Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima

Go down 
+2
grga@bizArt
web dust
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet svi 26, 2017 11:46 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Nepotrebno jer nema tu nikakvog iskustva. Samo pričanje. Treba se okrenuti unutarnjim svemirima i spoznati prirodu postojanja. Gdje se mi nalazimo u svemu tome, gdje je Zemlja, gdje je Svemir u svemu tome. Ima li razloga vjerovati da je netko stvorio svemir za neku svrhu. Da li je postojalo neko usmjeravanje života da se dođe do konačnog proizvoda (naše fizičko tijelo) ili je tek sve slučajnost evolucije. Itd. Itd.


Novuse Metafizika,cak i najnovija istrazivanja kvantne fizike govore da ipak ima indicija postojanja Kreatora-Tvorca-Boga,iliti vrhovnog bica.Dakle potencionalno ima itekako razloga da je neko stvorio Svemir za neku svrhu a mozda jedan od razloga smo upravo mi Ljudska bica,planeta Zemlja i cela LJUDSKA ZIVOTNA FORMA u celom nasem Svemiru.I pricanje moze biti konstruktivno,nije bio nemali broj primera kroz Istoriju,da se preko konstruktivnog dijaloga dodje do krucijalnih resenja i poduhvata.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimesub svi 27, 2017 10:37 am

Baš i ne govore. Jedino ako misliš na Hindu termin Brahman, tj. Ultimativnu Realnost i Praiskon svih realnosti (Astralna, Kauzalna, itd.).
Ali ja nigdje nisam ikakvog Kreatora spominjao.

No moram priznati da u zadnje vrijeme malo drugačije gledam kreaciju ovog svemira i njegovog "kreatora".
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimečet lip 01, 2017 9:51 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Baš i ne govore. Jedino ako misliš na Hindu termin Brahman, tj. Ultimativnu Realnost i Praiskon svih realnosti (Astralna, Kauzalna, itd.).
Ali ja nigdje nisam ikakvog Kreatora spominjao.

No moram priznati da u zadnje vrijeme malo drugačije gledam kreaciju ovog svemira i njegovog "kreatora".

Ako postoje Mirocuvari-Sabejsani onda postoji i Bog,AMIN.Ako ne postoje,onda uvek postoji nada, ;). Ima indicija u kvantnoj fizici,gde najnovija hipoteza kaze,da bi neka cestica,entitet ili telo postojalo,mora biti posmatrano,praceno i mereno od strane nekog spoljnog faktora,sto sugerise u postojanje nekog spoljnog faktora-vrhovnog bica,iliti Boga-Kreatora-Tvorca.Znam Novuse da nigde nisi spomenuo Kreatora-Boga-Tvorca,niti svoj stav,rezon i princip o tome.Ali i bez toga,provalio sam izmedju redova tvoj stav,rezon i princip u vezi pitanja Boga-Tvorca-Kreatora,ti si agnostik Novuse,jesam li u pravu? ;) .Kako drugacije,mozes li da pojasnis malo Novuse?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 02, 2017 8:31 am

Ne nisi u pravu, pojasniti ću ukratko. Ja znam da postoje bića van vidljivog spektra, vjerojatno tako postoje bića koja bi mogli smatrati bogovima, ali isto tako bi van svega toga, van svih realnosti, korijen bio ono što sam rekao, Brahman.
No u zadnje vrijeme razmišljam da je svemir zbilja simulacija koja se vrti na nekoj vrsti astralnog artefakta i da ga je pokrenulo biće koje je de facto "vrag". Hrvatski yogi Danijel Turina se voli igrati s tom idejom i to je ono o čemu je dosta pisao na svome blogu.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 02, 2017 6:12 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:


... Ima indicija u kvantnoj fizici,gde najnovija hipoteza kaze,da bi neka cestica,entitet ili telo postojalo,mora biti posmatrano,praceno i mereno od strane nekog spoljnog faktora,sto sugerise u postojanje nekog spoljnog faktora-vrhovnog bica,iliti Boga-Kreatora-Tvorca.


Dobro receno i jos kada bi taj princip primenio na Mediterana B. onda ne bi morao da cekas potvrdu kvantnih fizicara.

Kvantna fizika otkriva znanje staro mnogo milenijuma.

I medju praistorijskim ljudima koji su ziveli jos u pecinama verovatno je bilo onih koji su imali to znanje jer za doci do njega nisu potrebni nikakvi Cernovi, ni integralni i difercijalni racun, nikakvi metrovi, teleskopi i mikroskopi. Sam covek je dovoljan.

