Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 977
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   uto pro 01, 2015 7:08 pm

Sada sve ovo sa nase perspektive,odnosno ova tema zvuci ludacki,previse nerealna,bajkovita,nemoguca,fantazija i itd.,ali videcete kada otprilike za 10 godina dodju na Zemlju Mirocuvari-Sabejsani,nasa svemirska naprednija braca,bice vam zao i shvatice te da sam bio u pravu,hahahaha. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   uto pro 01, 2015 7:32 pm

Da ova teorija-hipoteza-tema nije totalno ludacka,kao sto se izgleda stice utisak, je banalna indicija-naznaka-smernica a mozda cak i dokaz,ponavljacu se po zna koji put ovde na forumu,cak i ovde na forumu ima posebna tema u vezi ove indicije-naznake-smernice,primljen SOS signal 1998 godine a obelodanjen je 2011 godine, od strane nekih bivsih britanskih agenata cuvene obavestajne sluzbe MI6,koja se pretpostavlja da su bliski cuvenom Wikiliksu,taj SOS signal je od civilizacije stare 80 hiljada godina iz druge susedne Galaksije,koja verovatno vise ne postoji(jedino ako ih nije spasila u poslednjem trenutku neka dobrocudna naprednija civilizacija od njih),koja je izgleda po nekim spekulacijama i parametrima najverovatnije bila Humanodinog-ljudskog-zivotnog oblika,cak je i njihova tehnologija tada,pre oko 80 hiljada godina verovatno bila veoma slicna nasoj tehnologiji danas.Naravucenije,ako je nekada veoma davno,pre oko 80 hiljada godina postojala jedna Humanoidna-ljudska-vanzemaljska civilizacija,po nekoj prostoj logici,na osnovu informacije implicara da postoji mogucnost da su postojale,ili da postoje negde u Svemiru jos Humanoidnih-ljudskih-vanzemaljskih civilizacija,posto je opste poznata stvar da u nasem Svemiru ima abnormalno mnogo drugih Galaksija a jos otprilike milion puta vise Zvezda i Planeta,tako da ipak ova tema-hipoteza-teorija dobija sasvim neku drugu premisu. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   sri pro 02, 2015 2:59 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
...SOS signal 1998 godine a obelodanjen je 2011 godine, od strane nekih bivsih britanskih agenata cuvene obavestajne sluzbe MI6,koja se pretpostavlja da su bliski cuvenom Wikiliksu,taj SOS signal je od civilizacije stare 80 hiljada godina iz druge susedne Galaksije,...

Fejk.

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   sri pro 02, 2015 6:43 pm

Archangel je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
...SOS signal 1998 godine a obelodanjen je 2011 godine, od strane nekih bivsih britanskih agenata cuvene obavestajne sluzbe MI6,koja se pretpostavlja da su bliski cuvenom Wikiliksu,taj SOS signal je od civilizacije stare 80 hiljada godina iz druge susedne Galaksije,...

Fejk.

Cenis Archangele?Posto kada su to obelodanili u medijima, u kome se pisalo da se ova informacija nalazi u arhivama MI6 koja im je dala NASA,nisu demantovali ni MI6,cak ni NASA nije tada demantovala,u kome se stvorio utisak da su oni precutno potvrdili verodostojnost ove informacije.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   sri pro 02, 2015 7:19 pm

Razmisli malo. NASA primila signal u pomoć iz druge galaksije sa 80k svjetlosnih godina udaljenosti, a potom je ta vijest pala u zaborav. "New York Times", "Washington Post", BBC, NBC, CNN - nijednoj televizijskoj kući to nije bila vijest. Prema nekim glasinama, ja sam bio živ i 1998 i skoro cijele 2011, a ništa o tome nisam čuo. Budi skroz uvjeren, da je to istina, da tu ima i zrno istine, ti ne bi mogao da se ni u Amazoni sakriješ od te vijesti, o tome bi brujao planet, NASA-u bi godinama opsjedali novinari, "šta", "kako", "odakle"...

I preveli su vanzemaljski jezik za koliko, godinu-dvije? A decenijama se mučili sa onim kamenom iz Rozete? Ma daj...

Da samo znaš koliko je takvih spački i patki bilo otkako su se pojavili društveni mediji, Facebook, Twitter i tako to. Dovoljno je napisati bilo kakvu glupost i naći jednog idiota da to šeruje i odatle to ide svojim životom. Što veća glupost, to ljudi u nju lakše povjeruju. Valjda misle da niko ne bi tako nešto izvalio da nije istina...

Na Quori ima stručnjaka mnogo vjerodostojnijih od novinara žutog tiska.

https://www.quora.com/Did-NASA-receive-an-SOS-call-from-another-galaxy#

Sve upućuje na podvalu:

http://www.hoax-slayer.com/nasa-distress-call-another-galaxy-hoax.shtml

čak i da zanemarimo one očigledne stvari poput tvrdnje da je radio signal stigao iz Andromede za samo 80k godina.

Dok sam bio momčić neki 15-ak godina volio sam čitati "Treće oko" a tamo nema kakvih priča nećeš naći. I sad kad sam skoro dvije decenije stariji ne mogu nikako svariti da sam mogao biti toliko naivan. Al eto, šta ćeš... nezna

Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   sri pro 02, 2015 8:05 pm

Archangel je napisao/la:
Razmisli malo. NASA primila signal u pomoć iz druge galaksije sa 80k svjetlosnih godina udaljenosti, a potom je ta vijest pala u zaborav. "New York Times", "Washington Post", BBC, NBC, CNN - nijednoj televizijskoj kući to nije bila vijest. Prema nekim glasinama, ja sam bio živ i 1998 i skoro cijele 2011, a ništa o tome nisam čuo. Budi skroz uvjeren, da je to istina, da tu ima i zrno istine, ti ne bi mogao da se ni u Amazoni sakriješ od te vijesti, o tome bi brujao planet, NASA-u bi godinama opsjedali novinari, "šta", "kako", "odakle"...

I preveli su vanzemaljski jezik za koliko, godinu-dvije? A decenijama se mučili sa onim kamenom iz Rozete? Ma daj...

Da samo znaš koliko je takvih spački i patki bilo otkako su se pojavili društveni mediji, Facebook, Twitter i tako to. Dovoljno je napisati bilo kakvu glupost i naći jednog idiota da to šeruje i odatle to ide svojim životom. Što veća glupost, to ljudi u nju lakše povjeruju. Valjda misle da niko ne bi tako nešto izvalio da nije istina...

Na Quori ima stručnjaka mnogo vjerodostojnijih od novinara žutog tiska.

https://www.quora.com/Did-NASA-receive-an-SOS-call-from-another-galaxy#

Sve upućuje na podvalu:

http://www.hoax-slayer.com/nasa-distress-call-another-galaxy-hoax.shtml

čak i da zanemarimo one očigledne stvari poput tvrdnje da je radio signal stigao iz Andromede za samo 80k godina.

Dok sam bio momčić neki 15-ak godina volio sam čitati "Treće oko" a tamo nema kakvih priča nećeš naći. I sad kad sam skoro dvije decenije stariji ne mogu nikako svariti da sam mogao biti toliko naivan. Al eto, šta ćeš... nezna
Mudro zboris Archangele,znam da je tada,pre 4 godine par dana su brojale novine o tome,cak i u drzavnim vestima su pricali o tome,tako je bilo par dana i odjedanput je sve nestalo kao da i nista nije bilo.Mnogo cudno,ali pazi Archangele ova informacija i nije toliko senzacionilisticka cak i da je ISTINA,jer je taj SOS signal star 80 hiljada godina i za nas sada nema nikakvu vrednost.Kada se bolje razmisli Archangele najverovatnije da je ova informacija laz,jer da nije jos uvek bi se naveliko brujalo o tome,kao sto si rekao a ne nestalo kao da se nista nije ni desilo,ali to ne umanjuje moju veru u HUMANOIDNE-LJUDSKE-VANZEMALJSKE civilizacije,iako se cini sada kao da je to sve najobicnija FANTAZIJA. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   pon pro 07, 2015 7:31 pm

Ima li mozda kojim slucajem jos neko da kaze nesto u vezi ove teme?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   uto kol 23, 2016 11:04 pm

http://memory-alpha.wikia.com/wiki/Ancient_humanoid
Malo da osvezim temu, ovo je sa web stranice memory-alpha a informacija je iz cuvene SF serije Star Trek-a,iako nisam njen pobornik i ne gotivim je nesto,ova analogija-informacija iz Star Treka-daje zanimljv potencionalni uvid u zacetak Humanoidne-ljudske zivotne forme u nasem Svemiru.Prica jeste intrigantna i mozda potencionalno moguca,ali isto tako sa jedne metazificke strane banalna,sto implicira da verovatno nije kompletno verodostojna,ali mozda neki njeni segmenti jesu.PS: Istina je negde izmedju. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Today at 5:58 am

[Vrh] Go down

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Početničke avanture u prirodi
» gladovanje vs količina kalorija niža od bazalnog metabolizma