Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Civilizacija Sirius

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 977
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:36 pm

Hoces reci da su ti Nommos Vanzemaljci iz Siriusa B,koliko sam mogao shvatiti,da li su ti navodni Nommos Vanzemaljci mozda Humanoidnog-ljudskog-zivotnog oblika?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1134
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:37 pm

stavio sam ti link ako ih ima onda su više kao vodenjaci ,životinjski oblik nikako ljudski
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:44 pm

waldox je napisao/la:
stavio sam ti link  ako ih ima onda su više kao vodenjaci ,životinjski oblik nikako ljudski
Aha,shvatio sam,znaci amfibijski oblik,zanimljivo,moguce,ako njihova maticna planeta je vecinski prekrivana vodenom povrsinom-okeanima,onda je logicno i da budu amfibijskog oblika.Izgleda po tom linku da su tenholoski napredniji od nas,posto su navodno posetili Dogone pre vise hiljada godina. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:46 pm

da to su možda oni goblini iz hopkinsvilla o čemu sam pisao,a greysi dolaze iz zeta reticuli drukčija atmosfera tamo,možda dolaze s planeta prepunim vulkana,zato su sive boje CIA
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:50 pm

znam na što misliš postoje li čovjekoliki alieni,kao recimo oni stravični iz supermana 2 haha bilo je i takvih viđenja george adamski ako je vidio nekog s bijelom kosom,ili oni u otoku alor u plavoj odori s kacigama. affraid nitko ne može reći 100 posto
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:53 pm

waldox je napisao/la:
da to su možda oni goblini iz hopkinsvilla o čemu sam pisao,a greysi dolaze iz zeta reticuli  drukčija atmosfera tamo,možda dolaze s planeta prepunim vulkana,zato su sive boje CIA
Mozda,ja sam laik za te bliske susrete,posto i nesto ne verujem u to,odnosno NLO-e,ali nikad se ne zna sta je sve moguce. Ja sam cuo da su Sivi-Grejsi klonovi Draco-Reptila,tako bar kaze onaj ekcentrik-pisac Ajk a da su Vanzemaljci iz zvezde Zeta Reticuli malo fizicki a psihicki drugaciji,isto po Ajkovim tvrdnjama,ali sa druge strane i dosta lice,pa spekulise da na neki nacin poticu iz iste IZVORNE vrste.Cak Ajk kaze u vezi Siriusa A i B,da oko Siriusa A je cuvena planeta Khoom i navodna andjeoska civilizacija Sirius,dok oko Siriusa B je druga neimenovana planeta prekrivena dzunglom i okeanima i tamo je nastala ova amfibijska civlizacija koju si sada spomenuo waldokse.On jos kaze da je civilizacija oko Siriusa A nesto naprednija i starija od civilizacije oko Siriusa B.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:56 pm

waldox je napisao/la:
znam na što misliš postoje li čovjekoliki alieni,kao recimo oni stravični iz supermana 2 haha bilo je i takvih viđenja george adamski  ako je vidio nekog s bijelom kosom,ili oni u otoku alor u plavoj odori s  kacigama. affraid  nitko ne može reći 100 posto
Ja cvrsto verujem da postoje i da su nam oni glavno resenje za nas celokupni prosperitet. Inace ima moja tema o ovom aspektu,pod imenom TEORIJA HUMANOIDNE PANSPERMIJE,pa ako imas nesto zanimljivo u vezi ovog aspekta-teme da kazes,reci slobodno. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 8:58 pm

ne mogu ti reći više nego što znam. :D
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   sri pro 16, 2015 9:02 pm

waldox je napisao/la:
ne mogu ti reći više nego što znam. :D
Opusteno,nisam ni mislio vise nego sto znas. A imas realno zanimljive informacije u vezi Vanzemaljaca,Svemira i itd. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Civilizacija Sirius   Today at 11:05 pm

[Vrh] Go down

Civilizacija Sirius
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Minolovac tip Sirius