Oni koji zure u Svet trazili su njegov Izvor, trazili onog/ono/  koji ga Posmatrajuci cini postojanim. Nazvali su ga Bog, Kreator, personalan ili ne, kako ko.

Drugi bi zaronili u Sebe, nalazili Posmatraca, razumevali da sve sto mozes da posmatras nisi TI i preko njega otkrivali tog istog Boga.

Spoljasnje/Unutrasnje je samo par polariteta pa zato  iluzija, iluzija koja hrani nas dualni svet.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 05, 2017 4:05 am

Jači je onaj Bog u tebi od onoga Boga vani
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimened lip 11, 2017 8:38 pm

Otisli smo predaleko od teme,ali cuvena Dekartova corgito ergo sum bi mozda stavila tacku po pitanje najzeznutije teme, pitanje o stvarnosti,postojanju i stvaranju,samim tim i pitanju Boga.Ali ipak to je samo filozofsko neopipljivo,ne konkretno i ne direktno resenje.Novuse verujem postoje bica van naseg dometa opsega,spektra iliti opsega,ali nazalost nasim trenutnim razvojem smo daleko od njihovog dokazivanja.Mozda cemo jednog dana otkriti jednu vrstu takvih bica,pre svega mislim na one koje egzistiraju na visim nivoima postojanja(astralnom,kauzalnom i itd.),ali bi trebali da budemo civilizacija tipa 2,ali tog stadijuma smo daleko bar minimum oko 2300 godina.Dok interdimenzionalna bica verovatno nikada necemo otkriti,pre svega zbog dimenzionalne barijere.Bolje se vratmo necemu iole potencionalno opipljivom,kao sto su Svemir i potencionalne civilizacije u njemu,konkretno o Humanoidnim,iliti Mirocuvarima-Sabejsanima,jeste abormalno mala verovatnoca da oni stvarno postoje,cak nije nista mnogo veca verovatnoca da uopste postoji Humanoidna-vanzemaljska civilizacija negde u Svemiru,ali nada umire poslednja,vera,masta,intuicija i Metafizika su cudo. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimesri lip 14, 2017 8:15 am

:D  scratch mediterano evo moždak tvoji sjebasjajni počeli šljakat na napretku zemljana pa
usisivaju "larve" i ostali suvišak sa astrala
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 2:07 am

web dust je napisao/la:
:D  scratch mediterano evo moždak tvoji sjebasjajni počeli šljakat na napretku zemljana pa
usisivaju "larve" i ostali suvišak sa astrala

Nisu Sjebsjajni vec Sabejsani,potencionalni sledeci evolutivni korak Covecanstva,odnosno nas i nije u redu se sprdati sa tim web dust-e.Znate li sta me iritira,sto generalno ljudi na Balkanu su danas dosta pali u apatiju,sto samim tim implicira da gube svoj bit iliti ljudskost,samim tim su oguglali na mastovitost-kreativnost a to je upravo jedna od glavnih osobina sto jos uvek postojimo i onoga sto jesmo.Da nema kreativnosti u nama,odavno bi zavrsili ko Neandertalci na primer.A ima druga strana medalje,apsolutno nezadovoljni svojim bicem-zivotom nalaze izraz u satro ALTERNATIVNI NEW AGE KONCEPT ASTRALNIH I KAUZALNIH RAVNI ,UNUTRASNJEG SVEMIRA,MATRIX-ILUZIORNOG SVETA OKO NAS,ONOSTRANOG JA I OSTALE CIVUTSKE PROPAGANDNE-KONTROLISANE-MANIPULATIVNE TRIPOVE,ne shvatajuci da je sve to upravo Iluzija-poigravanje uma  i da nista od toga nisu stvarno iskusili a kamoli da znaju da postoji,fazon-koncept upravo obrnute psihologije.


Naravucenije ljuskije,logicnije i zdravo-razumskije je razmisljati o nekim tamo Mirocuvarima-Sabejsanima i ostalim Humanoidima u Svemiru,iako oni mozda ne postoje,nego o nekim apstraktnim aspektima tipa onostrano ja,alter ego,Astral,Kauzal,takozvani unutrasnji Svemiri koncepta cuvenog SF filma MAN IN BLACK i itd.Dakle Novuse i Leonte vi se borite kontra MAINSTREAM-a a upali ste u najzeznutiju zamku istog,to je vrlo strasno saznanje,razmislite o tome.Obrnuta psihologija je najzeznutija manipulativna tehnika.A ti web dust-e,o tebi da ne pricam,ti si toliko ogrezo u SOVINIZAM-MAINSTREAM da ces tesko izaci iz svog MATRIX-a.Tripuj se i dalje da su ti Srbi krivi za sve i ceo Pravoslavni svet i daleko ces dogurati. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 2:29 am

Web dust-e sto se tice tvog UFO klipa,vrlo je intrigantan i uverljiv,iako je to mozda montaza,onda je to vrlo dobra montaza.Ako je klip verodostojan a voleo bi web dust-e da mi potkrepis da li je klip FALSO ILI LA VERDAD,ako ti nije problem? Pretpostavimo da je klip istinit,ne cini mi se konceptualnom tehnikom Mirocuvara-Sabejsana.vec upravo neke ne-Humanoidne mocne,napredne i neprijateljske civlizacije,tipa Gmizavci-Xindi iz Star Treka,koncept sa klipa mi najvise lici na njihovu tehnologiju,od svih vanzemaljskih civilzacija koje sam gledao u SF flimovima i serijama.Da su to bili Mirocuvari-Sabejsani,samo bi video sa neba snopove crvenih zraka kako pogadjaju Washington,Tel Aviv,Peking,Nju Delhi,El Rijad i Ankaru,da bi zatim posle par desetina sekundi nestali u obliku plamena i praha.Tek bi se posle odredjenog kratkog vremena,recimo oko pola sata posle tih incidenata u spomenutim gradovima na nebu pojavio jedan veliki crni brod u obliku valjka sa  prosirenim desnim i levim krilom iz koga bi izlazile  izduzenija crno-crvena modernija verzija hibrida F-16 i suhoja(na desetine njih,mozda cak i stotinu) i cistile bi spomenute gradove-terene.E tada bi to nesmunjivo bili Mirocuvari-Sabejsani,SPACE NAZZI,NASA NAPREDNIJA SVEMIRSKA BRACA. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 9:30 am

Citat :
A ima druga strana medalje,apsolutno nezadovoljni svojim bicem-zivotom nalaze izraz u satro ALTERNATIVNI NEW AGE KONCEPT ASTRALNIH I KAUZALNIH RAVNI ,UNUTRASNJEG SVEMIRA,MATRIX-ILUZIORNOG SVETA OKO NAS,ONOSTRANOG JA I OSTALE CIVUTSKE PROPAGANDNE-KONTROLISANE-MANIPULATIVNE TRIPOVE,ne shvatajuci da je sve to upravo Iluzija-poigravanje uma i da nista od toga nisu stvarno iskusili a kamoli da znaju da postoji,fazon-koncept upravo obrnute psihologije.

Znači Židovi su krivi za to što se zna o ovim stvarima koje si napisao u caps locku? Cool story bro.


Citat :
Naravucenije ljuskije,logicnije i zdravo-razumskije je razmisljati o nekim tamo Mirocuvarima-Sabejsanima i ostalim Humanoidima u Svemiru,iako oni mozda ne postoje,nego o nekim apstraktnim aspektima tipa onostrano ja,alter ego,Astral,Kauzal,takozvani unutrasnji Svemiri koncepta cuvenog SF filma MAN IN BLACK i itd.Dakle Novuse i Leonte vi se borite kontra MAINSTREAM-a a upali ste u najzeznutiju zamku istog,to je vrlo strasno saznanje,razmislite o tome.Obrnuta psihologija je najzeznutija manipulativna tehnika.

Pročitaj boldano više puta, pa potom ono što slijedi poslije toga i vidi koliko si u krivu. Jesi ti uopće svjestan da previše razmišljaš o nekoj sci-fi seriji (btw, većina tih serija je shit) i u isto vrijeme kompletno zanemaruješ autentično Znanje, za koje se ljudi od pamtivijeka bore da ga iskuse i očuvaju i da takve ljude automatski otpisuješ kao one koji su upali u neku zamku, te ih još indirektno vrijeđaš???
Malo razmisli o tome koliko si TI duboko upao u "čivutsku zaveru" sa svojim postom.
Ja sam jako dobro upoznat kako funkcionira Psy Ops i znam kako se on odražava u alternativnim krugovima, ali spominjati da je primjerice "Astral", ono što se u raznim kulturama oduvijek referencira i različito naziva, dio nekakve zavjere je čista nebuloza.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 9:31 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
E tada bi to nesmunjivo bili Mirocuvari-Sabejsani,SPACE NAZZI,NASA NAPREDNIJA SVEMIRSKA BRACA. ;) .

Koja pi*ka materina???
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 10:33 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
web dust je napisao/la:
:D  scratch mediterano evo moždak tvoji sjebasjajni počeli šljakat na napretku zemljana pa .......
web dust-e,o tebi da ne pricam,ti si toliko ogrezo u SOVINIZAM-MAINSTREAM da ces tesko izaci iz svog MATRIX-a.Tripuj se i dalje da su ti Srbi krivi za sve i ceo Pravoslavni svet i daleko ces dogurati. ;) .

svako tumači napise po mjeri svog ega, no čisto pa nek nebu zabune: ja se, sve u šesnaest rugam mitomanskim koncepcijama, kako koncepcijama interstelarnih naci imperija tako i ovozemaljskim koncepcijama paranoičnih ujedinjenih pravoslavnih tiranija i sličnim pogubnim pizdarjama tipa osvetničke muslimanske invazione alijanse itd...
kaj se pak tiče lokalinih povijesnih činjenica, istinita je ova: odanost vođi i velikosrpstvu zavila je pol bakana u crno i unazadila ga za 20god. - što pak, nema veze sa našim nadobudnim chatom na forumu. kao npr. : viđe dobrih pila!! dok su ih iskušavali (10-tak god) tko je htio vidjo je i tanjure i guštere i čifutsko-američku nwo zavjeru ili naci-kakasevećzovu miročuvare ...

[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepon lip 26, 2017 6:43 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

...
Naravucenije ljuskije,logicnije i zdravo-razumskije je razmisljati o nekim tamo Mirocuvarima-Sabejsanima i ostalim Humanoidima u Svemiru,iako oni mozda ne postoje,nego o nekim apstraktnim aspektima tipa onostrano ja,alter ego,Astral,Kauzal,takozvani unutrasnji Svemiri koncepta cuvenog SF filma MAN IN BLACK i itd.Dakle Novuse i Leonte vi se borite kontra MAINSTREAM-a a upali ste u najzeznutiju zamku istog,to je vrlo strasno saznanje,razmislite o tome.Obrnuta psihologija je najzeznutija manipulativna tehnika

Zasto je za tebe to "vrlo strasno saznanje"?

Koji deo tebe je prestrasen tim saznanjem?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 10:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Citat :
A ima druga strana medalje,apsolutno nezadovoljni svojim bicem-zivotom nalaze izraz u satro ALTERNATIVNI NEW AGE KONCEPT ASTRALNIH I KAUZALNIH RAVNI ,UNUTRASNJEG SVEMIRA,MATRIX-ILUZIORNOG SVETA OKO NAS,ONOSTRANOG JA I OSTALE CIVUTSKE PROPAGANDNE-KONTROLISANE-MANIPULATIVNE TRIPOVE,ne shvatajuci da je sve to upravo Iluzija-poigravanje uma  i da nista od toga nisu stvarno iskusili a kamoli da znaju da postoji,fazon-koncept upravo obrnute psihologije.

Znači Židovi su krivi za to što se zna o ovim stvarima koje si napisao u caps locku? Cool story bro.


Citat :
Naravucenije ljuskije,logicnije i zdravo-razumskije je razmisljati o nekim tamo Mirocuvarima-Sabejsanima i ostalim Humanoidima u Svemiru,iako oni mozda ne postoje,nego o nekim apstraktnim aspektima tipa onostrano ja,alter ego,Astral,Kauzal,takozvani unutrasnji Svemiri koncepta cuvenog SF filma MAN IN BLACK i itd.Dakle Novuse i Leonte vi se borite kontra MAINSTREAM-a a upali ste u najzeznutiju zamku istog,to je vrlo strasno saznanje,razmislite o tome.Obrnuta psihologija je najzeznutija manipulativna tehnika.

Pročitaj boldano više puta, pa potom ono što slijedi poslije toga i vidi koliko si u krivu. Jesi ti uopće svjestan da previše razmišljaš o nekoj sci-fi seriji (btw, većina tih serija je shit) i u isto vrijeme kompletno zanemaruješ autentično Znanje, za koje se ljudi od pamtivijeka bore da ga iskuse i očuvaju i da takve ljude automatski otpisuješ kao one koji su upali u neku zamku, te ih još indirektno vrijeđaš???
Malo razmisli o tome koliko si TI duboko upao u "čivutsku zaveru" sa svojim postom.
Ja sam jako dobro upoznat kako funkcionira Psy Ops i znam kako se on odražava u alternativnim krugovima, ali spominjati da je primjerice "Astral", ono što se u raznim kulturama oduvijek referencira i različito naziva, dio nekakve zavjere je čista nebuloza.

Daj mi konkretan nesporan argument-dokaz tvog principa-uverenja?Uveri me u istinitost tvog uverenja,pa cu promeniti plocu do tad ostajem pri svom principu-uverenju.Koje znanje Novuse,gde se to ocuvalo i ko to danas primenuje i promovise za globalni boljitak Covecanstva,u kom svetu zivis?Da, verovatno tvojem unutrasnjem carobnom-asptraktnom,koji u sustini ne postoji. ;) . Vidim Novuse ti si kadar i kompetentan da konststujes koja je serija shit a koja je ok.Zato su Marwelove serije,ili Star Trek ili Star Wars triologija,ili Supermenova triologija su verovatno ekstra SF serije i filmovi a alternativni Farscape shit SF serija.Sada si upravo upao u njihovu zamku,obrnuta psihologija je vrlo zeznuta stvar i mojne da psujes Novuse,do sada si bio korektan sagovornik. ;) .
I jos nesto Novuse,,cuveni filozof Nice je rekao jednu misao,na svetu generalno postoje 3 vrste osoba,postoje dobri ljudi,postoje losi ljudi i postoje Jevreji.Nije bez razloga to rekao Novuse,pa ti prokljuvi ako hoces naravno sta je sa time Nice hteo da kaze izmedju redova,odnosno koja je poenta te njegove misli. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 10:51 pm

Vidim da nisi previše informiran, inače nebi tvrdio "Daj mi konkretan nesporan argument-dokaz tvog principa-uverenja?"

Te stvari ne funkcioniraju kao "idemo izvagati bananu, pa opisati riječima, poslikati i dokumentirati" i imamo dokaz postojanja banane. Baš zato što tako ne funkcionira ovo o čemu govorim, većina ljudi, posebice "skeptici" odmah odbacuju postojanje bilo čega na što se ne može primjeniti princip kojeg sam gore opisao. To bi čak i imalo logike, ali priroda takvih fenomena je jednostavno takva da se na njih može primjeniti istu dedukciju kao na spomenutu bananu ili na fenomene iz fizike.

Umjesto toga se radi slijedeće. Naoružaš se kvalitetnom literaturom, počneš prakticirati određenu tradiciju te razmjenjuješ informacije s prijateljima i ostalima na istom putu. Tako imaš dokaze iz prve ruke.

Gdje se Znanje očuvalo? Pa ne bi imali ikakvih tragova danas da skupina vrijednih ljudi nije čuvala to Znanje. Vrlo jednostavan i kratak odgovor.

Alieni i NLO-i upravljani alienima su dio psy opsa, tj. manipulacije. Te serije koje ti spominješ su dio toga. Sranje ne kao "nekvalitetne" nego kao "laž". Vrhunski medij za instaliranje određenih mišljenja.
Hollywood je također odgovoran za iskrivljeno razumijevanje paranormalnih i okultnih fenomena.

Ja sam uvijek korektan i možda malo prekorektan.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 10:57 pm

pojma nemate. star.wars su odlični, nisu trilogija neg "dekalogija"
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 11:20 pm

web dust je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

web dust-e,o tebi da ne pricam,ti si toliko ogrezo u SOVINIZAM-MAINSTREAM da ces tesko izaci iz svog MATRIX-a.Tripuj se i dalje da su ti Srbi krivi za sve i ceo Pravoslavni svet i daleko ces dogurati. ;) .

svako tumači napise po mjeri svog ega, no čisto pa nek nebu zabune: ja se, sve u šesnaest rugam mitomanskim koncepcijama, kako koncepcijama interstelarnih naci imperija tako i ovozemaljskim koncepcijama paranoičnih ujedinjenih pravoslavnih tiranija i sličnim pogubnim pizdarjama tipa osvetničke muslimanske invazione alijanse itd...
kaj se pak tiče lokalinih povijesnih činjenica, istinita je ova: odanost vođi i velikosrpstvu zavila je pol bakana u crno i unazadila ga za 20god. - što pak, nema veze sa našim nadobudnim chatom na forumu. kao npr. : viđe dobrih pila!! dok su ih iskušavali (10-tak god) tko je htio vidjo je i tanjure i guštere i čifutsko-američku nwo zavjeru ili naci-kakasevećzovu miročuvare ...


Web duste ovim tvojim postom si sve rekao.Za tebe su sve krivi zli Srbi i Rusi-Pravoslavci i zli Nemci-Nacisti a jedina mitomanija koja je danas na snazi je levitsko-talmudska mitomanija.Kada bi web dust-e razmisljao malo svojom glavom i pomno analizirao istorijske okolnosti na Balkanu u zadnjih 200 godina,primetio bi ko su glavni potstrekaci svih skouba izmedju srodnih balkanskih-evropskih-slovenskih naroda,Srbi kao i vi Hrvati su samo zrtvena jagnjad i vase rukovodstvo,upravo u korist tih glavnih potsrekaca.Uostalom slican princip vazi i za celu Evropu u zadnjih 500 godina,sve u sluzbi ZLATNOG TELETA-JAHVEA-MOLOHA,ILITI VRLOG NOVOG SVETA. ;) .

Da odgovorim leont-u, u celosti se jezim tog koncepta,jer taj koncept se kosi sa logikom i zdravim razumom,negira smislenost postojanja,vec postojanje stavlja u algoritmicku postavku-Iluziju.Ali hvala Bogu Dekartov,Aristotelov i Platonov princip  pobijaju koncept BABUSKI IZ SF FILMA MAN IN BLACK,odnosno pomocu koncepta Okamove ostrice daju zakljucak da je ovaj svet u mnogo vecoj verovatnoci stvaran nego Iluzija.

PS:Dragi moji forumasi znate li bre da jedan mirocuvarski-sabejsanski odred od 3 hiljade njih bi disfunkcionisao celu americku-izraelsku-arapsku-kinesku-tursku-indijsku vojsku zajedno(odnosno cela danasnja najmocnija ZOG koalicija na nasoj planeti Zemlji) za najvise 24 sata.Pa vi vidite kolika je to sila . ;) .

Web dust-e pre ce biti ovako ,PEACEKEEPER PROWLER https://images.search.yahoo.com/search/images?p=Peacekeeper+Prowler+image&imgurl=http%3A%2F%2Frpggamer.org%2Fship. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sub srp 01, 2017 12:21 am; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 11:37 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Vidim da nisi previše informiran, inače nebi tvrdio "Daj mi konkretan nesporan argument-dokaz tvog principa-uverenja?"

Te stvari ne funkcioniraju kao "idemo izvagati bananu, pa opisati riječima, poslikati i dokumentirati" i imamo dokaz postojanja banane. Baš zato što tako ne funkcionira ovo o čemu govorim, većina ljudi, posebice "skeptici" odmah odbacuju postojanje bilo čega na što se ne može primjeniti princip kojeg sam gore opisao. To bi čak i imalo logike, ali priroda takvih fenomena je jednostavno takva da se na njih može primjeniti istu dedukciju kao na spomenutu bananu ili na fenomene iz fizike.

Umjesto toga se radi slijedeće. Naoružaš se kvalitetnom literaturom, počneš prakticirati određenu tradiciju te razmjenjuješ informacije s prijateljima i ostalima na istom putu. Tako imaš dokaze iz prve ruke.

Gdje se Znanje očuvalo? Pa ne bi imali ikakvih tragova danas da skupina vrijednih ljudi nije čuvala to Znanje. Vrlo jednostavan i kratak odgovor.

Alieni i NLO-i upravljani alienima su dio psy opsa, tj. manipulacije. Te serije koje ti spominješ su dio toga. Sranje ne kao "nekvalitetne" nego kao "laž". Vrhunski medij za instaliranje određenih mišljenja.
Hollywood je također odgovoran za iskrivljeno razumijevanje paranormalnih i okultnih fenomena.

Ja sam uvijek korektan i možda malo prekorektan.

Novuse konkretan metod koji bi usao u astralni nivo postojanja veceras recimo,ne tipa hindu-joga-transedentni-apstraktni fazon,vec konkretan prelazak u celosti u Astral recimo.Ako mi to odgovoris,onda imas znanje i povlacim sve sto sam rekao.Novuse ko su MASTER ALIENI koji upravljaju obicnim Alienima sa NLO-ima i vrse celokupnu manipulaciju nad nama,da nisu to mozda Ajkovi Draco-Reptili? ;) .
Nisam ni konstatovao da je SF serija Farscape istina,niti da su Mirocuvari-Sabejsani istina,nego da je masta-kreativnost itekako vazna za nase ljudsko postojanje.Ali i nekim logickim pristupom veca je verovatnoca da postoje Mirocuvari-Sabejsani,ili neke druge Humanoidne-vanzemaljske civilizacije negde u nasem Svemiru, nego Astralna i Kauzalna ravan a tek pogotovo nego da je celokupno postojanje bazirano konceptom BABUSKI IZ SF FILMA MAN IN BLACK.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimepet lip 30, 2017 11:42 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

Novuse konkretan metod koji bi usao u astralni nivo postojanja veceras recimo,ne tipa hindu-joga-transedentni-apstraktni fazon,vec konkretan prelazak u celosti u Astral recimo.

Misliš kao doslovno da otiđeš tamo? Auu, ti bi tamo išao, ne znaš ni o čemu je riječ. To nije lokacija.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimesub srp 01, 2017 12:04 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

Novuse konkretan metod koji bi usao u astralni nivo postojanja veceras recimo,ne tipa hindu-joga-transedentni-apstraktni fazon,vec konkretan prelazak u celosti u Astral recimo.

Misliš kao doslovno da otiđeš tamo? Auu, ti bi tamo išao, ne znaš ni o čemu je riječ. To nije lokacija.

Mislim doslovno Novuse,ako nije lokacija sama iplikacija toga se dolazi do zakljucka da ono u sustini ne postoji.Jer je prostor uzajamno vezan za postojanje,elementarna Fizika i Filozofija.Shvatam tvoj koncept Novuse,ne vidim nista lose tome u sustini,da je ono potkrepljeno bar nekim opipljivim indicijama,kao Svemir recimo,iako smo mizerni sto se Svemira i njegovog shvatanja tice.U fazonu  Astral se podudara iliti je isprepletan sa nasim svetom ali nije nas svet,ako postoji mora da je u drugacijoj frekvenciji na nekom mestu-ili lokaciji koja je tik pored nas,ali nasa cula to ne mogu da registruju,ali bi morao da bude neki potencionalni metod,ako se sacuvalo to znanje kako ti konstatujes Novuse.

Web dust-e Gospodari Prstenova su realniji od Star Wars-a,iako su zvanicno Gospodari Prstenova Fantazija-bajka a Star Wars satro SF,bar u Gospodarima Prstenova postoje mi Ljudi,iliti Ljudska vrsta,dok u Star Wars-u postoje bica fizicki veoma slicna nama,ali u mentalitetu-karakterno i spiritualno su totalno drugacija kategorija.Dakle klasicna bajka izmisljotina. ;) .
PS:Jedan naucnik je pre 15-tak godina rekao,Svemir je korak blize nasem Tvorcu a prvi kontakt sa nekom Humanoidnom-vanzemaljskom civilizacijom u ovom slucaju sa Mirocuvarima-Sabejsanima je sledeci korak ka nasem AMANETU. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimesub srp 01, 2017 10:23 am

star.wars su bolji filmovi; duhoviti, bolje i preciznije metafore, usklađenog ritma i vizualnih efekata, kreativnijeg i slojevtijeg scenarija.
za razliku od teorija čifutskih i inih zavjera činjenice o suptilnom statusu postojanja tržiš i nalaziš prvenstveno u vlstitom postojanju, izoštravnjem i proširivanjemom percepcije. suho rečeno: počneš z aktivnim pristupom osobnoj evoluciji individue, što neznači daće se ta mogučnost i realizirati - ak ti je grah opal na paranoičnu čifutologiju, teško da buš omirisal neš dalje od smrdljivih čarapa partijskih ili klerikalnih piskarala i ostalih manipulacijskih plačenika. nebi štel vrijeđat ali u tom slučaju ufanje u interstelarne humanoide miročuvare su ti fakat optimalna opcija.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimened srp 02, 2017 4:58 pm

Dobro Nowus kaže. Nije to lokacija. Više kao razina. A kad ju dostigneš. Onda se možeš okrenut oko sebe i imat češ prvi kontakt sa Miročuvarima. Nije slučajnost da je kontakt predviđen baš u ovo vrjeme kad se svijest rapidno uzdiže i događaju se mnoga buđenja. Sve je ciklus. A mi smo na vrhuncu kraja našeg ciklusa.
Nisam ljubitelj filmova jer zbunjuju i ovak labavo uvjerenje pojedinca u postojanje ili nepostojanje izvanzemaljske humanoidne vrste.
Jednom sam napiso na forumu kad malo bolje pogledam oko sebe oni hodaju oko nas. Zemlja je kao terminal živih vrsta naše galaksije onih intelektualno razvijenih i intelektualno nerazvijenih.
Fizički život jest specifičan za našu planetu tako i na nekim drugim planetima u galaksiji gdje su uvjeti za život. A svijes je univerzalna u čitavoj galaksiji.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimened srp 02, 2017 7:59 pm

pojedince "labavih uvjerenje" zbunjuje preširoki spektar činjenica kako predmetnog svijeta tako i svijeta ideja. filmovi su kreacije koje sa njihovom zbunjenošću nemaju veze, zbunjole su sa i bez njih zbunjole.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitimened srp 02, 2017 8:58 pm

Web dust-e bas su realne bajke sa ZEN fazonima protoka sila kroz svet i nihovo kontrolisanje cistim transedentnim mantrama u stilu Djedaja,Star Wars je cak i zvanicno uvsten u spisak filmova sa subliminarnim elementima ali dzaba ti sve to web dust-e,realniji su ti satro SF filmovi i serije u kome mi Ljudi i nasa planeta ne postojimo,niti smo ikada postojali,bravo za tebe,evo ti 5 bambija na tvojoj takozvanoj slobodoumnosti.Izgleda da nemas pojma o SF sto je ocigledno a niti ukusa i mojne se mesati u ono sto ne znas niti razumes-iliti si kadar.Ali zato su ti losi konvecionalni, konstruktivni, kreativni metodi u Farscape i ostalim SF serijama i filmovima tog tipa.Web dust-e bolje se konvertuj u Bendzamin,ili Isak i  mojne vise da se foliras,ali u to sto se tripujes ne da nece ikada biti moguce nego ni u novelama nece biti zapisano,iako tvoji mezimci vladaju 90 posto danasnjeg sveta,za ostalih 10 posto ce da se ubrisu.

Bodshisattva ako nesto postoji mora negde da egzistira,prosta logika,jedino ako Astral nije neka vrsta transedentnog Interneta.Za razliku od Novusa ja ostavljam prostora u postojanje Astrala,Kauzala i itd., iako je sve to samo po sebi previse apstraktno,ali Novus apsolutno negira u postojanje Humanoidnih vanzemaljskih civilizacija negde u Svemiru,tako i Mirocuvara-Sabejsana.Sto se generalno prvog kontakta kao aspekta,tu se Bodshisattva slazem sa tobom,u sustini dsa bi imali PRVI KONTAKT sa nekom vanzemaljskom naprednom civilizacijom,prvo morati dosegnuti odredjeni optimalni stadijum za to.Bodshisattva nisam siguran koliko smo blizu STADIJUMA PRVOG KONTAKTA.Jedino u izuzetnim slucajevima,u kojem ocigedno pripada i ovo nase vreme moze iznenada i neplanirano da se desi PRVI KONTAK SA NEKOM HUMANOIDNOM-VANZEMALJSKOM-NAPREDNOM CIVILIZACIJOM,u ovom slucaju sa Mirocuvarima-Sabejsanima,iako je vrlo mala verovatnoca postoji,ali me Metafizika razuverava u suprotn.Fora je bodshisattva u tome da su Mirocuvari-Sabejsani bica od krvi i mesa kao i mi,odnosno pripadaju ovoj nasoj vrsti postojanja-3D svetu-nasem Svemiru,bukvalno skoro su isti kao mi Ljudi ,samo su tehnoloskom-socioloskom-mentalnom stepenu napredniji od nas.Naravucenije ne treba ti Astralno iskustvo da bi ih sreo,dovoljno je da budes prosveceni Evropljanin i Ljudsko bice sa visokom dozom kreativnosti,zdravog razuma i slobodne volje i naravno da imas odredjeno adekvatno prevozno sredstvo(iliti svemirski brod) i negde oko 33 svetlosnih godina od nase planete ces napravi PRVI KONTAKT SA MIROCUVARIMA-SABEJSANIMA,naravno u slucaju ako uistinu postoje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima   Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Necromongeri vs Mirocuvari-Sabejsani
» Prvi kontakt
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: