Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Civilizacija Sirius

Go down 
+2
web dust
leont
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:36 pm

Hoces reci da su ti Nommos Vanzemaljci iz Siriusa B,koliko sam mogao shvatiti,da li su ti navodni Nommos Vanzemaljci mozda Humanoidnog-ljudskog-zivotnog oblika?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:37 pm

stavio sam ti link ako ih ima onda su više kao vodenjaci ,životinjski oblik nikako ljudski
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:44 pm

waldox je napisao/la:
stavio sam ti link  ako ih ima onda su više kao vodenjaci ,životinjski oblik nikako ljudski
Aha,shvatio sam,znaci amfibijski oblik,zanimljivo,moguce,ako njihova maticna planeta je vecinski prekrivana vodenom povrsinom-okeanima,onda je logicno i da budu amfibijskog oblika.Izgleda po tom linku da su tenholoski napredniji od nas,posto su navodno posetili Dogone pre vise hiljada godina. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:46 pm

da to su možda oni goblini iz hopkinsvilla o čemu sam pisao,a greysi dolaze iz zeta reticuli drukčija atmosfera tamo,možda dolaze s planeta prepunim vulkana,zato su sive boje CIA
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:50 pm

znam na što misliš postoje li čovjekoliki alieni,kao recimo oni stravični iz supermana 2 haha bilo je i takvih viđenja george adamski ako je vidio nekog s bijelom kosom,ili oni u otoku alor u plavoj odori s kacigama. affraid nitko ne može reći 100 posto
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:53 pm

waldox je napisao/la:
da to su možda oni goblini iz hopkinsvilla o čemu sam pisao,a greysi dolaze iz zeta reticuli  drukčija atmosfera tamo,možda dolaze s planeta prepunim vulkana,zato su sive boje CIA
Mozda,ja sam laik za te bliske susrete,posto i nesto ne verujem u to,odnosno NLO-e,ali nikad se ne zna sta je sve moguce. Ja sam cuo da su Sivi-Grejsi klonovi Draco-Reptila,tako bar kaze onaj ekcentrik-pisac Ajk a da su Vanzemaljci iz zvezde Zeta Reticuli malo fizicki a psihicki drugaciji,isto po Ajkovim tvrdnjama,ali sa druge strane i dosta lice,pa spekulise da na neki nacin poticu iz iste IZVORNE vrste.Cak Ajk kaze u vezi Siriusa A i B,da oko Siriusa A je cuvena planeta Khoom i navodna andjeoska civilizacija Sirius,dok oko Siriusa B je druga neimenovana planeta prekrivena dzunglom i okeanima i tamo je nastala ova amfibijska civlizacija koju si sada spomenuo waldokse.On jos kaze da je civilizacija oko Siriusa A nesto naprednija i starija od civilizacije oko Siriusa B.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:56 pm

waldox je napisao/la:
znam na što misliš postoje li čovjekoliki alieni,kao recimo oni stravični iz supermana 2 haha bilo je i takvih viđenja george adamski  ako je vidio nekog s bijelom kosom,ili oni u otoku alor u plavoj odori s  kacigama. affraid  nitko ne može reći 100 posto
Ja cvrsto verujem da postoje i da su nam oni glavno resenje za nas celokupni prosperitet. Inace ima moja tema o ovom aspektu,pod imenom TEORIJA HUMANOIDNE PANSPERMIJE,pa ako imas nesto zanimljivo u vezi ovog aspekta-teme da kazes,reci slobodno. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 8:58 pm

ne mogu ti reći više nego što znam. :D
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2015 9:02 pm

waldox je napisao/la:
ne mogu ti reći više nego što znam. :D
Opusteno,nisam ni mislio vise nego sto znas. A imas realno zanimljive informacije u vezi Vanzemaljaca,Svemira i itd. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri stu 07, 2018 9:00 pm

Da malo pokrenem temu,pre neki dan sam saznao da sam pogrešio u vezi udaljenosti binarnog zvezdanog sistema Sirius kada sam pokrenuo ovu temu pre nešto više od 3 godine, ne znam kako ali sam mislio da je udaljen oko 60 svetlosnih godina,ali nije,nego je udaljen samo oko 8,7 svetlosnih godina od nas-planete Zemlje,treći najbliži solarni sistem nama,to saznanje daje sasvim drugačiji uvid u celokupnu situaciju oko teme i aspekta Sirius.Što znači da je Sirius bliži nego što se generalno misli,što implicira pretpostavku da su u veoma davnoj prošlosti naše planete Zemlje,vrlo lako mogli da doći i posetiti,odnosno civilizacija Sirius i da su veoma uticali na naš razvitak i razvoj a čak možda i nastanak-ali je to izgleda vrlo malo verovatno.Sve u svemu muy interesante saznanje u vezi Siriusa,što bi rekli hermanosi,šmekeri Espanolesi. ;) ,
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesri stu 07, 2018 10:10 pm

to i govorim sirijus je nama najbliža zvijezda
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimečet stu 08, 2018 12:32 am

pleme dogona je rekloo dasu ih posjetili svemirci iz sirijus zviježda zovu se nommos
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepet stu 09, 2018 9:46 pm

Waldox-e tačnije treća najbliža, posle Alpha/Proxima Centauri i Bernard Star,zato je i jedna od najsjajnijih zvezda na noćnom nebu. Znam za tu priču Dogona,davno sam je čuo,samo mi waldox-e nije jasno,da li su takzovane Svemirce-Vanzemaljce iz Sirijusa Nommos nazvali Dogoni,ili su oni sami sebe nazvalI? Po nekoj logici moguće je da su oni-Sirijanci/Siriusanci sami sebe tako nazvali,pošto po drevnim,mitološkim i špekulativnim predanjima se njihova matična planeta zove Khoom,pa na neki način izvedenica od reči Khoom je Nommos,ima logike. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimesub stu 10, 2018 11:51 am

dogoni su pleme u državi mali a nomos svemirci pokušat cu naći slike https://en.wikipedia.org/wiki/Nommo sigurno ima neka civiliztacija u sirijusovoj galaksiji
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepon stu 12, 2018 8:49 pm

waldox je napisao/la:
dogoni su pleme u državi mali a nomos svemirci pokušat cu naći slike  https://en.wikipedia.org/wiki/Nommo sigurno ima neka civiliztacija u sirijusovoj galaksiji

Misliš waldox-e u Sirius solarnom/sunčevom/zvezdanom sistemu,znam waldox-e da su Dogoni pleme u državi Mali,nego mi malo nije jasno otkud naziv Nommos,pretpostavljam da je izvedenica od reči Khoom-matične planete civilizacije Siriusa,po nekim špekulativnim predanjima,koja je danas okovana ledom i veoma negostoljubiva planeta za skoro sva živa bića,pa i nas Ljudi.Ustvari tvoja aluzija waldox-e kada si mi pre 3 godine na ovoj mojoj temi rekao/napisao u fazonu,teško da civilizacija Sirius postoji,jer kao su neki naučnici-astro fizičari/hemičari po nekim indikativnim metodama naslutili da je oko binarnih zvezda Sirius A i B isuviše hladno za nastanak bilo kakvog oblika života a kamoli inteligentnog.Hoću reči možda je waldox-e sada tamo tako,što ne znači da u veoma davnoj prošlosti nije bilo totalno drugačije oko binarnog sistema Siriusa A i B.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepon stu 12, 2018 9:00 pm

dogoni su plemme a nommos su svemirci kako izgledaju kao neki vodozemci,,e sada da li ga je bilo ili ne,, oni tvrde da tamo može biti neki lanet udaljen od sirijusa dovoljno da može biti vode,neki kažu da je cijeli od oceana planet bez kontinenta, no tko cedoići tamo treba 8 svjetlosnih godina 8) a oni graysi sigirno dolaze iz beta reticuli zvijezđa
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimened stu 18, 2018 9:31 pm

waldox je napisao/la:
dogoni su plemme a nommos su svemirci kako izgledaju kao neki vodozemci,,e sada da li ga je bilo ili ne,, oni tvrde da tamo može biti neki lanet udaljen od sirijusa dovoljno da može biti vode,neki kažu da je cijeli od oceana planet bez kontinenta, no tko cedoići tamo treba 8 svjetlosnih godina 8)  a oni graysi sigirno dolaze iz beta reticuli zvijezđa

Znam waldox-e,zanima me isto da li su jos neka plemena i kulture u davnoj prošlosti na planeti Zemlji navodno videli i imali interkaciju sa bićima sličnim onih koji su videli i navodno imali interakciju Dogoni? Negde sam pročitao da je drevna Vinčanska kultura imali posetu ribolokih bića sa nebesa,koja po karakteristikama liče na Nommos Sirius posetitelje Dogona.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepon stu 19, 2018 12:06 am

to ne znam ali ti nommosi više ne dolaze na zemlju ne viđa ih nitko,,,mozda im je planet uništen tongue
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2018 9:16 pm

waldox je napisao/la:
to ne znam ali ti nommosi više ne dolaze na zemlju ne viđa ih nitko,,,mozda im je planet uništen tongue

Ako su generalno i dolazili,ako je veliko ako,sve su to nagadjanja pojedinih ljudi,plemena i kultura,ali kako izreka kaže,gde ima dima ima i vatre,tako da možda tu ima nešto,iliti neke istine,konkretno u vezi civilizacije Sirius.

PS: Waldox-e moguće,jer po nekim špekulacijama kao što sam već više puta ovde na forumu spomenuo,danas planeta Khoom,matična planeta civilizacije Sirius je devastirana,prekrivena ledom sa veoma niskom temperaturom,zbog drastčbih promena u njenoj orbiti,nepogodna za bilo kakav oblik života,pa i jednoćelijski-najprostiji.Možda waldox-e Sirijanci/Siriusanci imaju kolonije širom Svemira,pa su otišli na jednu od njih,ili na svim svojim potencionalnim kolonijama,koja su veoma daleko od Zemlje,pa zato odavno više ne dolaze ovde. ;) .

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2018 10:34 pm

face slazem se mozda su oišli iz ove galaksijeno mozuda više nema nikog oko sirijusa mozda ima tko zna...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Civilizacija  Sirius - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Civilizacija  Sirius - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Civilizacija Sirius
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Civilizacija Antar
» Da li nas neka drevna civilizacija stiti od Prvog Kontakta
» Knjige velikih civilizacija - svjedoci?
» izledno je: et civilizacija u "susjedstvu"(KIC 8462852)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: