabaran i betelgez su ti one dvije crvene ,orionov pojas je ispod one 3 velike zvijezde,sad mi je najdraže promatrat zvijezde iza 23 00h  zimi,i još zadnjih 2 mjeseca noći su više nego ugodne,bez vjetra,zvuk mora kako žubori i gledam zvijezde s teleskopom.neprocjenjivo tongue
Iskreno nisam cuo,samo sam cuo da jos uvek nisu nasli planetu koja odgovara Zemljinim kriterijumima a da nema uopste planeta oko Siriusa,to stvarno nisam cuo.Za Aldebaran sam skoro poprilicno siguran da ima,ili je bilo nesto,imam neki osecaj,iliti intiuiciju,ne znam kako,ali imam,neobjasnjivo je.Cak neka drevna svedocanstva govore o bicima-Bogovima koja su dosla sa neba i izdaleka,spekulise se da su dosla najverovatnije sa Aldebarana.Samo me malo kopka,Alebaran je udaljen 60 svetlosnih godina od Zemlje,kako nismo uspostavili neku zvanicnu INTERAKCIJU sa njima do sada,posto to po svemirskim merilima uopste nije daleko,trebali bi smo da uspostavimo odavno neki KONTAKT sa njima,pod uslovom da naravno ima necega na Aldebaranu,odnosno oko Aldebarana.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 9:34 pm

oko aldebarana su povoljnije temmperature nego oko siriusa.tu bi moglo bit života ,ima dosta planeta u tom sustavu,poznate su plejade i vlašići,veliki sustav s tisuću zvijezda.tu MORA bit bar jedan pogodan za život -.-
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 10:27 pm

waldox je napisao/la:
oko aldebarana  su povoljnije temmperature  nego oko siriusa.tu bi moglo bit života   ,ima dosta planeta u tom sustavu,poznate su plejade i vlašići,veliki sustav s tisuću  zvijezda.tu MORA bit bar jedan pogodan za život -.-
Mozda su sada temperature generalno povoljnije oko Aldebarana,nego oko Siriusa,ta 2 solarna sistema medjusobno uopste nisu daleko,oko 5 svetlosnih godina su udaljeni,odnosno nesto dalje nego Zemlja-Alfa Kentauri.Ali to ne znaci da je nekada davno bila ista temperatura oko Siriusa kao sto je sada,odnosno da su planete oko Siriusa imale nepovoljnu temperaturu,kao sto verovatno imaju danas.Odnosno da je nekada veoma davno vrlo moguce oko Siriusa potencijalno egzistirala neka vanzemaljska civilizacija,po mogucstvu civilizacija Sirius. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon pro 14, 2015 10:38 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2015 10:35 pm

Da waldokse,vrlo je moguce da su u oblasti blize centru nase Galaksije,pod imenom Plejade u kome ima na hiljade vrlo zgusnutih,skoncentriasnih i stacioniranih zvezda,oblast Plejade se nalazi oko par hiljada svetlosnih godina od nas,ne znam sada tacno cifru,cuo sam je davno ali sam je zaboravio,mislim da je oko 3 do 4 hiljade svetlosnih godina od nas,nije blizu.Inace neki astro-fizicari obalscu Plejade nazivaju i potencijalnim rasadnikom zivota u nasoj Galaksiji-ZONA ZLATOKOSE.Cak neki ekcentricni teoreticari HUMANOIDNE PANSPERMIJE tvrde da je sto posto negde u oblasti Plejade nastao HUMANOIDNI-LJUDSKI-VANZEMALJSKI zivotni oblik,cak neki teoreticari zavere spekulisu da su Atlantidjani poreklom izvorno iz oblasti Plejada i da su odatle pre par stotina hiljada godina stigli na Zemlju pretci Atlantidjana,u sta cisto sumnjam i ne verujem,ali NIKAD SE NE ZNA STA DONOSI DAN A STA NOC. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 12:41 am

točno ja istražujem ta područja i više zvijezda ima oko aldebarana nego oko siriusa.čovječe oko milijun sunčevih sustava,dovoljan je jedan,no ima još jedan sustav hdje 100 posto ima života,2003 se govori o tome nedaleko od velike narančaste zvijezde kapele visoko nad zemitu ,postoju čak tako kažu ogromni planeti pazi sad ovo poput zemlje a cijeli su u oceanima.neki planet su prozvali pacifika,tu možda ima nekih životinja svemirskih možda kakvih riba tko zna'udaljen 200.tisuća svj godina od nas evil tongue
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 1:02 am

waldox je napisao/la:
točno ja istražujem ta područja i više zvijezda ima oko aldebarana nego oko siriusa.čovječe oko milijun sunčevih sustava,dovoljan je jedan,no ima još jedan sustav hdje 100 posto ima života,2003 se govori o tome  nedaleko od velike narančaste zvijezde kapele  visoko nad zemitu ,postoju čak tako kažu  ogromni planeti pazi sad ovo poput zemlje a cijeli su u oceanima.neki planet su prozvali pacifika,tu možda ima nekih životinja svemirskih možda kakvih riba tko zna'udaljen 200.tisuća svj godina od nas evil tongue
200 hiljada svetlosnih godina,nikako ne moze da bude 200 hiljada,da nije mozda 20 hiljada?Jer je opste poznata stvar da nasa Galaksija ima precnik oko 100 hiljada svetlosnih godina,jedino ako se ta planeta nalazi u drugoj susednoj Galaksiji.Znaci ima indicija da je na toj planeti koju su navodno 2003 godine naucnici pretpostavili da postoji,cak i tvrde da ima okeane,odnosno da je skoro cela porvrsina prekrivena okeanima-vode,to znaci da na toj planeti sto posto ima zivota,samo je pitanje kakvog.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 1:18 am

da ispravak 20 ali...cijela je plave boje i dosta oblaka to je bilo davno na tv.da to je pitanje veliki oceani nema kontinenta , temp nisu hladne jer bi oceani smrzli.znači povoljno za život,sad kakvi sigurno ne ljudi ali možda neka alien morska čudovišta affraid
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 6:42 pm

waldox je napisao/la:
da ispravak 20  ali...cijela je plave boje   i dosta oblaka   to je bilo davno na tv.da to je pitanje veliki oceani nema kontinenta , temp nisu hladne jer bi oceani smrzli.znači povoljno za život,sad kakvi sigurno ne ljudi ali možda neka alien morska čudovišta affraid
Veoma zanimljiva informacija,nisam znao za tu pretpostavku,dok mi ti nisi rekao.Ako postoji neki oblik civilizacije,verovatno je amfibijskom oblika i pretpostavljam da nije na nesto visokom nivou,ALI NIKAD SE NE ZNA.Sto se tice Siriuse,moras da priznas da se vezuju razne drvene legende za tu zvezdu,ili zvezde.Dogoni na primer. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 7:44 pm

ma za to sam čuo negdje davno na tv ali ne mogu pronaći podatak da mnogi egipćani su sirius smatrali božanstvom i tad bi počeli strahovi od poplava,kad sirius bude na horizontu u proljeće tad pčinje sjetva.neki su sirius smatrali prokletstvom u africi .sirius je bijeli patuljak zvijezda pri izdisaju,dogoni su vjerovali u sirius b, Boink
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 8:21 pm

waldox je napisao/la:
ma za to sam čuo negdje davno na tv ali ne mogu pronaći podatak da mnogi egipćani su sirius smatrali božanstvom  i tad bi počeli strahovi od poplava,kad sirius bude na horizontu u proljeće tad pčinje sjetva.neki su sirius smatrali  prokletstvom u africi .sirius je bijeli patuljak zvijezda pri izdisaju,dogoni su vjerovali u sirius b, Boink
Znam da su verovali u Sirius B,jer je naucno dokazano da je solarni sistem Sirius binarni sistem,cak spekulisu da postoji i Sirius C,koja ne dolazi do izrazaja zbog Siriusa A i B.Cak neki naucnici tvrde da nije nemoguce da nastane zivot u binarinim solarnim sistema,ako se skladno u odredjenom trenutku sklope odredjeni uslovi neophodni za nastanak zivota.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; uto pro 15, 2015 9:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 9:09 pm

pa------------------------------ ne želim te razočarati ali tamo su temperature oko -200 sirius polako umire.e sad nema nitijedan planet blizu njega.tek u bližoj galaksiji,ali ova zviježda što sam ti jučer nabrojao su puna planeta,od velikih,do malih,plinskih,vodenih itd face pogotovo plejade
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 9:15 pm

waldox je napisao/la:
pa------------------------------ ne želim te razočarati ali tamo su temperature oko -200 sirius polako umire.e sad nema nitijedan planet blizu njega.tek u bližoj galaksiji,ali ova zviježda što sam ti jučer nabrojao su puna planeta,od velikih,do malih,plinskih,vodenih itd  face pogotovo plejade
Ako ti tako kazes,ma opusteno,iskreno bih se mnogo razocarao kada bi se dokazalo jednog lepog dana kojim slucajem da ne postoje HUMANOIDNE-LJUDSKE-VANZEMALJSKE CIVILIZACIJE u bespucima naseg Svemira.A to da solarni sistem Sirius umire je vrlo moguce,zato je mozda,ALI MOZDA,moguce,ako je kojim slucajem nekada veoma,veoma,veoma davno nastala civilizacija Sirius na primer,u jednom oskudnom trenutku odlucila da bi opstala izvrsila poduhvat ekspanzije u vidu kolonizacije Svemira. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 9:32 pm

sigurno da ima ali nema 100 dokaza da mi svi možemo tvrditi da postoje,kao slučaj,betty barney hill,goblini iz hopkinsvilla, izvanzemaljci s ottoka alor,ili slučaj u new mexicu 1964 soccoro,iako ih ljudi vide opet ih nitko ne priznaje,znanost. gica
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2015 9:41 pm

waldox je napisao/la:
sigurno da ima ali nema 100 dokaza da mi svi možemo tvrditi da postoje,kao slučaj,betty barney hill,goblini iz hopkinsvilla, izvanzemaljci s ottoka alor,ili slučaj u new mexicu  1964 soccoro,iako ih ljudi vide opet ih nitko ne priznaje,znanost. gica
Znam waldokse,ali sam siguran i cvrsto verujem da HUMANOIDNE-VANZEMALJSKE-LJUDSKE civilizacije postoje i da trenutno egzistiraju sa nama,iako nauka trenutno nema ni naznake za postojanje istih,iako su ih cak i neki ljudi sirom sveta tokom zadnjih 50 godina videli.Cak neki spekulisu da je civilizacija Sirius generalno pola Humanoidnog-ljudskog oblika,nesto slicno Andjelima,naravno pod uslovom da je civilizacija Sirius postojala,ili jos uvek postoji. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2015 1:11 am

možda ne postoji nasiriusu nego u sustavu sirius b emme ya žensko sunce,tamo bi mogli bit ako ih ima ili je bilo pošto .nommos alieni nemoguće da postoji u okloici siriusa,nema nitijedan planet kraj siriusa ,ali ovdje spominju nommose http://www.unmuseum.org/siriusb.htm hm da moguće oko siriusa b ako postoji to je dupli sustav...i dosta ima planeta s oceanima ovakvi bi alieni mogli bit.planet s puno vode,no pročitaj knjigu robert temple tajne siriusa study
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2015 6:59 pm

waldox je napisao/la:
možda ne postoji nasiriusu nego u sustavu sirius b emme ya žensko sunce,tamo bi mogli bit  ako ih ima ili je bilo pošto .nommos alieni nemoguće da postoji u okloici siriusa,nema nitijedan planet kraj siriusa ,ali ovdje spominju nommose http://www.unmuseum.org/siriusb.htm hm da moguće oko siriusa b ako postoji to je dupli sustav...i dosta ima planeta s oceanima ovakvi bi alieni mogli bit.planet s puno vode,no pročitaj knjigu robert temple tajne siriusa  study
Sirius B,vrlo,vrlo moguce,pa vecina drevna predanja se vezuje izgleda za Sirius B.Moguce da je oko Siriusa B i navodna planeta Khoom,za koju se spekulativno vezuje da je maticna planeta civilizacije Sirius.Sada me zanima sta su Nommos Vanzemaljci,koje si spomenuo waldokse,naravno ako imas neka saznanja?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2015 7:43 pm

da ali u najvližoj siriusovoj galaktici pa on bi mogli bit kao neka vrsta vodenih aliena,svemirskih vodenjaka ili slično, u tom području sirijusa bi mogli postojati planeti puni vode i život ispod površine.kao što sam naveo gdje postoje kameni i ledeni planeti,mora postojat i 99 posto vodene površine bar na nekim planetima i ako ima života ima ga u moru u dubinama i takvih bića.meni je u našem sustavu najinteresantniji europa i titan jedina moguća mjesta za život whee
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:06 pm

waldox je napisao/la:
da ali u  najvližoj siriusovoj galaktici pa on bi mogli bit kao neka vrsta vodenih aliena,svemirskih vodenjaka ili slično, u tom području sirijusa bi mogli postojati planeti puni vode i život ispod površine.kao što sam naveo gdje postoje kameni i ledeni planeti,mora postojat i 99 posto vodene površine bar na nekim planetima i ako ima života ima ga u moru u dubinama i takvih bića.meni je u našem sustavu najinteresantniji  europa i titan jedina moguća mjesta za život whee
Muy posibile waldokse,muy posibile,mozes li mi reci ko su ti Nommos Vanzemaljci,ako ti nije problem?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:26 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Civilizacija  Sirius - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Civilizacija Sirius
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Civilizacija Antar
» Da li nas neka drevna civilizacija stiti od Prvog Kontakta
» Knjige velikih civilizacija - svjedoci?
» izledno je: et civilizacija u "susjedstvu"(KIC 8462852)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: