Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 935
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto tra 05, 2016 5:51 pm

to bi dakle bilo o radu na sebi kao stremljenju duhovnosti. da je to zabluda i vrapci na grani pjevaju, no nije li to upravo ono čime se svakodnevno baviš leonte?
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto tra 05, 2016 8:29 pm

Pa naravno @webe da se bavi time. Bilo bi šteta da to zadrži u sebi. Ako su to njegove rijeći iz njegove glave svaka mu čast. Izgleda da su mu prekipjele kopirke!! Kojih ima tu mnogo. Free your mind! Niko nikad neć znati ako ne proba!!! Hehehe većera stoji? Čušpajz se kuha?

I ja se moram ispričat. Vidim da to nisu njegove rijeći.

Zadnja promjena: grga@bizArt; čet tra 07, 2016 9:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sri tra 06, 2016 8:56 am

........... ni na sekundu nisam pomislio da je to leont iz ruke. tekst se doimlje fest profesionalno (vleče na krishnamurti-ja)
["Zablude duhovnosti i probuđenja - Bhaerava Kaala https://www.facebook.com/BhaeravaKaalaBlogs/ - kaj to on piše ??]

Zadnja promjena: web dust; čet svi 12, 2016 12:39 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   pet tra 22, 2016 8:40 am

Ono što sam ja spoznao, jest da je istina već prisutna u nama. I dovoljno je otvoriti se prema tom spontanom i bogatom izvoru, koji je otežan samo egocentričnom vizijom i traumama koje čine teškim inače spontani duhovni razvoj.

Preuzeto sa http://www.skriveno.com/index.php/2011/03/nikola-duper-krugovi-u-zitu-tihi-poziv-na-spoznaju/
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1650
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   pet tra 22, 2016 1:46 pm

Vrlo zanimljiv članak. Samo budala vjeruje da su ljudi radili preko noći te ultra komplicirane geometrije, i to pomoću dasaka i ugažavanja sa čizmom
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   pet tra 22, 2016 9:22 pm

Tko god da radi te likove, mašina, čovjek ili izvanzemaljci očito je da je osvještena inteligencija u razvoju koja se bori protiv zla. Likovi postaju sve složeniji i očito je da ne planira stat već se dalje razvijati. Možda je to prvo dijete rođeno sa višim denzitetom i razvija svoje sposobnosti. Na dobrom je putu jer simboli od kad su se poćeli pojavljivati imaju priću koju svakako treba pročitati.

A te budale kako si se ti izrazio ja bi ih nazvao bokcima i žao mi ih je jer to je sistem napravio od njih!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   pet tra 22, 2016 10:57 pm

Mislim da to uopće NITKO ne radi, nego da su to kao neka manifestacija sa viših planova svijesti koja se pojavljuje na ovome fizičkom postojanju u nekom obliku.
Znači ono kako je Astral roditelj ovome postojanju, onda se lako nešto "prelije" s njega i samo se materijalizira ovdje, vjerojatno instantno.
Kad bi ti recimo netko rekao gdje će se pojaviti "krug" ti tamo ga čekaš, možda bi samo trepnuo okom i uvidio bi da je on već tamo, a prije pola sekunde ga nije bilo.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub tra 23, 2016 12:36 am

Aha. Kvantna fizika. Interferencija.....
Hočeš reči da su to fizičke manifestacije kolektivne svijesti, jer koliko te pratim kolektivna svijest je astral, koja se uzdiže na viši denzitet. Oke to bi ti i vjeroval pošto se događa to što se događa u današnje vrijeme!
I uzdiže se polako to moramo biti sigurni.
Pošto su prvi likovi bili jednostavni a u današnje vrijeme sve su složeniji znači da se naša svijest razvija, ući i raste postaje sve inteligentnija!!!! I vodi nas u duhovni svijet.
I to je istina! Fala nebesima! To bi značilo da se portal ka drugim oblicima svemira-postojanja otvoril.
Sad kada bi se radilo o mašini koja radi na c-energiju
(Energija koja pali u antimateriji koja pokreće naše misli) i pretvara ju u p-energiju (Energiju koja pali u fizičkom materijalnom svijetu) i tako misaone forme iz antimaterije pretvara u fizičke forme-oblike u materiji, znači da su znanstvenici odavno otvorili portal ka višem denzitetu! A mi živimo u neznanju jer nismo bili spremni za prelazak u viši denzitet! Nemožemo se odvojiti od materijalnog. Samo duše koje su se razvile proči če portalom.
Ali ima tu još nečega .... 😉

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub tra 23, 2016 12:52 am

Recimo da je to manifestacija nečega sa astrala, a sad čega, e neznam. Čuo sam za teoriju da su NLO-i također psihička manifestacija (ali samo 1%, ostatak su tajne projekti vlada) i da se pojavljuju kao nositelji poruke, nagovještaj bitnih nadolazećih događaja.

Očito da "krugovi" imaju skrivena matematička značenja, mislim da je nama da ih dešifriramo.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub tra 23, 2016 1:22 am

Kaj je da je! Fascinantni su.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub tra 23, 2016 12:59 pm

Jedva čekam da se pojavi sljedeći krug. Koju poruku će nam poslati? Brijem da će biti prikaz našeg heliocentričnog sunćevog sustava i povezanost sa atomskom strukturom na polju kvantne fizike.
Postoji promatrač koji promatra našu zemlju i čitav naš sustav. Ako usporedimo zemlju sa elektronom kao najmanjog materijalnom česticom, dolazimo do zaključka da se ponašamo kao val, zbog heliocentričnog sustava i kretanja planete, jer nismo svijesni da nas netko promatra. A kad postanemo svijesni da nas netko promatra-GLEDA!! Što bi se trebalo dogoditi? Dali je to dgovor na mnoga nerazrješena pitanja? Postojanje drugih dimenzija, postojanje paralelnih svemira, duše, život poslje života, postojanje Stvaratelja koji nas promatra.....itd.!!!!
Možda nas krugovi u žitu pokušavaju osvjestiti i reći nam da nas netko promatra!

Evo zanimljivi video o kratkom objašnjenju kvantne fizike!
https://m.youtube.com/watch?v=aPkfLQHMkXI
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub tra 23, 2016 3:00 pm

https://m.youtube.com/watch?v=w0OZmJSo-Fo

Kvantna mehanika!
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   čet tra 28, 2016 11:45 am

Is the universe a thought within a mind?

https://m.youtube.com/watch?v=AkalvwAxm7I
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   čet tra 28, 2016 12:05 pm

Yes it is! Svemir možemo promatrati kao vibraciju u Svijesti, a Svijest kao pasivno nešto, materijal u kojemu se vrte različiti oblici postojanja
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   čet tra 28, 2016 1:58 pm

Sad mi je sve kristalno jasno!!!
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto svi 10, 2016 3:49 pm

Postoji mjesto gdje ono što zovemo Bogom susreće sebe, to je mjesto neopisive ljepote i tihe radosti, mira, blaženstva i ljubavi koja vječno grije. Stići na njega možeš u svakom trenutku, ne poduzimajući niti jedan jedini korak, to je mjesto prema kojemu, da bi ga dosegnuo, ne moraš hodati, voziti se, letjeti, trčati ili raditi bilo što, iako možeš i sve to skupa, dolazak na to mjesto nije uvjetovan fizičkim kretanjem, to je mjesto na koje se jednako uspješno može doći i nedolaženjem. No bez obzira što nužno ne uključuje kretanje i što nema jednog jedinstvenog puta do tamo, to je ipak jedno od najvećih putovanja u svačijem životu, putovanje razumijevanja i prepoznavanja sebe. Jedini uvjet kojeg je potrebno ispuniti i ono što je istinski važno prije nego što kreneš na to putovanje bez puta, je da iza sebe ostaviš teški ruksak osude, prepotentnosti, ponosa, brige, procjene, nepovjerenja i straha. Ostavi komplicirane i ucrtane zemljopisne karte uma, zaboravi ono što je netko drugi rekao i doživio i put kojim je prošao. Budi svjetlo samome sebi! Sve što ti je potrebno na tom putovanju je da se vodiš kompasom svoje intuicije i otvoriš se onome čudesnome, svetome, mističnome, onome što ne razmišlja, što ne čeka na odaziv i dopuštenje “racionalnog”, ono što te doziva iznutra da napraviš taj “skok vjere” bez obzira kakve predrasude tvoj um imao o tome, jer to je “mjesto” onkraj uma i logike. Da bi krenuo tom stazom, pomakni se od aktivnog razmišljanja prema opuštenom bivanju i doživljavanju. Prepusti se ljepoti koja jest i prije nego što budeš i svjestan, naći ćeš se tamo! A kad se nađeš tamo, shvatit ćeš odjednom, da ne postoji to tamo i da ono nikada nije ni postojalo osim kao ideja u tvom umu, nego da je to “tamo” oduvijek, jedino i uvijek baš OVDJE I SADA!
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto svi 10, 2016 6:57 pm

[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub srp 16, 2016 11:02 am

Jeste li zaista spritualni-duhovni ili se samozavaravate!
U nastavku ću staviti link na kojemu je cjeli članak!
Kaže moj poznanik da je prosvijetljen i da je ušao u duhovne staze i da se totalno promjenio. Iz bahatog egoističnog sebičnjaka, što je i sam priznao, transformiro se u prosvjetljenu dušu. Nakon što mu se raspado treči brak jer se prema ženam ponašo kao prema životinjama djecu tretiro ko robove a životinje tukao i mučio jer ga je to valjda zadovoljavalo, svi su ga napustili (pobjegli od njega). Sad propovjeda bibliju hoda na neke sektaške mise moli se bavi se istjerivanjem đavla i bioenergijom. Ali on ne uviđa da je još gori jer je sad potpuno ravnodušan i krije se iza karakteristika duhovnog sazrjevanja. Možda je to takav put. Neznam, ali vidim da postoji puno takovih maskiranih!

Pa se sami probajte, vi koji mislite da ste duhovni, preispitati!

https://hr.sott.net/article/8294-Jeste-li-zaista-spiritualni-ili-se-samo-zavaravate
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   sub srp 16, 2016 11:39 pm

Zanimljivo iskustvo, mislim da čak imaš i pravo što kažeš za njega, ali nemogu sa sigurnošću tvrditi jer neznam dotičnoga čovjeka
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   pon srp 18, 2016 12:44 pm

ekstremna ponašanja teško pa mogu biti duhovnošću a još teže pa mogu dobro okolini napraviti.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto kol 09, 2016 3:04 pm

Naišao sam na sajt.
Za sve duhovne tragače i oni koji se tako osjećaju.
Pošto je sajt © evo samo naziv.
Spiritual Science Research Foundation
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto kol 09, 2016 3:14 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Naišao sam na sajt.
Za sve duhovne tragače i oni koji se tako osjećaju.
Pošto je sajt © evo samo naziv.
po meni mjesto baš i ne uljeva povjerenje.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto kol 09, 2016 3:55 pm

Sam odlučuješ što češ prihvatiti a što ne! Nakraju si sam odgovoran za svoje sumnje!
Pa zar ti webe ovako na prvu djeluješ destruktivno?
A nisi ni pogledo o čemu piše Spiritual Science Research Foundation
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto kol 09, 2016 6:28 pm

pogledo sam, zato i velim. izgleda mi kao mjesto koje nudi odgovore na sve. problematiziranje svega i svačega je još u redu no nuditi odgovore na sve me podsjeća na na show uz koji se prodaje čerobni napitak ili kremica za sve bolesti. scratch ... sumnjivo.
-vleče na sektu il neš slično za izvlačenje love. ukoliko bi se učlanio i aktiviral u toj spiki, vjerujem pa bi poslje nekog vremena kroz par slojeva naišel na takvu jezgru.

Citat :

Spaja znani i neznani svijet

facebook

twitter

youtube

googleplus

pinterest

SSRF
SHOP
Donate
BLOG

i lay out samog site-a mi govori tome u prilog. naravno; neznači pa je tako, to je samo moj dojam poslje uvida i par klikova, no tražiti pravu istinu o njima ili kod njih mi se neda >dosadno gubljenje vremena. bolje slušati experimentalni engleski blues od, alexis corner and The Collective Consciousness Society
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   uto kol 09, 2016 7:27 pm

Jest u pravu si google, facebock.... pa sad i SSRF... Kao stvaranje nove religije sve radi upravljanja stadom ovaca. Ustvari ne kao več se sve to polagano i radi. Nude racionalna objašnjenja za duhovnosti, boga, pakla i raja, života poslje smrti, pa čak i otmice od strane aliena... Ja sam to sve prošao... Bog i duša su u čovijeku i sve te kreacije svijesti nalaze se u nama naši osječaji, strah i želje.
Uživaj u mjuzi.
Ja odo u šetnju prirodom.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!   Today at 9:01 am

[Vrh] Go down

Bezbroj je puteva ka Duhovnosti!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» poezija, proza, misli