Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jugoslav Petrušić - Real deal or not?

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimened pro 20, 2015 11:56 am

SLUŽBENA BIOGRAFIJA:

Jugoslav Petrušić Dominik (Medveđa, 25. novembar 1962), je srpsko-francuski agent i kontraobaveštajac i pripadnik Francuske vojno-obaveštajne službe DRM, Francuske legije stranaca, jedan od glavnih organizatora kontraobaveštajnih operacija tokom ratova u bivšoj Jugoslaviji, kao i učesnik tokom operacije u Srebrenici i jedan od optuženih za organizovanje i pripremu atentata na bivšeg predsednika Srbije i SR Jugoslavije Slobodana Miloševića.

Završio je vojnu akademiju i govori nekoliko jezika. Više puta se ženio, a ima jedno dete. Od njegovih biografskih podataka još su poznate činjenice da se profesionalno bavio boksom i da je 1985. sportsku karijeru nastavio u Francuskoj. Novac je, kaže, zarađivao raznim poslovima, uglavnom obezbeđujući visoke evropske političare i aristokratiju. Čuvao je, između ostalih, i bivšeg francuskog predsednika Fransoa Miterana, ali i princezu od Katara. U Srbiji mu žive roditelji i braća.

Jugoslav Petrušić je čovek sa više identiteta, poseduje dva državljanstva (francusko i srpsko) i četiri pasoša (Francuske, SRJ, Belgije, Zaira). Petrušić je i čovek koji je učestvovao na ratištima u Bosni, na Kosovu, u Zairu, Alžiru, kao i u Zalivskom ratu u Iraku. Pri tome, okarakterisan je od pojedinih obaveštajnih krugova kao surovi likvidator, plaćenik, kriminalac, francuski špijun i srpski izdajnik. Kaže, sam je izdat za jedan dan! Do kraja mogu da je razumeju, kako on kaže, samo ljudi koji su radili s njim.
----------------------------------------------------------

Znači ovako...
Iako sam čuo za dotičnoga još prije par godina, u zadnje vrijeme sam dosta gledao na Youtube-u što govori u svojim gostovanjima na Srpskim nedržavnim televizijama.
Naglasio sam nedržavnim jer nema nikakve šanse da ono što priča se emitira u udarnom terminu na državnoj televiziji.
Teme o kojima najčešće govori su laži o Srebrenici, namještanje raspada YU, suvremeni terorizam, korupcija i slično.

Osobno smatram da je čovjek "real deal" jer nitko nemože izbacivati one datume i imena s takvom lakoćom i još potkrijepiti dokumentima na svojoj webstranici (http://www.jugiliks.com).
No isto tako imam zamjerke što se tiče njegovog izražavanja.
Znači, između redaka se može izvući kako lik nema baš prepozitivno mišljenje o nijednom narodu Balkana osim naravno Srbima.
Osim toga, gostuje u emisijama koje vode polu debili i prikriveni četnici, pa poneki puta ga voditelj navuče da daje subjektivno mišljenje, umjesto objektivnog (doduše to se rijetko dogodi) i onda ispali neku izjavu poput "Hrvatskih i Bosanskih bandi" koje se bore protiv legitimne vojske.

NEKI ZANIMLJIVI FILMIĆI:





Koje je vaše mišljenje???
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimened pro 20, 2015 4:31 pm

Jedan ratni zločinac koji prebacuje krivnju na druge da bi spasio svoje dupe.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimened pro 20, 2015 10:48 pm

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 11:14 am

lik kreiran za (bože pravde)ujedinjenje frustriranih četnika i ostalih srpskih retarda. opasan i dobro informiran četnik -šešeljevski provokator sa zadatkom, podrškom i plačom db. globalno- sitna riba budući još diše a sere 100 na sat.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 12:59 pm

Zašto to misliš, daj obrazloži malo
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 4:15 pm

smrdi na onaj australski db-ov film [The Weight of Chains | Težina lanaca (2010)] začinjen žvakom iz "recentne" svjetske špijunaže radi kamuflaže i kobajagi autentičnosti. vidi mi se sve vodi onoj spici nismo mi krivi to je dio svjetske manipulacije ........ bla,bla ........ ne režemo mi zarobljenike na šnite....bl,bla - ne koljemo mi malu djecu i žene .....mi siroti, vekovima ugroženo serbstvo ....bla,bla - jasenovac!
ljiga četnička od a do ž


Zadnja promjena: web dust; uto pro 22, 2015 4:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 4:26 pm

web dust je napisao/la:
smrdi na onaj australski db-ov film [The Weight of Chains | Težina lanaca (2010)] začinjen žvakom iz svjetske špijunaže radi kamuflaže i kobajagi autentičnosti.

Jel čemu film?

web dust je napisao/la:

vidi mi se sve vodi onoj spici nismo mi krivi to je dio svjetske manipulacije ........ bla,bla - ne koljemo mi malu djecu i žene .........bla,bla - jasenovac!
ljiga četnička od a do ž

Ma znam, to sam i ja spomenuo da mi najviše smeta, ali ima neke istine u onome što priča. Lik je rekonstruirao incident "tuzlanska kapija" i dokazao da je čista laž, ono što priča kako je Srebrenica bila plaćeni masakr kako bi se ostvarili neki određeni strani ciljevi mi ima više logike od "ajmo pobit muslimane jer su muslimani".
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 4:33 pm

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08
pa ono - nije loše za vidit kak db slaže nevinašce-umiljatu propagandu.

čuj- naravno da su svjetske spike povezane, al to nema veze s tim dal buš bil đubre ili čovjek. vjerujem da su ih baš njukeze tipa jugoslav pumpale dok im krv i onaj popovski dim nije mozak pojo
- tam su se naizmjence koljuckali pa četnikima puko film i rešili muslimansko pitanje. ......mislim moš dvojit i kak je mladić ruski plačenik pa je zaoštravo priču z muslimanima /ko zna . no reko bih "da je žvaka" čim je priča na velka zvona  a usta doma plivaju u masti
- a i stranica mu je činovnička. velim ti db dejstvuje, iz avijona se vidi

za ovu srpsku ekipu reko bih da su real deal
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=EkNOWKri6f8



[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimeuto pro 22, 2015 9:30 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:

. Lik je rekonstruirao incident "tuzlanska kapija" i dokazao da je čista laž, ono što priča kako je Srebrenica bila plaćeni masakr kako bi se ostvarili neki određeni strani ciljevi mi ima više logike od "ajmo pobit muslimane jer su muslimani".

Vidio sam rekonstrukciju i nije me se dojmila ima dosta nelogičnosti. Ovo za Srebrenicu je jedan pokušaj da se makne krivnja sa srba za zločine počinjene tamo. Ti ljudi su ubijeni zato što su bili muslimani, a jugoslav petrušić se čak spominje kao jedan od ljudi koji su sudjelovali u planiranju tog zločina. Pokušava opravdati zločine u kojima je sudjelovao i prebacuje krivnju na druge da bi spasio svoje dupe. Isto to pokušavaju napraviti i za Vukovar da bi se relativizirala krivnja za rat. Činjenica je da su srbi genocidna nacija i da nas kroz zadnje stoljeće planski istrebljuju. Propagandna mašina je toliko jaka da oni vjeruju da sve loše što se dogodi srbiji ili srbima dio vatikansko-berlinske urote. Naravno ovo se ne odnosi na sve Srbe jer u svakom žitu ima kukolja samo je negdje jače izraženo.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 12:57 am

Hladni je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:

. Lik je rekonstruirao incident "tuzlanska kapija" i dokazao da je čista laž, ono što priča kako je Srebrenica bila plaćeni masakr kako bi se ostvarili neki određeni strani ciljevi mi ima više logike od "ajmo pobit muslimane jer su muslimani".

Vidio sam rekonstrukciju i nije me se dojmila ima dosta nelogičnosti. Ovo za Srebrenicu je jedan pokušaj da se makne krivnja sa srba za zločine počinjene tamo. Ti ljudi su ubijeni zato što su bili muslimani, a jugoslav petrušić se čak spominje kao jedan od ljudi koji su sudjelovali u planiranju tog zločina. Pokušava opravdati zločine u kojima je sudjelovao i prebacuje krivnju na druge da bi spasio svoje dupe. Isto to pokušavaju napraviti i za Vukovar da bi se relativizirala krivnja za rat. Činjenica je da su srbi genocidna nacija i da nas kroz zadnje stoljeće planski istrebljuju. Propagandna mašina je toliko jaka da oni vjeruju da sve loše što se dogodi srbiji ili srbima dio vatikansko-berlinske urote. Naravno ovo se ne odnosi na sve Srbe jer u svakom žitu ima kukolja samo je negdje jače izraženo.
Hladni oladi malo sa tim propagandim i cionistickim SOVINIZMOM,realno,vi i Srbi ste generalno isti k... samo razlicito pakovanje  i ne postoji sistemska i organizovana agenda od strane Srba protiv vas,ili obrnuto.Samo postoji patoloska,izmanipulisana i zavadjena sovinisticka mrznja medju vama nazalost,stara rimska strategija zavadi pa vladaj,zacinjena talmudskim i levitskim mahinacijama i metodima manipulacije i anglo-saksonskim(engleskim) imperijalizmom i perfidnoscu.Orudje zvano SOVINIZAM je inace ustaljen model medju nama Belacima-Evropljanima vekovima i primenjivao se mnogo puta kroz Istoriju Evrope i sveta nazalost.A  koren sovinisticke mrznje izmedju vas i Srba  potrazi kod Jevrejina iz Osijeka, Josipa Franka,inace jednog od rodonacelnika PRAVASTVA,koji je na neki nacin preteca kasnijeg cuvenog USTASTVA. Zato Hladi oladi malo sa Srbima i sa to nekom imaginarnom srpskom zaverom protiv vas,veruj mi, u istom ste sosu danas i vi i Srbi,cak sta vise,ne samo vi i Srbi,nego svi mi Belci-Evropljani,nazalost.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri pro 23, 2015 7:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 12:17 pm

! mediterano. cepeuu offtopic


Zadnja promjena: web dust; sri pro 23, 2015 12:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 12:29 pm

! mediterano. cepeuu


Zadnja promjena: web dust; sri pro 23, 2015 12:40 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 12:39 pm

* mediterano! cepeuu
svoje uobičajene muha "belačke žvake" - offtopic a na varijantu
Kod:
...to je dio svjetske manipulacije ........ bla,bla ........ ne režemo mi zarobljenike na šnite....bla,bla - ne koljemo mi malu djecu i žene .....mi siroti, vekovima ugroženo serbstvo ....mlada bosna.....kolubarska bitka ,bitka na kosovu ........ kosovo i metohija "vekovna kolevka"...............bla,bla - jasenovac !
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 2:09 pm

O cem prica ovaj WebDust,pogotovo Hladni(jedan klasicni lik koji ce vjerovatno slaviti Tudjmana kao hrvat,iako je ovaj pokro sve iz hrvatske zbog cega danas mladi moraju bjezat iz Hrvatske)?

Prvo i prvo, Jugoslav je radio godinama primarno za Francuski DST,a ne za Seselja i neke tamo srbe cetnike?? (LoL,jel ti znas kralju da npr na svjedocenjima Seselja, seselj njega samo identifikuje vizuelno,nema pojma ko je on,samo zna da ga je vidio na par mjesta).

Jel ti znas da je zbog njega primarno pao vrh francuskog DST-a kao i sam Jak Shirak,kad ovaj nije htio da igra njihove igirce oko francuskih pilota u Bosni?

Jel ti znas da je on i Pelemish (iako je Pelemish vise iz druge price,al su spojeni bili oko puno akcija) cuvali te pilote i spasili im zivot,dok je licno Zak Shirak govorio roditeljima pilota da su mrtvi ne bi li to iskoristio za licni profit zajedno sa jos dosta bagre (uklj ruskog tajkuna i sverca sistema S300)?

Jel znas da je on dosao u trag Ramusha haradinaja i doktora Vuljaja,pronasao mnostvo lokacija gdje su oni ubijali ljude,primarno srbe na Kosovu i uzimali im organe?

Jel znas ko ga je sprjecio da ih zatre u startu?

Jel znas da je njega Milosevic uhapsio i optuzio da je htio da napravi atentat na njega,pritom na medijima objavljujuci sliku pasosa sa slikom Pelemisa?

Jel znas da je on slao generalima i obavjestajcima tacne planove o Nato bomardovanju Srbije i Kosova dosta mjeseci prije?

Jel znas da je zbog toga spasena vecina infrastruktura,oruzja i ljudi koji su bili spasheni?


Sto se tice srebrenice,potpuno nepovezana prica opet.Srebrenica nije crno bjelo nesto,kompleksna je prica,a Jugoslav prica konkretne neke stvari,i nigdje ne negira sranje.Da je Petrusic tu nesto organizivo,NEMA SANSE da ga neko ne bi spomenuo,a ako si pratio svjedocenja na Hagu ili dokumenta,vidjeceh da 99 posto GENERALA i Sefova obavjestajnih sluzbi u SFRJ pojma nije imalo ko je on i dal uopste postoji.Pelemis je bio vodja 10 diverzantskog odreda VRS,ali jesi li ti ikad gledao svjedocenja likova koji su pravili pokolj?

Jel znas da tu medju tim likovima sto su pravili pokolj na farmi Branjevo,Pilicama itd ima isti broj srba,hrvata i slovenaca? Jel znas da je Erdemovic koji je po svom priznanjuu ubio 120+ ljudi,dobio samo 4 godine zatvora? Jel znas zasta je on koristen u Hagu? Jel znas da je on hrvat? Zasto je Naser Oric "izvucen" da ne kazem pobjgao iz Srebrenice po naredjenju? Jel znas za broj ubijenih Srba oko Srebrenice?


Jel ti uopste kapirash da Jugoslav PRIMARNO napada i javno proziva sa tonom dokumentacije (bukvalno) odredjene "srpske" generale,obavjestajce i profitere i citav niz likova koji pravili manipulacije radi svog profita na SVIM stranama? Jel znas da Hag ni jedan sud nece da ga primi iako se on dobrovoljno javlja? Jesi slusao njegovo svjedocenje u Sarajevu za srebrenicu,vs Franc Kos & Co?

Jel ti znas da je on ratovo na stotinama mjesta,i to ne kao klosar,nego je il rusio rezime il ih drzao na okupu,po africi,juznoj americi,evropi? Jesi gledo snimke iz nekih multimilionskih logora po Africi koje je on drzo a niko nije bio ubijan?

Jel kapirash dubinu njegove price i njegove napade na citav niz medjunarodnih hostaplera? Jel znas da je on prije 2 godine pricao o ratu u Siriji i dolasku izbjeglica u Evropu,destabilizaciji evrope i prenosu sranja sa bliskog istoka na Balkan?

Americka baza Bondstil na Kosovu?

Ovo sto kaze Mediteraneo: "Zato Hladi oladi malo sa Srbima i sa to nekom imaginarnom srpskom zaverom protiv vas,veruj mi u istom ste sosu danas i vi i Srbi,cak sta vise,ne samo vi i Srbi,nego svi mi Belci-Evropljani,nazalost." je sustina onoga sto Petrusic prica,a to je manipulisanje retardiranom masom,gdje profit onda ide nekome trecem. Ugrozena je cjela Evropa i to Petrusic stalno spominje,Balkan je previse mali da bi bio bitan u siroj prici,al je bitan.

Ovaj web prica,vidim,stranica mu je DBovska???? LoL...Web je inace strucnjak za DBovske stranice predpostavljam? Jesi ti procito ijedan dokument sa te stranice? da jesi,vidio bi citav niz podataka koji pokazuju istinu o vecini "srba" iz DB,ukljucujuci Jovicu Stanisica,tako da ne znam zasto bi neko pravio sajt o svojoj organizaciji i tu iznosio takve podatke? Jugoslav je radio za Francuski DST.

Jel znas da je on donio pusku iz koje je ubijen Djindjic? Lagano preso carinu,avion sve? Jel znas da je formalno Djindjic drzao u saci DB,a Kostunica Vojsku u tom periodu?

Sto se tice rekonstrukcije Tuzlanske kapije,sta ti je tu nelogicno? a sta ti je nelogicno kod same originalne Tuzlanske kapije?

Tolko zasad,ako si u stanju odg makar na dva pitanja,mozemo pricat dalje,dotad vjeruj u price mainstreama i kako postoje zle cike sa druge strane koji prave zavjeru protiv tvoga stada....
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 2:17 pm

Hladni je napisao/la:
Jedan ratni zločinac koji prebacuje krivnju na druge da bi spasio svoje dupe.


Ae mi nadji makar jednu optuznicu protiv njega?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 3:24 pm

Ovaj dio s puškom kad sam čuo nisam skužio baš, što je htio time reći? Kaj nije Legija ubio Đinđića s Heckler und Koch PSG-1 puškom?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 3:54 pm

Legija direktno nije puco,a onaj Jovanovic,neam pojma.Boga pitaj ko je puco,to ti je ko sa Kenedijem,isti djavo.Pa on i nije tu reko nesto puno, osim da on misli da Legija i ekipa nemaju veze sa ubistvom,jer je on tu pusku dao DBu valjda,i to je ta puska koju ti spominjesh cini mi se. Al uglavnom ju je on donio iz Francuske.

Ja to ubistvo Djindjica vise povezujem sa pricom koju je Margetic pokrenuo,oko afere Hypo banke i racuna Tudjmana i Milosevica...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 4:38 pm

Uh, za Kennedya bi mogao dosta reć, al ukratko, bilo je tri snajperista i Oswald koji je navučen da se pojavi u skladištu knjiga, al nije pucao...

Inače, ta puška je jedan jako zanimljiv detalj u cijeloj priči. Neznam koliko si proučavao oružje uopće, al evo recimo ja proučavam sve od antike pa do danas i ta puška je dosta neobičan izbor za atentat.
Vidio sam ju uživo i nažalost nisam pucao iz nje, ali to je nešto što bih nazvao pravim primjerom njemačkog injženjeringa. Al to sad nije bitno.
Ono što sam htio reći je da je ta puška bila dizajnirana malo poslije masakra u Minhenskim olimpijskim igrama i to za policiju, kako bi policija dobila super preciznu polu automatsku pušku.
Ta puška je ustvari jako rijetka i skupa i čemu to švercati iz Francuske (btw, kaj nije iz Njemačke logičnije?), kad su mogli uzeti neku od Zastave koje su jeftine, a vrlo kvalitetne puške.

No dobro ja otišao u offtopic...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 4:52 pm

slab sam s puskama :)

pa,neko mu dao u Francuskoj,mozda je i kupljena u Njemackoj...Yasto bash nju i na taj nacin,ne znam,al mora bit neki razlog...Al mislim da je taj dio price najmanje bitan
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 5:12 pm

distribucija filtriranih informacija je jednako primitivna (i učinkovita) metoda kao i izvrtanje činjenica (i izrečenog) i njihovo ponavljanje. čuj primitiv, ak ti pokraj zdravog razuma i bazičnog morala treba guru i idol za špijunažu, politiku i rat - zemi si ga doma. samo naprijed - tvoj izbor (tvoja karma).
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 8:05 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Uh, za Kennedya bi mogao dosta reć, al ukratko, bilo je tri snajperista i Oswald koji je navučen da se pojavi u skladištu knjiga, al nije pucao...

Inače, ta puška je jedan jako zanimljiv detalj u cijeloj priči. Neznam koliko si proučavao oružje uopće, al evo recimo ja proučavam sve od antike pa do danas i ta puška je dosta neobičan izbor za atentat.
Vidio sam ju uživo i nažalost nisam pucao iz nje, ali to je nešto što bih nazvao pravim primjerom njemačkog injženjeringa. Al to sad nije bitno.
Ono što sam htio reći je da je ta puška bila dizajnirana malo poslije masakra u Minhenskim olimpijskim igrama i to za policiju, kako bi policija dobila super preciznu polu automatsku pušku.
Ta puška je ustvari jako rijetka i skupa i čemu to švercati iz Francuske (btw, kaj nije iz Njemačke logičnije?), kad su mogli uzeti neku od Zastave koje su jeftine, a vrlo kvalitetne puške.

No dobro ja otišao u offtopic...
Sto se tice Kenedija,to je bar donekle jasno,ZOG je ubio Kenedija,jer je Kenedi bio prvi americki predsednik posle 1913 godine koji je saznao da neke tajne sile upravljaju USA i hteo da im uskrati ovlascenja,pogotovo CIA,koja je njihova ispostava,filijala i ekspozitura.Osvald je samo bio zrtveno jagnje.Sto se tice Legije,cuo sam dosta stvari o njemu u vezi Djindjica i mislim da  je sve to jako mutno,za nase balkanske uslove.Prvo je Legija pomogao Djindjicu da zbace Slobu 5 oktobra 2000 godine,pa se posle desio veliki zaokret i okrenuo protiv njega.Zasto,to je i dan danas ENIGMA,ali taj zaokret je dosao kao kec na deset ZOG-u i ostalim svetskim mocnima,jer Djindjic je poceo polako da se udaljava od njih,kada je dosao na vlast u bivsoj SRJ.A u pocetku je bio njihov covek-politicar, poceo je polako i postepeno da menja neka svoja politicka misljenja.Moje licno misljenje je da su nekako neke strane tajne sluzbe i organizacije,pre svega msilim na americke,britanske i izraelske,na neki nacin sklopili neki dil sa Legijom,koji je tada uzivao veliki ugled u srpskom i beogradskom drustvu,da bi ga kasnije odbacili kao krpu,kao i ostale koje su izvrsavale pre toga,razne mutne poslove sirom sveta za njih.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimesri pro 23, 2015 8:31 pm

primitive101 je napisao/la:
O cem prica ovaj WebDust,pogotovo Hladni(jedan klasicni lik koji ce vjerovatno slaviti Tudjmana kao hrvat,iako je ovaj pokro sve iz hrvatske zbog cega danas mladi moraju bjezat iz Hrvatske)?

Prvo i prvo, Jugoslav je radio godinama primarno za Francuski DST,a ne za Seselja i neke tamo srbe cetnike?? (LoL,jel ti znas kralju da npr na svjedocenjima Seselja, seselj njega samo identifikuje vizuelno,nema pojma ko je on,samo zna da ga je vidio na par mjesta).

Jel ti znas da je zbog njega primarno pao vrh francuskog DST-a kao i sam Jak Shirak,kad ovaj nije htio da igra njihove igirce oko francuskih pilota u Bosni?

Jel ti znas da je on i Pelemish (iako je Pelemish vise iz druge price,al su spojeni bili oko puno akcija) cuvali te pilote i spasili im zivot,dok je licno Zak Shirak govorio roditeljima pilota da su mrtvi ne bi li to iskoristio za licni profit zajedno sa jos dosta bagre (uklj ruskog tajkuna i sverca sistema S300)?

Jel znas da je on dosao u trag Ramusha haradinaja i doktora Vuljaja,pronasao mnostvo lokacija gdje su oni ubijali ljude,primarno srbe na Kosovu i uzimali im organe?

Jel znas ko ga je sprjecio da ih zatre u startu?

Jel znas da je njega Milosevic uhapsio i optuzio da je htio da napravi atentat na njega,pritom na medijima objavljujuci sliku pasosa sa slikom Pelemisa?

Jel znas da je on slao generalima i obavjestajcima tacne planove o Nato bomardovanju Srbije i Kosova dosta mjeseci prije?

Jel znas da je zbog toga spasena vecina infrastruktura,oruzja i ljudi koji su bili spasheni?


Sto se tice srebrenice,potpuno nepovezana prica opet.Srebrenica nije crno bjelo nesto,kompleksna je prica,a Jugoslav prica konkretne neke stvari,i nigdje ne negira sranje.Da je Petrusic tu nesto organizivo,NEMA SANSE da ga neko ne bi spomenuo,a ako si pratio svjedocenja na Hagu ili dokumenta,vidjeceh da 99 posto GENERALA i Sefova obavjestajnih sluzbi u SFRJ pojma nije imalo ko je on  i dal uopste postoji.Pelemis je bio vodja 10 diverzantskog odreda VRS,ali jesi li ti ikad gledao svjedocenja likova koji su pravili pokolj?

Jel znas da tu medju tim likovima sto su pravili pokolj na farmi Branjevo,Pilicama itd ima isti broj srba,hrvata i slovenaca? Jel znas da je Erdemovic koji je po svom priznanjuu ubio 120+ ljudi,dobio samo  4 godine zatvora? Jel znas zasta je on koristen u Hagu? Jel znas da je on hrvat? Zasto je Naser Oric "izvucen" da ne kazem pobjgao iz Srebrenice po naredjenju?  Jel znas za broj ubijenih Srba oko Srebrenice?


Jel ti uopste kapirash da Jugoslav PRIMARNO napada i javno proziva sa tonom dokumentacije (bukvalno) odredjene "srpske" generale,obavjestajce i profitere i citav niz likova koji pravili manipulacije radi svog profita na SVIM stranama? Jel znas da Hag ni jedan sud nece da ga primi iako se on dobrovoljno javlja? Jesi slusao njegovo svjedocenje u Sarajevu za srebrenicu,vs Franc Kos & Co?

Jel ti znas da je on ratovo na stotinama mjesta,i to ne kao klosar,nego je il rusio rezime il ih drzao na okupu,po africi,juznoj americi,evropi? Jesi gledo snimke iz nekih multimilionskih logora po Africi koje je on drzo a niko nije bio ubijan?

Jel kapirash dubinu njegove price i njegove napade na citav niz medjunarodnih hostaplera? Jel znas da je on prije 2 godine pricao o ratu u Siriji i dolasku izbjeglica u Evropu,destabilizaciji evrope i prenosu sranja sa bliskog istoka na Balkan?

Americka baza Bondstil na Kosovu?

Ovo sto kaze Mediteraneo: "Zato Hladi oladi malo sa Srbima i sa to nekom imaginarnom srpskom zaverom protiv vas,veruj mi u istom ste sosu danas i vi i Srbi,cak sta vise,ne samo vi i Srbi,nego svi mi Belci-Evropljani,nazalost." je sustina onoga sto Petrusic prica,a to je manipulisanje retardiranom masom,gdje profit onda ide nekome trecem. Ugrozena je cjela Evropa i to Petrusic stalno spominje,Balkan je previse mali da bi bio bitan u siroj prici,al je bitan.

Ovaj web prica,vidim,stranica mu je DBovska???? LoL...Web je inace strucnjak za DBovske stranice predpostavljam? Jesi ti procito ijedan dokument sa te stranice? da jesi,vidio bi citav niz podataka koji pokazuju istinu o vecini "srba" iz DB,ukljucujuci Jovicu Stanisica,tako da ne znam zasto bi neko pravio sajt o svojoj organizaciji i tu iznosio takve podatke? Jugoslav je radio za Francuski DST.

Jel znas da je on donio pusku iz koje je ubijen Djindjic? Lagano preso carinu,avion sve? Jel znas da je formalno Djindjic drzao u saci DB,a Kostunica Vojsku u tom periodu?

Sto se tice rekonstrukcije Tuzlanske kapije,sta ti je tu nelogicno? a sta ti je nelogicno kod same originalne Tuzlanske kapije?

Tolko zasad,ako si u stanju odg makar na dva pitanja,mozemo pricat dalje,dotad vjeruj u price mainstreama i kako postoje zle cike sa druge strane koji prave zavjeru protiv tvoga stada....
Drago mi je primitive da si skapirao sustinu celokupnog funkcionisanja danasnjeg sveta.Upravo danasnje MAINSTREAM-ZOG institucije i metode zele prvenstveno da oduzmu ljudskost celokupnog Covecanstva,najbitnijeg aspekta ono sto nas cini iskonskim onim sto jesmo,da bi nas pretvorili u neku BEZLICNU MASU,OVCE I ZOMBIJE,odnosno neku vrstu masina,koje ne misle svojom glavom,odnosno zdravim razumom i slusaju samo direktive onih koji diktiraju uslove celokupnog postojanja i funkcionisanja na nasoj planeti Zemlji,zbog istripovane sklonosti MINI BOGOVA-SUPERMACIJE.Balkan je prvenstveno bitan svetskim mocnicima samo zbog geo-strateskog polozaja,jer je raskrsnica svetskih puteva-ruta i interesnih sfera,nazalost,kao sto je jedan lik rekao pre par godina,Balkan se nalazi u supku sveta.A ne zbog Srba,Hrvata, Bosnjaka-Muslimana,Grka,Makedonaca,Slovenaca i itd.,nista vise,nista manje.Njima smo mi za njih svi isti,sve nas stavljaju u isti aspektoalni kos,odnosno GOJE. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimečet pro 24, 2015 12:12 am

Webu neam sta komentarisat,suvislo je...

@Mediteraneo...Da,sve to stoji i sve je to to,nije to diskutabilno.Mene te stvari interesuje radi neceg jos dubljeg i jos jebenijeg,a tice se jednog djela kolektivnog nesvjesnog,jednog djela konusa na vrhu Astralne razine,jednog Svjesnog spektra energije koje vlada i covjecanstvom milionima godina pretvarajuci ga upravo u tu masu bez Volje,i cija je namjera da niko ne predje Abis koji razdvaja Astrala od razine iznad i realizuje temelj Uma,tj mjesto gdje se 4 elementa gase bez ponovnog rodjenja.

Ratovi,banke,rokfeleri,kurci palci,religije,sve je to samo vrh sante leda.Posto znam i Vidim da je Kralj prestao biti Kralj 2012te,ono sto sad pokusavam provalit,je sta misli da uradi ekipa koja zna Kralja jako dobro,mnogo vise nego prosjecan covjek,ekipa koja stotinama godinam pumpa i zagadjuje taj spektar kolektivnog nesvjenog koje ljudi kupe ko spuzve. Ovo je idealan trenutak i zapravo zadnji trenutak,kada ta ekipa moze da zavrsi posao.Tematika je ta dosta delikatna i zapravo besmisleno svakome ko makar na sekund nije Vidio nesto sto nije Kraljevo polje (a da to nije cista Nedualna Svjest,neg nesto jos drugo)...

No to je druga tema,o tome tek nidje neces naci kvalitetne informacije,al uglavnom tonu teksta napisah o tome zadnjih godina odje,chekiraj ak te Volja,il Kahalijeve replike na tu temu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimečet pro 24, 2015 12:14 am

Mozda jos par ljudi od valjda stotina sa kojima sam imo kontakt a koji su na Putu, je uopste Svjesno da ta prica postoji a kamoli da je jasno Vide,a kamoli da intenzivno ucestvuju u njoj al sa drugacijom Namjerom...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitimečet pro 24, 2015 12:23 am

Baš upravo zbog toga se pokušavam uzdignuti od tog stalnog "rasa, narod, vjera" jer je sve to Vezanost za to manipulacijsko Polje.
Nažalost, nije nam sigurno poznat krajnji cilj tih igrača, ali koji god da je, izgleda da još uvijek kultiviraju Kraljevo polje (pun intended) i ne misle stati s time.
Da li je riječ o tome kako je cijeli ishod svega ovoga jedno takvo moćno biće vidjelo i shvatilo da ako ne generira ovakav oblik zombificiranja, nikad neće doći do buđenja masa, vrijeme će pokazati. Treba možda bit mudar i ne previše razmišljati o tome
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Empty
PostajNaslov: Re: Jugoslav Petrušić - Real deal or not?   Jugoslav Petrušić - Real deal or not? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jugoslav Petrušić - Real deal or not?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Real shame in France and Paris
» UFO Real Life Alien Footage tape by Stan Romanek

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: