Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet oľu 11, 2016 7:53 pm

Po svemu sudeci u celokupnoj danasnjoj situaciji a pogotovo sa ovom migrantskom krizom i balkanskom rutom,tedencija ide ka smeru da ce ove gore spomenute nacije-narodi biti prnudjeni da u jednom trentku u doglednoj buducnosti zajedno brane svoju kulturu,tradiciju,religiju,nacin zivota,nasledje,provienciju,rasu i civilizaciju od podivljalih azijskih hordi,koji prete da uruse celokupnu nasu ZAPADNU-EVROPSKU-HRISCANSKU civilizaciju,koja je tokom Istorije a pogotovo u zadnjih 200 godina mnogo zaduzila celo Covecanstvo.Sta mislite,koliko je izvestan ovaj scenario-tema?
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 9:56 am

zasad nisan sguran pa bi nama u hrvatskoj pahalo u tu priču uć sa slovencima i grcima i srbima i albancima. nevjerujem tim državama i njihivim režimima -možda u ovoj varijanti: makedonija, kim, rcg, sanđak, j+ji bosna i hercegovina, rumunjska, bugarska, austria + italia. poljska , češka i slovačka u nuždi.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 4:07 pm

Da to si u pravu! Kroz povjest smo se dokazali da znamo ratovati i braniti i biti pod tuđom komandom bez prigovaranja. Europa vidi u nama legiju kamikaza koja će hrabro dati svoje živote i djedovinu kako bi debele europske guzice mogle uživati u suncu na našoj obali i žderati pršute i ispijati malvaziju bez straha da mu Hama Da Hasis samoubojica ne raznese Mercedesa.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 5:49 pm

web dust je napisao/la:
zasad nisan sguran pa bi nama u hrvatskoj pahalo u tu priču uć sa slovencima i grcima i srbima i albancima. nevjerujem tim državama i njihivim režimima -možda u ovoj varijanti: makedonija, kim, rcg, sanđak, j+ji bosna i hercegovina, rumunjska, bugarska, austria + italia. poljska , češka i slovačka u nuždi.
Nisam spomenuo Albance-Siptare,pa KiM-takozvana-kvazi-nazovi drzava je cionisticki-americki protetkorat u kome vrsljaju upravo Albanci-Siptari.Bugarska ne moze nikako,zbog geneze,mentaliteta a i vladajuceg rezima,slicno vazi i za Albance-Siptare.Previse su kompromitovani,doduse ni Srbi nisu daleko od tog stadijuma,odnosno u svojim redovima imaju raznog sljama,koji je vecinski u drustvu,za razliku od Bugara,Srbe ce mozda izvaditi geneza.Web duste malo si zaigrao,ne postoji Sandzak kao drzava jos uvek,dok su Crnogorci i Bosanci fantomske nacije.Svi ovi spomenuti narodi na ovoj temi su konstitutivni i po svim parametrima mogu da imaju status posebnih-prirodnih-utemeljenih nacija-naroda a vezu ih zajednicka Istorija,nasledje,religija,slicna kultura i sto je mozda najkrucijalnije geneza a i zajednicka opasnost u vidu ISTOCNJACKE-AZIJSKE-ZOG-USA-NWO agende.Pa i sam geografski polozaj ovih spomenutih naroda im namece da budu na braniku Evrope.Zato Grgo delimicno si u pravu,ali nije sve bas crno-belo kao sto se naocigled vidi,vec ima i dosta SIVOG. ;) .Ne smatraju generalno Germani(Nemci,Austrijanci,Danci i itd.) balkanske-evropske-hriscanske narode kao jedan vid topovskog mesa protiv podivljalih azijskih hordi,kao sto si aludirao,vec se tokom vekova isprepletalo mnogo geo-strateskih-politckihn uticaja,aspekata i interesa.Germani generalno Slovene smatraju nekom vrstom konkurencije,zdrave naravno, pa postoji tu neko rivalstvo jos iz rimskog doba,posto su germanska i slovenska plemena ziveli u rimsko doba relativno blizu.Dok za balkanske narode Germani imaju generalno misljenje da su manje kulturni i emancipovani u odnosu na neki optimalni evropski prosek i to sa pravom,pre svega zahvaljujuci turskom-azijskom-semitskom velikom uticaju na ove prostore,tokom visevekovne njihove vladavine.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 10:15 pm

Znaš kaj ja mislim. Ko jači taj kači. A europa uz Ameriku i sa suparnicom sad vec prijateljicom, ali samo prijateljicom, Rusijom je nenadjebiva sila čak i naspram Kine i ostalih majki hrabrosti!
Ali ja tebi nemogu ništa komentirati i dokazat da je to tak, kad si ti @mediterano prof za politiku i gospodarstvo i povijest i ti ne tražiš nikakve odgovore već masturbiraš ,oprosti na izrazu, postavio si moguću soluciju i dao nam odgovor! Extroventirani su željni odobravanja, uvjek su u pravu, vole se preseravat i dokazivati i hrani ih masa od koje dobiju čitavu pozornost i divljenje! Ti si nam već dao odgovor i ne razumijem što dalje hoćeš? Ta cjela zbrka sa ISIL-ovcima svima nam je poznata jako dobro i svima nam je žao što ljudi pate i patit će sve samo zbog istrebljenja kuranoljubca od strane...od strane...od strane ma znaš koje!
I nikakav intuicijski odgovor od introventirane osobe te neće zadovoljiti. Ukljući malo desnu kljetku, svašta se tu može odigrati a da mi to obićni smrtnici ali besmrtne duše nemožemo shvatiti! I samo vućeš za nos mene i druge što ćemo reći nešto zbog ćega bi mogli požaliti!
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 10:30 pm

Nema više na forumu akcije. Kad sam stigao malo je bilo žara. Gdje su ti ljudi? Zar svi spavaju? Jer sumnjam da se mole. Koji hurab se događa?
Idem malo na herbal temu ako već ljudi ne žele komunicirati i podjeliti svoja iskustva, biljoze sigurno hoće. Jer nam one daju bezuvjetnu ljubav. Ah ta krasna divna priroda. Kad mi dođe vrijeme otići ću u najzabaćeniji dio svijeta u neku divljinu 3 dana udaljen od prvog čovijeka i tamo umrijeti da mi duša ne prijeđe ponovno u njega. Pa makar se reinkreniro u gljivu da me pojede crv njega ptica, pticu lisica, lisicu puma!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepet tra 08, 2016 11:30 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Nema više na forumu akcije. Kad sam stigao malo je bilo žara. Gdje su ti ljudi? Zar svi spavaju? Jer sumnjam da se mole. Koji hurab se događa?

Tu smo.

grga@bizArt je napisao/la:

Kad mi dođe vrijeme otići ću u najzabaćeniji dio svijeta u neku divljinu 3 dana udaljen od prvog čovijeka i tamo umrijeti da mi duša ne prijeđe ponovno u njega. Pa makar se reinkreniro u gljivu da me pojede crv njega ptica, pticu lisica, lisicu puma!

Ne funkcionira tako reinkarnacija, ali sviđa mi se tvoja ideja. Trebalo bi ići u prirodu. Ja sam sretan jer živim na selu, tu mi je rijeka 100 m od kuće i lijepa šuma iza. Šećem se šumom i tražim jel ima čega zanimljivog. Ako ima, poslikam za uspomenu.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimesub tra 09, 2016 10:37 am

Selo je zakon. Također uživam život u prirodi na selu. Radim u svom voćnjaku. Nabavio sam psa prije pri dana. Na brdu sam pa uživam u preljepom pogledu. To je meditacija!
Također šećem u potrazi za zanimljivim stvarima, istraživam, penjem se. Prepuštam se životinjskim instiktima!
Volim vodu i rijeke, šteta što nemam jednu u svojoj blizini!
Znam da reinkranacija ne funkcionira tako. Ali htio bi umrijeti u takvom uvjerenju!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimesub tra 09, 2016 7:40 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Znaš kaj ja mislim. Ko jači taj kači. A europa uz Ameriku i sa suparnicom sad vec prijateljicom, ali samo prijateljicom, Rusijom je nenadjebiva sila čak i naspram Kine i ostalih majki hrabrosti!
Ali ja tebi nemogu ništa komentirati i dokazat da je to tak, kad si ti @mediterano prof za politiku i gospodarstvo i povijest i ti ne tražiš nikakve odgovore već masturbiraš ,oprosti na izrazu, postavio si moguću soluciju i dao nam odgovor! Extroventirani su željni odobravanja, uvjek su u pravu, vole se preseravat i dokazivati i hrani ih masa od koje dobiju čitavu pozornost i divljenje! Ti si nam već dao odgovor i ne razumijem što dalje hoćeš? Ta cjela zbrka sa ISIL-ovcima svima nam je poznata jako dobro i svima nam je žao što ljudi pate i patit će sve samo zbog istrebljenja kuranoljubca od strane...od strane...od strane ma znaš koje!
I nikakav intuicijski odgovor od introventirane osobe te neće zadovoljiti. Ukljući malo desnu kljetku, svašta se tu može odigrati a da mi to obićni smrtnici ali besmrtne duše nemožemo shvatiti! I samo vućeš za nos mene i druge što ćemo reći nešto zbog ćega bi mogli požaliti!
Evropa je Evropa,entitet-kontinent za sebe,centar Covecanstva i planete Zemlje,tako je nekada bilo,danas nije nazalost,to je jedan od glavnih faktora zasto danas svet ide u dekadentnom smeru nazalost,pogotovo sto se tice medjuljudskih odnosa generalno,koje su na najnizem nivou u Istoriji nazalost.Trudim se Grga da budem objektivan-realan iako sam evropski-hriscanski desnicar.Lako je okriviti za svo zlo,bol i patnju na svetu neke Anglosaksonce-WASP,Francuze,Nemce,Italijane,Spance i itd.,ali sustina je mnogo kompleksnija od toga.Rusija jeste danas ozbiljna globalna sila,ali bez vodecih evropskih zemalja u savezu,koje su prirodno-istorijski-tradiciolno povezane,nema velike sanse protiv VRLOG-NOVOG-SVETA i obrnuto(sto se tice vodecih evropskih zemalja),jos bi na ovu transvezalu dodao i ponositi JAPAN.RUSIJA-EVROPA-JAPAN,kakva ce to biti mocna-globalna-prosperitetna transvezala,kakvu ovaj svet jos nije video. ;) . Nisam naravno uvek u pravu,obican sam smrtnik,samo imam svoj stav i dosledan sam toga.Mi Belci-Evropljani smo generalno mnogo gresili u proslosti,ali ljudski je gresiti,zato danas placamo cenu gresaka nasih predaka.A Balkan je specifican deo Evrope i sveta,posto se nalazi na takvom geografskom polozaju gde se ukrstaju-raskrsnica raznih sfera uticaja,kultura,civilizacija,religijskih proviencija i itd.,zato je na Balkanu bilo mnogo ratnih vihora tokom Istorije,ali cinjenica je da se balkanski-evropski-hriscanski narodi moraju ujedniti oko zajednickog konsenzusa i cilja a to je odbrana i opstanak nase tradicije,kulture,civilizacije,nasledje i rase(pre svega zbog svojih geografskih polozaja),pred naletima VRLOG-NOVOG-NELJUDSKOG-NOVOG SVETA,koji preti da unisti celokupno Covecanstvo.A mozda je i najefikasnije resenje da nas nesto dobro uzdrma iz spolja-Svemira,odnosno neka ljudska-humanoidna-napredna-vanzemaljska civilizacija,tipa Mirocuvari-Sabejsani. MIROCUVARI-SABEJSANI I LJUDI-SVEMIRSKA BRACA-SAVEZNICI I BUDUCA NAJJACA SILA U GALAKSIJI,DA SE CUJE HRISTOVA-BOZJA-LJUDSKA REC SIROM NASE GALAKSIJE. ;) .
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimesub tra 09, 2016 10:27 pm

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimeuto tra 12, 2016 7:14 pm

hm-hm
-ujedinjena europa .....napoleon, mussolini & hitler........"beli hriščani"



DAF : Deutsch Amerikanische Freundschaft mit 'Tanz Der Mussolini'. Der
New Wave & EBM Klassiker der 80er aus Deutschland. Das Remixed Vid
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimečet pro 01, 2016 11:07 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
grga@bizArt je napisao/la:
Znaš kaj ja mislim. Ko jači taj kači. A europa uz Ameriku i sa suparnicom sad vec prijateljicom, ali samo prijateljicom, Rusijom je nenadjebiva sila čak i naspram Kine i ostalih majki hrabrosti!
Ali ja tebi nemogu ništa komentirati i dokazat da je to tak, kad si ti @mediterano prof za politiku i gospodarstvo i povijest i ti ne tražiš nikakve odgovore već masturbiraš ,oprosti na izrazu, postavio si moguću soluciju i dao nam odgovor! Extroventirani su željni odobravanja, uvjek su u pravu, vole se preseravat i dokazivati i hrani ih masa od koje dobiju čitavu pozornost i divljenje! Ti si nam već dao odgovor i ne razumijem što dalje hoćeš? Ta cjela zbrka sa ISIL-ovcima svima nam je poznata jako dobro i svima nam je žao što ljudi pate i patit će sve samo zbog istrebljenja kuranoljubca od strane...od strane...od strane ma znaš koje!
I nikakav intuicijski odgovor od introventirane osobe te neće zadovoljiti. Ukljući malo desnu kljetku, svašta se tu može odigrati a da mi to obićni smrtnici ali besmrtne duše nemožemo shvatiti! I samo vućeš za nos mene i druge što ćemo reći nešto zbog ćega bi mogli požaliti!
Evropa je Evropa,entitet-kontinent za sebe,centar Covecanstva i planete Zemlje,tako je nekada bilo,danas nije nazalost,to je jedan od glavnih faktora zasto danas svet ide u dekadentnom smeru nazalost,pogotovo sto se tice medjuljudskih odnosa generalno,koje su na najnizem nivou u Istoriji nazalost.Trudim se Grga da budem objektivan-realan iako sam evropski-hriscanski desnicar.Lako je okriviti za svo zlo,bol i patnju na svetu neke Anglosaksonce-WASP,Francuze,Nemce,Italijane,Spance i itd.,ali sustina je mnogo kompleksnija od toga.Rusija jeste danas ozbiljna globalna sila,ali bez vodecih evropskih zemalja u savezu,koje su prirodno-istorijski-tradiciolno povezane,nema velike sanse protiv VRLOG-NOVOG-SVETA i obrnuto(sto se tice vodecih evropskih zemalja),jos bi na ovu transvezalu dodao i ponositi JAPAN.RUSIJA-EVROPA-JAPAN,kakva ce to biti mocna-globalna-prosperitetna transvezala,kakvu ovaj svet jos nije video. ;) . Nisam naravno uvek u pravu,obican sam smrtnik,samo imam svoj stav i dosledan sam toga.Mi Belci-Evropljani smo generalno mnogo gresili u proslosti,ali ljudski je gresiti,zato danas placamo cenu gresaka nasih predaka.A Balkan je specifican deo Evrope i sveta,posto se nalazi na takvom geografskom polozaju gde se ukrstaju-raskrsnica raznih sfera uticaja,kultura,civilizacija,religijskih proviencija i itd.,zato je na Balkanu bilo mnogo ratnih vihora tokom Istorije,ali cinjenica je da se balkanski-evropski-hriscanski narodi moraju ujedniti oko zajednickog konsenzusa i cilja a to je odbrana i opstanak nase tradicije,kulture,civilizacije,nasledje i rase(pre svega zbog svojih geografskih polozaja),pred naletima VRLOG-NOVOG-NELJUDSKOG-NOVOG SVETA,koji preti da unisti celokupno Covecanstvo.A mozda je i najefikasnije resenje da nas nesto dobro uzdrma iz spolja-Svemira,odnosno neka ljudska-humanoidna-napredna-vanzemaljska civilizacija,tipa Mirocuvari-Sabejsani. MIROCUVARI-SABEJSANI I LJUDI-SVEMIRSKA BRACA-SAVEZNICI I BUDUCA NAJJACA SILA U GALAKSIJI,DA SE CUJE HRISTOVA-BOZJA-LJUDSKA REC SIROM NASE GALAKSIJE. ;) .

grdno se varaš mediterano. razvoj situacije govori drugačije.
srpska potpora rusiji pomaže nagrizanju europe iznutra i izvana. kako? erdogan, putin, el asad. stvar je jednostavna: 3 diktatorska šupka da bi opstali u kontrolnoj poziciji ugnjetavanja naroda doma ušli su u krajnje perverzan muslimansko-pravoslavni vojno-reketarski pakt i kao  što se bave reketarenjem po vlastitim prčijama ufaju se kako će im to proči sa starom i umornom europom.
putin k tome po iskušanoj staljinovoj metodi invazije istoka uzima mjeru japanu i svim istočnim i sjevernim državama koje su uspjele zbrisat diktaturi ruskog proletarijata tj. diktaturi kgb-a.
putinu će se najvjerojatnije priključiti grčka i prijateljska potpora iz slovenije, koji će sa neosvješteniom srbijom i republikom srpskom (ideološka fuzija socijanacionalnalističke i crkvene diktature po osovini dačćić-nikolić-dodig-spc) jebat  po stabilnosti makedonije, kosova, bosne i hercegovine, crne gore i hrvatske i time ucjenjivati europu.

nebalkanske države europe bit će prisiljene oformitit eu vojsku/murju ili se zajebavati sa deblnim trumpom oko nato-a.
no to će se ovaj put promptno rješt. budući poučena modernim srpskim balkanskim ratovima (nema susjedne države koju srbija nije pokušala zauzet krajem tisučljeća -naravno osim prejakih: mađarska, bugarska, rumunjska), europska jezgra ima spremnih vojno-policijskih varijanti za čuvanje granica i što je vrlo bitno: varijanti za brzu i učinkovitu izolaciju država vođenih kretenskim i agresivnim diktatorčićima.
što će reći: ako uprave srpskih država nastave po svom srbi će biti na strani sile koja želi uništiti europu, dok će štit eurpe (ako baš želiš  gledat iz religijsko-rasnog rakursa) tvorit rimokatolici, protestanti, muslimani i ateisti različitih boja kože.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimečet pro 01, 2016 8:33 pm

web dust je napisao/la:
dok će štit eurpe (ako baš želiš  gledat iz religijsko-rasnog rakursa) tvorit rimokatolici, protestanti, muslimani i ateisti različitih boja kože.

lol!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 05, 2023 2:06 am

web dust je napisao/la:
hm-hm
-ujedinjena europa .....napoleon, mussolini & hitler........"beli hriščani"



DAF : Deutsch Amerikanische Freundschaft mit 'Tanz Der Mussolini'. Der
New Wave & EBM Klassiker der 80er aus Deutschland. Das Remixed Vid
Poslije svega od 2019 što se izdešavalo u zadnjih 4 godine, to se toliko i ne cini kao apsurdna ideja.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 12, 2023 11:38 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
web dust je napisao/la:
hm-hm
-ujedinjena europa .....napoleon, mussolini & hitler........"beli hriščani"
https://www.youtube.com/watch?v=1xGzqu5LRRw

DAF : Deutsch Amerikanische Freundschaft mit 'Tanz Der Mussolini'. Der
New Wave & EBM Klassiker der 80er aus Deutschland. Das Remixed Vid
Poslije svega od 2019 što se izdešavalo u zadnjih 4 godine, to  se toliko i ne cini kao apsurdna ideja.

to je bila ironija, uz ilustraciju spota iz početka 80tih. prošlog stoljeća.
kaj se teme iz 2019 tiče - eu desnica ujedinjena u obrani ruskih interesa, kao i srbi u srbiji cg i bih koji  bu k tome još i držali otvorena vrata kineskoj kolonizaciji eu (rusi -sjeverna vrata, srbi -vrata na jugu)
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 12, 2023 9:14 pm

web dust je napisao/la:

kaj se teme iz 2019 tiče - eu desnica ujedinjena u obrani ruskih interesa, kao i srbi u srbiji cg i bih koji  bu k tome još i držali otvorena vrata kineskoj kolonizaciji eu (rusi -sjeverna vrata, srbi -vrata na jugu)


Kao i kroz prošlost ovih prostora, gdje su služili turcima i kao njihove sluge pljačkali i otimali od "braće" kršćana. Nemamo se što čuditi da su srbi kontra europe. Rusi to rade planski već 50 godina. Uvukli su se u svaku nacionalističku stranku u europi i lobiraju za svoje interese. Jer im ujedinjena europa predstavlja opasnost. Čak i kod nas ima ruskih igrača koji su iz našeg nacionalnog korpusa, tu su i čekaju zapovijed da destabiliziraju stanje.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimesub stu 18, 2023 5:38 pm

Hladni je napisao/la:
web dust je napisao/la:

kaj se teme iz 2019 tiče - eu desnica ujedinjena u obrani ruskih interesa, kao i srbi u srbiji cg i bih koji  bu k tome još i držali otvorena vrata kineskoj kolonizaciji eu (rusi -sjeverna vrata, srbi -vrata na jugu)


Kao i kroz prošlost ovih prostora, gdje su služili turcima i kao njihove sluge pljačkali i otimali od "braće" kršćana. Nemamo se što čuditi da su srbi kontra europe. Rusi to rade planski već 50 godina. Uvukli su se u svaku nacionalističku stranku u europi i lobiraju za svoje interese. Jer im ujedinjena europa predstavlja opasnost. Čak i kod nas ima ruskih igrača koji su iz našeg nacionalnog korpusa, tu su i čekaju zapovijed da destabiliziraju stanje.

je. ali i prije kombinacija sa rusima i anšlusa crne gore pri povratku sa soluna problem srpskih država je to kaj su uvijek imali nekog tiranina koji je u odsutnim trenutcima kalkulirao izdajom prirodnih saveznika računajući da će proširiti teritorij svoje uprave (shodno tome, vlastito bogatstvo i moć). nikopolje, kada su se nadali komadu bugarske -i prije još od bizanta, kada je bizant bio u padu zauzimaju ohridsku patrijaršiju i time presjecaju utjecaj praovslavne civilizacije koja je imala svoje institucije čak do današnje istre - na temelju toga njihovi nacionalisti i dan danas metiljaju kak su oni izmislili i gradili pravoslavne punktove do rimskog carstva (od kosova do pule .....)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimesub stu 25, 2023 9:23 pm

Web dust-e i Hladni jesu Srbi ruski igraci to je nesporno,nije ni Rusija uvijek bila ovako agresivna i dekadentna,Putinovo slizavanje sa Kinezima i debelim prascem Kim Dzong Unom je za svaku zamerku blago receno u kome ce Rusi izvuci deblji kraj nažalost,ak se nešto izvanredno ne promeni u medjuvremenu.Ni USA nije zemlja kao recimo 50 tih godina prošlog stoljeca i krajem 30 tih ,gdje je bila zemlja za primer a što reci o Europi,moja najbolnija tema jer sam licno srcem i dušom Europljanin i kada gledam što prolazi moja kultura i civilizacija koje turbulencije,krize,uspone,padove i itd.,objektivno ak se ne ujedinimo ne piše nam se dobro, narocito poslije svega što se izdešavalo od 2019 do danas,gdje je kineski i arapski utjecaj jaci nego ikad u Europi.
Zato sa tim podelama Hladni i web duste samo dodajemo so na ranu

Što se tice povijesti,Srbi ponekad su bili protiv Turaka,ponekad  vazali i saveznici i taj pogubni orientalni turski utjecaj nije samo ogranicen za Srbiju nego na cijel Balkan,osim Slovenije, u Srbiji je možda u najvecoj meri ali poenta je gdje su god Turci bili ostavili su odredjen trag nažalost.

PS:U novom i vjerotano žescem Hladnom ratu od onog izmedju USA i SSSR, izmdju USA i Kine, treba biti protiv Kine ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 26, 2023 4:13 am

https://www.youtube.com/watch?v=eTHmSiswINw&ab_channel=NewTrailerBuzz
Evpatije Jevtopije Kolovrat veliki vitez Rjazana koji je dao život i cijelu svoju obitelj za odbranu od Mongola prosinca 1237,ruski Miloš Obilic, to ni vecina Rusa ne znaju a kamoli Srba.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 26, 2023 3:41 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
.......... a što reci o Europi,moja najbolnija tema jer sam licno srcem i dušom Europljanin i kada gledam što prolazi moja kultura i civilizacija koje turbulencije,krize,uspone,padove i itd.,objektivno ak se ne ujedinimo ne piše nam se dobro...............U novom i vjerotano žescem Hladnom ratu od onog izmedju USA i SSSR, izmdju USA i Kine, treba biti protiv Kine ;) .

točno - imaš pravo no po svemu sudeći situacija se razvija upravo kontra, ne mislim samo na exyugu. ne znam kakva opcija bi se trebala pojaviti kako bi se usaglasili i ujedinli oko istih civilizacijskih postavki
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimened stu 26, 2023 8:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=fI8DGtfHyO0&ab_channel=PATOKRACIJA
Sinhronicitet ;) ,Balkan UFO-Patokracija je juce na svom kanalu Patokracija postavio svoj najnoviji klip ko narucen za ovu temu i sve je objasnio kakva nas buducnost ceka u Europi ako ubrzo nešto ne promenimo.

Narocito je dobru paralelu napravio situacija Zapadno Rimsko Carstvo uoci 476 godine i Europa danas.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitimepon stu 27, 2023 10:49 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=fI8DGtfHyO0&ab_channel=PATOKRACIJA
Sinhronicitet ;) ,Balkan UFO-Patokracija je juce na svom kanalu Patokracija postavio svoj najnoviji klip ko narucen za ovu temu i sve je objasnio kakva nas buducnost ceka u Europi ako ubrzo nešto ne promenimo.

Narocito je dobru paralelu napravio situacija Zapadno Rimsko Carstvo uoci 476 godine i Europa danas.

mali je imal par dobrih videa na starom kanalu pa je počel petljat za klikove. bojim se da kada naiđe na neki "gušći" i "dublji" izvor, ponesel bu ge ego i pretvoriće se u tipa ala v.abramović (vidi tu : https://www.youtube.com/watch?v=qUa3mQ227hw&t=172s ) ali neš nižeg intelektualnog nivoa. uglavnom ponese ga zapričavanje i konstrukcija -kak sam domišljat- koja rezultira egzaltiranim prepoznavanjem. kak ide ono s babom, kaj joj milo to je snilo.......?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Empty
PostajNaslov: Re: Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope   Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Srbi,Hrvati,Slovenci,Makedonci,Grci,Rumuni na braniku Evrope
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: